Autor Wątek: Fly Safe - Prolog,  (Przeczytany 7881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Fly Safe - Prolog,
« dnia: Listopad 14, 2013, 14:09:50 »
- Nie zaskoczyłoby mnie, gdybym w przestrzeni natknęła się na diabła wcielonego…  W zasadzie, to nic mnie już nie zaskoczy.
                                                                                                                                       
                                                                                                                                          - Proxima Alland „Astra Demonica”




    Małe pomieszczenie oświetlała tylko słaba żarówka, podwieszona tuż nad wejściem. Na kokpicie migały diody.
Wzory, napisy, mapy i wiadomości na wyświetlaczach LCD, rozmazywały się w niewyraźne plamy. Półotwarte oczy łzawiły jej niemiłosiernie.
Proxima siedziała na krześle na środku pomieszczenia. Ręce miała związane za oparciem.  Napięta linka przechodziła dalej pod siedzeniem i pętała jej kostki. Próbowała podnieść głowę by się rozejrzeć. Mięśnie karku odmawiały jednak posłuszeństwa.
- Obudziłaś się? – Usłyszała męski, chrapliwy głos za plecami… - Najwyższa pora.
Usłyszała kroki, poczuła, że ktoś złapał ja za włosy i brutalnie szarpnął jej głowę do tyłu. Wydała z siebie ciche jęknięcie.
Przed jej oczami ukazała się zarośnięta twarz kogoś, kto zdecydowanie nie dbał o swój wygląd. Tatuaż zakrywający pół paskudnej gęby, zdradzał jej resztę informacji o właścicielu. Pirat. Wpadła w ręce jakiegoś przeklętego psa! O ironio… Ale jakim cudem? Co się stało? Ostatnie co pamiętała, to, że leciała swoim Tengu na spotkanie rady nadzorczej. W High Sec!
- Pewnie zastanawiasz się, gdzie jesteś i co takiego się stało? – pirat kontynuował wypowiedz tak, jakby słyszał o czym pomyślała. Teraz jednak, mówił jej prosto w twarz.
Smród zgniłych zębów, resztek jedzenia i taniego rumu Minmatarskiego sprawił, że zebrało jej się na wymioty….
-Powiem ci księżniczko, wszystko ci powiem… Spędzimy razem kilka godzin zanim… skończą z tobą definitywnie.
Proxima wstrzymywała oddech.
-Pożałujesz… - Wysyczała przez zaciśnięte zęby. Mniej pewnie, mniej groźnie niż sobie złożyła. Ledwie słyszalnie.

CDN – jeśli są zainteresowani.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2013, 14:54:05 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Fly Safe - Prolog,
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2013, 15:23:23 »
Nawet, nawet ale ... wzmianka o radzie nadzorczej w HI Sec? Wylazła byś w końcu z tego "kurwidołka" ];p [youtube]http://youtu.be/uxCGSWlq2Po[/youtube]

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Fly Safe - Prolog,
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2013, 15:31:11 »
Spokojnie, to prolog. Wszystko się wyjaśni. High Sec, jest celowo.
A ja, osobiście skilluję właśnie by udać się do null :D Jeszcze trochę...

I dzięki za uznanie... Dawno nic nie pisałam, więc muszę się rozkręcić :D
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Fly Safe - Prolog,
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2013, 15:53:01 »
Świerzych lossów brak = zapłaciłaś ransom 8)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P