Autor Wątek: Wojna domowa w Providence  (Przeczytany 30994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Wojna domowa w Providence
« dnia: Lipiec 31, 2013, 22:23:31 »
http://themittani.com/features/war-comes-provi-death-nrds-dream

Droga Pusiu, skomentujesz dla nas te newsy?

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2013, 23:36:05 »
Wygląda bardziej jak usuwanie kolejnego szkodnika, a nie wojna domowa.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:00:36 »
Typowa arogancja buców z CVA. Widać, że zapomnieli już o reality check z 2010 ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2013, 06:15:24 »
Wygląda bardziej jak usuwanie kolejnego szkodnika, a nie wojna domowa.
Krótko i na temat.
Nie ma co komentować, wszystko opisane w :
http://evenews24.com/2013/07/31/breaking-of-sound-mind-ejected-from-provi-block/

Żadnej wojny domowej  nie ma, powoływanie sie na teksty z Themittani to jak powoływanie się na Fakt  :P Po prostu, kolejny alians któremu przestała podobać się polityka prowadzona w Provi, dostaje kopa w zad.

@Sokole, trafiłeś kulą w płot, w tym przypadku arogancją wykazał sie CEO Soundów, liderszip CVA próbował ułagodzić sprawę. Zresztą te wydarzenia były taka kroplą przeważającą szalę, zgrzyty na poziomie dyplomatycznym już były wcześniej. Nie wiedziałem że znasz liderszip CVA osobiście, bo ja np. nie znam liderszipu twojego Verge i nie nazwe ich bucami, ot kultura mi na to nie pozwala.
Uważam że nie jest arogancją danie aliansowi 24 godziny na bezpieczne opuszczenie regionu. Z tego co mnie słuchy dotarły (być może to tylko plotka), szeregowi piloci nie zostali powiadomieni o tym przez swojego kochanego wodza, stąd ten rage, bo wielu zostało z ręką w kloace.


Droga Pusiu, skomentujesz dla nas te newsy?
W języku polskim do osoby płci męskiej zwracamy się "drogi".


Ps> Jak pamiętam nie raz przestrzegaliście przed głupotami pisanymi na Themittani ?  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 07:20:33 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2013, 06:44:11 »
Nie no 24h to to optymalny czas dla nullsekowego alliansu zeby zabrac swoje assety do innego regionu; dziwie sie ze jeszcze maja zal. Szeregowi memberzy ktorych akurat nie bylo bo praca/wakacje/whatever sami sa sobie winni, nawet w przerwie od zajec mozna w te 15 minut sobie przejzec na szybkosci kugu/dotlan/evenews24/jabbera, zeby byc zawsze na bierzaco i zeby takie sytuacje nie zaskakiwaly. Co za amatorzy i casuale, dobrze im tak.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2013, 07:32:00 »
Nie no 24h to to optymalny czas dla nullsekowego alliansu zeby zabrac swoje assety do innego regionu; dziwie sie ze jeszcze maja zal. Szeregowi memberzy ktorych akurat nie bylo bo praca/wakacje/whatever sami sa sobie winni, nawet w przerwie od zajec mozna w te 15 minut sobie przejzec na szybkosci kugu/dotlan/evenews24/jabbera, zeby byc zawsze na bierzaco i zeby takie sytuacje nie zaskakiwaly. Co za amatorzy i casuale, dobrze im tak.
Gwoli ścisłości, dostali 24h na opuszczenie Provi nie bedąc zresetowanym, czyli wciąż caly dostęp do JB itp, czyli 3 skoki do hiseka. Po ustalonym czasie zostali zrestetowani do neut, czyli dalej byli bezpieczni z powodu NRDS, w mailu aliansowym było zresztą wyraźnie napisane że jest zakaz strzelania. Minusa zaliczyli po tym jak sami zaczęli atakować mieszkańców Provi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2013, 10:52:09 »
@Sokole, trafiłeś kulą w płot, w tym przypadku arogancją wykazał sie CEO Soundów, liderszip CVA próbował ułagodzić sprawę. Zresztą te wydarzenia były taka kroplą przeważającą szalę, zgrzyty na poziomie dyplomatycznym już były wcześniej. Nie wiedziałem że znasz liderszip CVA osobiście, bo ja np. nie znam liderszipu twojego Verge i nie nazwe ich bucami, ot kultura mi na to nie pozwala.

Ja nie mówię o obecnym leadershipie CVA, tylko o "kulturze korporacyjnej" tej organizacji. Poczucie wyższości i chęć dyrygowania innymi - to jest Wasza polityka. Bitchslap od AAA trochę CVA uspokoił, ale widzę, że "odrosło".

I nie obrażaj inteligencji ludzi na tym forum oznajmiając, że "wszystko jest na EN24", podczas gdy jest to po prostu "oficjalne stanowisko CVA". Fakt, The Mittani podkręca temat tekstem o wojnie, natomiast daje się wypowiedzieć drugiej stronie, która właśnie wskazuje na tą arogancję CVA. "Bend the knee", anyone?

Nie muszę "znać liderów CVA osobiście" - walczyłem z tym rakiem lata temu i gdyby dziś jeszcze działało coś podobnego do dawnego Ushra'Khan, pewnie robiłbym to nadal.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:13:34 »
Ja nie mówię o obecnym leadershipie CVA, tylko o "kulturze korporacyjnej" tej organizacji. Poczucie wyższości i chęć dyrygowania innymi - to jest Wasza polityka. Bitchslap od AAA trochę CVA uspokoił, ale widzę, że "odrosło".

I nie obrażaj inteligencji ludzi na tym forum oznajmiając, że "wszystko jest na EN24", podczas gdy jest to po prostu "oficjalne stanowisko CVA". Fakt, The Mittani podkręca temat tekstem o wojnie, natomiast daje się wypowiedzieć drugiej stronie, która właśnie wskazuje na tą arogancję CVA. "Bend the knee", anyone?

Nie muszę "znać liderów CVA osobiście" - walczyłem z tym rakiem lata temu i gdyby dziś jeszcze działało coś podobnego do dawnego Ushra'Khan, pewnie robiłbym to nadal.
Wszystko sie sprowadza tylko do jednego, nie znasz tej organizaji, styczność z CVA miałeś kilka lat temu, a informacje bierzesz z płaczów jakiegoś typa na theshittani, który nawet nie jest wiarygodny.
Nie obrażam niczyjej inteligencji, inteligentny człowiek nie wypowiada się na tematy polityki wewnętrznej jakiejś organizacji kompletnie jej nie znając, a cała wiedze opiera na tabloidach i na podstawie czegos co kiedyś z daleka widział.
Jeśli wolisz wierzyc w jakieś bzdury z medium tak wiarygodnego jak SE czy Fakt.... cóz, twój nie mój problem  ;D
Fakty i komentarz na temat "największej dramy EVE" na prośbe przedstawiłem, co z tym zrobisz, to tez twój problem. Osobiście zwisa mi w co i kto wierzy.
Dla mnie możesz posądzić CVA nawet o propagowanie wiary w latającego potwora spagetti  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:36:40 »
Wszystko sie sprowadza tylko do jednego, nie znasz tej organizaji, styczność z CVA miałeś kilka lat temu, a informacje bierzesz z płaczów jakiegoś typa na theshittani, który nawet nie jest wiarygodny.

LOL, czy Ty w realu jesteś Jerzym Urbanem?

Z CVA miałem do czynienia przez dłuższy okres i to co napisał Ali Aras dokładnie odpowiada moim doświadczeniom, dlatego uważam to za wiarygodne.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:52:09 »
LOL, czy Ty w realu jesteś Jerzym Urbanem?

Z CVA miałem do czynienia przez dłuższy okres i to co napisał Ali Aras dokładnie odpowiada moim doświadczeniom, dlatego uważam to za wiarygodne.
Tak...bo strzelałeś sie z nimi pare lat temu...  :P Cóż za świetny sposób na poznanie współczesnej polityki wewnetrznej aliansu  ;D
Nie rozumiem tez do czego chcesz mnie przekonać, do tego żebym stwierdził że ten płaczek z theshittani (zatajający nota bene kilka waznych faktów żeby jego historyjka brzmiała załośniej) ma racje, a  fakty są fałszem? W przeciwieństwie do ciebie jestem w centrum wydarzeń i po prostu wiem lepiej  :)
A i przekonywać fanów tabloidów też nie mam zamiaru.

P.S.: odpowiedz mi na jedno pytanie, czy np. Coven daje sobie dyktować warunki i politykę  przez swoich rentierów? Ja rozumiem że CVA cie brzydko dotknęło i została jakaś dziwna fobia, ale pretensja że alians który pozwolił łaskawie zamieszkać komuś na swoim terenie i żąda przestrzegania jego praw jest co najmniej śmieszna  :)
Jeszcze jedno, nie interesuje mnie co było dawno temu, sprawa jest teraźniejsza a nie paroletniatemu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:14:34 »
EQ, czyli koles ktory ogarnia teraz provi to spokojny i rozwazny typ ktory generalnie nie dziala pod wplywem emocji, inna sprawa jest ze z tego co wiem zgrzyty pomiedzy LS of sound mind i innymi ally w provi trwaja juz jakis czas, wiec ten jeden konkretny incydent nie jest powodem calej dramy. Akurat tych typow troche szkoda bo chyba cos latali, za to powinni wyjebac YF, to sa dopiero buce i aroganty  :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:23:44 »
EQ, czyli koles ktory ogarnia teraz provi to spokojny i rozwazny typ ktory generalnie nie dziala pod wplywem emocji, inna sprawa jest ze z tego co wiem zgrzyty pomiedzy LS of sound mind i innymi ally w provi trwaja juz jakis czas, wiec ten jeden konkretny incydent nie jest powodem calej dramy.
Jest to opisane na EN24, wspominałem i ja o tym... ale niektórzy i tak wiedzą lepiej  ;D
Chłopaków szkoda, bo byli w porządku, ale mają CEO idiotę i znaleźli sie z tego powodu w kiblu.
Swoja droga jestem pod wrażeniem, cos co sie odbywa codziennie w innych aliansach i przechodzi bez echa, w przypadku CVA urosło do rangi dramy wielkości disbandu BOBa  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:36:33 »
czy np. Coven daje sobie dyktować warunki i politykę  przez swoich rentierów? Ja rozumiem że CVA cie brzydko dotknęło i została jakaś dziwna fobia, ale pretensja że alians który pozwolił łaskawie zamieszkać komuś na swoim terenie i żąda przestrzegania jego praw jest co najmniej śmieszna  :)

Dziękuję uprzejmie za potwierdzenie, że CVA traktuje mieszkańców Providence jak rentierów. Quod erat demonstrandum.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:43:17 »
Dziękuję uprzejmie za potwierdzenie, że CVA traktuje mieszkańców Providence jak rentierów. Quod erat demonstrandum.
Ręce opadają.... a myslałem że mimo wszystko jesteś na tyle inteligentny że zrozumiesz co to jest porównanie...  :-X Innego nie mogłem podać choćby z jednego powodu - poza Provi stosunki właściciel regionu-holdersi nie istnieją, nie mogłem więc napisać coven-holdersi, prawda?
Taki kurna znawca CVA a tego nie rozumie...
Poddaje sie, z mojej strony EOT  ;D

P.S.: może jednak ci wytłumaczę na czym polega różnica - rentier płaci i wymaga ma resztę w dupie, holders nie płaci, dostaje systemy nierzadko ze stacjami i moonami, za darmo i właściciel regionu wymaga jednego - holders ma postępować według ustalonych praw, w przeciwinym razie przestaje byc holdersem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 12:53:57 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2013, 13:14:46 »
Ręce opadają.... a myslałem że mimo wszystko jesteś na tyle inteligentny że zrozumiesz co to jest porównanie...  :-X Innego nie mogłem podać choćby z jednego powodu - poza Provi stosunki właściciel regionu-holdersi nie istnieją, nie mogłem więc napisać coven-holdersi, prawda?
Taki kurna znawca CVA a tego nie rozumie...
Poddaje sie, z mojej strony EOT  ;D

P.S.: może jednak ci wytłumaczę na czym polega różnica - rentier płaci i wymaga ma resztę w dupie, holders nie płaci, dostaje systemy nierzadko ze stacjami i moonami, za darmo i właściciel regionu wymaga jednego - holders ma postępować według ustalonych praw, w przeciwinym razie przestaje byc holdersem.


To taki system partnerski jak u Goonów :)
Alians matka ustala zasady, a reszta może żyć w krainie mlekiej miodem płynącej jak tylko się podporządkuje.
Oh wait...
U Goonów trzeba latać na floty, na których partycypacja jest liczona co do ułamku procenta...
Ach no i średniej wielkości ally musi płacić 60b miesięcznie za to, żeby mógł istnieć...

Nvm then...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2013, 13:18:31 »

To taki system partnerski jak u Goonów :)
Alians matka ustala zasady, a reszta może żyć w krainie mlekiej miodem płynącej jak tylko się podporządkuje.
Oh wait...
U Goonów trzeba latać na floty, na których partycypacja jest liczona co do ułamku procenta...
Ach no i średniej wielkości ally musi płacić 60b miesięcznie za to, żeby mógł istnieć...

Nvm then...
Jako naczelny szpieg PBN w Husarii i altowy mieszkaniec Provi wypisałeś własnie takie bzdury że szkoda gadać...
Jak ty szpiegujesz jak nie znasz podstawowych prawideł regionu i aliansu który szpiegujesz?
Z tego co widzę nawet nie wiesz skąd tacy holdersi w Provi sie biorą  ;D
Wybacz, ale skoro ci się wydaje że CVa rozlicza kogokolwiek z flot i pobiera kase od aliansów... ty po prostu zyjesz w jakims dziwnym własnym światku, bardzo ograniczonym w dodatku, albo klasycznie popierdoliły ci sie alty i alianse  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 13:28:51 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2013, 13:59:35 »
Jako naczelny szpieg PBN w Husarii i altowy mieszkaniec Provi wypisałeś własnie takie bzdury że szkoda gadać...
Jak ty szpiegujesz jak nie znasz podstawowych prawideł regionu i aliansu który szpiegujesz?
Z tego co widzę nawet nie wiesz skąd tacy holdersi w Provi sie biorą  ;D
Wybacz, ale skoro ci się wydaje że CVa rozlicza kogokolwiek z flot i pobiera kase od aliansów... ty po prostu zyjesz w jakims dziwnym własnym światku, bardzo ograniczonym w dodatku, albo klasycznie popierdoliły ci sie alty i alianse  ;D

Puszek kufa, pisałem o Goonach, nie o provi, oni też twierdzą, że mają partnerskie stosunki, ale wyglądają trochę inaczej niż w provi.
Wyluzuj :P

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:08:56 »
Po pierwsze ta Pusia to bylo od puszki (rodz. zenski), ale ok, sorry. ;)

Po drugie skoro TheMittani.com to "Fakt", to wklejanie jako kontrargumentu linka do EN24, czyli "Super Expressu" jest slabym pomyslem. ;)

Po trzecie rentierzy nie maja wszystkiego w dupie, tylko przestrzegaja zasad ustalonych przez overlorda zdecydowanie ostrzej, niz jacys tam holderzy. System petow opiera sie na tym, ze pety maja trzymac morde w kubel, niezaleznie od tego, ile placa.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2013, 14:32:06 »
Po drugie skoro TheMittani.com to "Fakt", to wklejanie jako kontrargumentu linka do EN24, czyli "Super Expressu" jest slabym pomyslem. ;)
To nie był kontrargument, tylko zebrane w jednym miejscu ogólnie dostępnym fakty, przeca nie zalinkowałbym forum CVA bo by nikt tego nie przeczytał. A że trafiło na EN24... mimo wszystko myślę że jednak jest bardziej wiarygodne, niewiele ale jednak  ;)
Po trzecie rentierzy nie maja wszystkiego w dupie, tylko przestrzegaja zasad ustalonych przez overlorda zdecydowanie ostrzej, niz jacys tam holderzy. System petow opiera sie na tym, ze pety maja trzymac morde w kubel, niezaleznie od tego, ile placa.
Ojtam ojtam  :P jak zwał tak zwał, chodzi o to że jeśli właściciel posesji pozwala ci tam zamieszkać pod warunkiem przestrzegania pewnych zasad, to ma pełne prawo wywalic cię na zbity pysk jeśli te zasady złamiesz.
Zasady które mają byc przestrzegane przez inne alianse w Provi sa tylko dwie - najwazniejsza NRDS i dobrosasiedzkie stosunki z innymi holdersami. CVA nie wymaga kompletnie niczego innego. Jeśli i to jest za wiele, to taki alians nie ma co tu szukać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 15:12:06 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2013, 23:10:02 »
Bitchslap od AAA trochę CVA uspokoił, ale widzę, że "odrosło".
Kłamstwa, studiowałem na Uniwersytecie Hedion i czytałem teksty, o tym jak to przy użyciu Mithrilowej Broni Aralis i dzielni Paladyni z CVA zabili Czarnego SmokAAA.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2013, 05:59:31 »
Kłamstwa, studiowałem na Uniwersytecie Hedion i czytałem teksty, o tym jak to przy użyciu Mithrilowej Broni Aralis i dzielni Paladyni z CVA zabili Czarnego SmokAAA.
Tak tak, a dzwoneczek i katarynkę możesz zabrać do domu  ;D
I pamiętaj, tęcza prowadzi do wewnątrz.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2013, 23:06:54 »
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=19040303

Widze ze wojna z 2 systemami ex-petów idzie znakomicie?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2013, 03:27:08 »
Imperatorka ma jedenaście palców, a Dyntheos zeza.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2013, 11:45:42 »
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=19040303

Widze ze wojna z 2 systemami ex-petów idzie znakomicie?
Obecnie wcale nie idzie, SOUND wynegocjowali rozejm na czas potrzebny żeby zwinąć wszystkie graty i wyjechać. Bo jak wspominałem wcześniej, szanowny liderszip nie raczył powiadomić członków o nadchodzącym resecie.
Imperatorka ma jedenaście palców, a Dyntheos zeza.
A cała reszta jest biała o obła.

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2013, 11:53:29 »
Chyba raczej "powerhouse" CVA nie był w stanie zająć dwóch systemów ze stacją na własnym terenie :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 11, 2013, 12:41:13 »
Chyba raczej "powerhouse" CVA nie był w stanie zająć dwóch systemów ze stacją na własnym terenie :D
Lubie jak się wypowiadasz o czymś o czym nie masz nawet bladego pojecia  ;D
Widać wtedy wyraźnie, że pod fasadką inteligenta siedzi po prostu niedowartościowany idiota  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:08:58 »
No napnij się jeszcze bardziej, Pusiu :)

Najpierw były buńczuczne zapowiedzi, KOS and whatnot, a tydzień później - ugoda. Naprawdę, nie trzeba być ekspertem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 13:47:43 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:29:30 »
No napij się jeszcze bardziej, Pusiu :)
Niestety nie piję, Sokoliku.
Najpierw były buńczuczne zapowiedzi, KOS and whatnot, a tydzień później - ugoda. Naprawdę, nie trzeba być ekspertem.
Słusznie, wystarczy być Sokolikiem  ;D
Poza tym proponuję ciekawą lekturę pod tytułem encyklopedia, jak uda ci sie znależć, sprawdź co to jest rozejm.
No i podstawowa sprawa, polityka to nie taka prościzna jak odstrzał nubów, pozostań przy tym odstrzale, dyskusje o polityce zostaw mądrzejszym  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:40:56 »
Chyba raczej "powerhouse" CVA nie był w stanie zająć dwóch systemów ze stacją na własnym terenie :D
Z U'K tez nie dali rady, w koncu musieli podpisac rozejm by tamci sami wywiezli swoje graty.  ??? :o

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:49:23 »
Niestety nie piję, Sokoliku.Słusznie, wystarczy być Sokolikiem  ;D

Poprawiłem literówkę.

Poza tym proponuję ciekawą lekturę pod tytułem encyklopedia, jak uda ci sie znależć, sprawdź co to jest rozejm.
No i podstawowa sprawa, polityka to nie taka prościzna jak odstrzał nubów, pozostań przy tym odstrzale, dyskusje o polityce zostaw mądrzejszym  ;D

Zwłaszcza takim "krynicom mądrości" jak Ty, prawda?

Jakbyś tu nie kręcił damage control, Eve i tak znów się śmieje z CVA.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:53:49 »
Poprawiłem literówkę.
Mój ty geniuszu....
Absolutnie się nie napinam, mam świetną z ciebie bekę  ;D

Jakbyś tu nie kręcił damage control, Eve i tak znów się śmieje z CVA.
Zna ktos dobrego psychoanalityka? Normalnie po takiej informacji nie moge sie pozbierać z podłogi. Nie wiem jeszcze tylko, czy to ze śmiechu czy przerażenia że takie osoby zajmują się polskimi mediami...
Przynajmniej wiem skąd się wziął ich poziom  :-X
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2013, 14:11:37 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 11, 2013, 14:11:40 »
Twoja lekko histeryczna reakcja na mój komentarz potwierdza, że nie wyszło tak, jakbyście chcieli.

A wycieczki personalne na RL daruj sobie, bo to już poziom gimnazjum.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 11, 2013, 14:31:56 »
Twoja lekko histeryczna reakcja na mój komentarz potwierdza, że nie wyszło tak, jakbyście chcieli.
Ależ oczywiście, nie chcieliśmy tej draki, bo nikomu do niczego nie była potrzebna.
"Histeryczna reakcja"  ;D
ponownie odsylam do encyklopedii.
A wycieczki personalne na RL daruj sobie, bo to już poziom gimnazjum.
Ja po prostu zawsze się staram dopasować do rozmówcy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 12, 2013, 00:15:38 »
Jakbyś tu nie kręcił damage control, Eve i tak znów się śmieje z CVA.

co ty masz do tego cva.
sam fakt ze istnieją znaczy że w morzu polityki poruszają się bardzo dobrze... no bo chyba nie myślisz że dzisiaj w eve to załatwia się coś jeszcze za pomocą gunboatów?
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Wojna domowa w Providence
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 12, 2013, 00:38:09 »
Sokole, czemu tak atakujesz innych ?
Rozejrzyj się na swoim podwórku ilu debili tam masz, zaglądałeś ostatnio na KB swojego ally?
Atakować CVA jest zawsze fajnie, bo pierwszy propagandzista CVA jest na emeryturze (a.k.a Zsuriam).
Nienawidzisz CVA, w jakiś sposób widać to, patrz, Outbreak nienawidzi PL (i wzajemnie, od dawna) i SC (bo nam świniaka podłożyli) ale da się żyć jakoś, to jest gra.
Skąd wynika Twój ból? Z przeszłości ?
Bo nie udało się Wam w cloaky vagasach najechać na provi, jak jeszcze byłeś w Ushra'Khan?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"