Autor Wątek: Rubicon  (Przeczytany 245930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 02, 2013, 16:05:44 »
Ups, nie doczytałem.

Ale jak oni zostawiają NPC tax a prywatne podatki jeszcze stawkę podwyższą, to już jest kompletnie bez sensu (opłacalność)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 02, 2013, 16:37:50 »
Ups, nie doczytałem.

Ale jak oni zostawiają NPC tax a prywatne podatki jeszcze stawkę podwyższą, to już jest kompletnie bez sensu (opłacalność)

Dodadzą także skill zmniejszający podatek NPC o 50% na lvl 5, tak więc przy dobrych skillach i "litościwym" opodatkowaniu przez "landlorda" opłacalność może nawet trochę wzrosnąć. A jeśli właściciel (de facto) planety nie będzie chciał się za bardzo dzielić swoim skrawkiem wszechświata, to podniesie podatek do 100%. Wtedy nadal będzie się dało pozyskiwać materiały za pomocą wystrzeliwania ich rakietami, więc jakaś tam (cholernie niewygodna) opcja ominięcia systemu jest.

Mi ten pomysł CCP się dosyć podoba ponieważ stwarza ciekawe perspektywy dla konfliktów.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Gustlic

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gustlic
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 03, 2013, 02:07:13 »
A widzisz, ja czytając gdzies o dodatku widziałem że "to pierwszy T1 statek z możliwością fitowania covert cloaka"  ;) O tym że to "pirate" pisał ktos na EN24.
Zresztą, pożyjemy zobaczymy, nawet nie wiadomo jeszcze jak będzie sie nazywał  ;) a co tu dyskutowac na jakiej zasadzie będzie dostepny.

Wiesz - nadal uważam że to będzie BPC jak w przypadku każdego innego "pirate faction" shipa. Swoją drogą to ma być statek bazujący na skillach amarr i gallente frigate i odpowiednio amarr i gallente cruiser, a póki co żaden zwykły t1 ship takowych nie ma z wyjątkiem właśnie pirackich frakcji. Nota bene przytoczony przez Ciebie Noctis to statek ORE, a to akurat oddzielna bajka nie mająca wiele wspólnego z frakcjami pirackimi (chociaż z tego co pamiętam w misjach lvl 4 wykonywanych dla Amarr w HS jest jedna przeciwko ORE - bijemy zbuntowanych minerów - szkoda że latają sobie w BS-ach a nie koparkach :P :P i na tym chyba podobieństwa między ORE a frakcjami pirackimi się kończą :P :P - chociaż tu też nie mam 100% pewności, całkiem możliwe że jeszcze ktoś się jakichś doszuka  :P).

Co prawda również mam wątpliwości ponieważ Sisters of Eve tak pasują do "pirackiej frakcji" jak pięść do nosa, ale póki co wszystko wskazuje na to że jednak będziemy je do tamtej kategorii zaliczać. :P :P

I w jednej kwestii się z Tobą zgodzę w 100% - pożyjemy zobaczymy (aczkolwiek kieruje mną czysto egoistyczna przesłanka - nie chcę wyjść na totalnego oportunistę 8) ). :P :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 03, 2013, 07:13:55 »
http://themittani.com/features/rubicon-eaf-balance-sisters-eve-ships-more
Nie wiem skąd te parametry siostrzanych statków juz wiem  :P, ale jeśli to prawda, to masz rację w sprawie ich dystrybucji  :)

https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=283120

Jako miłosnikowi cloakerów podoba mi się baaaardzo...ale patrząc obiektywnie, to w tej konfiguracji będzie zbyt przekoksowany  :-X Szczególnie że miał to być statek eksploracyjny.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 07:37:48 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 03, 2013, 07:51:59 »
podgląd na nowy warp speed :)

✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 03, 2013, 09:30:46 »
Nie żebym często latał frachtem, ale propozycja dwukrotnego wydłużenia czasu ich lotu dla przelotów do ~20AU jest ekscytująca.
Ech...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 03, 2013, 09:36:56 »
Nie żebym często latał frachtem, ale propozycja dwukrotnego wydłużenia czasu ich lotu dla przelotów do ~20AU jest ekscytująca.
Ech...
Szybciej będzie wozem drabiniastym zaprzężonym w woły  ;D

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 03, 2013, 12:33:49 »
Postanowili tez wreszcie zmienić modele Command Shipów. Legendary Sleipnir R.I.P.  :'( Nowy Hurek wygląda bezpłciowo  :-[
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=3685765#post3685765

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 03, 2013, 12:37:32 »
ale że co? commady będą miały teraz modele jak tier2 becki ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 03, 2013, 12:51:22 »
ale że co? commady będą miały teraz modele jak tier2 becki ?
Nie wszystkie:

The plan is:
Absolution becomes a Carthum Harbinger
Eos becomes a CreoDron Myrmidon
Nighthawk becomes a Kaalakiota Drake
Sleipnir becomes a Boundless Creations Hurricane


http://imgur.com/a/NoFHa

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 03, 2013, 12:53:18 »
Cytuj
Sleipnir becomes a Boundless Creations Hurricane
to mi wystarczy, FOCH i chuj... >:(
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 03, 2013, 13:01:05 »
to mi wystarczy, FOCH i chuj... >:(
I znów, karwa, bedzie trza odbudowywać pomnik imperatora  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 03, 2013, 13:33:19 »
Szczerze mówiąc to sleepek z takim dpsem jak miał/ma, bardziej nadaje sie na "przeróbkę" hurka, niż cyklona. No ale po tylu latach to od takiej wolty CCP kiszki się wykręcają. Już sie chyba wszyscy zbyt przywiązali do jego starego poczciwego wyglądu. Jeszcze jakby tego hurka przy okazji przerobili jakoś (jak choćby pestkę czy stabbera wcześniej). A tu dali tylko bardziej jaskrawe moro niż w hurku frakcyjnym. Fuj :(

Zresztą pozostałe commandy tez jakoś nie przekonują. Drejk szczególnie.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 03, 2013, 13:51:41 »
podgląd na nowy warp speed :)

To są wartości bez alignu? Czyli od 3/4 prędkości do zwolnienia poniżej 3/4 prędkości po lądowaniu?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 03, 2013, 17:02:26 »

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 03, 2013, 18:50:36 »
Farme czas rozpocząć

Komi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Komi Solette
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 03, 2013, 19:19:03 »
Ciekaw jestem jakie znajdzie się dla nich zastosowanie PVP

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 03, 2013, 19:58:02 »
Ciekaw jestem jakie znajdzie się dla nich zastosowanie PVP
Jeżeli zostanie wszystko jak w tych zapowiedziach, będa idealne do latania solo i w gangach. Z tymi parametrami i kruzami na lvl 5 osiągałyby 900 dpsa, do tego 4 sety cięzkich dron, albo w cholere mieszanych  ;)
Cos mi się widzi że tak nie zostanie jak na EVE forum piszą.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 03, 2013, 21:32:07 »
Ciekaw jestem jakie znajdzie się dla nich zastosowanie PVP

Who cares, skoro:
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=283119&find=unread (czyli nowe EAFs)

Gdzie trzeba mieć łeb, żeby uznać, że zwykła frytka może podwójnie zwebować cel z 70 km (po linkach, T2 web), a shipa na V skilluje się 14 dni - i to jest OK. Wystarczyło dodać im HP, dać bonus do MWD jak u cepa i naprawić recharge capa, ale nie robić z nich takich ownmobili kosztujących poniżej 50 mil z fitem i rigami.

Myślę, że to będzie ostatni gwódź do trumny solo/małych gangów. No po prostu ja pierdolę...


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 03, 2013, 21:35:18 »
Napewno cena bedzie dość masakryczna biorac pod uwage iż LPki sistersowe to tylko z misji w hi seku. Są jeszcze w low i null ale to jest spora nisza a róznica w ilości LP na misje nie jest jakaś szokująca.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 03, 2013, 21:57:50 »
Napewno cena bedzie dość masakryczna biorac pod uwage iż LPki sistersowe to tylko z misji w hi seku. Są jeszcze w low i null ale to jest spora nisza a róznica w ilości LP na misje nie jest jakaś szokująca.

Nie wiem jak w low, ale różnica w 0.0 jest 2x więcej LP za misję niż w high. Tyle, że w high można farmić na afk.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 03, 2013, 22:15:50 »
TBH Soko, jak dotąd EAF były bezużyteczne, poza Sentinelem na solo. Teraz będą czymś pomiędzy Reconem a EW-frejką T1. Mi się podobają te zmiany.
Ciekaw jestem jakie znajdzie się dla nich zastosowanie PVP
I for one shall buy one.
Napewno cena bedzie dość masakryczna biorac pod uwage iż LPki sistersowe to tylko z misji w hi seku. Są jeszcze w low i null ale to jest spora nisza a róznica w ilości LP na misje nie jest jakaś szokująca.
Raczej nie powinny być zbyt drogie. Skoro LP sisterek jest dostępne w Osmon, czuję że kilkanaście pimpmobilów może znaleźć tam nowy dom i tłuc misje. Pomimo różnicy w ilości LP za misje, sama liczba farmerów powinna zbić ceny.

ufoman

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dariusz Betonowy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 03, 2013, 22:43:48 »
W Osmon już się zaczęło, tam zawsze było od cholery ludzi, ale teraz to już jakaś inwazja...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 04, 2013, 06:09:18 »
Who cares, skoro:
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&t=283119&find=unread (czyli nowe EAFs)

Gdzie trzeba mieć łeb, żeby uznać, że zwykła frytka może podwójnie zwebować cel z 70 km (po linkach, T2 web), a shipa na V skilluje się 14 dni - i to jest OK. Wystarczyło dodać im HP, dać bonus do MWD jak u cepa i naprawić recharge capa, ale nie robić z nich takich ownmobili kosztujących poniżej 50 mil z fitem i rigami.

Myślę, że to będzie ostatni gwódź do trumny solo/małych gangów. No po prostu ja pierdolę...
Całe szczęście że to dopiero forumowa propozycja a nie oficjalny i finalny devblog.
Z tego co widać, osobom pracujacym nad tym paczem cyferki mocno sie pierdolą, albo kalkulatory pokradli.

Electronic Attack Ships Bonuses:
80% bonus to energy vampire and energy neutralizer range per level (+40% per level)
5% reduction in capacitor recharge time per level


ciekawi mnie czy jakiś idiota policzył zasięg zanim to napisał.
Podobnie z sistersowym kruzem, 500 m3 drone bay?
Mam nadzieje że do pacza się to jeszcze zmieni.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 04, 2013, 09:06:24 »
Całe szczęście że to dopiero forumowa propozycja a nie oficjalny i finalny devblog.
Z tego co widać, osobom pracujacym nad tym paczem cyferki mocno sie pierdolą, albo kalkulatory pokradli.

Po pierwsze, te wątki to są prawie devblogi i nie ma co liczyć na wielką rewolucję pod wpływem feedbacku. Poza tym, nikt nie posłucha argumentu, że to zabije solo/małe gangi, bo zaraz cała piaskownica FW będzie drzeć ryja, że super, bo teraz nie będą musieli latać huginnem za 200 mil, tylko frytką za 50.

Po drugie, to nie jest kwestia, że "ktoś źle policzył". Cyferki są efektem przyjętej koncepcji - EAF-y są do kitu, bo giną jak szmaty. Wobec tego CCP chce im dać możliwość trzymania większego dystansu, żeby zwiększyć im przeżywalność. Ale zrobili to z takim wdziękiem, jakby łuczników ze średniowiecza upgrade'ować o nowoczesne karabiny snajperskie. I co, naprawdę konnica nie miałaby prawa narzekać, że będą ich ściągać z siodła z kilometra, podczas gdy oni mają w dłoniach miecze?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 04, 2013, 09:22:48 »
To są wartości bez alignu? Czyli od 3/4 prędkości do zwolnienia poniżej 3/4 prędkości po lądowaniu?

nie doczytalem,
ale porownujac z obecnymi osiagami mozna gdybac,
ze razem ze zwiekszeniem predkosci warpa skracaja czas wyjscia i wejscia w warpa.

btw, interceptory beda porzadnie zmienione, beda poprawiac bonusy,
dodawac dpsa, sloty, wiec te ktore jak dotad poza dluzszym punktem nic nie oferowaly powinny dostac porzadnego kopa
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 04, 2013, 09:25:25 »
Po pierwsze, te wątki to są prawie devblogi i nie ma co liczyć na wielką rewolucję pod wpływem feedbacku. Poza tym, nikt nie posłucha argumentu, że to zabije solo/małe gangi, bo zaraz cała piaskownica FW będzie drzeć ryja, że super, bo teraz nie będą musieli latać huginnem za 200 mil, tylko frytką za 50.
Zobaczymy, wciąż mam nadzieję że ktoś komuś puknie w łepek i zmniejszą te bonusy, na szczęście było już kilka przypadków gdy pod wpływem krytyki coś zmieniono....chociaż w tym przypadku pewnie same ochy i achy jako komentarze  :-X. I tu nie chodzi nawet o zabijanie małych gangów, to jest zabijanie kilku typów statków na wyskillowanie których trzeba kilku miesięcy. Bo po co komu Huginn/Rapier jak to samo zrobi małe gawno które nie dość że  kosztuje znacznie mniej to wymaga o wiele mniej skilli?
To samo z Arazu/Lachesis, będzie można je spokojnie rozfitować i postawić w hangarze jako relikt starych dobrych czasów.
Po tym buffie EAF recony znikną z pola walki.
A ja durny wciąż miałem nadzieję że ktoś popracuje nad reconami... pracuje, jak je wyeliminiwać z gry na korzyść taniego gówna.
No nic, w Rubicon 1.1 pewnie zobaczymy T1 dictory  :-X
P.S.: Ta gra idzie w dziwnym kierunku, przestaje się opłacać rozwijać skille, szczególnie skille na statki z "wyższej półki". Już Hace zostały prawie że wyeliminowane przez T1 i BC tier3, teraz recony wylecą za sprawą EAF.

« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 09:43:49 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 04, 2013, 10:01:16 »
A może po prostu zboostować recony ?
Wy stare leśne dziadki będziecie se latać w zboostowanych reconach a młodzież w zboostowanych EAF ?

A edytka

Bo wiecie że np takie BC tier3 strzelają na 100-150 km i fajnie by było np. gdyby Lach miał punkta na 150.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 04, 2013, 10:10:20 »
Po tym buffie EAF recony znikną z pola walki.

No, zdecydowanie pozostaną w dużych shield flotach, bo EAF spadnie na salwę z BS-ów. W dodatku, nie jesteś w stanie po prostu wrzucić 30 EAF-ów zamiast 5 reconów, bo LR tackle bardzo słabo się skaluje z wzrostem dostępnych modułów (10 webów na primary nie ma sensu, a na razie nikt nie stosuje tagowania jako wsparcia broadcastów).

Ta gra idzie w dziwnym kierunku, przestaje się opłacać rozwijać skille, szczególnie skille na statki z "wyższej półki". Już Hace zostały prawie że wyeliminowane przez T1 i BC tier3, teraz recony wylecą za sprawą EAF.

HAC-e zaczęły sobie znaczniej lepiej radzić vs. ABC (dawny tier3), więc może jest nadzieja, że i recony przejdą rebalans. Byłbym zdziwiony, gdyby tak się nie stało.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 04, 2013, 10:17:03 »
to nie zabije dużych blobów ani im wiele nie pomoże, zablokuje natomiast małe gangi (jak to VonBeerpuszken i Sokole już zauważyli) czyli generalnie większość ludzi będzie szczęśliwa bo przecież znowu będzie tak bezpiecznie... no dobra - bezpieczniej... cudo po prostu...
Zobaczymy jak to będzie ale póki co wygląda na to że znowu będzie trzeba uśpić konto i poczekać na lepsze czasy.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 04, 2013, 10:21:13 »
Cytat: SokoleOko l
No, zdecydowanie pozostaną w dużych shield flotach, bo EAF spadnie na salwę z BS-ów. W dodatku, nie jesteś w stanie po prostu wrzucić 30 EAF-ów zamiast 5 reconów, bo LR tackle bardzo słabo się skaluje z wzrostem dostępnych modułów (10 webów na primary nie ma sensu, a na razie nikt nie stosuje tagowania jako wsparcia broadcastów).



Chciał bym zobaczyć jak BS ściąga EAF latającym na ABeku wokół jakiegoś anchora miszczu ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 04, 2013, 10:29:09 »
Chciał bym zobaczyć jak BS ściąga EAF latającym na ABeku wokół jakiegoś anchora miszczu ;)

Z 50+ km? 2x weby, 2 TP, 50 BS-ów, PUFFF :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 04, 2013, 10:35:55 »
No, zdecydowanie pozostaną w dużych shield flotach, bo EAF spadnie na salwę z BS-ów.
obawiam się że rekon spada tak samo szybko  ;)


HAC-e zaczęły sobie znaczniej lepiej radzić vs. ABC (dawny tier3), więc może jest nadzieja, że i recony przejdą rebalans. Byłbym zdziwiony, gdyby tak się nie stało.
Bądźmy szczerzy, Hace nie powinny se z nimi ledwie lepiej radzić, powinny mieć nad nimi dużą przewagę.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 10:44:02 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 04, 2013, 10:44:28 »
obawiam się że rekon spada tak samo szybko  ;)

Huginn ma ponad 100k EHP, Lach koło 110k EHP, a shield repki "wchodzą od razu" - dają radę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Rubicon
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 04, 2013, 11:17:53 »
Zmiany w t2 e-fregatach wyglądają bardzo fajnie. Wbrew głupotom, które wypisuje np. Sokole, to woda na młyn dla małego pvp.

Fakty sa takie:
- efrytki t2 są obecnie do dupy. Jak wyżej już zauważył Theronth poza Sentinielem solo resztą nadaje sie kompletnie do niczego.
- po zmianach zaczną być znacznie częściej używane, bo będą świetnym uzupełnieniem do kilkuosobowych roamów i większych flot w statkach t1.
- recony nadal będą wykorzystywane w większych flotach. Dodatkowo recony cały czas są w KOLEJCE do zmian. Wiosną może być ich kolei.
- płacz miłośników matarskiej doktryny latania nanoshipami po ujrzeniu proponowanych bonusów Hyeny jest bezcenny  :D Panowie, albo nie nauczycie nowych sztuczek, albo czas przejść na emryturę  :P jak to było: adapt or die?

Zmiany w cepach też są jak najbardziej na plus. Chora jest obecna sytuacja, że funkcję taklerów w gangach pełnią recony. 

ps. dla kumtych: spójrzcie na maksymalny zasięg locka e-frytek  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 12:25:10 wysłana przez MGGG »