Autor Wątek: Legends of Aria  (Przeczytany 3521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Legends of Aria
« dnia: Kwiecień 08, 2020, 11:28:27 »
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Podobno jest to następca ultimy online co samo w sobie jest zachęcające.

Widziałem na steam wczesny dostęp za darmo więc jeżeli czas pozwoli to pewnie obejrzę, ale fajnie by było mieć wcześniej jakieś info  ;D

Edit
Pierwsze wrażenie po zainstalowaniu świetne. Powrót do czasów ultimy online pozbawionej upierdliwego klikania i z fajną grafiką. Chyba lepiej profilaktycznie unikać

Edit 2
Pół dnia łaziłem z siekierkom zwalając drzewa z przerwami na łowienie rybek. Sporo mi zajęło zanim w tawernie znalazłem ognisko na którym można by rybki usmażyć. Spróbowałem też stolarki. Trochę się zdziwiłem, że nie ma do tego podręcznych narzędzi jak w UO tylko trzeba znaleźć stół stolarski. Gorzej, że żeby móc robić większość rzeczy trzeba mieć projekty, których nie udało mi się jeszcze zdobyć.
Postać ma określony udźwig, którego nie przekroczy. Wszystko czego nie może unieść ląduje na ziemi. Nie można wtedy też nic wyprodukować.
Dziś pewnie jeszcze trochę się pobawię i to raczej będzie koniec mojej gry bo zdecydowanie zbyt łatwo się uzależnić
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2020, 06:59:27 wysłana przez Tloluvin »
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"