Forum Gry > Inne gry

Albion Online

<< < (39/40) > >>

[BU FU] Karas:

--- Cytat: Filip Bonn w Listopad 10, 2017, 09:17:42 ---Poza tym widać po wpisach na forach, że większość graczy to niedojrzała gimbaza, która dowartościowuje się grą.
Naśmiewanie się z nowo powstających korpów, że nie są pro.
Wytykanie ludziom kto kogo pojechał i w jakim gearze padł.
Chwalenie się ile killi na głowę w jakiej gildi przypada i która na jakich terenach się bije...
Nie to co u nas.. a nie czekaj....  :-\

--- Koniec cytatu ---
od razu widac, ze nie masz pojecia co jest w zyciu wazne.
Zawsze jak wbijam na lokal, od razu z ctrl_v leci "pr0 3li13 thera bois incomming, gtfo poor nabs" nastepnie jak mimo zapowiedzi na lokalu, uda nam sie w kilku zlapac drejka na pasku, mamy taka polewe z jego fita, ze bania mala. Wszedzie go wklejamy. corpowy ally, polish, solo, great fight, no i oczywiscie na kanal pro elite pvp.(wiem, ze go nie znalesc, bo jest TYLKO dla pro elite...)
nastepnie wszyscy razem grupowo walimy konia do KB i do statow. bo wiadomo ze kazdy pro elite pvp jest statsiarzem.
I tak sie kreci moje chujowe zycie, gdzies musze odreagowac. moze gdybym chociaz gimnazjum skonczyl... ale po co, eve is maj lajf.

Filip Bonn:
Uderz w stół...  ;)

[BU FU] Karas:
bardziej oczywiscie sie nie dalo, ale brawo za spostrzegawczosc: ]

Grabowsky:
Ja pograłem tylko miesiąc, wykończył m,nie niesamowity grind, na który brakuje czasu :(

Filip Bonn:
Dwa dni temu biegalem godzinkę w 5 osób. Kilka fajnych walk mieliśmy i wpadł loot ze skrzyneczki za 2mln, plus to co sciagnelismy z zabitych. Ja padlem raz w secie za 90k więc po podziale łupów będę do przodu o kilka setów do pvp.
Wiadomo raz na wozie raz pod wozem ale ogólnie wg mnie informacje o grindzie są mocno przesadzone, nijak się to ma do starych hardkorowych grindownikow.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej