Autor Wątek: Overview  (Przeczytany 3422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Overview
« dnia: Sierpień 29, 2013, 22:43:32 »
Mam maina w milicji, zrobilem sobie alta z tego samego konta i widze ze ma te same zakładki w overview co main z militi. Czy to znaczy że jeśli zaczne zmieniać ustawienia overview u alta (kolorki itp) to automatycznie pozmieniają mnie się na mainie?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Overview
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2013, 23:09:17 »
Moim zdaniem - nie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Overview
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2013, 23:25:34 »
Mysle, ze zaimportowalo ci domyslne z maina, ale jak wprowadzisz zmiany to juz sie nie zaimplementuja - mam po kilka altow na tych samych kontach, i jakos mi sie zakladki na over nie mieszaja. Chyba ze CCP znowu cos namieszalo
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Overview
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2013, 23:32:27 »
Zbackupuj na majnie, zmień na alcie i powiedz nam czy na majnie też się zmnieniły.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Overview
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2013, 07:11:43 »
Ustawienia nie  mieszaja się, używam na jednym koncie dwóch postaci, na każdej kompletnie inne ustawienia, zmiany na jednej postaci nie wskakuja na drugą.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Overview
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2013, 20:42:30 »
Ustawienia nie  mieszaja się, używam na jednym koncie dwóch postaci, na każdej kompletnie inne ustawienia, zmiany na jednej postaci nie wskakuja na drugą.

Odgrzeję temat..

Więc u mnie ustawienia się mieszają, używam na jednym koncie trzech postaci i jeśli u jednej z nich zacznę coś zmieniać w Overview to u pozostałych także się zmienia  >:(

Jest to przyszłościowo bardzo problematyczne.

Czy to możliwe że mam jakąś opcję włączoną która mi tak miesza?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Overview
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2013, 14:51:16 »
Stawiam na pliki chatche i setting które są wspólne dla wszystkich kont odpalanych z jednego klenta. Też miewałem podobne cyrki puki nie zacząłem stosować zasady jeden char - jeden katalog z klientem (pomijając np chara industry który jeśli opuszczał stacje to tylko po to wby powiosłować na posa do laba)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.