Autor Wątek: Testerzy aplikacji android poszukiwani  (Przeczytany 5566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Testerzy aplikacji android poszukiwani
« dnia: Listopad 24, 2013, 10:29:31 »
Cześć.
Dawno mnie tu nie było, bo troszeczkę byłem zajęty w bardzo odległej galaktyce, "a long time ago..." ;)

Jakiś czas temu stwierdziłem, że warto przed nazwisko dodać sobie kolejne trzy literki, tym razem i, n oraz ż, no i nadszedł czas pisania pracy i tworzenia projektu.
Projektem jest aplikacja android/web (z pełną synchronizacją) służąca do zapisywania podstawowych parametrów medycznych w przebiegu chorób przewlekłych pt. nadciśnienie i cukrzyca.
Poszukuję kilku chętnych, którzy chcieliby pomóc jako testerzy/klienci takiej aplikacji.
Jeśli więc masz problemy z ciśnieniem, albo co gorsza cukrzycę (lub "obadwa"), korzystasz lub chciałbyś korzystać z aplikacji, która pomaga Tobie i Twojemu lekarzowi monitorować przebieg choroby i leczenia, to zapraszam.
Jako, że jest to projekt póki co czysto szkolny i nie dysponujemy za dużym budżetem, możemy zaoferować za pomoc wspólne wysączenie jakiejś butelczyny czy dwóch, ewentualnie jakiegoś PLEXA.
A czego (poza wspomnianymi schorzeniami) oczekuję od takiego testera?
Po pierwsze chcielibyśmy wiedzieć, czy używasz podobnego oprogramowania. Co Ci się w nim nie podoba, co jest fajne, czego brakuje. Jeśli nie używasz, a chciałbyś, to czego byś oczekiwał od takiego systemu.
Po drugie, w kolejnej fazie, dostałbyś dostęp do portalu oraz plik APK, żebyś mógł przetestować aplikację w realnym życiu, w zamian oczekiwalibyśmy że podzielisz się z nami uwagami z użytkowania tego systemu.
No i po trzecie, musisz mieć smartfona/table z systemem android w wersji co najmniej 4 (nie ma znaczenia czy oryginał, brandowany, aosp czy jakieś customy).

Zainteresowanych zapraszam na PM.
Gwarantujemy dyskrecję ;) i ochronę wszelkich danych osobowych i medycznych.
Przedwieczny.