Eve Online > PVE

Machariel - lvl 4 misje.

(1/3) > >>

Asag:
A więc ostatnio skilluje non stop pod macha i doszedłem do wniosku że pora w końcu w niego wsiąść. Problem w tym że nie za bardzo wiem jak zabrać się za fit. A dokładniej jak pogodzić efektywność z ceną aby zminimalizować ryzyko ganków (fity na "choinkę" odpadają).

Przeznaczenie: jak najszybsze rozwalanie ratów na misjach lvl4. Ja zazwyczaj czyszczę pockety dla bounty więc im szybciej tym lepiej. Ale bonusowy pocket angel extravaganza też powinien być w stanie robić.

Jakieś sensowne propozycje?

Phobeus:
Polecam aktywny shield tank. Jako pompke uzyj deadspaceowy x-large shield booster - najlepiej ten, ktory pozera najmniej capa. Mach nie bedzie cap stable (trzeba by dwoch implantow +5% do capa i jeszcze czegoś), ale spokojnie wytrzyma kilka minut pod maksymalnym obciazeniem, a to wystarcza. Reszta fitu tech 2 no i oczywiscie 2 hardenery pod dmg ratow z misji. Tak kiedys robilem lvl 4, expresowo i latwo.

Filip Bonn:
ile taki machariel wyciska dps? aż taką przewagę ma nad innymi shipami ?

zeben74:
Słyszałem wiele dobrego o machu ( sam tez skiluje guny t2 do niego ) ale zastanów sie na rodziną maruderów , sam ganiam lv 4 golemem i jestem bardzo zadowolony z tego shipu- dps ma fajny , cargo wielkie jak stodoła a i cena do akceptacji

Asag:

--- Cytat: mapryl w Sierpień 28, 2013, 20:15:37 ---ile taki machariel wyciska dps? aż taką przewagę ma nad innymi shipami ?

--- Koniec cytatu ---

Powiem tak. Nie wiem czy ma AŻ taką przewagę ale odkąd zacząłem grać w EvE marzył mi się ten ship. Odkąd go tylko zobaczyłem po paru tygodniach gry mając na walecie ledwo kilka milionów łamałem sobie głowę jak tu nazbierać ponad bilion na niego.

Kilkadziesiąt milionów SP później doszedłem do wniosku że pora zrealizować marzenie  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej