Autor Wątek: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,  (Przeczytany 35128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« dnia: Listopad 15, 2013, 12:39:36 »
Zacznę tak...
Zapewne niektórzy z was coś na ten temat wiedzą. Inni mogą to łatwo sprawdzić w necie, na czym polega poker. I nie mówię tu o Wielkim Szu, ale raczej o odmianie Texas Hold'em.
Gram w pokera semi-profesjonalnie. Co to oznacza? Ano to, że mam dość umiejętności by być wygrywającym graczem. Z pewnych względów oraz z braku funduszy, nie mogę przejść na zawodowstwo. (kwestia czasu).
Eve Online, ma swój Poker Room. Dzięki temu można grać nie na prawdziwe pieniądze a na ISK. Daje to spore szanse na pomnożenie swoich funduszy, jeśli ma się jakieś pojęcie o grze w pokera. Szczególnie, że gracze EVE, którzy chcą sobie popykać w "pokerka" z prawdziwym pokerem nie mają nic wspólnego.
Żeby jednak wyniki były wymierne, warto grać na wyższych stawkach niż micro. Micro stawki = micro zysk.

Dlatego postanowiłam wystawić stacking.

Pula na grę 1 bilion ISK.
Proszę wpisywać się % ale nie mniej niż 10%
Zysk z wygranej dzielony będzie na podstawie tych samych %.
Na początek sprzedam 90% puli.
Będę grała gry stolikowe (cash), tam jest jakiś traffic. Oraz Turnieje, których jest niestety mało.
Codziennie będę zamieszczała dokładny wynik + screen konta.
Gram na bezpiecznej zasadzie, z zachowaniem Bankroll Managment. Na stawkach gdzie 1 BI (buy in) to 1/100 mojego BR.

Wszelkie pytania mile widziane.

Zapraszam, i gwarantuję, że poker, to gra umiejętności.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 14:22:06 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2013, 12:41:45 »
Jeden z lepszych sposobów na scam jaki widziałem >:D

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2013, 12:45:57 »
Nic z tych rzeczy... Od razu widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia... Stacking to sposób na grę w pokera popularny i uznany na całym świecie. Wiele gwiazd pokera i mniej znanych pokerzystów, biorąc udział w wielkich i drogich turniejach wystawiają stacking. Możesz o tym poczytać... A nie pisać od razu bzdury...
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2013, 12:51:31 »
Normalnie jak local w Jita

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2013, 13:00:23 »
Nie wiem co jest na localu w Jita. Mam ciekawsze rzeczy do roboty w EVE niż czytanie "newsów" na localu ;p
Ale chyba co innego jest, jak ktoś na localu chce randoomowe noobki naciągnąć na stacking a co innego jak użytkowniczka Centrali proponuje wam coś takiego.
Bo już pomijając wszystko.
W korpie mam parę znanych postaci - narażam ich na szwank.
Sama przekreślę się na Centrali a i w EVE będę miała ciężko.
I co sobie za ten bilion kupię Orcę z fitem? lol

Ty ryzykujesz minimum 100 baniek. Nawet jak okażę się oszustką, to nie jest to wielka strata.
Tak więc jak widzisz, ryzykuję więcej.

Z resztą jak nie chcecie to nie... Zaproponowałam zabawę...  ::)
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2013, 13:05:12 »
No wiesz, jako osoba powszechnie znana w polskim community, będąca członkiem znanej, zasłużonej i szanowanej korporacji z pewnością znajdziesz kogoś chcącego przyłączyć się do zabawy :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2013, 13:22:16 »
Na to liczę :D
Szczególnie, że jak pisałam jest to zabawa. W przeliczeniu na realia pokerowe. to Minimalna część zakładu wychodzi tu jakieś 5 PLN.
Sama gram turnieje z wpisowym 10 - 20$.
Cashówki gram na micro co jest 0,2 - 0,5$ w porównaniu do tych samych cashówek w EVE, stawka wynosi: 0,0002 - 0,0005$

Chłopaki z ViP są znani. A i ja tu nie jestem od wczoraj...

EDIT:

Oczywiście nie zachęcam do zabawy tych, których na to nie stać. JA 100mln robię w dwa dni jak przysiądę i jestem w flocie. Nie będzie to dla mnie jakaś wielka strata. Ale faktycznie, jak ktoś ma mieć sraczkę o swoje ciężko uciułane ISKi, to to nie ma sensu. Wy się umęczycie a i ja nie będę miała komfortu gry. Nie chcę mieć na sumieniu czyjegoś być albo nie być w EVE. Szczególnie, że istnieje (mała bo mała) szansa że przegram. Oczywiście nie wszystko. Grając zgodnie z zasadami BM, nie da się przegrać wszystkiego.

Proszę: W duuużym skrócie tak to wygląda:

Zaczynając grę w Texas Holdem początkujący gracze zastanawią się co jest najważniejsze, jaka umiejętność spowoduje, że staną się oni graczami wygrywającymi. Texas Holdem jest grą na tyle złożoną, że nie ma jednej cechy, którą możemy u siebie wyuczyć i dzięki niej wygrywać.

W grze liczą się takie sprawy jak: matematyka, psychologia (umiejętność panowania nad własnymi emocjami oraz odczytywania emocji przeciwników), znajomość strategii gry i umiejętność dostosowania jej do naszych przeciwników i jeszcze wiele innych spraw. Jednak to co jest fundamentem pod bycie wygrywającym graczem to jest umiejętność dokonywania poprawnych WYBORÓW. Początkowe decyzje mają kluczowe znaczenie zarówno w krótkim okresie czasu (jednego rozdania), w średnim okresie czasu (jednej sesji pokerowej) i co oczywiste w długim okresie czasu, czyli czy ogólnie będziemy graczem wygrywającym czy nie.

Podczas gry w Texas Holdem wyborów dokonujemy non-stop ale według mnie są trzy kluczowe sytuacje, w których nasz wybór ma niezwykle istotne znaczenie i dlatego powinniśmy starać się unikać złych decyzji w tym momencie. Po pierwsze wybór stawek na jakich chcemy grać, po drugie wybór stołu na którym chcemy grać, po trzecie wybór kart z jakimi chcemy grać. W tym artykule zajmiemy się odpowiedzią na pytanie za ile chcemy grać?

Za ile gramy?

Rozpoczynając grę w pokera, musimy odpowiedzieć sobie na pytanie ile pieniędzy chcemy-możemy przeznaczyć na grę. Jest to niezwykle istotne aby uniknąć ewentualnego ?pokerowego bankructwa?. Podstawowa znajomość zasad gry oraz strategii plus odpowiednie zarządzanie własnymi środkami w zasadzie zapewnią nam to, że nie wpadniemy nigdy w mniejsze lub większe tarapaty finansowe.

Najpierw wyjaśnijmy czym jest tzw. buy-in na stolik cashowy. W grach online w grze Texas Holdem No Limit i Pot Limit buy-in ma najczęściej określone minimum i maksimum. Najczęściej minimum to 20-krotność dużej w ciemno a maksimum to jej 100-krotność. Przykładowo na blindach $1/$2 minimalny buy-in to $40 a maksymalny to $200. Poprawny wybór stawek oznacza, że nawet przegranie kilku buy-inów nie spowoduje wielkiej wyrwy w naszych pokerowych finansach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór stawek. Uważam, że aby grać na odpowiednich stawkach i czuć się w tej grze komfortowo powinniśmy mieć 25-30 maksymalnych buy-inów. Co oznacza, żeby grać na stawkach 0,5/$1 gdzie maksymalny buy-in wynosi 100$ powinniśmy mieć $2,500-$3,000. Dlaczego to takie ważne? Przyjmijmy, że mamy gorszy okres, trochę pechowych rozdań i w dwa dni przegrywamy 6 buy-inów. Jeśli mamy na grę $2,600 i przegramy $600 mamy nadal $2,000 i w zasadzie nic złego się nie stało. Mamy nadal odpowiednie zabezpieczenie i spokojnie gramy swoją grę czekając aż nasze umiejętności wezmą górę nad chwilowym pechem. Jednak jeśli gralibyśmy na stawkach $1/$2 to oznaczałoby, że przegraliśmy prawie połowę swoich pieniędzy $1,200 i zostałoby nam zaledwie $1,400 na grę. Myślę, że ten przykład doskonale ilustruje znaczenie odpowiedniego bankroll management.

Oczywiście ilość 25-30 buy-inów jest ilością średnią. Wszystko zależy od tego jaką grę wybierzemy i jakim stylem sami gramy. Jeśli gramy tylko pełne stoły (9 czy 10 osobowe) i gramy stylem tight-agressive (mało rozdań, tylko dobrą kartę agresywnie rozgrywamy) to w tym momencie jesteśmy narażeni na mniejsze wahania bankrolla i myślę, że możemy sobie pozwolić na grę z 20 buy-inami, jeśli natomiast gramy stoły krótkie (5-6 osobowe) stylem LAG (dużo rozdań w których bierzemy udział, duże blefów, gry bez karty) to automatycznie naraża nas na większe wahania bankrolla i wtedy warto mieć większe zaplecze finansowe, czyli minimum te 30 buy-inów na stolik.

Granie na short stacku

Są też gracze, którzy wolą grać z niepełnym wkupnym. Grają na wyższych stawkach niż pozwala im ich zaplecze finansowe ale nie wkupują się za pełną dozwoloną kwotę tylko za jej 50%. Ja sam osobiście nie lubię takiej gry ponieważ często w ten sposób po pierwsze sami nie będziemy mogli odpowiednio uchronić siły swojej ręki przed ewentualnymi drawami, a po drugie w przypadku trafienia jakiejś monster hand nie wygramy tyle ile powinniśmy. Trzecim argumentem przeciwko takiej grze jest to, że dobry i agresywny gracz będzie potrafił bardzo nam utrudnić grę jeśli nie będziemy grali z pełnym stackiem.

Podsumowując wybór odpowiednich stawek jest bardzo istotny zarówno dla naszej gry (często na zbyt wysokich stawkach w porównaniu do naszych możliwości finansowych nie będziemy grać swojej najlepszej gry albo podświadomie będziemy unikać dużych pul), jak i dla naszej formy psychicznej (przegrane na zbyt wysokich stawkach łatwiej wpędzą nas w tilt aniżeli przegrane dostosowane do naszego bankrolla).

Artykuł:
Szkoła pokera
Bankroll management 
skopiowany z http://www.pokertexas.pl/
link do artykułu: http://www.pokertexas.pl/szkola-pokera/podstawy-pokera/bankroll-management/
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 14:04:42 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2013, 13:31:11 »
Swego czasu grywalismy stojąc całe dnie online pod tarcza Tortugi...
zasiadajac nie powiazanymi z korpem altami przy stole,
zostawialismy jedno miejsce wolne...
zeby oskubac kogoś w ten sposób komunikujac sie na TSie...
Szybko sie znudziło.
Ale było śmiesznie i piracko ^^
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2013, 13:31:56 »
Daję 40%, zero trolla.

EDIT: Popraw tytuł OP, bo nie wiadomo czy chodzi o Poker czy Pole Dancing :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Eve Poler,
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2013, 13:36:29 »
Ok, SokoleOko daje 40, zostało 50% do rozdania.
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poker w EVEOnline,
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2013, 13:53:06 »
Hmm, był kiedyś jakiś mechanizm oparty o stronę WWW gdzie dało się grać na iski.... nie pamiętam nazwy ale wpłacało się normalnie iski w grze i potem były stoły cashowe i jakieś turnieje za to, nie wiem czy to nadal działa. Nazywało się EVE Holdem czy jakoś tak...

Edit: nadal coś działa, choć to chyba nie to: http://www.eohpoker.com/

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline,
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2013, 13:53:33 »
@Colonel,

No jest to nielegalne i ban na poważnych PR. Ale ale... Nie chwaląc się. Ja, ale też każdy reg. zrobi tak:
Przez pierwsze 10 rozdań (w których nie wchodzi się w koszta mimo mocnych kart) wyczuje co jest grane, w ciągu kolejnych 10 sprawdzi czy mimo wszystko może z was wyciągnąć kasę. I dopiero wtedy zacznie grać lub odpuści sobie ten stolik, zanotuje nicki postaci i więcej z nimi nie zagra :D

Ale masz rację, co prawda bez TS, ale i tak tak robią na normalnych PR. Tyle, że rozumieją się bez słów. Teraz np PokerStars wprowadził zabezpieczenia i na podstawie historii gry, określa czy pozostali gracze grają ze sobą na poważnie czy czekają na frajera. Ta technika ma nawet swoją nazwę. Ale jej nie pamiętam... ;p

Edit:

@Xeovar,

Właśnie o tym mówię :D
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 15, 2013, 15:17:29 »
Niestety, ale z przyczyny Prawdziwego Życia kończę z grą w EVE Online. Nie chcę, żeby wszystko to co uzbierałem przez te kilka lat poszło na marne, a RMT mnie nie kręci, tak więc postanowiłem zrobić coś dla centralowego community.
Wyślijcie na moją postać dowolną ilość ISK większą niż 10m, a ja podwoję ją i wam odeślę.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 15, 2013, 15:37:05 »
Taaa...
SokoleOko ryzykuje 400m a wiesz czemu? Bo zapewne czai o co chodzi z pokerem i stackingiem.

A ja po prostu marzę by was okraść... jeju, co za naród....  ::)
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 15, 2013, 15:58:56 »
A ja po prostu marzę by was okraść... jeju, co za naród....  ::)

Nie tacy już w tym kraju kradli :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2013, 15:59:20 »
Znaczy się, daję Ci iski, Ty grasz w pokera. Jak wygrasz, oddajesz każdemu to co wyłożył + %?  :)

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2013, 16:04:03 »
Tak. Wszystko co ugram. Powiedzmy za miesiąc (to jest do dogadania) oddają dokładnie w takim samym podziale procentowym. Albo umawiamy się, że gam z tą kasą dalej a wam daję wasz % od "górki". Czyli jeśli wygram 100m to będę miała 1b100m. I albo oddaję SokoleOko 440m albo 40 i gram dalej. 
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2013, 16:08:40 »
A jak przegrasz? Odpukać...

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2013, 16:57:16 »
Ryzyko :D Ale minimalne. Jednak zawsze jest. Możemy ustalić przy ilu procentach na -, mówimy stop. Zwykle jest to 50% przy nowym stackingu i 75 przy sprawdzonym graczu. Ale to kwestia umowna.
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 15, 2013, 17:34:23 »
Poszło 300 mln :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2013, 18:22:49 »
Kasę przelać na "Proxima Alland"?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2013, 19:07:38 »
Był taki jeden co korpa na 2b obrobił i do dziś smród się za nickiem ciągnie.

Theronth- ile moge maksymalnie przesłać? Rozumiem, że resztę zasad w bio doczytam?

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2013, 22:03:06 »
Tak, to mój main. Jest on zarejestrowany w Poker Roomie.

To mamy tak:

SokoleOko - 40%
Siri - 30%
Proxi - 10%

Zostało 20%

Zacznę grać jak tylko będzie 100% i każdy uzna że wszystko jasne. Będę też dawała info jak będę siadała do stołu. Chętni będą mogli popatrzeć jak mi idzie na http://www.eohpoker.com/
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Kratos Andven

  • Gość
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2013, 22:18:59 »
Dorzucam się 100kk czyli 10%
Nie wiem o co chodzi ale znam Proxi :)
i tak przepuści całą kase, przywilej ......... :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 22:25:28 wysłana przez Kratos Andven »

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2013, 22:28:00 »
Hehehe ;p

To zostało 10%

(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Kratos Andven

  • Gość
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2013, 22:29:23 »
Dorzucił bym te 10% ale mam "boja" :P

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2013, 22:50:02 »
Theronth- ile moge maksymalnie przesłać? Rozumiem, że resztę zasad w bio doczytam?

Ile chcesz!
W bio tylko scammerzy piszą, ja oficjalnie napisałem na centrali, więc to nie oszustwo, przysięgam.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2013, 00:30:43 »
Dam ostatnie 10%, niech stracę ;)

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 16, 2013, 01:07:50 »
No i mamy komplet.

Tylko żeby nie było że kozaczę ;p JAk mi ta cała kasa spłynęła to teraz trochę czuję odpowiedzialność.
A dla niedowiarków, mam zapis zabawy dzisiejszej. Wpłaciłam kontrolnie 10m aby sprawdzić jak się gra, jak chodzi soft itp.
1 chips (żeton) to 100.000 ISK

W przeciągu 50 rozdań podwoiłam tą wpłatę. Czyli zarobiłam 13m

Zapis rozgrywki w załączniku.

@Xeovar,

Czekam jeszcze na twoją wpłatę na Proxima Alland i przelewam kasę na PR.



[załącznik usunięty przez administratora]
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

wooku

  • Gość
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 16, 2013, 12:04:28 »
Uważaj na siebie, gdzieś słyszałem, że hazard jest uzależniający!1

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2013, 21:12:24 »
@wooku,

A ja słyszałam, że ignorancja jest nieuleczalna.
Poker to nie hazard. http://pokertoniehazard.pl/ oraz http://www.wolnypoker.org/

Zanotowałam więcej kasy niż powinno być. JAk ktoś coś wpłacił, musi to napisać na forum!!!!

Jedna osoba wpłaciła mi więcej ale nie wpisała się na forum.
W tej chwili stan konta pokerowego wynosi 1b300m.

 Xeovar. Nadal nie wpłacił. Jeśli do jutra nie wpłaci, wypada z listy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2013, 21:26:36 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2013, 23:34:39 »
Xeovar. Nadal nie wpłacił. Jeśli do jutra nie wpłaci, wypada z listy.

Kasa poszła. Sorry że z opóźnieniem ale pisałem to po pijaku i jakoś nie do końca pamiętałem :D

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2013, 00:47:09 »
Odnotowałam, dzięki. Jutro rozpiszę udziały.

A na dzisiejszy dzień jesteśmy na +

Zaczęłam grę z 13.000 żetonów. (jutro dopłacę jeszcze to co doszło).

Po dzisiejszej sesji, byłam na początku 100 w plecy ale na koniec wyszłam 369 na plus.

Screen w załączniku.

W przeliczeniu na ISK to 36.900,000

Pozdrawiam,


[załącznik usunięty przez administratora]
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2013, 08:15:21 »
Ja wiecej z Xeo w pokera nie gram, wirtualnego tez nie.  :P

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Poker w EVEOnline - oferta stackingowa,
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2013, 14:14:32 »
Ok. Lista została zamknięta.

SokoleOko - 400m
Tajemniczy X - 400m (przypuszczam, że to Centurion ;p)
Siri - 300m
Xeovar - 100m
Kratos - 100m
Ja - 100m

Razem 1 bilion 400 milionów na grę.

Tylko mam prośbę, bo ze wstydem przyznaję, że nie potrafię wyliczyć ile kto ma %....
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.