Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve nie działa

(1/5) > >>

majewski95:
Witam! Mam problem z załączeniem gry. Gdy zainstalowałem windowsa 8 gra nie chodziła pojawiało sie takie małe okienko "Downloading launcher update" przeczytałem że to wina windowsa więc zainstalowalem spowrotem 7 i nadal to samo. przed instalacja 8 wszystko było ok wie ktos dlaczego może sie tak dziać?
Nie wiem czy dobry dział dałem.

Doom:
Problem jest że tak powiem znany. Najłatwiej to obejść idąc z dyskiem do kolegi któremu działa w celu skopiowania plików gry z jej głównego katalogu.
Opcjonalnie czasem działa też pobranie kompletnego offlinowego klienta, instalacja i nie używanie tego cholernego launchera do uruchamiania gry tylko zwykłego execa

Klecha:
Miałem dzisiaj ten sam problem. Moje pierwsze logowanie do gry i taka niespodzianka :)

Rozwiązanie 1
Uruchom grę z pliku "ExeFile", który znajduje się w lokalizacji: Litera dysku --> Program Files --> CCP --> EVE --> bin (jeżeli nie zmieniałeś domyślnej lokalizacji podczas instalacji).
Uruchomienie gry z tego pliku pomija uruchamianie Launchera. Jedynym minusem może być utrata kolorów pulpitu Windows po wyjściu z gry lub przełączeniu Alt+Tab. Aby przywrócić prawidłowe kolory wystarczy zablokować stację i zalogować się ponownie.

Rozwiązanie 2
Pobierz i zainstaluj Launcher w wersji 2.1.569300 - dostępny pod linkiem https://www.dropbox.com/s/p913jif77e2aicz/EVEOnlineLauncher_2_1_569300.exe Po instalacji powinien się samoczynnie uruchomić i rozpocząć aktualizowanie do obecnie obowiązującej wersji - tym razem aktualizacja będzie zakończona powodzeniem.

Rozwiązanie 3
Sprawdź czy Antywirus nie blokuje Ci możliwości uruchomienia gry. Ja miałem np. problem z McAfee, który musiał wylecieć z systemu.

Dodatkowo możesz:
- spróbować uruchomić opcję "repair", choć nie wiem czy to coś pomoże, na pewno nie zaszkodzi,
- spróbować uruchomić grę z opcją "uruchom jako administrator"

majewski95:
Rozwiązanie 1
Uruchom grę z pliku "ExeFile", który znajduje się w lokalizacji: Litera dysku --> Program Files --> CCP --> EVE --> bin (jeżeli nie zmieniałeś domyślnej lokalizacji podczas instalacji).
Uruchomienie gry z tego pliku pomija uruchamianie Launchera. Jedynym minusem może być utrata kolorów pulpitu Windows po wyjściu z gry lub przełączeniu Alt+Tab. Aby przywrócić prawidłowe kolory wystarczy zablokować stację i zalogować się ponownie.

Dzięki wielki pomogło :)

majewski95:
Znowu ten sAM problem z tym, że nic nie pomaga ;/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej