Eve Online > PVE

Gnosis - PVE Exploration, T2 fitting

<< < (2/8) > >>

FITTIpalti:
Ha nie przeczytałem tematu...
Generalnie nie miesza się uzbrojenia ani tanku na shipach w EVE.
Nie miesza się bo wsadzasz damage mody pod konkretną broń, wyciągasz max co możesz z jednego typu.

Filip Bonn:
Ja bym dał wyrzutnie rakiet + dronki (i nie żadne jammujace jak kolega wyżej bo w PVE są chyba bezużyteczne?, tylko gallentyjskie light+medium) w low slotach bonusy do rakiet i dronek i resisty specjalnie pod misje, w med slotach dajesz AB 10 (lub 100 jak dasz radę upchnąć) i itemki z bonusami do eksploracji, w hi slotach wyrzutnie rakiet i jeden slot do wyrzutni scanner probe.

Wyrzutnie rakiet są o tyle dobre że mają spory zasię tak jak dronki, więc będzieszm mogła walczyć ze sporego dystansu unikając większych obrażeń.

Theronth:

--- Kod: ---[Gnosis, exploration]
Armor Thermic Hardener II
Armor Kinetic Hardener II
Medium Armor Repairer II
Magnetic Field Stabilizer II
Magnetic Field Stabilizer II
Medium Armor Repairer II

10MN Afterburner II
Relic Analyzer II
Data Analyzer II
Medium Capacitor Booster II, Navy Cap Booster 800
Tracking Computer II, Optimal Range Script
Tracking Computer II, Optimal Range Script

Salvager II
Core Probe Launcher II, Core Scanner Probe I
250mm Railgun II, Antimatter Charge M
250mm Railgun II, Antimatter Charge M
250mm Railgun II, Antimatter Charge M
250mm Railgun II, Antimatter Charge M

Medium Auxiliary Nano Pump I
Medium Auxiliary Nano Pump I
Medium Nanobot Accelerator I

Hammerhead II x5
Hobgoblin II x5
--- Koniec kodu ---

Osobiście wolałbym relic i data robić Covert Opsem, ale jeśli bardzo chcesz spędzać po pół godziny na hakowaniu, Gnosis też może.

Fit jak pisano wyżej dobrać należy w zależności od lokalnych ratów i tego co chce się robić. Wklejony fit jest na Guristas i Serpentis.

Siri Irme:

--- Cytat: Theronth w Październik 01, 2013, 20:29:42 ---Osobiście wolałbym relic i data robić Covert Opsem, ale jeśli bardzo chcesz spędzać po pół godziny na hakowaniu, Gnosis też może.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie tak. Ostatnio odkurzyłem swojego starego covopsa i bujam się po 0.0, ogarniając nową eksplorację. Pustki większe jak w low secu. A to oznacza mniejszą konkurencję i lepszą kasę. W pierwszym dniu znalazłem bpc na guristasowego small posa i lootu na jakieś 200m. Bez oddania strzału bo raty zostały usunięte z tego rodzaju siteów.

Niestety, eksploracja w 0.0 wiąże się z porządnymi skillami i sporym niebezpieczeństwem, ale czyż nie grami w EVE dla tego dreszczyku emocji? ;) Zaczynając od low seca (w high też czasem się coś trafi), przy zachowaniu ostrożności wróci się do domu całym, zdrowym i z pełnym cargo świecidełek.

A Gnosis jest limitowanym statkiem co oznacza, że ryzyko odstrzelenia go w high secu jest dość duże. W pierwsze dni jak pojawiły się w przestrzeni padały jak muchy. Teraz już się chyba uspokoiło, ale imho lepiej dmuchać na zimne i nie latać czymś, co wywołuje chęć mordu wśród patologii w EVE (czyli 98% graczy)  ;)

Proxima Alland:

--- Cytat: FITTIpalti w Październik 01, 2013, 15:57:59 ---Nie miesza się bo wsadzasz damage mody pod konkretną broń, wyciągasz max co możesz z jednego typu.

--- Koniec cytatu ---

No fakt, słusznie.

@Theronth

To wygląda całkiem, całkiem, dzięki.

@Siri

Covert Ops? Czyli? Co to jest?

No ale jak mi się Gnosis podoba? Mam się dać zastraszyć? ;p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej