Eve Online > PVE

[PvE] C2 ship

(1/3) > >>

K4rl:
Proszę o poradę co do statku na C2 sity (nie na anomale).

Założenia:
1. mam alta, który skanuje/salvaguje/hacuje
2. ship będzie latał po wcześniej wykrytych sigach (tak aby bez probów, nikt mi nie wskoczył na grid)
3. wh obok jest home dziura z POSem i ekipa.
4. Ship musi być na Hybrydy (Raile/Blastery???) /Missile (HML), w grę wchodzą wszystkie BCki oraz Tengus z T3 plus ew. HACe Caldari.
4. Fajnie by było, aby fit był w miarę niedrogi (najlepiej T2), żeby dupy nie ściskało jak stracę (bo pewnie stracę :) )

Próbowałem kilku setupów, ale:
1. BC Tier 3 się nie sprawdza, bo za słaby tank/figi za szybko dolatują i jest kupa.
2. Passive Drake ma słaby DPS i czyszczenie siga trwa latami.
3. Myślałem o Tengu, ale nie mam doświadczenia.

Z góry dzięki za pomoc.

Coritsikaela Enth:
Drake.
Tengu wiadomo że bedzie robić dużo szybciej - ale stracić w WH na anomkach ship to tylko kwestia czasu, a strata Tengu zaboli

K4rl:
Na anomalki nie latam, tylko na sigi. A tam albo ktoś sie zaczaił, ale jak aktywnośc zerowa to raczej mało prawdopodobne, albo musi saknować probami, a to już widać.
Poza tym mam tak mało czasu na gre, ale chciałbym aby było szybko bo na wolno nie mam czasu...

deckard:
Nie wiem jak obecnie sprawdzają się caldarskie hace ale c2 wytankuje prawie wszystko co ma 2 extendery invula i MWD lub AB najtaniej wychodzą frakcyjne cruzy nie wiem jak ospray ale scyth fleet jest idealny i możesz go zrobić na rakietach. Jak latałem nim to przy ficie 2 ex invul dc i rigi 2ex 1em dawał rade na każdej lokacji z wyjątkiem tej z  dzialami od biedy można było dodać kolejny invul zamiast punkta. Rakiety jednak odradzam traci sz DPS na dolocie rakiet i sygnaturze celu.

K4rl:
A jakis konkretny fit?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej