Autor Wątek: Co tam panie w polityce?  (Przeczytany 12582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArchenTheGreat

  • Gość
Co tam panie w polityce?
« dnia: Wrzesień 17, 2013, 10:17:56 »
Cześć i czołem, po dłuższym okresie nieaktywności (będzie jakieś dwa lata) spowodowanym brakiem czasu i pieniędzy postanowiłem wrócić do EVE. Chciałbym się na początek zorientować w ogólnej sytuacji politycznej. Gdy odchodziłem to BoB został rozwiązany przez Goonsów i sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Jako członek Doom/Triumvirate mieszkałem głównie na północy i zależności między tamtejszymi aliansami mniej więcej ogarniałem. Niestety gdy popatrzyłem na współczesną mapę EVE to nazwy aliansów/bloków niewiele mi mówią (no może poza Goonsami).

Czy możecie mi streścić mniej więcej co obecnie dzieje się w EVE?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2013, 10:24:35 »
Myślę, że jak znajdzie sie ktos na tyle zdolny że opisze Ci wszystko co się działo przez czas Twojej nieobecności, będzie mógł spokojnie szukać wydawcy,  a powieść zostanie przetłumaczona na 20 języków  ;D
W skrócie - północ i zachód to jeden wielki blueland, południe jak zwykle się miele, wschód chyba też, ale pewności nie mam.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2013, 10:33:29 »
OMG kasujcie ten topic zanim go Anthar zobaczy, bo zaraz dostaniemy po pysku 300-stronicowym streszczeniem pierwszego miesiąca z interesującego cię okresu ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2013, 10:40:15 »
OMG kasujcie ten topic zanim go Anthar zobaczy, bo zaraz dostaniemy po pysku 300-stronicowym streszczeniem pierwszego miesiąca z interesującego cię okresu ;)
Nieeeee, czemu?... Może być ciekawe  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dexx

  • Unseen Nomads CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dexx's Shade
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:07:26 »
Ja nikogo nie podpuszczam, ale chętnie bym przeczytał takie streszczenie bo do wromhole wieści nie docierają :P

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:27:08 »
Ja też, serio. Będę się lepiej orientowała co i jak i gdzie :D

Nieeeee, czemu?... Może być ciekawe  ;D

Pisałam już, że strasznie podoba mi się Twój styl bycia i poczucie humoru? ;p Do tego jeszcze ten awatar :D  Super :D
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:38:58 »
Ja też, serio. Będę się lepiej orientowała co i jak i gdzie :D

Pisałam już, że strasznie podoba mi się Twój styl bycia i poczucie humoru? ;p Do tego jeszcze ten awatar :D  Super :D
No to waćpanna sobie przechlapałaś u całej reszty, nie wiedziałaś że jestem najbardziej nielubianym trollem forumowym?  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:52:48 »
Bez Puszka centrala nie byłaby centralą - a tak to trolling ma szanse zostać dyscypiną olimpijską  :P

a na serio to ciekawe czy znajdzie sie jakich ochotnik do napisania powieści "eve przez wieki" na forum
Gun for hire.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:53:17 »
No to waćpanna sobie przechlapałaś u całej reszty, nie wiedziałaś że jestem najbardziej nielubianym trollem forumowym?  ;D


Ćiiiii! To prowokacja jeno...  ;)
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2013, 11:56:25 »
Źle się wyraziłem. Nie musi to być historia EVE. Raczej skrót obecnej sytuacji.  :) Ewentualnie z dopiskiem skąd wzięły się obecne bloki. Czy obecna północ to te same alianse co kiedyś?

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:01:02 »
No to waćpanna sobie przechlapałaś u całej reszty, nie wiedziałaś że jestem najbardziej nielubianym trollem forumowym?  ;D


ee tam zaraz przechlapała - może nie zawsze wspinasz się na wyżyny ale generalnie jakiś tam poziom trzymasz czego o sporej części nie da się powiedzieć... ie:

"
-> Głupi jesteś!
->> a ty nawet głupi nie jesteś!!
-> Co? Ja nie jestem GŁUPI?!?!?
"

a co do samej historii, sam relatywnie niedawno wróciłem do EVE i przestałem nawet próbować ogarnąć co się kiedy i gdzie wydarzyło.

Chłopaki z c0ven wprowadzili nieco informacji gdy poleciałem tam żeby dorzuć swoje +1 do floty (mimo że większość znajomych za to na mnie psy wiesza, dalej uważam że dobrze że są i choćby z tego powodu że jest tam parę ziomków i wypada pomóc), potem przez parę tyg co i rusz na TS słyszałem co to się nie działo 1,2,3 miesiące/lata temu... i dałem sobie spokój.
Lepiej skupić się na chwili obecnej i bawić się we flocie niż rozkminiać dlaczego to ci się z tamtymi nie lubią i kto komu co podpieprzył w międzyczasie :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:18:38 »
Bez Puszka centrala nie byłaby centralą - a tak to trolling ma szanse zostać dyscypiną olimpijską  :P
Nareszcie ktoś mnie docenił  ;D
a na serio to ciekawe czy znajdzie sie jakich ochotnik do napisania powieści "eve przez wieki" na forum
To by było wielkie COŚ.

Źle się wyraziłem. Nie musi to być historia EVE. Raczej skrót obecnej sytuacji.  :) Ewentualnie z dopiskiem skąd wzięły się obecne bloki. Czy obecna północ to te same alianse co kiedyś?
Na poważnie, na prawdę ciężko w skrócie to opisać, sytuacja, polityka zmienia się z dnia na dzień.
Mogę w skrócie opisać np. sytuacja na płytkim południu -
CVA odbiło Providence, po ustabilizowaniu sytuacji w regionie, Test Aliance Please Ignore (dziecko rozpadu starych goonów) i spółka orają całe południe i wsadzają swoich petów. Robi sie nuda, bo nie ma nawet po co tam latać roamami bo pety z automatu odpalaja tank stacją.
Przyszła kryska na matyska i Test został zaorany przez CFC, czyli koalicje północy, testowe pety przez DD i odrodzone AAA (częściowo po prostu im zapłacili za zabranie maneli i pokazanie pleców). Aktulanie AAA łamie starą zasade polityki z CVA i najeżdżają z zamiarem odebrania kilku systemów. Chociaż to bardziej Darkness of Despair niż AAA.
Do CVA zgłasza sie kilka aliansów o tymczasowe plusy bo chcą postrzelać do AAA i DD w czasie naszych CTA... zgłasza sie nawet TEST, co powoduje huragan smiechu i niedowierzania wśród liderszipu i szeregowych pilotów... po uspokojeniu rechotu padaja stwierdzenia że wolimy zostać zaorani i obsiani kukurydzą...
To tak mniej więcej z dwóch ostatnich lat.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:24:27 »
Mogę w skrócie opisać np. sytuacja na płytkim południu -
CVA odbiło Providence, po ustabilizowaniu sytuacji w regionie, Test Aliance Please Ignore (dziecko rozpadu starych goonów) i spółka orają całe południe i wsadzają swoich petów. Robi sie nuda, bo nie ma nawet po co tam latać roamami bo pety z automatu odpalaja tank stacją.

CVA to akurat pamiętam. Kiedyś z TRI biliśmy się z Wami. Fajnie, że jeszcze istniejecie. Zawsze podobała mi się idea semi-neutralnego i otwartego aliansu. Niestety podobne próby na północy nie skończyły się dobrze.

A co się stało z ruskimi i ich petami z drone regions?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:26:37 »
No to waćpanna sobie przechlapałaś u całej reszty, nie wiedziałaś że jestem najbardziej nielubianym trollem forumowym?  ;D

Nie jesteś Goonem, nie jesteś najbardziej nielubianym. Korony mi nie zabierzesz :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:29:14 »
A co się stało z ruskimi i ich petami z drone regions?
Dopadł ich syndrom cesarstwo Rzymskiego, stali się olbrzymem na glinianych nogach i zostali zaorani przez kerbirów z Solar Fleet. Chyba pomogła też północ, ale poprawcie mnie jeśli strzelam babola.
Obecnie znów zaczynają sie pokazywać na mapie.

Nie jesteś Goonem, nie jesteś najbardziej nielubianym. Korony mi nie zabierzesz :).
Brutal.... zawaliłeś mój świat...
Ale jestem z CVA i to tez wiele znaczy  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:34:11 »
Dopadł ich syndrom cesarstwo Rzymskiego, stali się olbrzymem na glinianych nogach i zostali zaorani przez kerbirów z Solar Fleet. Chyba pomogła też północ, ale poprawcie mnie jeśli strzelam babola.
Obecnie znów zaczynają sie pokazywać na mapie.

Strzelasz babola

Red Alliance rozpadło się w pewnym momencie na kilka ugrupowań i powstały w sumie 3 duże alliansy w drone regions:

Legion of Death (Death)
Solar Fleet (Mactep)
Red Alliance (nync)

To wszystko rosyjskie sojusze btw.

Nie będę pisał histori, ale jak to Rosjanie, jak nie było wroga na zewnątrz to zaczęli się tłuc między sobą. Wygrało Solar Fleet, które po jakimś czasie zostało roztarte w proch przez N3. To takie TL;DR.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 17, 2013, 12:35:46 »
Strzelasz babola

Red Alliance rozpadło się w pewnym momencie na kilka ugrupowań i powstały w sumie 3 duże alliansy w drone regions:

Legion of Death (Death)
Solar Fleet (Mactep)
Red Alliance (nync)

Mówiłem o czasach po tych wydarzeniach.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:03:29 »
No ok ale Solar Fleet to też Rosjanie więc wolałem to sprostować bo napisałeś tak jakby to Rosjanie nie byli :). Solar tam siedział za czasów już Archen'a

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:09:30 »
Spoko, im więcej sprostowań i dopowiedzeń tym obraz pełniejszy a i historia ciekawsza.
Gdyby tak każdy cos wrzucił tu od siebie, ciekawy temat by wyszedł, a kto wie, może byłoby z czego spisać historię EVE?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:12:15 »
Cześć i czołem, po dłuższym okresie nieaktywności (będzie jakieś dwa lata) spowodowanym brakiem czasu i pieniędzy postanowiłem wrócić do EVE. Chciałbym się na początek zorientować w ogólnej sytuacji politycznej. Gdy odchodziłem to BoB został rozwiązany przez Goonsów i sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Jako członek Doom/Triumvirate mieszkałem głównie na północy i zależności między tamtejszymi aliansami mniej więcej ogarniałem. Niestety gdy popatrzyłem na współczesną mapę EVE to nazwy aliansów/bloków niewiele mi mówią (no może poza Goonsami).

Czy możecie mi streścić mniej więcej co obecnie dzieje się w EVE?

łojesu, to można pisać cały elaborat ;)
Bardzo w skrócie, dużo można wywnioskować z tego:
http://www.youtube.com/watch?v=M7dnhXAdCXE

Po krótce, BoB po rozwiązaniu wrócił jeszcze dwa razy aby w końcu umrzeć (raz jako Kenzoku a potem jako IT Alliance).
Gooni zostali rozwiązani przez boba w rewanżu, a potem zrespawnili sie na polnocnym-zachodzie gdzie maja stolice do dzisiaj
Tri od Twoich czasów respawnowało się dwa razy, aktualnie pod nazwą Northern Coalition. (z kropka) i są członkiem power bloku N3 wraz z Nulli Secunda (relatywnie mlodym ally ktore powstalo w Delve i zostało stamtąd wyrzucone przez TEST).
Ruscy jak zwykle lali się międzysobą, stąd 3 wspomniane bloki z któych zostały chyba dwa - żyje DEATH w dronkowie oraz Darkness of Despair na południu - -A- żyje ale dużo ruskiego -A- jest w DD.
Oryginalne NC się posypało zaorane przez nieistniejących już Raiden (post BoB supercap heavy ally) i White Noise (nastepny sojusz nynca zanim znikł z EVE), które same potem padły - Raiden niedawno.
Wschód za drugiego Boba przez jakis czas był pod kontrolą Atlasa który potem też umarł.
Ostatni rok to historia TESTów, którzy od peta Goonów (CFC) przeszli drogę przez sovholdera, szefa dużej koalicji aż do przegranej wojny z CFC o Delve. Aktualnie EVE kontrolowane jest przez dwa duże bloki z południem w rękach nowej wersji StainWagonu oraz ProviBlociem tam gdzie zawsze.
http://go-dl.eve-files.com/media/corp/VeriteP/coalinfluence.png

Oczywiście po drodze działo się dużo więcej, ale gadania jest na 2h a pisania na tyle że mi się nie chce ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:22:04 »
Gooni zostali rozwiązani przez boba w rewanżu, a potem zrespawnili sie na polnocnym-zachodzie gdzie maja stolice do dzisiaj

Kompletna bzdura


GoonSwarm po zajęciu Delve zaczął kostnieć. Kiedy wróciło IT alliance GS zaczął tracić moony, przyszło Dominion i zmiany w sovie. Nie było kasy w wallecie na opłate sova bo jeden z dyrektorów który miał do tego dostęp nie był dostępny. GS straciło sova w połowie Delve. Na forum ludzie domagali się usunięcia Karttoona za ten fuck up a ten w klasycznym stylu Fuck Goons rozwiązał alians, po czym GS przeniósł się do Syndicate pod nazwa SOLODRAKSOLODRAKSOLODRAKBAN i zajął Cloud Ring. Później kanapa od TCF i przejęcie Deklein i zmiana na nazwy na GoonSwarm Federation by nawiązywała do starych czasów. GS rządzony przez Mittaniego jest nowym bobem i bitter veci nie chcą już grać w PubbieSwarm Federation.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:23:01 »
Tri od Twoich czasów respawnowało się dwa razy, aktualnie pod nazwą Northern Coalition. (z kropka)

NCDOT to żart, a nie kontynuacja TRI. Nawet w D00M. na palcach jednej ręki policzysz aktywnych pilotów z czasów TRI. Już więcej jest ich w V0lcie.
[/quote]


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:36:37 »
Kompletna bzdura


GoonSwarm po zajęciu Delve zaczął kostnieć. Kiedy wróciło IT alliance GS zaczął tracić moony, przyszło Dominion i zmiany w sovie. Nie było kasy w wallecie na opłate sova bo jeden z dyrektorów który miał do tego dostęp nie był dostępny. GS straciło sova w połowie Delve. Na forum ludzie domagali się usunięcia Karttoona za ten fuck up a ten w klasycznym stylu Fuck Goons rozwiązał alians, po czym GS przeniósł się do Syndicate pod nazwa SOLODRAKSOLODRAKSOLODRAKBAN i zajął Cloud Ring. Później kanapa od TCF i przejęcie Deklein i zmiana na nazwy na GoonSwarm Federation by nawiązywała do starych czasów. GS rządzony przez Mittaniego jest nowym bobem i bitter veci nie chcą już grać w PubbieSwarm Federation.

Możliwe, forum warrioring twierdził różne rzeczy, od tego za karton został kupiony do tego że zapierdolił kasę :) Faktycznie, epizod z kretynską nazwa wypadł mi z pamięci ;) Wewnętrzna polityka GS i SA mnie ryba takoż pubbiesy i bittervety, goony są jak były - a że ktoś inny tym rządzi i kto inny gra, to raczej cecha która dotyczy całego EVE

NCDOT to żart, a nie kontynuacja TRI. Nawet w D00M. na palcach jednej ręki policzysz aktywnych pilotów z czasów TRI. Już więcej jest ich w V0lcie.

Żart nie żart, na pewno ludzi którzy pamiętają TRI jest mało (jak wszędzie vetów 5+) ale jak chodzi o FC to nadal ten sam skład, jak i dziedzictwo "kulturowe". Choć to się trochę popieprzyło od kiedy NC ma sova i nabrało korpów po różnych sojuszach. Już nie są tak elite-pro ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:37:25 »
Możliwe, forum warrioring twierdził różne rzeczy, od tego za karton został kupiony do tego że zapierdolił kasę :) Faktycznie, epizod z kretynską nazwa wypadł mi z pamięci ;) Wewnętrzna polityka GS i SA mnie ryba takoż pubbiesy i bittervety, goony są jak były - a że ktoś inny tym rządzi i kto inny gra, to raczej cecha która dotyczy całego EVE

Nie możliwe, tylko masz informacje z pierwszej ręki bo jeszcze grałem w tamtych czasach :P.


p.s Karttoon kasę podpierdolił i dready sojuszowe też btw ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2013, 14:06:34 wysłana przez Soulscream »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2013, 14:39:53 »
Sorry że wam przerywam panowie, ale chyba powinniście się tym zainteresować:
http://themittani.com/news/test-military-update-curse-realz


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2013, 14:42:49 »
Ciekawe kiedy zaczną szukać rentierów  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Co tam panie w polityce?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2013, 09:44:13 »
Cytuj
Ja nikogo nie podpuszczam, ale chętnie bym przeczytał takie streszczenie bo do wromhole wieści nie docierają :P

Co jakieś pół roku Xeovar Stoner prowadzi 2 częściowy panel z historii i polityki w EVE. Zrobił go już parę razy, także informacje sobie usystematyzował i tylko rozwija. Wszystko ilustruje na mapce. Zainteresowanych możemy zaprosić przy następnej okazji.