Autor Wątek: DUST rozpada się w dust  (Przeczytany 26714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:48:42 »
Jednak prawdziwą siłą konsol zawsze była bardzo dobra optymalizacja gier pod konkretną platformę sprzętową.

Błąd logiczny. Zdanie powinno brzmieć: siłą konsol jest to, że mają tylko jedną konfiguracje sprzętowo-programową, wiec nie trzeba gier optymalizować pod XXX różnorakich konfiguracji sprzętowo-programowych jak w ekosystemie PC.

Jak ktoś siedzie przy deweloperce gier, to pewnie miał już okazję pograć sobie na PS4 i XboxOne. Z tego co słyszałem to dają one takie możliwości jak blaszak, którego obecnie kupisz za 4-5+ tysiaków.
Co ciekawe, deweloperzy cieszą się, że Sony i M$ robią konsole na częściach PCtowych. Bardzo to ułatwi wydawanie gier od razu na 3 platformy. Skróci czas i zmniejszy koszty produkcji.


Goomich

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:33:40 »
Z tego co słyszałem to dają one takie możliwości jak blaszak, którego obecnie kupisz za 4-5+ tysiaków.

To zupełnie jak Xbox.
Przy czym peceta możesz mieć teraz, a nie za pół roku.

HammerSnake

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:37:09 »
Cytuj
To, że ktoś pisze że z DUSTem jest źle to jeszcze nic nie znaczy. Community EVE zawsze będzie czepiało się DUSTa dopóki nie wyjdzie na PC i taki jest fakt. Będą wymyślać czasami bajeczki i bzdury itd. tylko po to aby na siłe powiedzieć CCP że robią coś źle.
Ofc, to że wszystkie portale o grach piszą, że ta gra to crap, to nic nie znaczy hehe.

W sumie jakby nie patrzeć, w pewnym sensie ta dyskusja nic nie znaczy, bo co będzie co będzie, a tym którym się podoba nadal się podoba i będą w nią grali. Ot taka dyskusja.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2013, 13:04:59 wysłana przez HammerSnake »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 22, 2013, 14:50:19 »
Błąd logiczny. Zdanie powinno brzmieć: siłą konsol jest to, że mają tylko jedną konfiguracje sprzętowo-programową, wiec nie trzeba gier optymalizować pod XXX różnorakich konfiguracji sprzętowo-programowych jak w ekosystemie PC.


No to się uśmiałem :) haha
Podam Ci lepsze wytłumaczenie , na PC developerzy nie muszą przykładać się do optymalizacji bo zawsze mogę powiedzieć że ich gra pójdzie tylko na najmocniejszych komputerach bo mają wymagający silnik graficzny i pierdyliard wodotrysków  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2013, 18:21:41 »
To zupełnie jak Xbox.
Przy czym peceta możesz mieć teraz, a nie za pół roku.

A za pół roku pecet rozniesie konsole w pizdu po raz kolejny mocą.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 25, 2013, 16:14:34 »
A za pół roku pecet rozniesie konsole w pizdu po raz kolejny mocą.
Norma.
 PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free. Konsole tego nie mają i są bee.
 Tak sobie możemy rozmawiać na poziomie o możliwościach sprzętowych, ale w podtekście zawsze będą torenty i to co wnoszą do tematu.

PS
Hey, stuknęło mi 150kk zajebiście co?  ;D\ó/ :P

Goomich

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 25, 2013, 16:17:25 »
Norma.
 PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free. Konsole tego nie mają i są bee.
 Tak sobie możemy rozmawiać na poziomie o możliwościach sprzętowych, ale w podtekście zawsze będą torenty i to co wnoszą do tematu.

Kretyn.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 25, 2013, 16:51:41 »
Norma.
 PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free. Konsole tego nie mają i są bee.
 Tak sobie możemy rozmawiać na poziomie o możliwościach sprzętowych, ale w podtekście zawsze będą torenty i to co wnoszą do tematu.

PS
Hey, stuknęło mi 150kk zajebiście co?  ;D\ó/ :P

Chrzanisz jakby ludzie nie przerabiali konsol.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 25, 2013, 18:37:11 »
Kretyn.

Lepiej bym tego nie ujął.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:05:04 »
Kretyn.
Rozpisany jak zwykle.
Chrzanisz jakby ludzie nie przerabiali konsol.
No na bank udostępniają sobie też torenty.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:13:46 »
Rozpisany jak zwykle.

No, ale po co się rozpisywać? Jeśli z Twojego punktu widzenia konsola vs. PC to "rycerz w białej zbroi" kontra "złodziej", to puknij się padem w łeb.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:22:56 »
No, ale po co się rozpisywać? Jeśli z Twojego punktu widzenia konsola vs. PC to "rycerz w białej zbroi" kontra "złodziej", to puknij się padem w łeb.

Kazdy mierzy swoja miara. ;)

FN

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:23:21 »
PS
Hey, stuknęło mi 150kk zajebiście co?  ;D\ó/ :P

demencja starcza zbiera zniwo \o/ :]

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:26:20 »
No, ale po co się rozpisywać? Jeśli z Twojego punktu widzenia konsola vs. PC to "rycerz w białej zbroi" kontra "złodziej", to puknij się padem w łeb.
W moim poście mieściło się więcej o PC'ach niż o konsolach.
Sokole, ja nie pisze co moim zdaniem jest czyimś punktem widzenia, a w cudzysłowiu umieszczam rzeczy których nigdy nie powiedział/napisał. Nie robie tego Tobie, nie rób tego mi.
A puknąć to się mogą osoby, które myślą że Dustowi lepiej by się wiodło na PC niż na PS3. Na pewno z tym budżetem i w tym czasie na PC mogło by się zbudować wspanialszą grę dla znacznie mniejszczego grona graczy FPS którzy wolą grać w pierwotną wersje Couter-Strike przez całe swoje życie niż najnowszego CoD'a czy BF'a. 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:39:06 »
Sokole, ja nie pisze co moim zdaniem jest czyimś punktem widzenia, a w cudzysłowiu umieszczam rzeczy których nigdy nie powiedział/napisał. Nie robie tego Tobie, nie rób tego mi.

Z tego co napisałeś wynika, że główną przewagą PC-ta jest możliwość kradzieży "kontentu" (brzydkie słowo). Tak czy nie?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:55:41 »
Z tego co napisałeś wynika, że główną przewagą PC-ta jest możliwość kradzieży "kontentu" (brzydkie słowo). Tak czy nie?
Może i jestem kretynem, ale nie idiotą. Nie cytuje się czegoś co dana osoba nigdy nie wypowiedziała lub napisała. Normalnie zwykłe przepraszam by wystarczyło, ale dla kogoś zbyt ambitnego trudno o coś takiego. Tak czy nie?

PS
Prośba do admina, nie tnijmy wątku - ja się nie obrażam inni raczej też nie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:59:37 »
Może i jestem kretynem, ale nie idiotą. Nie cytuje się czegoś co dana osoba nigdy nie wypowiedziała lub napisała. Normalnie zwykłe przepraszam by wystarczyło, ale dla kogoś zbyt ambitnego trudno o coś takiego. Tak czy nie?

Nie przepraszam, jeśli mam rację. Ponieważ sam nie potrafisz udzielić odpowiedzi, wyręczę Cię:

PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:04:00 »
Rozpisany jak zwykle.No na bank udostępniają sobie też torenty.

Tak udostępniają. Coś jeszcze?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:16:15 »
No proszę, wojna PC vs konsola?
Aż łezka w oku sie zakreciła na wspomnienie wojen Commodorowców i Atarynkowców  ;D
Historia zatacza koło  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:57:15 »
Commodore albo śmierć!!

PS Nadal mam śrubokręcik do ustawiania głowicy w magnetofonie...damn im old:-(

HammerSnake

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 25, 2013, 21:24:55 »
kiedyś widziałem takie fajne diagramy, kiedy należy kupić pc, kiedy psa, a kiedy xboxa.

wiadomo xbox to fail, do tego nsa zagląda człowiekowi do chaty 8), ale ps do casual grania z znajomymi w chacie jest spoko.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 25, 2013, 22:21:33 »
Może i jestem kretynem, ale nie idiotą. Nie cytuje się czegoś co dana osoba nigdy nie wypowiedziała lub napisała. Normalnie zwykłe przepraszam by wystarczyło, ale dla kogoś zbyt ambitnego trudno o coś takiego. Tak czy nie?

Nie mam ochoty przepraszać kogoś kto mnie nazywa złodziejem? Twoje postrzeganie rzeczywistości PC jest spaczone i nie widzi mi się generalnie dyskusja z Tobą.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 25, 2013, 23:43:02 »
Commodorowców i Atarynkowców  ;D

Puszek, Ty na kilometr śmierdzisz C-64 po prostu :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 26, 2013, 00:39:25 »
Atari mialo sens tylko jako wycieraczka do butow...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 26, 2013, 06:02:36 »
Puszek, Ty na kilometr śmierdzisz C-64 po prostu :)
Precz bluźnierco, co najwyżej pachnę Atari 800 XL Turbo  >:(
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 26, 2013, 06:35:39 »
Nie mam ochoty przepraszać kogoś kto mnie nazywa złodziejem? Twoje postrzeganie rzeczywistości PC jest spaczone i nie widzi mi się generalnie dyskusja z Tobą.

Tak na serio... Niech wstanie ten kto nigdy nie ściągnął nic nielegalnie.
...
<cisza>

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 26, 2013, 08:32:30 »
Tak na serio... Niech wstanie ten kto nigdy nie ściągnął nic nielegalnie.
...
<cisza>

Wstałem,
zawsze się zgadzały i wiek też był odpowiedni.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 26, 2013, 10:27:14 »
Precz bluźnierco, co najwyżej pachnę Atari 800 XL Turbo  >:(

O popatrz Puszek, to jednak mamy cos wspolnego. :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 26, 2013, 10:43:27 »
O popatrz Puszek, to jednak mamy cos wspolnego. :P
Niezbadane sa wyroki boskie  :P
To była maszyna nie? Kolegów szlag trafiał że wgrywam 5 minut a nie pół godziny  ;D W dodatku magnetofon sam się zatrzymywał gdzie trzeba było. Pare lat temu wyciągnąłem z piwnicy i próbowałem uruchomić, ale chyba eprom się rozprogramował  :(
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 26, 2013, 12:16:38 »
Tak na serio... Niech wstanie ten kto nigdy nie ściągnął nic nielegalnie.
...
<cisza>

Sumienia nie mam czystego, ale odkąd złotówki zarabiam i wiem jak trudno je czasem zarobić to mam szacunek do czyjejś pracy. Od 15 lat nie ściągam. Wole nie kupić niż ukraść.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 27, 2013, 12:38:06 »
 Nikogo z was nie nazwałem bezpośrednio złodziejem. Nie lubie jak ktoś mnie cytuje wcale mnie nie cytując i każe mi odpowiadać na pytania na które już udzieliłem odpowiedzi.
Napisałem że PC to kolebka piractwa. Nie wiem co macie na pulpicie i w to nie ingeruję. Nie zamierzam też nic insynuować, w związku z tym kto poczuł się urażony, a kto nie - to jest wasz prywatna sprawa. Słowa "Ty jesteś złodziejem" z moich 'ust' nie padły.

 Faktem jest że przynajmniej połowa naszego narodu korzystała kiedyś z torentów.
 Zdaje sobie sprawę że na forum poświęconej, grze za którą w ten lub inny sposób trzeba co miesiąc płacić żeby móc w nią grać, a kiedy się nie płaci to się nie gra, mentalność w stosunku do piractwa może być właściwa - mimo to zdarzają się incydenty. Wystarczy wejść na allegro żeby się o nich przekonać - każda złotówka wydana na czyjegoś plexa lub konto to jeden 'statek' mniej, który mógłby powstać za te pieniądze w EVE. Środowisko PS w porównaniu do PC wygląda jak ziemia obiecana. 
 Odnośnie tego że w FPS'y na PC'ach gra więcej osób, to może tak właśnie jest i gra w nie więcej osób niż pokazują to statystyki sprzedaży.
 Patrząc przez pryzmat piractwa, to każda gra wychodząca na PC jest grą za free. Ten argument nie działa przekonywająco dla producentów gier do wydania swoich tytułów na PC, zwłaszcza jeżeli są ludźmi którzy chcą połączyć światy obu gier jak w przypadku CCP.

 Jasne że na PC ta dostępna grafika przeważnie będzie lepsza od tej na PS. To całkowicie zrozumiałe patrząc na market.
Moim zdaniem Dust nie potrzebuje zajebistej grafiki żeby się sprzedać - cudowny wodotrysk 10km za dwoma wodospadami nie jest tej grze potrzebny. To co Dust ma to możliwość fitowania - na planecie nie ma innego takiego FPS'a, który by dawał graczom takiej elastyczność, swobody, możliwości dostosowania postaci w grze do własnych stale zmieniających się potrzeb - wystarczy to sprzedać ludziom grającym w CoD/BF, właściwie to oni już są nasi tylko jeszcze o tym nie wiedzą.   
 

Goomich

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 27, 2013, 13:27:46 »
Nikogo z was nie nazwałem bezpośrednio złodziejem. Nie lubie jak ktoś mnie cytuje wcale mnie nie cytując i każe mi odpowiadać na pytania na które już udzieliłem odpowiedzi.
Napisałem że PC to kolebka piractwa. Nie wiem co macie na pulpicie i w to nie ingeruję. Nie zamierzam też nic insynuować, w związku z tym kto poczuł się urażony, a kto nie - to jest wasz prywatna sprawa. Słowa "Ty jesteś złodziejem" z moich 'ust' nie padły.

Jasne, że nie.
Jedynie, że co byśmy nie powiedzieli i tak "w podtekście zawsze będą torenty", bo "PC zawsze będzie lepszy, bo tu można do woli kraść najnowsze gry, kinowe filmy, muzykę(nawet dzień po wydaniu), książki, audiobooki.. wszystko za free. Konsole tego nie mają i są bee."
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2013, 13:41:29 wysłana przez Mona X »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 27, 2013, 13:38:30 »
jest jeszcze jeden plus FPS na konsoli :P
jakie jest prawdopodobieństwo że ktoś będzie używał hacka do celowania na PC a na konsoli ?  8)

Tylko mnie nie pomstujcie zaraz ,że gdzieś w podtekscie sugeruje że wszyscy gracze PC to 'botownicy' i 'hax0ry' ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goomich

  • Gość
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 27, 2013, 13:42:36 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZNztbJlXVRc[/youtube]

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: DUST rozpada się w dust
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 27, 2013, 14:09:08 »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...