Autor Wątek: Faction shipy  (Przeczytany 24017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:14:50 »
Świetne podejście. Jeszcze nieco więcej takiego sosu zajebistości i na forum zostanie puszek z sokole i jego padawanem Rash'kan.
Momento, momento... mój wpis był krytykanctwem podejścia co niektórych, raz sie krytykuje nooba że pyta, innym razem broni tegoż samego nooba. Zauważ może łaskawie, że w zalinkowanym temacie napisałem dokładnie to co Sokole i zostałem skrytykowany.
Dlatego napisałem tez że zasada jest płynna, wszystko zależy czy dany noob łyka wszystko bezkrytycznie, czy próbuje się dowiedzieć czy jego przemyślenia i pomysły maja jakis sens dyskutując z "wyjadaczami"
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:16:28 »
Pieje do twojej aktywności na forum, nie do tresci twoich wpisów  :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:18:46 »
Pieje do twojej aktywności na forum, nie do tresci twoich wpisów  :P
Taka praca  :P Wole to niż se palnąć w łeb ze sprężynki od długopisu z nudów  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:17:39 »
Świetne podejście. Jeszcze nieco więcej takiego sosu zajebistości i na forum zostanie puszek z sokole i jego padawanem Rash'kan. Wtedy tematy w noobgarden będą furczały aż miło.

Noobgarden to temat dla noobów, a jak wiadomo noob to noob i uczy sie ciężko i z oporami. Pro-osłów nikt nie zmusza do zaglądanie tutaj. Jest tyle innych, atrakcyjnych, ciekawych i poruszających wpisów, które pojawią się co dzien na forum w innych działach, ze na pewno znajdą sobie zajęcie gdzie indziej.

Czyli rozumiem, że jakakolwiek "netykieta" przestaje obowiązywać w temacie noobgarten?
I Twoim zdaniem nie ma absolutnie nic złego w zakładaniu 30 tematów i pytaniu o rzeczy, które wypadają w google jako pierwszy wynik?
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z jakiegoś innego forum, ale zazwyczaj oprócz odsyłania do google, za każdym razem, gdy ktoś powtarza pytanie już zadane odsyła się go do wyszukiwarki na forum.
Tutaj większość odpowiedz można znaleźć po prostu przeglądając noobgarten bo stron jest niewiele tzn było, bo nową kulturą widzę staje się wspieranie użytkownika który zakłada 40 tematów, pytając nierzadko o rzeczy w stylu "jak działa aggro timer", a potem dyskutując z ludźmi mu odpowiadającymi, że "nie, nie może tak być, wcale tak nie działa".

I w imię czego, w imię Twojej i Pusia wyimaginowanej nienawiści?
Niczym to sie nie różni od Sokoła fobii na punkcie Provi tbh.


Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:26:31 »
Twojej i Pusia wyimaginowanej nienawiści?

Rash... jak na razie to nienawiść bije od Ciebie niczym tęcza od Troskliwego Misia a Sokole i Puszek starają się być pomocni.

Jak Ci się nie podobają moje pytania to na nie nie odpowiadaj. a najlepiej nie zaglądaj do wątków

Dziękuję wszystkim, którym się chciało.

EOT. o/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2013, 17:37:29 wysłana przez Dinozauriusz II Urwiryj »

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:30:49 »
Moderowałem kilka forów o róznych grach i u mnie dostałbyś już kopa na ławeczkę przemyśleń na 3 do 7 dni za złamanie regulaminu tego forum. Zapoznaj sie z jego punktem 4. Wrzucasz swoją pianę w pytania od nooba i zachowujesz sie jak spamer i jeszcze pouczasz innych na temat net-etykiety. Jak Ci przeszkadza aktywność Dino (koleś od maja założył 10 tematów w noobgarden, czyli 25 proc. wszystkich, a nie 30 czy nawet 30 proc.) to uzyj magicznego przycisku i poskarż się moderatorom/adminom. Nie ty tu jesteś sędzią i katem, ale np. Doom.

Co do googla, to moze koleś nie zna angielskiego i dlatego pyta sie na prawo i lewo o wszystko. Wpadłeś na taki pomysł?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:53:48 »
W mrocznych czasach gdy nie znałem angielskiego słowa pisanego to brałem słownik w łapę i jechałem z koksem. Teraz google ma taki fajny serwis który to robi za ciebie. Czas kosztuje i widocznie komuś szkoda swojego to poświęci czas innych. Ot takie tam do przemyślenia dla moderatora kilku forów, bo chyba nie wpadł na taki pomysł.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:42:36 »
W mrocznych czasach gdy nie znałem angielskiego słowa pisanego to brałem słownik w łapę i jechałem z koksem. Teraz google ma taki fajny serwis który to robi za ciebie. Czas kosztuje i widocznie komuś szkoda swojego to poświęci czas innych. Ot takie tam do przemyślenia dla moderatora kilku forów, bo chyba nie wpadł na taki pomysł.
Mimo wszystko, czasami  nawet kilka zdań napisane prosto i łopatologicznie, bywa bardziej pomocne niż kilka stron "fachowych" wygooglowanych porad.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:44:35 »
Moderowałem kilka forów o róznych grach i u mnie dostałbyś już kopa na ławeczkę przemyśleń na 3 do 7 dni za złamanie regulaminu tego forum. Zapoznaj sie z jego punktem 4. Wrzucasz swoją pianę w pytania od nooba i zachowujesz sie jak spamer i jeszcze pouczasz innych na temat net-etykiety. Jak Ci przeszkadza aktywność Dino (koleś od maja założył 10 tematów w noobgarden, czyli 25 proc. wszystkich, a nie 30 czy nawet 30 proc.) to uzyj magicznego przycisku i poskarż się moderatorom/adminom. Nie ty tu jesteś sędzią i katem, ale np. Doom.

Co do googla, to moze koleś nie zna angielskiego i dlatego pyta sie na prawo i lewo o wszystko. Wpadłeś na taki pomysł?

Po pierwsze na szczęście nie jesteś adminem, moderatorem, więc brzmisz jak frustrat mówiący co by zrobił na miejscu policji w naszym kraju.
Jak spamer zachowujesz się również Ty, tworząc sobie tutaj dyskusje i circle jerk z kolegą o tej samej fobii :)
Nie jestem sędzią i katem, ale na pewno Ty nie zabronisz mi napisać co sądzę na temat zakładania takich tematów i wykłócania się z odpowiadającymi.

A jeżeli chodzi o bicie piany, no to nie ja tutaj mam z tym problem, widocznie dla Ciebie każda krytyka to oznaka agresji.

Mimo wszystko, czasami  nawet kilka zdań napisane prosto i łopatologicznie, bywa bardziej pomocne niż kilka stron "fachowych" wygooglowanych porad.

Dlatego też w temacie gdzie zalinkowałem google, napisałem, że rozumiem pytania, gdy odpowiedź jest niejasna, albo trudno ją znaleźć.
Timery aggro wypadają jako pierwszy wynik i są wytlumaczone bardzo zwięźle.


EDIT: Apropo angielskiego, jeżeli używa angielskich zwrotów w swoich wypowiedziach to chyba go zna przynajmniej na tyle, zeby przeczytac stronę napisaną encyklopedycznie, prawda?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Faction shipy
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 29, 2013, 19:26:05 »
Świetne podejście. Jeszcze nieco więcej takiego sosu zajebistości i na forum zostanie puszek z sokole i jego padawanem Rash'kan. Wtedy tematy w noobgarden będą furczały aż miło.

Noobgarden to temat dla noobów, a jak wiadomo noob to noob i uczy sie ciężko i z oporami. Pro-osłów nikt nie zmusza do zaglądanie tutaj. Jest tyle innych, atrakcyjnych, ciekawych i poruszających wpisów, które pojawią się co dzien na forum w innych działach, ze na pewno znajdą sobie zajęcie gdzie indziej.


Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?