Autor Wątek: 5 Lat Przerwy  (Przeczytany 4304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Remx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xon
  • Korporacja: ex-SHCK 2005-08
5 Lat Przerwy
« dnia: Grudzień 04, 2013, 15:50:56 »
Witam
Około 5 lat nie grałem w EVE tak na poważnie a teraz rozmyślam nad powrotem do gry.
Wiem że praktycznie od nowa będę poznawał grę bo dużo się zmieniło ale zanim zacznę mam kilka pytań.

1). Jak szybko i w miarę bezpiecznie można zarobić na GTC/Plexa czy jak to tam się teraz zwie, 30dni gry :)
   Nie za dużo czasu dziennie bym poświęcał teraz na granie, praca oraz domowe obowiązki nie pozwalają mi na to :(

2). Za ile ISK można teraz zakupić GTC/Plex 30dni ?

3). Czy 500.000.000 ISK to teraz dużo/mało jak na jednego gracza ?
   Kiedyś mogłem za to kupić 4  i po pewnym czasie 3 miesiące grania :)

3). Czy 27mil SP to dużo ?
   Kiedyś byłem w miarę przydatny bo nie wiele osób z PL miało tyle SP i dane skille ale teraz może to jest poziom noob ? :/

Byłem rozwinięty w stronę miningu chyba Tier2, transportowce T2, trochę skilli do walki, i tak aby samemu coś tam wyprodukować jakieś Raveny itp śmiecie którymi robiłem jakieś tam misje.

Dużo mnie ominęło przez te lata świat EVE szedł do przodu a ja zatrzymałem się na 2008r boję się że teraz moja postać będzie bezużyteczna i zanim aktywuje konto na nowo, chcę dowiedzieć się czy jest sens pakować się w tą postać czy może wszystko od nowa zaczynać i rozwijać się w konkretnym kierunku.

Dziękuje i pozdrawiam
  Xon. T.


Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:05:46 »
1. minimum to ze 2 dni jak masz skille na conajmniej drejka
2. plex 30 dni 560-570milionów isk
3. jak wyżej - niecale 30 dni gry
4. jak masz już jakieś skile to lepiej aktywować konto - było sporo zmian wiec będziesz maił free sp za chociażby learningi które zostaly usunięte z gry i sporo pobocznych skili już zrobionych.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:09:36 »
Bez dwóch zdań aktywuj stare konto. Zawsze coś się przyda, a poza tym nie będziesz n00bem w 2013 roku, tylko weteranem :D

Ceny poszły ostro do góry - Caldari Navy Raven kosztuje teraz z 500 mil (za Twoich czasów połowę tego), plexy poszły w kosmos, carrier - ponad 1B, dread ponad 2B.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Remx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xon
  • Korporacja: ex-SHCK 2005-08
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:31:21 »
:) Drejk = Drake :> ?
Jak tak to spokojnie mam bo z tego co pamiętam coś tam już trenowałem na Tier2 BC i Destroyery.

Dopiero pobieram grę wiec jeszcze trochę czasu mi zajmie zanim się zaczne bawić :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:44:42 »
:) Drejk = Drake :> ?

Tak. Od niedawna jest też drake navy, jak chcesz przyszpanowac bardziej;) Z kolei nighthawkowi przerobili hula na drejkowego, dzięki czemu masz w grze również drejki tech 2. No i masz jeszcze tengu, czyli drejka z kloukiem :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:50:18 »
Niestety samego kaczora tech jeden strasznie pokrzywdzili tak zwanym rebalansem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Remx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xon
  • Korporacja: ex-SHCK 2005-08
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2013, 17:51:24 »
Tak po za tematem :) Doom SHCK jeszcze istnieje :D  ?
 Coś mi tam świta te twoje imię Mandeleran chyba że z kimś mylę ale może też graliśmy razem :)
Hehe właśnie zaczynałem grać jak SHCK w powijakach było. :) Chyba z 2 lata spędziłem w SHCK  jak jeszcze Dormio dowodził i pierwsze kroki w 0.0 stawialiśmy. Grałem z przerwami od 2005r do końca 2008r  :)

Przyznam się że miałem dalej bawić się X-ami ale zawiodłem się na X-Rebrith :( Zagrałem godzinę zobaczyłem u znajomego jak gra dalej wygląda i powiedziałem NIE!
A z racji że brakuje mi trochę tego świata, kosmosu itp... :) padło ponownie na EVE :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2013, 18:46:03 »
Istnieje. Ja obecnie nie gram dołączyłem jak SHCK już w high mieszkało na powrót. A obecnie (kiedy jestem aktywny w grze) jestem złym dyrektorem do spraw zasobów ludzkich ;)
Opcjonalnie ściołeś się ze mną w czołgach tam też gram pod nickiem Mandoleran. Ale jak tak to mocno musiałem wziąć na buty skoro zapamiętałeś

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2013, 22:04:02 »
Istnieje. Ja obecnie nie gram dołączyłem jak SHCK już w high mieszkało na powrót. A obecnie (kiedy jestem aktywny w grze) jestem złym dyrektorem do spraw zasobów ludzkich ;)
Opcjonalnie ściołeś się ze mną w czołgach tam też gram pod nickiem Mandoleran. Ale jak tak to mocno musiałem wziąć na buty skoro zapamiętałeś

Tego odcisku pewnie nie sposób zapomnieć ];)

Remx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xon
  • Korporacja: ex-SHCK 2005-08
Odp: 5 Lat Przerwy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2013, 08:26:45 »
Hehe Nie z tego co pamiętam z nikim na pieńku nie miałem :D ale w Tanki też grałem bardzo dużo. :)

eh w domu nie mam co ściągać gry na 1Mb w pracy będę gre pobierał :/