Autor Wątek: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D  (Przeczytany 15881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 07, 2013, 11:13:39 »
Szeroko stosowaną metodą jest tworzenie swoich BM-ek. W szczególności popularne jest to w 0,0 gdzie można używać specjalnych statków lub rozstawialnych mobilnych baniek. Takowa bańka albo Cię ściągnie albo zatrzyma w pewnej odległości od bramy. Jedyną dobrą alternatywą jest właśnie tworzenie takich spotów w przestrzeni. Tworzy się je często nad lub pod bramą (chyba, że na tych kursach występują w dalszej odległości jakieś planety czy inne celestiale).
Dalsze nauki praktyczne pobierzesz jak pierwszy raz wybierzesz się do 0,0.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 07, 2013, 12:18:18 »
To jeden z największych mitów Evki. Gdy stoisz w miejscu - nie ma znaczenia w którą stronę masz skierowany ship, align i warp zajmują tyle samo czasu.

EDIT

Swego czasu w C0ven było to znane pod pojęciem semi-align i mieliśmy niezłe brechy z FC, którzy w to wierzyli :)

EDIT 2

Pozdrawiam pana minusującego i życzę owocnej analizy swoich fitów na kb :*

Od jakiegoś czasu mit zyskał trochę na realności, ma to znaczenie w przypadku bs'ów z mjd. Tyle w kwestii sprostowania.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 07, 2013, 12:49:56 »
Cytuj
Skaczesz na BM-ke, rozglądasz się i albo uciekasz, albo warpujesz na bramę i walczysz/przeskakujesz.

OK, jest to taktyka. ^^ EDIT! Tylko tak się teraz zastanawiam. Po warpie wylatuje i stoję w miejscu. Mogę wyłapać 100% damage. No i zanim się rozpędzę i wykonam niezbędne czynności to miną wieki... :(

Słuchajcie, szukałam dobrych fitów pod Slashera do PVE i nic nie mogłam znaleźć... Do PVP owszem są świetne. Jeden sobie zrobiłam ale nie ma on kompletnie zastosowania w PVE. :( Zniszczenie wroga zajmuje mi sekundę, dwie. Jak jest ich 10 to daję radę, ale jak przychodzi mi 3 fala to wymiękam. Nie skończyłam przez to pierwszej misji.... :(

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 13:19:50 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 07, 2013, 14:14:04 »
Na misje lvl 1 sobie zrób thrashera, frytki pospadają na salwę. Najlepiej na artylerii, a nie na autocannonach, to będziesz miała większy zasięg. Albo talwara na missile, to raty cię nawet nie będą miały w zasięgu. EFT używasz?

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 07, 2013, 15:05:38 »
EFT?  :-[

No :D Od razu mówiłam, że trzeba sobie coś porządnego kupić a nie "świeczkami" latać :D
Pytanie, którego wybrać.  ::) Albo zrobię sobie dwa i będę testowała :D O, to jest myśl :D

« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 15:13:04 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rifter - Czyli czas postrzelać w Raty :D
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 07, 2013, 15:08:33 »
EFT?  :-[
Eve Fitting tool

program do zabawy w fitowanie statków. Jest jeszcze bardzo fajna stronka null-sec.com
Przed zakupem statku i modułów warto sie tym pobawić, oszczedza iski  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.