Autor Wątek: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?  (Przeczytany 10310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ark2484

  • Gość
Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« dnia: Grudzień 02, 2013, 23:23:50 »
 :'(
To będzie poważne pytanie.
- Czy lubicie stać w korkach ?
- @#4%^& Fu..#$%$@
Nikt nie lubi. Wiedziałem.

Venture zapełnia ore magazyn 5000m3 na laserach I w jakieś 25-15 min  >:( w zależności jaki macie fit i skille. Venture leci z prędkością do 350 ms + warp. Czas przelotu na jedną bramkę do bazy to około 3 min .Podczas dokowania odpalam dopalacze  i na pełnej kur... dokuje. Sprzedaje urobek średnio 650-800.000 isk No i git.
To chyba dość prosty i oklepany schemat. Venture wolno kopie szybko lata.

Uzbieraliśmy szybko drobniaki 40.000.000 isk . W Eve to chyba groszaki  :D
I wybieramy się do sklepu po barkę górniczą . Napięcie rośnie jak w salonie ferrari a lakier błyszczy. Wybieramy barkę Covetor + 3xstripy w pakiecie  ;D
Covetor zapełnia ore magazyn 7000 m3 na 3 stripach I w jakieś 8 min WOOW !
Średnio 120.000.000 isk w 8 min. Covetor kopie szybko nie lata wcale.
(1.200.000 isk UP ale urwałem :) )

I teraz zaczynają się jaja.Bo Covetor leci max 80 ms  >:D  To po prostu żart. Czas przelotu na tej samej trasie co Venturem wzrasta do 10 min w jedną stronę  >:D
Przy bramce wyprzeda nas wszystko a dokowanie zajmuje następne 5 min. Wozy z sianem wyprzedzają przy bramce.A rowerzyści i saneczkarze przy dokowaniu.To zemsta CCP na górnikach.

Czy ma sens kupować  HULKa  bo on jeszcze wolniejszy  max 70 ms i tylko 1500 m3 większy magazyn a cena 210.000.000 isk.

Hulk Ore-8500 m3
Covetor Ore-7000m3

Pytanie.
Czy ORE magazyn da się powiększyć ? Czy jest jakiś expander cargo na ORE ? Widzę tylko 2 sloty na dole na expandery ale to zawsze coś gdyby to były ORE.

Potrzebuję "czegoś" co ma OgromnY Ore magazyn czy jest coś takiego w EvE ? Jak to ogarnąć? Czy można kupić/zbudować w pobliżu paska jakieś duże magazyny żeby nie latać do bramek? Kopanie do puszek jakoś mało przekonywujące.
Czy ktoś wynajmuje duże magazyny ORE? Coś takiego istnieje w EvE?








 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 00:59:08 wysłana przez Ark2484 »

krq

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Flann Doran
  • Korporacja: 7th Chevron Inc.
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2013, 23:43:00 »
Robisz cos zle...
Po pierwsze z barek Retriever a exhumerow Mackinaw (rozumiem ze kopie w hi secu). Do obrony drony (cwicz drony na V i poboczne skille).
Ore hold base 22000 i 28000. Na skillach bedzie wiecej, ale teraz nie sprawdze. Wrzuc sobie w eft to zobaczysz.

No i latasz na zero, a nie na autopilocie. Wtedy nie musisz leciec do bramki albo do dokowania.

Ew. mozesz kopac na dwa konta. Jednym kopiesz a drugim latasz industrialem z duzą ladownią i wozisz jak za dawnych czasow :)


Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2013, 00:48:50 »
Średnio 120.000.000 isk w 8 min. Covetor kopie szybko nie lata wcale.

Ar ju siur? :D

Ore holda nie powiększysz. Niczym i nigdy.
Najbardziej pojemny jest maciek: ORE hold 35.000 m3
W HS najlepiej mieć orke, która będzie dawać bonusy do kopania, plus ładownia do zbierania urobku ok. 180k m3. Jak nie masz drugiego konta kop w systemie gdzie jest stacja. Jak nie ma stacji to sobie POSa postaw w tym systemie. Tylko do tego trzeba mieć wypakowanego standa do frakcji i to sporo. No i nie wróżę przyzwoitych zarobków. Z kopania są marne, a jeszcze odlicz koszty utrzymania posa.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2013, 00:54:42 »
I teraz zaczynają się jaja.Bo Covetor leci max 80 ms  >:D  To po prostu żart. Czas przelotu na tej samej trasie co Venturem wzrasta do 10 min w jedną stronę  >:D
Przy bramce wyprzeda nas wszystko a dokowanie zajmuje następne 5 min. Wozy z sianem wyprzedzają przy bramce.A rowerzyści i saneczkarze przy dokowaniu.To zemsta CCP na górnikach.

Nikt nie każe Ci latać na autopilocie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ark2484

  • Gość
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2013, 00:56:46 »
Robisz cos zle...
Po pierwsze z barek Retriever a exhumerow Mackinaw (rozumiem ze kopie w hi secu). Do obrony drony (cwicz drony na V i poboczne skille).
Ore hold base 22000 i 28000. Na skillach bedzie wiecej, ale teraz nie sprawdze. Wrzuc sobie w eft to zobaczysz.

No i latasz na zero, a nie na autopilocie. Wtedy nie musisz leciec do bramki albo do dokowania.

Ew. mozesz kopac na dwa konta. Jednym kopiesz a drugim latasz industrialem z duzą ladownią i wozisz jak za dawnych czasow :)


1.Retriver fakt 22000 m3 . Nie wiem czemu przeoczyłem bo nawet tańszy jest od Covetora.
Ale wolniejszy o całe 10 ms :(
2:"Dwa konta." Na razie mnie nie stać dopiero kupiłem covetora. Zostało mi 40 dni premki może ogarane 2xPlex
3:mining skille prawie wszystkie na 4-5 mam jadę też indrustriale, trochę straciłem czasu na bojowe.
4:"latasz na zero a nie autopilocie"- no właśnie na "auto" tylko przed bramkami i dokowaniem daje max speed.?No ale bez autopilota też max 80 ms ? O co kaman?

5:"Ar ju siur:)   Średnio 120.000.000 isk w 8 min. Covetor kopie szybko nie lata wcale."
:) to wina EvE że od tych zer można się zakręcić ... szkoda ze to tylko 1.200.000 isk :(
Ale urwałem 120.000.000 w 8 min !!!  Najlepszy górnik w historii EvE ! czuje moc :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2013, 01:20:31 »
Autopilot dolatuje do bramy na 12 km (czy ile tam, nie pamiętam), a potem musisz człapać na piechotę. Warpując ręcznie czy to na bramę czy na stacje czy cokolwiek lądujesz na wybranym przez siebie dystansie. Ciebie zapewne będzie interesowało 0m.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ark2484

  • Gość
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2013, 01:50:25 »
 
Przesiadłem się na Retrivera i mam 25.300 m3   8)
Warp ustawiam.
Czuję moc.
Dzięki za pomoc.

"Kto zapyta, jest głupi przez chwilę ... kto nie zapyta, jest głupi całe życie"
mądry to wymyślił.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2013, 07:24:54 »
A co twój bot na 0 nie lata na bramy ?
Xion to ty ?
Niezły troll...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:18:37 »
Ale urwałem 120.000.000 w 8 min !!!  Najlepszy górnik w historii EvE ! czuje moc :)

Zbliżone wyniki są ponoć możliwe, ale nie w barce tylko Venturze, nie w Higsecu a w WH i nie z kopania skałek tylko gazu.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:30:11 »
Nie w 8 minut!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:43:19 »
Fakt 8 to nie ale 15 w dwa konta to z palcem :)


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 03, 2013, 11:09:47 »
1. omg, znajdz sobie system gdzie chcesz kopac.
2. wsiadz w jakas fryte z mvd
3. zrob sobie po 3 BMki na kazdym pasku tak aby pokrywaly calego belta bez poruszania sie.
4. zwoz wszystko na 1 stacje, uzbiera sie 600-700tys, wystawiasz contract na transport do huba.
5. nie subskrybuj gry na dluzej niz 1-2 miesiace... i tak wrocisz do wota/wowa czy innej tibi. bo kopanie bez bota jest nudne i glupie, ale kazdy musi sie tego nauczyc sam: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2013, 12:51:16 »
To jest troll !!!
nie wiem czemu jeszcze tego nie podchwyciliście  8)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Ark2484

  • Gość
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:28:01 »
To jest troll !!!
nie wiem czemu jeszcze tego nie podchwyciliście  8)

J
A co twój bot na 0 nie lata na bramy ?
Xion to ty ?
Niezły troll...

Już drugi post drzesz się jakbyś YETI zobaczył? Albo cię na pompę ciśnie? Weż viagrę na uspokojenie  :D

1. omg, znajdz sobie system gdzie chcesz kopac.
2. wsiadz w jakas fryte z mvd
3. zrob sobie po 3 BMki na kazdym pasku tak aby pokrywaly calego belta bez poruszania sie.
4. zwoz wszystko na 1 stacje, uzbiera sie 600-700tys, wystawiasz contract na transport do huba.
5. nie subskrybuj gry na dluzej niz 1-2 miesiace... i tak wrocisz do wota/wowa czy innej tibi. bo kopanie bez bota jest nudne i glupie, ale kazdy musi sie tego nauczyc sam: ]

No o to chodzi właśnie.  Okno eve jest dodatkiem a kopanie uspokaja. Mam na 3 monitorach kilkanaście okien które wnerwiają ,taka robota. To sobie kopie w eve i się wkręcam. Wiem że jak by ktoś siedział tylko przy oknie kopania to  :'( dlatego u mnie luz nie oram na plexa.
Dzięki za info.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Venture vs Covetor? Ogromne magazyny ORE ?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:34:27 »
Mam na 3 monitorach kilkanaście okien które wnerwiają ,taka robota.
ha ha
kiedys też miałem taką robotę ale w życiu nie pomyślałbym że kopanie będzie na to sposobem ;)
Sneer Quen