Autor Wątek: EVE Ciekawostki  (Przeczytany 140242 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 16, 2015, 16:20:35 »
tylko, że im wiecej masz sp, to mniej się przyjmie.  Speki nie wezmą się z niczego. Będzie trzeba wyciągać je z kont. Jeżeli ktoś wyda powedzmy 10 b na 10 mln sp, a przyjmie mu się z tego 5 mln, to będzie deko słaby biznes. Ogólnie jak ktoś ma dużo $ to może kupić postać 150 mln sp, władować się w kolorowy statek za 5 b i spaść na pierwszej kampie od statków t1. Jedyna zmiana to moim zdaniem plus, będzie można odzyskać (częściowo) zmarnowane sp.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 16, 2015, 16:33:59 »
Dupa a nie odzyskac.
5mil SP i juz zaczyna sie nerfienie ilosci SP.
Ludzie juz planuja farmy charow, kazdy starszy gracz bedzie mogl sobie jedna otworzyc w higsecu i to jest problem!.

Masz 50mil w charze z dupy skillami.
Nie ma problemu - zaparkuj go whigsecu z +5 setem i skilluj to co potrzebujesz a sciagaj z zbednych Ci skilli - nie bedzie Cie to praktycznie nic kosztowac , a nie dosc ze przeskillujesz sobie chara to jeszcze konto tym oplacisz.

Jak wiesz co skillowac i na dobrych implantach to masz do 2mil SP /mc.
Pojawia sie power of 2?
Odpalasz 10 kont gorniczych (racacych , scamujacych , cokolwiek robiacego iski , np PI)
Kosztem 30 plexow masz na kazdym 6miesiecy gry.
Pod koniec na kazdym koncie masz 12 milionow sp , z kazdego mozesz sciagnac 7mil SP , wiec za 30plexow masz do sprzedania 70 milionow SP.

W czym problem?
30 plexow pozwala wyskilowac do 60mil sp - wiec mozna powiedziec ze jestes 10 milionow do przodu , ale przez te 6 miesiecy tych 10 gornikow moze kopac prawda?

Cokolwiek by to nie bylo teraz bedzie warto robic w cholere alt kont , wiec koszty plexow beda rosly , co oznacza ze sprzedanie tych 70 milionow SP (bez uwzgledniania wszystkiego innego co uzyskasz na tych kontach przez 6 miesiecy ) pozwoli Ci zarobic wiecej iskow niz wydales na poczatku na zakup 30 plexow.

Ja w tym widze spory problem.


« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2015, 16:48:33 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 16, 2015, 16:52:12 »
Pieprzone no lify
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 16, 2015, 16:54:52 »
Pieprzone no lify
Nie gracze EVE.
Zawsze znajdzie sie grupa ktora bedzie naduzywac mechanike do granic mozliwosci.
Dla niektorych nie jest problemem z tych 10 kont zrobic 60.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 16, 2015, 16:55:07 »
Rynek to zweryfikuje. Dla mnie osobiście to plex może kosztować i 5b. Wtedy to bym już nawet na statki nie farmił, tylko kupował plexy za $ i sprzedawał ;]

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 16, 2015, 17:34:08 »
Rynek to zweryfikuje. Dla mnie osobiście to plex może kosztować i 5b. Wtedy to bym już nawet na statki nie farmił, tylko kupował plexy za $ i sprzedawał ;]

Tylko kto je wtedy będzie kupował...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 16, 2015, 17:38:34 »
Tu nie chodzi o cene plexa, po prostu pay2win jest wtedy gdy musisz wydawac kase aby dotrzymac kroku innym.

Chcesz aby eve zmienilo sie w :
- zaplac za mozliwosc gry
- kup plexy aby miec dosc iskow by moc konkurowac z innymi

Bo ja nie.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 16, 2015, 18:28:07 »
obecnie plex kosztuje okolo 1.2 b. Czyli, ze bardzo duzo ludzi kupuje plexy za iski. Moze ccp chce, zeby wiecej ludzi kupowalo plexy za $, a nie za iski

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 16, 2015, 19:14:09 »
Zawsze myślałem że wszystkie plexy na rynku są za $$...
stary zaczynasz gadać jak Mortimer, przerażasz mnie !
 :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 17, 2015, 12:13:44 »
Anthar, ty nawet jak wpakujesz 100k $ i bedziesz mial miliard SP nadal bedziesz odwalal lameriade na zdupy fitach... jedyniebedziesz mogl sie w srod swoich kolegow lansowac na TS jaki to nie obskilowany jestes, ale GRID swoje pokaze i udowodni ze twoje p2w jest tak naprawde pay2fail.

jak i w innych 90% przypadkow. Sytuacji na gridzie to nie zmieni w zaden sposob. sorry. lamy nadal beda lamami.

jedynie cena plexa pojdzie w gore bo glupi ludzie uwierza w potege SP
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 20, 2015, 19:15:42 »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 20, 2015, 20:24:36 »
Niech zgadnę, wybudziłem się z hibernacji i mamy pierwszego Kwietnia?!
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 21, 2015, 08:24:28 »
Złoty zbudował coś takiego z 5 lat temu we współprac z kadrą akademi :P. Produkcja masowa nie ruszyła przez brak zainteresowania

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 21, 2015, 10:07:50 »
bo jest to gowno warte?, ale spoko. pewnie sie znajdzie "jakies" zainteresowanie. choc z mojego pkt widzenia, totalnie bezuzyteczne, nic nie wnoszace, nic nie upraszczajace.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 21, 2015, 10:09:36 »
Skoro SC wypełniło niszę dla frajerów z gotową to czemu nie spróbować i w EVE :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 21, 2015, 10:33:47 »
Skoro SC wypełniło niszę dla frajerów z gotową to czemu nie spróbować i w EVE :)
This +1

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 27, 2015, 14:32:12 »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 27, 2015, 14:50:36 »
http://gallery.saganexplorations.net/#

Pasuje to tutaj ?

Taa i to nawet jeszcze z opisem o co kaman http://blog.saganexplorations.net/?p=2243099

Gość się trochę nalatał...

FredFlinston

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 07, 2015, 14:35:51 »
Zbliża się okres świąt bożego narodzenia i tak mnie naszło jak co roku na wspominki. W związku z tymi świętami mam również jedno wspomnienie które pasuje do tego miejsca. Działo się to prawie równo rok temu i zrobiło na mnie spore wrażenie, dlatego podzielę się z wami trollami swoją refleksją.
Był wieczór około 22 weekend tuż przed wigilią siedzieliśmy w WH i była szansa na eskalacje małej potyczki, wtedy u jednego z graczy nazwijmy go panem „K” mikrofon zaczął zbierać pewne niechciane interferencje z życia domowego, w którym rosło napięcie. Po pewny czasie „K” wściekły oświadczył że musi odejść od kompa. Na TS-się zaległa dziwna skrępowana cisza. Po jakimiś czasie „K” wrócił wściekły i najwyraźniej szukając poparcia zwrócił się do nas „-No kurwa czy ktoś słyszał żeby o dziesiątej choinkę ubierać? Już ich zupełnie pojebało” itd., itp.
Wiadomo gdzie dwoje dorosłych się kłóci często logika idzie spać, dziecko staję się tylko argumentem, że powinno już spać o tej porze. Ja jednak wtedy totalnie zbaraniałem, miałem lecieć logistykiem ale jakoś wolałem się wylogować. Może odezwały się we mnie stare traumy ale całą tą sytuację zobaczyłem oczami tego dzieciaka (płeć nieznana). Może i obrazek banalny, ale prawdziwy bo rzecz działa się rok temu. W sumie standard rodzice się kłócą, ojciec potem nieobecny samemu z matką ubieramy choinkę a czy ojciec śpi pijany czy gra w gry … różnica pewnie spora dla was a dla dziecka żadna, efekt ten sam, agresja, obrzucenie poczucie winy.
No i tym optymistycznym postem chciałem się podzielić. Szczególnie teraz gdy zbliżają się święta a poprzez dodanie do killboardów wyceny fitów w realnej gotówce CCP jeszcze bardziej wzmacnia i tak bardzo duży potencjał uzależniający EvE. 
Z okazji świąt życzę Wam wszystkim aby nigdy ta gra nie odbywała się kosztem bliskich Wam osób, Was samych ani realnych spraw. A każedemu komu emocje w EvE nie pozwalają nad sobą zapanować nawet po wyjściu z gry życze opamiętania i chwili refleksji. Bo to miała być tylko zabawa…..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2015, 16:08:35 wysłana przez FredFlinston »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:05:51 »
Wszystko fajnie tylko że:
Cytuj
ó

Ale na plus masz to, że jesteś konsekwentny.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:32:22 »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:47:00 »
Zbliża się okres świąt bożego narodzenia i tak mnie naszło jak co roku na wspominki. W związku z tymi świętami mam również jedno wspomnienie które pasuje do tego miejsca. Działo się to prawie równo rok temu i zrobiło na mnie spore wrażenie, dlatego podzielę się z wami trollami swoją refleksją.
Był wieczór około 22 weekend tuż przed wigilią siedzieliśmy w WH i była szansa na eskalacje małej potyczki, wtedy u jednego z graczy nazwijmy go panem „K” mikrofon zaczął zbierać pewne niechciane interferencje z życia domowego, w którym rosło napięcie. Po pewny czasie „K” wściekły oświadczył że musi odejść od kompa. Na TS-się zaległa dziwna skrępowana cisza. Po jakimiś czasie „K” wrócił wściekły i najwyraźniej szukając poparcia zwrócił się do nas „-No kurwa czy ktoś słyszał żeby o dziesiątej choinkę ubierać? Już ich zupełnie pojebało” itd., itp.
Wiadomo gdzie dwoje dorosłych się kłóci często logika idzie spać, dziecko staję się tylko argumentem, że powinno już spać o tej porze. Ja jednak wtedy totalnie zbaraniałem, miałem lecieć logistykiem ale jakoś wolałem się wylogować. Może odezwały się we mnie stare traumy ale całą tą sytuację zobaczyłem oczami tego dzieciaka (płeć nieznana). Może i obrazek banalny, ale prawdziwy bo rzecz działa się rok temu. W sumie standard rodzice się kłócą, ojciec potem nieobecny samemu z matką ubieramy choinkę a czy ojciec śpi pijany czy gra w gry … różnica pewnie spora dla was a dla dziecka żadna, efekt ten sam, agresja, obrzucenie poczucie winy.
No i tym optymistycznym postem chciałem się podzielić. Szczególnie teraz gdy zbliżają się święta a poprzez dodanie do killboardów wyceny fitów w realnej gotówce CCP jeszcze bardziej wzmacnia i tak bardzo duży potencjał uzależniający EvE. 
Z okazji świąt życzę Wam wszystkim aby nigdy ta gra nie odbywała się kosztem bliskich Wam osób, Was samych ani realnych spraw. A każedemu komu emocje w EvE nie pozwalają nad sobą zapanować nawet po wyjściu z gry życze opamiętania i chwili refleksji. Bo to miała być tylko zabawa…..


a tak naprawde to Tobie pupska nie chciało się ruszyć i ogarnać choinki o 10 wieczorem :D
pewpew

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 07, 2015, 23:26:08 »
Choinkę? O 22giej? Z małym dzieckiem?
Dobrze zrobił, po to jest chłop w domu żeby wybić babie durne pomysły z głowy.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 08, 2015, 09:46:08 »
Choinkę? O 22giej? Z małym dzieckiem?
Dobrze zrobił, po to jest chłop w domu żeby wybić babie durne pomysły z głowy.
Aż nie myślałem że to kiedyś napiszę, ale rzeczywiście masz rację.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 08, 2015, 09:57:24 »
(...) Po jakimiś czasie „K” wrócił wściekły i najwyraźniej szukając poparcia zwrócił się do nas „-No kurwa czy ktoś słyszał żeby o dziesiątej choinkę ubierać? Już ich zupełnie pojebało” itd., itp.(...)
Mądrze powiedziane. Tak jak Filip wspomniał - to jest idiotyzm. Ja sam choinkę składam z familią o 6 czy 7 (skrajnie 10 rano), ale żeby 22:00?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r3qWRiFbP_o[/youtube]


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 08, 2015, 12:12:44 »
Choinkę? O 22giej? Z małym dzieckiem?
Dziecku się krzywda nie stanie jak połozy się raz spać o północy.
Zawsze ubieram z żoną choinkę wieczorem. Gdy skończysz, gasisz w domu wszystkie światła i włączasz światełka. Zupełnie inny efekt, a co za tym idzie satysfakcja z widoku. A do sentymentalnych i wrażliwych estetycznie się nie zaliczam.

Dobrze zrobił, po to jest chłop w domu żeby wybić babie durne pomysły z głowy.
Ta, i spierdolić dziecku wspomnienie świąt.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 08, 2015, 12:32:46 »
Dziecko idzie spać w tym kraju o 20 wieczorem, po dobranocce. W zimie ciemno jest już o 16 więc masz całe 4 godziny.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 08, 2015, 13:29:59 »
Zawsze z rodzicami ubieraliśmy wieczorem jakoś po 20. Zależy jak wyszło. Darcie ryja bo nie może grać w gre komputerową jest co najmniej niskich lotów.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:03:46 »
Dziecko idzie spać w tym kraju o 20 wieczorem, po dobranocce. W zimie ciemno jest już o 16 więc masz całe 4 godziny.
To jakiś przykaz jest? PiS już coś zdążył uchwalić? To że zimą jest już ciemno o 16 niewiele znaczy. Jeśli mam czas wolny dopiero po 22, a dziecko chce jeszcze tego samego wieczoru ubrać choinkę, to wezmę tą choinkę i ubierzemy ją o 22 - tylko i wyłącznie dlatego, że ma nastrój i ochotę spędzić ze mną w ten sposób czas. Ale drzeć mordę, bo ja chcę w tym czasie zagrać w grę? Patologia.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:16:45 »
Tu są 2 osobne kwestie, całkowicie rozdzielne. Dzieciak biegający po domu o 22 to jest patologia.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:18:32 »
Tu są 2 osobne kwestie, całkowicie rozdzielne. Dzieciak biegający po domu o 22 to jest patologia.

Wat? Serio Ty tak?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:22:59 »
Sorry ale małe dziecko to dla mnie nie jest nastolatek, tylko małe dziecko. Ja sobie też nie wyobrażam, żeby mi mały latał po domu o 22. Ja rozumiem sytuacje awaryjne, jest chory i nie może zasnąć, obudził się bo miał koszmar itp. Ale to że pierdolnięta żona chce się ubrać choinkę to nie jest sytuacja awaryjna.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:29:34 »
Dzieciak biegający po domu o 22 to jest patologia.
A to już zależy tylko od tego co kryje się pod słowem "dzieciak". Bo już 10-14latka nie kładłbym nakazem spać po dobranocce (przynajmniej jeśli wiem, że następnego dnia może spokojnie odespać).

U mnie w domu w weekend świąteczny nawet do 24 w nocy była masa fajnych rzeczy do zrobienia (w zasadzie od kiedy pamiętam). Nocne ubieranie choinki, podprowadzanie późnym wieczorem ciastek świątecznych z kuchni kiedy mama nie widziała - to jedne z fajniejszych wspomnień jakie wyniosłem z dzieciństwa - nie wiem, może 6-7 lat wtedy miałem. No patologia pełną gębą  :D

Edit: to pewnie nocne przesiadywanie przed świętami sprawiło, że jestem takim zwyrolem   >:D

Cytuj
Sorry ale małe dziecko to dla mnie nie jest nastolatek, tylko małe dziecko. Ja sobie też nie wyobrażam, żeby mi mały latał po domu o 22. Ja rozumiem sytuacje awaryjne, jest chory i nie może zasnąć, obudził się bo miał koszmar itp. Ale to że pierdolnięta żona chce się ubrać choinkę to nie jest sytuacja awaryjna.
A gdzie tam miałeś napisane, że było to małe dziecko. No i skąd pomysł, że pierdolnięta matka nagle coś wymyśliła.
Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie mamę, która budzi dziecko w środku nocy, bo trzeba choinkę ubrać. Takie pomysły mają raczej dzieci.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2015, 15:48:38 wysłana przez qlko1 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:51:23 »
Moi bratankowie jak mieli dwa lataka nie chcieli czasem spać do 23... jak się dużo w domu działo. Sorry, ale taka mała istotka ma też swoje emocje i przeżywa, a nie ma co ukrywać święta to dla niech niesamowite emocje. Ja się zastanawiam czy Wy dzieci widzieliście tylko w poradniku "Perfekcyjna Niania czy inne chuje muje"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: EVE Ciekawostki
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 09, 2015, 08:50:29 »
Rzeczywiście "małe" dziecko sobie wymyśliłem. Natomiast zakładam, że żona po tekście "Już ich zupełnie pojebało", tzn. dziecko + żona. Chociaż to równie dobrze mogło być dwoje dzieci, albo dwóch pedałów (jeden gra) z dzieckiem. Patrzyłem przez pryzmat swojej rodziny. U mnie wszelkie durne pomysły, takie jak ubieranie choinki na początku grudnia, czy ubieranie choinki o 22 ojciec potrafił zgasić spojrzeniem i nikt nie miał problemu ze zrozumieniem czemu dany pomysł jest durny.

A nawet jeśli jest to kwestia tylko dziecka, to nie powinno ono rządzić. Jak ojciec czy matka mówią że ubieranie choinki o 22 nie wchodzi w grę, to powinno to zrozumieć, a jak jest za małe żeby zrozumieć to i tak powinno spać już :P