Autor Wątek: Albion Online  (Przeczytany 108832 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[HARGA] Dert Kan

  • HARGA
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dert Kan
  • Korporacja: Harridan Guardian
  • Sojusz: Solar Citizens
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 03, 2016, 08:45:20 »
Necro jak ch**, ale gra ktoś?

Widziałem gildię Zabijaki i Pijaki gdzieś na jakimś forum...

PS
I czy warto w ogóle to kupować i czy jest podobne do eve ;] ?

próbowałem, głęboko odradzam. Szmira jakich mało. Można porównywać do eve .....  gorzej ze znalezieniem podobieństwa.

Neb

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Virien Kansene
  • Korporacja: Garoun Investment Bank
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 03, 2016, 12:50:28 »
Albion to shit jakich malo, nadajacy sie do popykania na kiblu. Brak dynamiki, cholernie nudny swiat oraz gra sprowadzajaca sie do zdobywania co raz to lepszego gearu. Jednym slowem nuda.

Z gier z gatunku mmorpg-pvp z tego co wiem jest jeszcze Mortal Online - gra wzorowana w pewien sposob na Ultimie, ktora zawsze miala problem z silnikiem gry oraz za wolnym developmentem. Wczesniej byl jeszcze Darkfall Unholy Wars, dobry silnik, bardzo kiepski developer - pracowali falami, ale przez kiepska komunikacje i rzadkie updaty gra upadla. Obecnie chyba najlepszym wyborem jest Darkfall: New Dawn - gra rozwijana na licencji "Darkfall Online - pierwsza wersja Darkfalla), kupiona przez francuskiego developera - serwer w fazie InDev ruszyl miesiac temu. Sam silnik chodzi rewelacyjnie, graficznie niestety nie wyglada to juz tak rewelacyjnie.

Gra posiada
- jeden w pelni otwarty swiat - zupelny brak instancji, podzialu na strefy, serwery, kanaly etc. W grze oczywiscie sa dungeony, ale bez podzialu na instancje, moze sie tam znalezc nawet i 300 osob - poniewaz nadal sa czescia swiata.

- FULL LOOT PVP - full loot obowiazuje na calej mapie, nie ma rowniez tutaj podzialu na zadne strefy, safezony, nub areny etc. teoretycznie tak jak w EVE mozna zabijac wszedzie, ale w miastach kontrolowanych przez NPC sa wieze obronne.

- Aligment/Race wars system - w grze jest 6 klasycznych ras: ludzie, orki, elfy, krasnoludy, wilki oraz mroczne elfy - rasy podzielone sa na 3 sojusze (ludzie, elfy, krasnoludy),  (orki, wilki) i jako ostatni przeciw wszystkim mroczne elfy. W grze jest system red/blue i tak decydujac sie na zostanie blue, mozna zabijac tylko przeciwnikow danego sojuszu. Mozna zdecydowac sie tez na granie jako red, mordujac i grabiac co pod miecz podejdzie...

- Skillowanie - w grze nie ma lvl'i, wszystkie umiejetnosci skilluje sie poprzez ich wykonywanie, jesli ktos walczy toporami czy halabardami, to z mieczem czy lukiem sobie nie poradzi najlepiej.

- Magia - jeden z najbardziej rozbudowanych systemow magii jaki widzialem w grach MMORPG. Magia podzielona jest na kilkanascie szkol od klasycznych jak fire magic, air magic po takie jak spellchanting czy witchcraft. Kazda z tych szkol trzeba wytrenowac osobno, a do tego osobno trenuje sie pojedyncze zaklecia - w grze jest ich ponad 150. Oprocz tego wszystkie zaklecia moga zostac ulepszone, np. 3 rozne osoby z Fireballem, moga uzyskiwac z niego troche inny efekt. Do tego wiele umiejetnosci pobocznych wplywajacych na magie.

- Crafting i ekonomia - kolejny rozbudowany aspekt Darkfalla, crafting to klasyczne, wszedzie znane umiejetnosci jak Tailoring, Armorsmithing, Weaponsmithing itd. ale i bardziej nowatorskie jak Bloodcraft, Shadecraft, Animal Taming, Construction czy wreszcie Enchanting - najbardziej rozbudowany z galezi craftu, dajacy setki kombinacji pancerza i broni, ale przede wszystkim napedzajacy ekonomie gry skill.

- Skillbased pvp - Sama walka to w 70% skill, 20% skoxanie postaci i 10% gear. Zeby byc dobrym magiem czy lucznikiem trzeba miec niezla celnosc, zarowno z luku i jak z magii atakuje sie z widoku FPS. Walczac broniami bialymi, walczy sie w z widoku TPP. W grze oczywiscie jest 100% free target oraz firendly fire. Sama walka ma w sobie cos z Quake. Ogolnie combat jest uznawany w Darkfallu za najlepszy sposrod gier MMORPG.

Content:
- Siege warfare - w grze wystepuja miasta i osady w pelni kontrolowane i wybudowane przez graczy. O te najcenniejsze, o najlepszym polozeniu czy najbogatsze w zasoby toczy sie ciagla walka - w sumie o te gorsze tez ;). Mechanika zdobywania jest troche podobna do tej z EVE, najpierw deklaruje sie chec zdobycia miasta poprzez rzucenie siega, nastepnego dnia sam etap siega podzielony jest na dwa etapy: w pierwszej godzinie obecni posiadacze miasta moga zniszczyc kamienie, oznaczajace ze ich zamek jest pod oblezeniem, nastepnie przez dwie kolejne godziny to atakujacy maja swoja szanse na zdobycie miasta. Trzecia ewentualnosc to zaoranie miasta do zgliszczy. Sam proces odbudowy miasta to lekko miesiac grania dla 30-40 osobowej gildii. Dlatego raczej kazdy skupia sie na tym zeby dane miasto zabrac niz zniszczyc ;).
W siegach uzywa sie roznych machin oblezniczyc oraz czegos w rodzaju granatow ;).

- Podbijanie wiosek - w grze istnieje mozliwosc podbijania wiosek, w ktorych gracze moga miec swoje domy. Po podbiciu takiego miejsca klan otrzymuje podatki z takiego miejsca. Jest to idealna okazja do small scale pvp.

- Trade Routs - rodzaj minigry w ktorej jedna osoba stawia swoje zloto, na to ze doniesie pakunek do innego miejsca i nie zostanie zabita zgarniajac swoje zloto i nagrode, a inni moga taka osobe zabic i zgarnac to co niesie.

- Naval Combat - w grze wystepuja aktywne 2 razy w tygodniu morskie fortece, za ich zdobycie klan otrzymuje jakies nagrody. Jest cos okolo. 15 statkow, od malych ktorymi moga plynac 2 osobowe zalogi (jedna do obslugi steru, druga do obslugi dziala), do statku na ktorego pokladach moze walczyc i 150-200 osob. Statki przeciwnikow mozna zatapiac i przejmowac. Koszty najwiekszych statkow ida w chore sumy. Cos jak robienie tytana.

- PvE - najczestsza okazja do open world pvp, duzo, duzo ciekawsze od PvE w EVE. Oprocz lootu rozne moby bije sie tez dla rzeczy, ktore pozyskuje sie z ich skalopwania. Dosc rozbudowane, sa tez bossy typu smoki etc. Ktore bije sie w wiekszych grupach ludzi. Ogolnie moby maja dostep do tych samych czarow co gracze i tak lodowy smok potrafi spowodowac zamiec sniezna w ktorej nic nie widac etc.

W sumie moglbym pisac i pisac, ale musze zaczac pracowac ;).

EDIT:

Zapomnialbym, jest free do 16.08. Pozniej 10E miesiac, ale lada moment maja wprowadzic PLEXy.

EDIT 2:

Caly swiat zostal stworzony recznie, budynki etc. wszystkie posagi. Ogolnie sam swiat bardzo wciaga, czuje sie, ze 100, 200, 300 lat wczesniej zyli w nim ludzie.

Dwa filmiki pokazujace swiat:
Tereny ludzi:
https://www.youtube.com/watch?v=KUyAuA6Pln8
Tereny elfow:
https://www.youtube.com/watch?v=IMNQA1R8-bo

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 03, 2016, 14:47:46 »
Jakże to tak oceniacie Albion Online?

Jeszcze niedawno wszyscy zachwalali jaka to mega fajna, sandboxowa i rozbudowana gra, a teraz się zmieniło? Pytam bo chciałbym zagrać.

Neb

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Virien Kansene
  • Korporacja: Garoun Investment Bank
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 03, 2016, 15:16:15 »
Jakże to tak oceniacie Albion Online?

Jeszcze niedawno wszyscy zachwalali jaka to mega fajna, sandboxowa i rozbudowana gra, a teraz się zmieniło? Pytam bo chciałbym zagrać.

Pewnie w koncu w to zagrali ;).

[HARGA] Dert Kan

  • HARGA
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dert Kan
  • Korporacja: Harridan Guardian
  • Sojusz: Solar Citizens
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 03, 2016, 15:31:38 »
Jakże to tak oceniacie Albion Online?

Jeszcze niedawno wszyscy zachwalali jaka to mega fajna, sandboxowa i rozbudowana gra, a teraz się zmieniło? Pytam bo chciałbym zagrać.

jak wolisz: świetna gra! Doskonały i perfekcyjny interfejs użytkownika, wizjonerski scenariusz, nieziemska grafika ocierająca się o boskość, fenomenalne PvP, perfekcyjny silnik i  bogaty wybór questów. Podsumowując - kunszt i wirtuozja.  8)

bym zapomniał o najważniejszym - porównywalne z tym, co nas jeszcze trzyma przy eve - można kopać!

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 03, 2016, 15:37:06 »
Niestety próba robienia cross-playu jak zwykle jest równaniem do najbardziej ograniczonego urządzenia. Czy to konsoli czy jak w tym przypadku do tabletu.

Ogólnie, nadal kupa, Panie. Straszna kupa :(

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 03, 2016, 21:26:43 »
jak wolisz: świetna gra! Doskonały i perfekcyjny interfejs użytkownika, wizjonerski scenariusz, nieziemska grafika ocierająca się o boskość, fenomenalne PvP, perfekcyjny silnik i  bogaty wybór questów. Podsumowując - kunszt i wirtuozja.  8)

bym zapomniał o najważniejszym - porównywalne z tym, co nas jeszcze trzyma przy eve - można kopać!
Nie o to mi chodziło :) Raczej o trochę bardziej dokładny opis co tam jest do dupy. :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 04, 2016, 08:54:28 »
Nie o to mi chodziło :) Raczej o trochę bardziej dokładny opis co tam jest do dupy. :D

Pewno to samo co w eve czyli wszystko.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2016, 09:04:26 »
Nie o to mi chodziło :) Raczej o trochę bardziej dokładny opis co tam jest do dupy. :D
Jest bardzo, ale to bardzo znaleźć coś co jest dobre w tej grze. ¯\_(ツ)_/¯

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 05, 2016, 00:03:29 »
Jest bardzo, ale to bardzo znaleźć coś co jest dobre w tej grze. ¯\_(ツ)_/¯

To juz kwestia gustu. Fakt AO jest momentami infantylnie nieskomplikowane, meczace przy zbieraniu matsow jak cholera czy to ze w EVE potrzebna jest ekipa by porobic cos sensownie ... no tu juz w EVE mysle ze w 3-4 osoby mozna sie swietnie pobawic ... w AO ... cholera 10 to na pewno malo chociaz gram niezwykle casualowo bo ostatnio nie mam czasu za bardzo by usiasc przed kompa w innym celu jak zawodowym.

Co jednak sklania mnie z uporem maniaka do tego tytulu? full loot, pvp i wymuszenie przez tworcow kooperacji by sie szybko rozwijac, Nie wiem czy za miesiac bede nadal gral i to cale wymuszenie zbieractwa badz farmy silver by ugrac na matsy do rozwoju moze okazac sie zbyt meczace. Chociaz ... jak latami klepalem w kolko misje FW to i skorki i drewno dam rade zbierac :D.

Czy tytul bym polecil ? tak, jednak osobom ktore potrafia zadbac o swoja dupe i na pewno niebiansko cierpliwym i upartym jak ja czyli jak osiol :D

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 08, 2016, 17:50:16 »
Premiera przesunięta o 6-12 miesięcy i do tego za pół roku ma być WIPE  ;D

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/chyba-zartuja-jak-zrobic-refunda-beta-forever-premiera-albion-online-znowu-przesunieta

Od lat nie grywam w bety i early accessy i po raz kolejny przekonałem się, że warto być konsekwentnym, współczuje tym co nagrindowali po kilkaset godzin
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 08, 2016, 19:04:50 »
Premiera przesunięta o 6-12 miesięcy i do tego za pół roku ma być WIPE  ;D

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/chyba-zartuja-jak-zrobic-refunda-beta-forever-premiera-albion-online-znowu-przesunieta

Od lat nie grywam w bety i early accessy i po raz kolejny przekonałem się, że warto być konsekwentnym, współczuje tym co nagrindowali po kilkaset godzin
No to kiepsko. Czyli za pół roku jedno wipe, potem drugie wipe w dniu premiery. :D Podobno całe miesiące zajmuje wylevelowanie postaci więc wielu będzie wkurzowych. Proponował bym im zrobić tak jak w SC: jak wystarczająco grubo posmarujesz to WIPE przestaje cię dotyczyć :D

Jak byście zareagowali gdyby CCP ogłosiło WIPE w ramach naprawiania świata gry?
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2016, 19:23:13 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 08, 2016, 21:28:58 »
Proponował bym im zrobić tak jak w SC: jak wystarczająco grubo posmarujesz to WIPE przestaje cię dotyczyć :D


Hahahaha  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 17, 2017, 08:51:25 »
Mały odkop

Kiedy Albion przechodzi do wersji free2play?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 17, 2017, 09:14:13 »
Nigdy :) To będzie teraz Buy2Play + premium abonament jeżeli chcesz.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 17, 2017, 09:43:13 »
Pierwotnie była chyba mowa o wersji f2p z jakąś formom premium.
Jak rozumiem koncepcja się zmieniła?

Valerius Fronto

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Valerius Fronto
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 17, 2017, 09:43:25 »
Piszą na oficjalnej stronce że 17 lipca, ale jak znam życie to już w czerwcu ogłoszą że właśnie mają nieziemski pomysł na uczynienie produktu jeszcze lepszym i znowu odłożą :) Nie gram bo kolejnego wipe nie zniosę.
 

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 17, 2017, 10:07:38 »
Piszą na oficjalnej stronce że 17 lipca[...]

Ale to wyjście z bety. Gra nie będzie Free 2 Play, to jest wiadome od początku 2016 roku. Ale to dobrze, mniej bociarzy. Poza tym... przecież koszt tej gierki jest śmieszny. Ludzie więcej potrafią na fajki czy alkohol w ciągu tygodnia wydać.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 17, 2017, 10:08:51 »
Albion wychodzi w lipcu z bety, model buy2play + premium najwyraźniej zamierzają utrzymać. Czemu? Bo mogą więcej zarobić.

Chętnie się zaloguję i poklikam 2-3 dni by znowu stwierdzić, że gra polega na tępym farmieniu, a system craftingu i panel handlu są tak uproszczone, że traktuję to jako obelgę.

Jak chcesz Herezja, to udostępnię Ci passy do wypróbowania.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 17, 2017, 10:16:21 »
[...] by znowu stwierdzić, że gra polega na tępym farmieniu, a system craftingu i panel handlu są tak uproszczone, że traktuję to jako obelgę. [...]

Nie kłopocz się, ja się logowałem wczoraj i... no szkoda tracić czas. Do tego był wipe, i teraz możesz znów farmić od zera. :D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 17, 2017, 10:19:39 »
Od czasu kiedy przestałem się tam logować były pewnie ze 3 wipy :) Jakoś się nie przejąłem.

Szkoda mi tylko tej 100 na wcześniejszy dostęp, niby grosze, ale czuję się jak naciągnięty frajer :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 17, 2017, 10:55:09 »
Pierwotnie była chyba mowa o wersji f2p z jakąś formom premium.
Jak rozumiem koncepcja się zmieniła?

Herezja jak zawsze na fali  :P
od conajmniej dwóch lat wiadomo że gra nie będzie f2p tylko b2p

Premiera w Lipcu... ale która to już z kolei data premiery więc można się nastawić że znów przesuną.
Poza tym przed premierą ma być... wipe.
Cieszę się że póki co nie kupiłem tej gry, te wipy by mnie w****** na maxa
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 17, 2017, 10:58:29 »
Proponuję do EVE z każdym dodatkiem wprowadzić wipe gratis :)

Valerius Fronto

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Valerius Fronto
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 17, 2017, 11:17:07 »
z albionem trochę jak z evką, jak grasz sam w bezpiecznej przestrzeni to jedynie farma i bicie mobów (jak LV4 w H-sec), Jak dołączysz do sojuszu to gra nabiera rumieńców. Ja grałem przez chwilę z Gentelmenami i było dość ciekawie.

Valerius Fronto

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Valerius Fronto
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 17, 2017, 11:18:05 »
Proponuję do EVE z każdym dodatkiem wprowadzić wipe gratis :)
dlatego przestałem w albiona pogrywać

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 17, 2017, 18:56:31 »
Herezja jak zawsze na fali  :P
od conajmniej dwóch lat wiadomo że gra nie będzie f2p tylko b2p

Premiera w Lipcu... ale która to już z kolei data premiery więc można się nastawić że znów przesuną.
Poza tym przed premierą ma być... wipe.
Cieszę się że póki co nie kupiłem tej gry, te wipy by mnie w****** na maxa

Co jakiś czas dostaje maile na skrzynkę i pomyślałem, że tu o tą grę zapytam i jak rozumiem popełniłem grzech śmiertelny hehehehe.
Co do kupowania wcześniejszych wejść do gry to nie byłaby to dla mnie nowość bo jak by nie było Path of Exile ja na tym forum rozpropagowałem jak jeszcze była w głębokiej close beta.
Swoją drogą ktoś poza Emilos-em jeszcze w nią gra?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 17, 2017, 19:04:19 »
Z tych, których znam dłuższy epizod miał Rainbow i połowa Zabijaków.

Propozycja rzucenia Ci namiarów do potestowania jest aktualna :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 17, 2017, 19:54:23 »
Swoją drogą ktoś poza Emilos-em jeszcze w nią gra?

W PEO? Ja jeszcze pykam od czasu do czasu ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 17, 2017, 19:59:19 »
Albion jednak chyba nie jest grą dla mnie jeśli tam jest tylko sam grind i niewiele poza nim więc za zaproszenie bardzo dziękuję.
Co do POE to wracam do niego w sumie przy każdej lidze choć na tydzień lub dwa.
Swoją drogą zamiast klasycznej następnej ligi mają być bardzo solidne zmiany nie 3 stopnie trudności po 4 akty ale o ile pamiętam 10 aktów (dużych) a także wybieranie boga, pod którego wstawiennictwem będziemy chodzić po tamtym świecie itp kwiatki ale to dopiero za kilka miesięcy.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 17, 2017, 21:56:50 »
Herezja,
zrezygnował z AO z powodu grindu i wraca do POE które samy grindem i tylko grindem stoi  ;D nomen omen stworzone przez firmę która w nazwie ma "grinding"  ;D ;D ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 18, 2017, 18:11:48 »
@Filip nie troluj.
Nie znasz mojej sytuacji życiowej więc po prostu się nie odzywaj ok?
Aktualnie mam może godzinę wolnego czasu na kilka dni, która mogę poświęcić na granie więc w tym wypadku mogę pograć w coś co znam czyli poe albo czołgi.
Zejdź ze mnie bo mi ciężko.

zamocny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
    • Najbezpieczniejsza Platforma Handlowa dla Graczy
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 17, 2017, 10:27:13 »
https://odealo.com/games/eve-online/
Niestety również kupiłem dostęp do premium, teraz żałuję. Mam nadzieję że chociaż gra kiedyś będzie na tyle popularna że się mi to opłaci :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2017, 11:11:44 wysłana przez zamocny »
Odealo - Najbezpieczniejsza Platforma Handlowa dla Graczy

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 18, 2017, 16:10:12 »
jest duzy hype i potencjal ;) wiec jak nie odwolaja nasty raz bedzie dobrze ;)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 18, 2017, 20:36:06 »
Pograłem znowu kilka godzin kilka dni temu, to samo badziewie. Grind który wyjątkowo szybko się nudzi, nawet jak na gry zbudowane na grindzie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Albion Online
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 18, 2017, 21:25:20 »
Właśnie mi przypomnieliscie że w lipcu ma być premiera.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?