Autor Wątek: DUST rozpada się w dust  (Przeczytany 26501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Naicinh

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 27, 2013, 14:14:12 »
Gdyby na PC robili jescze jakies fajne gry to moze i prawda. Ale od kilku lat jest dosc mocna posucha imo, moze raz na miesiac cos fajnego wychodzi.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 27, 2013, 16:59:09 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZNztbJlXVRc[/youtube]

jeśli to ma być jakiś kontrargument na to co napisałem (nie wiem bo kolega nie raczył opisać jaki cel przyświecał jego akcji)
to nie wnosi nic do dyskusji.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goomich

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 27, 2013, 17:35:27 »
jeśli to ma być jakiś kontrargument na to co napisałem (nie wiem bo kolega nie raczył opisać jaki cel przyświecał jego akcji)
to nie wnosi nic do dyskusji.

To, że na konsole równie łatwo znaleźć bota.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 28, 2013, 14:06:20 »
Jedynie, że co byśmy nie powiedzieli i tak "w podtekście zawsze będą torenty"(...)

Tak sobie możemy rozmawiać na poziomie o możliwościach sprzętowych, ale w podtekście zawsze będą torenty i to co wnoszą do tematu.
I tak oto starannie przeszliśmy od "rozmawiać na poziomie o możliwościach sprzętowych" do mniej wyszukanego ale za to bardziej ekscytującego, ogólnego i co najważniejsze flameotwórczego "(...) co byśmy nie powiedzieli(...)", bo tak Monie pasuje lepiej i ****, inni się nie liczą  :-X .

 Hej, spójrz na to zdanie w kontekście producenta, a nie konsumenta. Ale uważaj to może spieprzyć Ci psychikę. Może dojdziesz do nowych wniosków, które nam tu równie sprawnie przekażesz. 

I jeszcze coś:
Jasne, że nie.
Jedynie, że co byśmy nie powiedzieli i tak "w podtekście zawsze będą torenty", bo "PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free. Konsole tego nie mają i są bee."
Może = Kwestia wyboru, to że coś może zrobisz nie oznacza że zrobisz to na pewno.
 Prosty przykład: wchodzisz do hipermarketu, a tam jakiś baran porozkładał produkty na pułkach, można kraść do woli.  To kradniesz, czy nie? Wydaje mi się że nie, ale jeżeli jesteś człowiekiem który realizuje każdy postawiony sobie w życiu cel na fundamencie 'może' to serdecznie Ci zazdroszczę, bo ja taki nie jestem ;).