Autor Wątek: Sr***e w banie  (Przeczytany 11836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Sr***e w banie
« dnia: Październik 07, 2013, 11:10:16 »
Co dokładnie i kiedy zmieniono w mechanice baniek?

Z tego co zaobserwowałem nie można się na stacjonarki warpować, ściągają z przynajmniej 200km.. Nie znalazłem dev bloga na ten temat.

Jaki jest maksymalny zasięg bańki? Czy są tu różnice pomiędzy stacjonarną, dyktową i hicową?
Zaszły jeszcze jakieś zmiany w mechanice o których nie wspomnieli?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2013, 11:36:53 »
Nie zauważyłem żeby cokolwiek się zmieniło, wszystko działa po staremu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2013, 11:57:17 »
Z tego co zaobserwowałem nie można się na stacjonarki warpować, ściągają z przynajmniej 200km.. Nie znalazłem dev bloga na ten temat.

ALe nie możesz warpnąć na ping, bo Cię ściąga, czy też nie możesz warpnąć na bańkę (specjalnie, tak żeby w nią wpaść)?

Jaki jest maksymalny zasięg bańki? Czy są tu różnice pomiędzy stacjonarną, dyktową i hicową?
Zaszły jeszcze jakieś zmiany w mechanice o których nie wspomnieli?

Nic się nie zmieniało. Nie ma różnic między tymi bańkami. Zasięg = cały grid, ważny jest tylko wektor. AFAIR, jeśli rozciągniesz grida na 500 km i warpniesz na grid z "niewłaściwego kierunku" to bańka i tak Cię ściągnie.

A nie jest tak, że próbowałeś warpnąć na niezanchorowaną bańkę? Wtedy chyba nie można (w piątek rozbierałem posa i zauważyłem, że nie mogę warpować na "unanchored" działka).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2013, 12:12:20 »
To albo ja i dapman mamy popsute eve, albo już nie wiem.

ALe nie możesz warpnąć na ping, bo Cię ściąga, czy też nie możesz warpnąć na bańkę (specjalnie, tak żeby w nią wpaść)?

Warpuje sie na spota pod gatem na którym jest kampa, widzę odseparowany statek stojący pod bańką ściągającą. Warp na bańkę - nie mogę. WTF? Jestem w 100% pewien że takie manewry robiłem od kiedy gram w eve, natomiast przez ostatnie 2, 3 tyg coraz częściej zapala mi się lampka z napisem wtf gdy nie mogę się przewarpować.

Nic się nie zmieniało. Nie ma różnic między tymi bańkami. Zasięg = cały grid, ważny jest tylko wektor. AFAIR, jeśli rozciągniesz grida na 500 km i warpniesz na grid z "niewłaściwego kierunku" to bańka i tak Cię ściągnie.

Kiedy to weszło? Poważnie od zawsze było to 100km, poza tym dystansem nie ściągały. Grałem w inne EVE że u mnie tak było?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2013, 12:26:49 »
A próbując warpnąć jesteś dalej niż 150 km od krawędzi bańki?

Kiedy to weszło? Poważnie od zawsze było to 100km, poza tym dystansem nie ściągały. Grałem w inne EVE że u mnie tak było?

Moim zdaniem nic się nie zmieniało i zawsze tak było.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2013, 12:34:48 »
A próbując warpnąć jesteś dalej niż 150 km od krawędzi bańki?

No raczej. Jeszcze to przetestuję dzisiaj, ale kurde pomroczności jasnej nie mam. Falloff na rakietach okazał się prawdziwy, nie był tylko wytworem mojej wyobraźni, temu zjawisku też się przyjrzę.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2013, 13:03:04 »
A próbując warpnąć jesteś dalej niż 150 km od krawędzi bańki?

Moim zdaniem nic się nie zmieniało i zawsze tak było.

Na 100% nie zawsze tak było - ss na 150 i więcej nawet w linii na bańkę nie ściągał (na mniej niż 150 jakiś nigdy nie testowałem) - może wiele się zmieniło i ale to co było kiedyś pamiętam akurat dobrze, na gate-campach też nie raz sprawdzaliśmy różne scenariusze...

zaraz wyjdzie że bańka w środku warpa będzie ściągać co byłoby ciekawym dodatkiem :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2013, 13:07:58 »

zaraz wyjdzie że bańka w środku warpa będzie ściągać co byłoby ciekawym dodatkiem :)
Wypluj to słowo...  >:(
Może jeszcze zrobic tak, że starczy jedna bańka na śłońcu i wszystko ściągnie z systemu, łacznie ze sprzetem z posa  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2013, 13:18:04 »
Wypluj to słowo...  >:(
Może jeszcze zrobic tak, że starczy jedna bańka na śłońcu i wszystko ściągnie z systemu, łacznie ze sprzetem z posa  :P

I gaciami pilota.

Bez przesady - na gridzie, na którym kończysz warpa. To że nie ściągało z większych dystansów (powyżej 150 km) wynika nie z limitu, tylko z tego jak precyzyjnie musisz "trafić" trajektorią w bańkę. Zobacz jaki masz margines błędu lądując 50 km od bańki o średnicy 15 km, a jaki lądując 250 km od tej bańki.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2013, 13:23:29 »
Z tego co pamietam kiedys byl limit km z ktorego banki sciagaly, a nie ma tego limitu od dobrych kilku miesiecy a moze nawet kilkunastu. Banka ma byc w lini i na gridzie- i wtedy sciagnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2013, 13:35:25 »
Z tego co pamietam kiedys byl limit km z ktorego banki sciagaly, a nie ma tego limitu od dobrych kilku miesiecy a moze nawet kilkunastu. Banka ma byc w lini i na gridzie- i wtedy sciagnie.

Wreszcie jakieś konkrety 8) Szkoda tylko że CCP się na ten temat nawet nie zająknęło i człowiek żył z nieświadomością i dowiedział się o fakcie wlatując w bańkę postawioną 200km od bramy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2013, 13:50:33 »
Myk jest też taki, że można zrobic sobie SSa parę km np nad krawędzią bańki i się warpnie na niego z każdego miejsca w systemie. Chyba że jakimś cudem bańka będzie dokładnie w osi miedzy tobą a tym SSem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2013, 14:12:05 »
I gaciami pilota.

Bez przesady - na gridzie, na którym kończysz warpa. To że nie ściągało z większych dystansów (powyżej 150 km) wynika nie z limitu, tylko z tego jak precyzyjnie musisz "trafić" trajektorią w bańkę. Zobacz jaki masz margines błędu lądując 50 km od bańki o średnicy 15 km, a jaki lądując 250 km od tej bańki.

Nie wynikało, może niewyraźnie napisałem ale nie raz stawiało się ss idąc w align na dany gate - w tym samym align miałem potem robiony ss na 200km (dalej w grid), gdy bańka stała na 30km bodajże, czyli odchyłki nie miałem żadnej. Warp na ss - bez problemu;banię widać a nie ściąga, warp na gate - bańka ściągała, warp na 100 od gate - ściągała, postawienie bańki na "przedłużeniu" align po drugiej stronie gate (ściągająca) i warp na gate, ściągała.

Nie raz to robiłem i działało w ten sposób - a teraz ni cholery nie chce? to co - wcześniej ZAWSZE miałem odchyłkę od prostej a teraz po latach mnie przestało znosić :)

Zobaczcie zresztą co Bambo pisze - to co mówicie że było "od zawsze" od zawsze na 100% nie było... natomiast w patch notach najmniejszej wzmianki nie znalazłem.

Z tego co pamietam kiedys byl limit km z ktorego banki sciagaly, a nie ma tego limitu od dobrych kilku miesiecy a moze nawet kilkunastu. Banka ma byc w lini i na gridzie- i wtedy sciagnie.

a właśnie w ten sposób kiedyś to działało (nosz kurna - nie sam te ss'y i zabawę w gatecamp robiłem przecież, i nawet ci co nie grają pamiętają że było inaczej).
ale zresztą - kłócić się nie zamierzam o to co było kiedyś jak trzeba żyć z tym co teraz dali, tylko wmawianie że było tak od zawsze trochę irytuje bo swoje się w końcu tu spędziło...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2013, 14:20:05 »
Tego limitu od lat nie ma (o ile w ogóle był) - potrafiłem ściągać dla sportu i na 400km. Kwestią jest tylko precyzja, bo im dłuższy dystans tym mniejszy margines błędu przy stawianiu.
Cała prawda o moim graniu...


Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2013, 14:31:04 »
Odkąd gram to tak na mój statek zawsze to działało:


http://www.eve-tribune.com/index.php?no=4_37&page=3

Żadnego limitu nie pamiętam.
Z tekstu fajna jest informacja że czy wpadniesz czy nie w bańkę, wyliczane jest dokładnie w chwili startu warpa.

Goomich

  • Gość
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2013, 14:35:56 »
Fajnie jest, jak się warpie całym gangiem, a po drodze bańka znika, cała flota z kulki rozpłaszcza się na niewidzialnej ścianie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2013, 14:51:08 »
Z tekstu fajna jest informacja że czy wpadniesz czy nie w bańkę, wyliczane jest dokładnie w chwili startu warpa.

To było zawsze..


Pamiętam że można było przewarpować się przez bańkę stojącą w linii warpa. Warunkiem było znalezienie się celu na który się warpowało w odpowiedniej odległości od bańki. Gdy było bliżej warp był blokowany. Ale generalnie nie było problemem warpować z jednej strony bańki na drugą.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FN

  • Gość
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2013, 15:02:15 »
Falloff na rakietach okazał się prawdziwy, nie był tylko wytworem mojej wyobraźni, temu zjawisku też się przyjrzę.

 Zakładając, że statek ma 200m długości, kiedy go klikniesz w środku pojawia się kółeczko z nickiem tickerem i szipem, jeśli, to jest punkt pomiarowy a część wierzyczek jest umieszczona na rufie a część na dziobie..

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2013, 15:06:04 »
Zakładając, że statek ma 200m długości, kiedy go klikniesz w środku pojawia się kółeczko z nickiem tickerem i szipem, jeśli, to jest punkt pomiarowy a część wierzyczek jest umieszczona na rufie a część na dziobie..

Sorry ale troll nie wyszedł http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12246.msg201303#msg201303
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2013, 15:18:30 »
Pamiętam że można było przewarpować się przez bańkę stojącą w linii warpa. Warunkiem było znalezienie się celu na który się warpowało w odpowiedniej odległości od bańki. Gdy było bliżej warp był blokowany. Ale generalnie nie było problemem warpować z jednej strony bańki na drugą.

I to się też zmieniło? IMHO - możesz wywarpować z grida (z gate na słońce) nawet jeśli po drodze masz bańkę, ale nie możesz przewarpować przez bańkę w obrębie gridu (w identycznej sytuacji - na np. fleet membera, który jest z Twojego punktu widzenia na tle słońca, jeśli pomiędzy Wami jest bańka).

EDIT - kto policzy jaka jest "szerokość kątowa" bańki dictorowej z odległości np. 250 km? To pokaże jak wąski jest stożek, w którym zostaniemy w nią ściągnięci.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2013, 15:28:20 »
Ta dyskusja jest bez sensu, nalezaloby raczej wytlumaczyc te zalozenia CCP i pokazac im na przykladach ze to dziala obecnie w eve zle.
Przyklad z dnia wczorajszego.
Szukalem posa po moonach - bez prob jedynie dscan.
Mam na minimalnym zakresie w kierunku moona - skacze na 100 na moona - pusto, pusto, pusto ...
Skacze na 0 nic nie ma itd itd.
Pos pokazal mi sie dopiero jak lecialem w alignie w jego kierunku i bylem <20km od samej szpilki.
Od samego poczatku wlasciwy moon , tylko grid jakis taki dziwny.

A co to ma sie do baniek - mial banke zanchorowana kolo siebie.
Wiec banki nie tylko blokuja warpa, ale i zawijaja jakos grida.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2013, 15:37:10 »
I to się też zmieniło? IMHO - możesz wywarpować z grida (z gate na słońce) nawet jeśli po drodze masz bańkę, ale nie możesz przewarpować przez bańkę w obrębie gridu (w identycznej sytuacji - na np. fleet membera, który jest z Twojego punktu widzenia na tle słońca, jeśli pomiędzy Wami jest bańka).
Ale mogłeś.

EDIT - kto policzy jaka jest "szerokość kątowa" bańki dictorowej z odległości np. 250 km? To pokaże jak wąski jest stożek, w którym zostaniemy w nią ściągnięci.

~11,5 stopnia. To dużo czy mało? :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2013, 15:39:39 »
Ale mogłeś.

Wydaje mi się, że nie.

~11,5 stopnia. To dużo czy mało? :P

HGW... z praktyki wynika, że niedużo. Pamiętajmy też, że wiele zależy od miejsca wypuszczenia/zakotwiczenia bańki, a to podlega ludzkim błędom.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2013, 17:18:52 »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2013, 17:24:39 »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2013, 17:40:08 »
Wczoraj lecialem przez syndykat, mam tam stale spoty na obankowania [ wiadomo, wielu ma ]
w miejscach gdzie banki zwykle stoja, a staly...nic mnie nie sciagnelo...kwestia przygotowania spotow ? Moze... :)

Nie mniej jednak temat kojarzy mi sie z 'mistycyzmem' alignu po przeskoku...Ci co brechca, ze go wogole nie bylo, dowiedzieli sie o nim pewnie tuz po likwidacji.
Ile juz bylo przypadkow, ze cos nam w grze sie pojawia czy znika bez oficjalnej informacji w teleexpresie ??
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2013, 18:11:00 »
Daaaaaaawno temu (od dinozaury do chyba 2009/2010) było że bańka łapała na gridzie poniżej 255km, jak był rozciągnięty to już nie.
Teraz łapie z ogległości >150km od granicy bańki, jak bania ma 40km (Mobile Large Warp Disruptor II) to musisz być >190km od jej środka aby "na nią" warpnąć, lub "przez nią" (jeśli cały czas jesteś na gridzie bańki), w przeciwnym wypadku masz "external factors are preventing your warp drive from responding to this command." czy cuś, albo jeśli jesteś poza gridem bańki nieważne czy 2000km czy 50km od bańki to wylądujesz w niej.

A "grid fu" to pozwala robić takie oto cuda:


bardzo uproszczony schemat, ale idea zachowana.

widzę ze bardzo źle narysowałem, banka nr 1 ma częściowo pokrywać pole bańki 2, idea jest mniej więcej taka: warpując w linii warpa (epic nazwy) wylądujesz w bańce 1 na granicy grida bańki 2 i widzisz czystą brame, jeśli dobrze ustawione to jest, w sensie dość blisko bramy, zółta kropka będzie palić do bramy zamiast szukać innej drogi w bok, do tyłu, pare sekund później zmienisz grid (grid bańki 2), wpadniesz w niewidoczną kampe, tzn. widoczną na skanerze w kierunku bramy, ale nie widoczą na overview z miejsca gdzie lądujesz.
Sprawdzone empirycznie, działa, ale wkurwiająco długo się to wszystko ustawia.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 18:22:29 wysłana przez Lt Rook »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2013, 20:55:54 »

HGW... z praktyki wynika, że niedużo. Pamiętajmy też, że wiele zależy od miejsca wypuszczenia/zakotwiczenia bańki, a to podlega ludzkim błędom.

Jeszcze jest losowy punkt dropienia/jettisonowania bańki wokół shipa - przy małych kątach to ma duży wpływ.

Jedyny przypadek w grze, w którym można przez bańkę warpnąć (pomijając nullifiery, mjd oraz spóźnioną bańkę) jest wtedy, gdy warpisz poza grid.
Cała prawda o moim graniu...


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2013, 22:25:52 »
Dobra sprawdziłem.

1. Nie można przewarpować na drugą stronę bańki w obrębie grida. Albo zablokuje warpa albo ściągnie (było inaczej, nie ściągało na coś co było >100km od bańki).
2. Bańki ściągają w obrębie całego grida, a przynajmniej z 330, więcej mi się sprawdzać nie chciało (było 100km).
3. Można warpić na bańkę, to chyba jedyna rzecz która działa po staremu. Nie mam pojęcia dlaczego nie mogłem, może jakiś lag podczas bitki i gra nie wychwyciła polecenia warpa.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FN

  • Gość
Odp: Sr***e w banie
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2013, 22:31:55 »
Nie mam pojęcia dlaczego nie mogłem, może jakiś lag podczas bitki i gra nie wychwyciła polecenia warpa.

w low były (są?) systemy, gdzie nie mogłeś po przeskoku warpnąć na spota 150+(za każdym razem btw)