Autor Wątek: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie  (Przeczytany 5067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
[EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« dnia: Listopad 29, 2013, 13:15:27 »
Witam,

już od dawna chcieliśmy zorganizować coś większego jak szkolenia nowych dla polskiego community. Zapraszamy na event hot dropujący. Zobaczymy ja wyjdzie pierwszy raz, mam nadzieję organizować podobne eventy związane z pvp co 2-3 tygodnie. Szczegóły:

Event

Data: 7 grudnia 2013 - sobota. Start eventu 17:00 czasu polskiego,

Cel: Ogólna rozpierducha, 4fun z dużą szansą straty statku jak i nabicia niezłych killi ;),

Miejsce: Startujemy z systemu Aset,

Wymagania:
a) Char chcący uczestniczyć w eventcie nie może być stowarzyszony z milicją gallente bądź minmatar,
b) Przygotowanie statku a najlepiej statków hot dropiących w systemie Aset na czas albo w jita kilka dni wcześniej (szczegóły niżej), mile widziane statki większe jak Stealth Bomber a także nowe statki Sistersowe,
c) Sprawny TS + mikrofon, ustawienie push to talk,
d) Luźne pozytywne nastawienie ;)
e) Ewentualny zapas piwa, :]

Logistyka:
a) Flota baitująca wroga jak i cynostawiarki zostaną powołane z członków milicji Amarr i osoby z zewnątrz nie muszą się tym przejmować, będziecie od razu skakać przez cyna na wroga (tak możliwe, że także wbijemy do nulla ;) ale na miejscu też jest co bić). W wypadku statków polujących na nas będąc częścią intelu Amarr jesteśmy w stanie powołać w 30min kilkudziesięcioosobową flotę międzynarodową jako wsparcie :) więc będzie fun :]
b) Nie musisz przerzucać sam statków wystarczy, że kupisz statek + moduły w Jita 4m4 Caldari Navy Assembly Plant i wystawisz do czwartku tzn 5 grudnia kontrakt na maksymalną wielkość ładunku 300k m3 - czas realizacji 3 dni, 0 colloteral, 0 reward na Aset stacja 7 - hauler Seth Sentesi. Statki zostaną przerzucone za darmo do systemu.

Nie musisz "rejestrować" się na event, wystarczy Twoja obecność w systemie w określonym czasie + obecność na kanale Akademia Public.


Szkolenie

Jeśli nigdy nie leciałeś w zorganizowanej flocie,
Jeśli nigdy nie bawiłeś się w hot dropienie,
Jeśli nie wystawiałeś nochala po za hi sec,

Zapraszamy na szkolenie, które pomoże Ci ogarnąć się podczas późniejszego lotu. Start szkolenia 15:00 system Aset. Wymagamy oczywiście sprawnego TS, mikrofonu, obecności w systemie i oczywiście takiej samej obecności na kanale Akademia Public.

Cóż to na tyle, fajnie będzie jeśli nasze community będzie się integrować w jakiś pozytywny sposób. Uwaga na koniec - proszę nie przylatywać tym na co Cię nie stać ;) Fly safe o7 :)

P.S Jakby ktoś miał jakieś pytania, problemy z fitem or smth to piszcie w temacie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 13:31:46 wysłana przez Rainbow »

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2013, 14:30:06 »
Zrób orientacyjnego exela z "ochotnikami" + shipy jakie mogą wziąść... to pomaga w decyzji ;) jak by co to + 1
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2013, 22:09:32 »
ze względu jedynie na 3 zgłoszenia do dnia dzisiejszego event będzie wyjątkowo skromny w dniu jutrzejszym. Następnym razem podczas organizowania tego typu wydarzenia po prostu zrobimy coś prostszego i z nastawieniem na nowych graczy. Zatem oficjalnie event odwołany jednak kto doleci poleci z nami.

Co tydzień lub dwa będziemy coś robić jednak myślę, że następna tym razem udana odsłona to fryty tacklujące, afki, dechy arty i cruzy nano .. jednak oczywiście podamy fity w należytym czasie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:35:53 »
Wy to robićie dla siebie w mlicji ?
czy jakimś innym lolseku?
Rzucasz hasło na centrali że coś organizujesz w lolseku a wiedz że większość z nas rzyje w głębokim 0.0 i dziwisz się że nikt nie przyleciał?

Popatrz jak wcześniej takie coś organizował HiddenQ, ludzi przylatywała cała kupa ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2013, 09:28:56 »
Fitti, tylko z 2 strony jak to jest nastawione, na swierza krew, to latwiej bedzie im z Hiseca dostac sie do lolseca, niz Hiseca do HED-GP: ]. wiekszosc moglaby byc wstrzasnieta faktem, jak kruche jest zycie statku w eve: ]

tez chetnie wzialbym w czyms takim udzial, tylko prosze o tygodniowe wyprzedzenie terminu
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2013, 15:06:36 »
KoMic przecież post był z tygodniowym wyprzedzeniem.

A jeśli chodzi o "świeżą krew" to niestety na tym forum uświadczysz jej ledwie kilka kropli. Z własnego doświadczenia podejrzewam ,że chodzi o to że każdy 'świeżak' na tym forum gdzieś w połowie pierwszego swojego posta dostaje odpowiedź "W dupie byłeś i gówno widziałeś noobie"  , a jeśli próbuje nawiązać jakąkolwiek dyskusję to już ma przejebane i od każdego kolejnego usera dowiaduje się jaki to jest ch**owy.
 Dosyć skutecznie zniechęca to nowych do zaglądania na to forum, że nie wspomnę o braniu udziału w "dyskusjach",niestety.
Było w tym roku z kilka(naście) osób początkujących które przestały się tu wypowiadać po takich właśnie "odezwach" forumowiczów.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

vaderhammer

  • Gość
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2013, 16:21:10 »
Ee tam, trza twardym być, jak się jest swieżym! Jak w życiu. Ja tam nie narzekam [na razie...] na przyjęcie na Centrali ;)
Na ten hot-drop to przyszla mi ochota poleciec, nawet bombowca sciagnalem do Lustrevika, ale... potem se uswiadomilem, ze ja chyba nwet tym bombowcem nie wiedzialbym jak skoczyc na cyno :D... Wiec stwierdzilem ze "moze kiedy indziej"..

Goomich

  • Gość
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2013, 16:26:36 »
Ee tam, trza twardym być, jak się jest swieżym! Jak w życiu. Ja tam nie narzekam [na razie...] na przyjęcie na Centrali ;)

Bo w dupie byłeś... ;)

Na ten hot-drop to przyszla mi ochota poleciec, nawet bombowca sciagnalem do Lustrevika, ale... potem se uswiadomilem, ze ja chyba nwet tym bombowcem nie wiedzialbym jak skoczyc na cyno :D... Wiec stwierdzilem ze "moze kiedy indziej"..

Klikasz prawym na blackopie i wybierasz coś w rodzaju, żeby skakać przez portal.

vaderhammer

  • Gość
Odp: [EVENT] Hot Drop #1 + ewentualne szkolenie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2013, 00:14:14 »
Bo w dupie byłeś... ;)
Ano tylko czekam, az przy mojej niewyparzonej gebie zbiore po lbie :)