Eve Online > CR - Archiwum

[FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA - dyskusja

<< < (2/13) > >>

MiltisUmbrae:

--- Cytat: Isengrim w Lipiec 30, 2013, 12:30:07 ---To jak to jest z tym zarabianiem na plexa w 3 godziny postacia z 2m SP?

--- Koniec cytatu ---



Isen w  teraz nie zarobisz w 3 godziny bo jest słaby tier i nie ma skąd brać misji , ale jakbyś się uparł to w 4-5 godzin myślę na plexach dałbyś radę uciułać. Tylko siedź tam tyle czasu i nie dostań pierdolca - nierealne. Więc na plexa zarabiasz teraz w powiedzmy 2 dni grając luźno

Azbuga:
zarobki zależą od tiera milicji ale przy niskich tierach są nadal wysokie bo przelicznik isk-lp jest duży.

HammerSnake:
holy shit na bogato  8)

domena, strona i ts. Co niektórym zwieracze nie wytrzymają :D.

Azbuga:

--- Cytat: HammerSnake w Lipiec 30, 2013, 17:57:29 ---holy shit na bogato  8)

domena, strona i ts. Co niektórym zwieracze nie wytrzymają :D.

--- Koniec cytatu ---

HEHEHE

MiltisUmbrae:
Ja sam jak mieliśmy tier3 to robiłem max 2 rundki misji dziennie (na ogół po jednej) - to z rundki koło 450-500k LP było plus jakieś tam iski za misję (koło 20-25m z rundki jak się zrobiło w ciągu 6h od wzięcia misji).   Na tier4 parę dni się trafiło to w ciągu dnia potrafiłem wyciągnąć lekko 2m LP.

Uprzedzając pytania o plexowanie od razu rozpiszę jak to wygląda na tier2 jeśli otwieramy plexa.

Novice - 10 minut, 10k LP - tylko fregaty t1 oraz frakcyjne
Small - 15 minut, 15k LP - j.w. + deski i frejki t2
Medium - 25 minut, 25k LP - j.w. + wszystkie cruzy oprócz t3
Large - 30minut, 30k LP - wlecieć można wszystkim


LP w zależności za tiery za plexy, misje, i zabijanie wrogiej milicji chyba też.

1 -50%
2  standard
3  +75%
4  +150%
5  +225%

Przelicznik jak wiadomo jest zmienny ale chyba poniżej 800isk/LP nie zszedł w przypadku shipów.
Można jeszcze kominować na datacorach ale tam przelicznik się zmienia jak w kalejdoskopie.

To uprzedzając pytania o zarabianie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej