Autor Wątek: Witam ;)  (Przeczytany 4506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buldogg

  • Gość
Witam ;)
« dnia: Sierpień 24, 2013, 15:02:50 »
Witam jestem nowicjuszem gry eve strasznie podoba mi sie ta gra mam za soba 20 dni gry z ktorych jak mysle wyciagnolem duzo dobrego poszukuje osoby na prywatna nauke gry poniewaz posiadam problem z czasem w ktorym moge byc w grze sa to godzinny poranne do 15 oraz pozno nocne co uniemozliwia mi przystapienie do akademi i podjecie szkolen podstawowych. Z góry uprzedzam ze niestac mnie na placenie za abonament w grze zł poniewaz krucho z kasa oraz szukam osoby chetnej i bezinteresownej ktora pomoze mi troche i powie co i jak. Wiele czytalem o grze szukalem na tym forum jak i innych forach ale nie wszystko jest dla mnie jasne. Dlatego prosze o kontakt pod postem lub na PW chetnych udzielenia kilku, kilkunastu lekcji.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:20:18 »
szukanie chetnej i BEZINTERESOWNEJ osoby może być nieco czasochłonne :)

polecam wejście na kanal "akademia milicyjna" albo napisanie priva do "Rainbow child". akademia milicji ma bardzo elastyczne podejście do terminów szkoleń i pozwala na trialu zarobić na plexa.

Powodzenia
Some Men Just Want to Watch the World Burn

buldogg

  • Gość
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:27:46 »
Szukam takiej osoby poniewaz tak jak pisalem krucho z kasa jest ale mysle ze w przyszlosci umialbym sie odwdzieczyc.
Dobra sprobuje w akademi milicyjnej wieczorem poniewaz musze uciekac. Aczkolwiek chetnych prosze o zgłaszanie sie ;) 

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:27:11 »
Dobrze by było jakbys sprecyzował jakich info o grze szukasz i w jakim kierunku sie chcesz rozwijac

buldogg

  • Gość
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2013, 23:07:36 »
hehe wiesz po 20 dniach gry ciężko jest mi powiedzieć w jakim kierunku chce się rozwijać ponieważ nie znam jeszcze wszystkich możliwości. Liczę na to że ktoś przedstawi mi jakiś ciekawy kierunek gry i pokaże mi jego drogę rozwoju. Poszukuje pomocy w wyborze kierunku, pokazaniu w jaki sposób mogę zarobić na plexa oraz z biegiem czasu i z wynikającej sytuacji pomocy, odpowiedzi na pytania, ( skrzyczenia/ zwyzywania oby jak najmniej ) oraz skierowania na dobrą drogę i wyjaśnienia błędów wielkimi literami ;)   

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:00:17 »
tak z grubsza mozesz robic to:
http://swiftandbitter.com/eve/wtd/eve-wtd.jpg
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

buldogg

  • Gość
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:26:10 »
Widziałem ten wykres już i wiem że ta gra ma wiele możliwości i dlatego szukam dosłownie mówiąc przewodnika, który pokaże mi któraś z drogi PVP bo to jest dla mnie interesujące

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:25:09 »
Jesli chcesz nauczyc sie pvp to tylko piractwo ale bedzie trudno bo to skok na głeboką wodę i dość kosztowne zajęcie w 1-szym etapie nauki. zacznij od skili dla fregaty T2 z osprzetem i szukaj swojego kapitana :)

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:04:58 »
Milicja... tam jest pełno PVP i pełno niskoskillowych pilotów do zabijania. Dodatkowo prawdziwy festiwal różnorodności fitów, piraci i takie tam różne... jest też opcja żeby załąpać się na jakąś randomowa flotę, których pełno się advertuje na kanale - słowem nudzić się nie będziesz. Niektórzy mówią, że milicja jest lamerska i n00bowska, ale tak na prawdę jest tam dużo dobrych pilotów PVP. No i da radę zarobić na te wszystkie statki i fity.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:48:21 »
Jeśli dobrze ktoś podał wcześniej ile można w milicji zarobić to po godzinie farmienia będziesz miał na statki na kilka dni. Niech zarobi równowartość nawet 70 kk to Mu starczy na co najmniej 7 do 10 statków.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Witam ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:58:50 »
Jeden Caracal Navy Issue to zysk rzędu 55kkISK a potrzeba na niego 45kLP - przy Tier2 to daje dwa ofensywne medium plexy do zrobienia (biorąc pod uwagę wszystko to może zająć właśnie godzinę).
Oczywiście jednym nie warto sobie zawracać głowy i lepiej to robić hurtowo. Ja np. zbieram po 500kLP i wymieniam to na 5 Navy Drake'ów - na czysto daje jakieś 750kkISK. oczywiście przerzuty sprzętu Red Frog'iem.
Sprzęt do "plexingu" też lepiej sobie Red Frogiem podrzucić na skraj High Sec'a żeby do Jita nie musieć dymać za każdym razem jak spadniesz.