Autor Wątek: Cześć  (Przeczytany 12117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klecha

  • Gość
Cześć
« dnia: Lipiec 16, 2013, 01:46:26 »
Popełniam prawdopodobnie duży błąd, jednak dłużej nie mogę opierać się EVE. Muszę spróbować tego niezwykłego świata o którym czytam od kilku dni. Mam nadzieję, że się nie uzależnię :) Tak więc witam wszystkich serdecznie!

Kilka słów o mnie...
- nieco powyżej 30 lat
- zafascynowany sci-fi od szczeniaka
- sympatyk nowych technologii
- pracujący w branży IT (project management)

W EVE chciałbym zajmować się głównie PvP, jednak zanim będę mógł wnieść sensowną wartość bojową planuję poświęcić chwilę na misje typu security oraz eksplorację aby zarobić nieco ISK i zapoznać się z mechaniką gry. Rozgrywkę rozpocznę (prawdopodobnie) jako Amarr. Coś bliżej nieokreślonego przyciąga mnie do tej rasy. Piszę prawdopodobnie, ponieważ głos Minmatar jest równie silny. Chyba będę musiał rzucić monetą :) Jak już się zdecyduję niezwłocznie uzupełnię swój profil na forum o nazwę mojego awatara.

Korzystając z okazji, chciałbym Was prosić o wysłanie zaproszenia. 21 dni triala jest kuszące i ktoś z Was na tym zyska - aktywacja konta jest pewna jak podatki! :) To taki mój mały wkład w społeczność, tak na dobry początek :) Zaproszenie poproszę na adres: eveonline@windowslive.com

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cześć
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2013, 08:51:02 »
tl;dr

- Nie ma znaczenia jako kto zaczniesz, wybierz po prostu co Ci się bardziej podoba.
- każdy noobek ma wartość bojową kiedy FC potrafi ich wykorzystać
- dołącz do jakiegoś sojuszu z 0.0 który lubi noobki np. Fweddit
- miej twardą dupę, serio
- ucz się języka angielskiego o ile go nie znasz.
- nie rób misji, nie kop


p.s jestem starożytnym trollem na tym forum, któremu przestało się chcieć trollować ;).

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Cześć
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2013, 09:02:21 »
No to mlody szczyl jeszcze jestes.
Zapraszamy do C0venu.
Najwieksze skupisko Polakow w grze od 2009 roku.
Zloz aplikacje do Republiki Orła - wspomozemy, powiemy co i jak.
Milej zabawy
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2013, 09:08:05 »
Nie zgodze sie ze "nie rob misji" i od razu wal do sojuszu w nullsecu jest najlepsza opcja. Jesli lubisz wchodzic do gry (np pvp) juz cokolwiek przygotowany, to pare miesiwcy w hiseku na misjach nie zaszkodzi. Natomiast jesli lubisz skoki na gleboka wode, to wal do c0venu (gwarantowany udzial w duzej wojnie) albo Cartelu (jesli chlopaki dalej nowych przyjmuja, a Ciebie bardziej kreci walka w mniejszych, a bardziej dynamicznych starciach). Po drodze mozesz zahaczyc o Unseen Academy, gdzie ucza podstaw mechaniki gry.

A no i nie kupuj nic na kontraktach w Jita. ;]

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cześć
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2013, 09:12:08 »
Nie zgodze sie ze "nie rob misji" i od razu wal do sojuszu w nullsecu jest najlepsza opcja. Jesli lubisz wchodzic do gry (np pvp) juz cokolwiek przygotowany, to pare miesiwcy w hiseku na misjach nie zaszkodzi.

No zniechęci się do gry i będzie skillował co popadnie. Zajebista perspektywa nie ma co.

Cytuj
Natomiast jesli lubisz skoki na gleboka wode, to wal do c0venu (gwarantowany udzial w duzej wojnie) albo Cartelu (jesli chlopaki dalej nowych przyjmuja, a Ciebie bardziej kreci walka w mniejszych, a bardziej dynamicznych starciach). Po drodze mozesz zahaczyc o Unseen Academy, gdzie ucza podstaw mechaniki gry.

A no i nie kupuj nic na kontraktach w Jita. ;]

Jak nie masz problemu z angielskim to sojusze zrzeszające graczy z różnych zakątków świata poszerzają horyzonty.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Cześć
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:11:49 »
Witaj, nowy.
Podpowiem inaczej niż poprzednicy: rób co chcesz - Twoje konto i Twoja postać, sam decyduj co Cię bawi w tej grze.

No zniechęci się do gry i będzie skillował co popadnie. Zajebista perspektywa nie ma co.
A bo się znasz... Sam zaczynałem od klepania misji security i się nie zniechęciłem.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cześć
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:36:00 »
wyszkul frejki, deski, pozabijaj w milicji troche i skoncz gre - dalej nie ma nic ciekawego
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:41:00 »
wyszkul frejki, deski, pozabijaj w milicji troche i skoncz gre - dalej nie ma nic ciekawego



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cześć
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:43:54 »
wyszkul frejki, deski, pozabijaj w milicji troche i skoncz gre - dalej nie ma nic ciekawego

this ;)

A tak na poważnie. Nowy char najszybciej odnajdzie się w milicji. Więc zrób całego tutka, porób troche pve w high, by mieć nieco kasy na walecie i poszukaj dobrego milicyjnego korpa w low. Nauczysz się pvp, nabijesz sobie wallet, a jak będziesz już miał te kilka mln sp więcej to znacznie łatwiej o wybór, co robić dalej i będzie znacznie lepiej, to coś robić. 

I nie słuchaj kolegów, którzy wyżej szepczą "choć do null, najlepiej do nas". Naganiacze. Tak jak Soulscream napisał: jak już chcesz od razu null, to znajdz cos niepolskiego, co potrafi coś robić dla noobków za wyjatkiem pisanie, ze "bedziesz się mógł od nas nauczyc" :P

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:54:26 »
W 0.0 to można sie bawić ale na PVP-solo to nie ma za bardzo tam czego szukać ... jak chce sie pobawić w pvp to lov-sec stoi otworem :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Cześć
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:21:56 »
W 0.0 to można sie bawić ale na PVP-solo to nie ma za bardzo tam czego szukać ... jak chce sie pobawić w pvp to lov-sec stoi otworem :)

Skończcie z tymi herezjami.. Jest cały wątek (któryś z kolei) na ten temat. To że się nie potrafi latać po 0.0 nie oznacza że w 0.0 nie ma nic poza blobami.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:39:56 »
No to gl... fryta i jazda szukaj pvp w 0.0 jak znajdziesz w ciagu 1 dnia .. chętną osobe na solo to pokaż linka

Oczywiście jakieś równe solo

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cześć
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:41:48 »
no są... raciarki
po h uganiać się za ludźmi którzy nie chcą walczyć albo są do tego nie przygotowani w 0?
po h grać w blobie kiedy ccp już tak grę ustawiło że nawet f1 nie trzeba wciskać a podczas bitwy 1000v1000 gra tylko 2 ludzi - 2fc a inni idą robić kupę na tidi 10%?
po h tracic czas na skilowanie czegos poza frejka i deska, skoro najwiecej emocji i przyjemnosci daje prawdziwe 1v1 a to znajdzie wlasnie w milicji.
i to tez nie zawsze bo na 60% akcji zblobuja biedaka albo blackbird wyjdzie z cloaka jak bedzie sie gania z rifterem.
no i na koniec po h ma szkolic cos wiekszego tracic czas i abonament placic skoro tak eve wyglada a nie inaczej - żryj wisienke z tortu, przypalony spod zostaw sokołom i amatorom zakalców  :)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:44:40 »
dać mu piwo :D

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Cześć
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:46:32 »
Oczywiście jakieś równe solo

WOW w tę stronę ->
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:47:41 »
WOW w tę stronę ->

Tam nic nie ma .. tam jest ściana płaczu ...

aciddrinker

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:11:04 »
Ja bym coś napisał, ale po fajki muszę iść więc... nie napisze nic.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:34:54 »
no i na koniec po h ma szkolic cos wiekszego tracic czas i abonament placic skoro tak eve wyglada a nie inaczej - żryj wisienke z tortu, przypalony spod zostaw sokołom i amatorom zakalców  :)

Bóg Eve przemówił.

Przekładając to real: "nie ma sensu kupować lepszego roweru poza składakiem, bo po chodniku jeździć nie wolno, a na ulicy same wściekłe Ikarusy". Pozdrawiam z Tour de France :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cześć
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:39:13 »
Przekładając to real: "nie ma sensu kupować lepszego roweru poza składakiem, bo i tak lobuz w autobusie od razy skasuje ci dupsko"

fuy ;)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:39:57 »
Wg. mnie na poszątek warto pójść do Unseen Academy - posiedzieć, popatrzeć co i jak, porozmawiać z innymi ludźmi. Zapisać się na kilka szkoleń ,żeby nauczyć się podstaw i nie zrazić od razu do EVE, a przy okazji szkoleń zobaczyć co się z czym je.
Na pewno nie da to 100% odpowiedzi na pytanie 'co robić?' ale będzie jakieś pojęcie w czym wybierać.

Przynajmniej jak tak zaczynałem :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Cześć
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:40:39 »
tylko nie kop za dużo :*
pewpew

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 16, 2013, 13:03:19 »
Wg. mnie na poszątek warto pójść do Unseen Academy - posiedzieć, popatrzeć co i jak, porozmawiać z innymi ludźmi. Zapisać się na kilka szkoleń ,żeby nauczyć się podstaw i nie zrazić od razu do EVE, a przy okazji szkoleń zobaczyć co się z czym je.
Na pewno nie da to 100% odpowiedzi na pytanie 'co robić?' ale będzie jakieś pojęcie w czym wybierać.

Przynajmniej jak tak zaczynałem :)


+1
Idź do UA poznasz przedstawicieli większości polskich korporacji, sam zdecydujesz co Ci się najbardziej podoba, będziesz już mniej więcej ogarniał grę i polatasz trochę na roamy Unseenowe.

Tutaj na forum oprócz tego co napisał Isengrimus to masz samych gości, którzy twierdzą, że ich racja jest racją jedyną, a ich punkt widzenia najprawdziwszy :P

No i najlepiej nie czytaj już więcej tego wątku bo zaraz zrobi się czysta propaganda czy lepszy jest null czy lol sec i czy lepszy jest sov warfare czy npc :D


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cześć
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 16, 2013, 13:14:19 »
Bóg Eve przemówił.

Przekładając to real: "nie ma sensu kupować lepszego roweru poza składakiem, bo po chodniku jeździć nie wolno, a na ulicy same wściekłe Ikarusy". Pozdrawiam z Tour de France :P

znaczy że już naciułałeś na nową t3kę?  :)
hf & gl
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Craxon Crais

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:11:06 »
W 0.0 to można sie bawić ale na PVP-solo to nie ma za bardzo tam czego szukać ... jak chce sie pobawić w pvp to lov-sec stoi otworem :)

Eve Online to troche taka Narnia. Są różne drzwi i nie wiedzieć czemu większość nowych ludzi wchodzi tylko do Toi-toi-a z napisem milicja. Musisz sobie znaleźć tę właściwą szafę.

Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cześć
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:19:20 »
Jaka tam milicja  ..bez niej da rade  się bawić

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Cześć
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:33:46 »
Wg. mnie na poszątek warto pójść do Unseen Academy - posiedzieć, popatrzeć co i jak, porozmawiać z innymi ludźmi. Zapisać się na kilka szkoleń ,żeby nauczyć się podstaw i nie zrazić od razu do EVE, a przy okazji szkoleń zobaczyć co się z czym je.
Na pewno nie da to 100% odpowiedzi na pytanie 'co robić?' ale będzie jakieś pojęcie w czym wybierać.

Przynajmniej jak tak zaczynałem :)
Trzymaj się panie dzieju tej porady, resztę "porad" olej bo:

Tutaj na forum oprócz tego co napisał Isengrimus to masz samych gości, którzy twierdzą, że ich racja jest racją jedyną, a ich punkt widzenia najprawdziwszy :P

No i najlepiej nie czytaj już więcej tego wątku bo zaraz zrobi się czysta propaganda czy lepszy jest null czy lol sec i czy lepszy jest sov warfare czy npc :D

obaj po prostu utrafili w samo sedno tego tematu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cześć
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:37:51 »
Kup 100 plexów na allegro i wydokuj z Jity w ibisie. Sława gwarantowana :P

[CHUJI] Fairfax Narmolaya

  • ZLY CHUJI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Fairfax Narmolaya
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Brothers in Arms Alliance
Odp: Cześć
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 16, 2013, 14:59:15 »
Polecam UA na poczatek - polataj z nimi, poznasz podstawy gry i wiedze ktore pozwoli Ci latwo wpasowac sie w korporacje do ktorej pozniej pojdziesz. UA prowadzi roamy po LS - wiec w malym gangu polatasz i pouczysz sie pvp na poczatku.

Co do korporacji - nim pojdziesz do Covenu do nulla czy milicjantow w LS - proponuje dla odmiany przygode bezkarnego wormholowego pirata, pvp w malym gangu, gdzie nie jestes tylko nieznanym pilotem a faktycznie twoja obecnosc duzo znaczy we flocie :)

http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=12250.0

Ale zacznij od UA plz.
Nie zmarnujesz pobytu tam.

Pozdrawiam

Klecha

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2013, 18:01:50 »
Po problemach z uruchomieniem EVE wreszcie jestem. Pierwszy tutorial militarny zrobiony, teraz czas na kolejny. Jak na pierwszy dzień wrażenia super pozytywne.

Dziękuję za ciepłe przywitanie, garść rad i całą masę zaproszeń do triala :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cześć
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 16, 2013, 18:38:29 »
Ale zacznij od UA plz.
Nie zmarnujesz pobytu tam.

UA nie jest jedynym korpem, który bierze w obroty młodych. Jak koleś zna angielski to niech sam decyduje.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Cześć
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:53:29 »
w ua poznasz ludzi którzy bedą rekrutowali cię do null bo to covenem i bufu stoi :)

w akademii milicyjnej poznasz ludzi którzy będą cię rekrutowali do milicji... ale zarobisz na plexa w pare dni czego powodzenia zycze w unseen :)

w eve university ominie cie pl drama i nikt cie nie będzie molestował :)

btw - w null nie ma latania solo - w milicji i w generalnie w low jest



Some Men Just Want to Watch the World Burn

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Cześć
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:55:24 »
UA nie jest jedynym korpem, który bierze w obroty młodych. Jak koleś zna angielski to niech sam decyduje.

jakiś Ty dziś nie-politycznie-poprawny  :P

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Cześć
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2013, 23:14:53 »
A jakieś namiary na tą milicyjną akademię? Bo chyba tu na forum nic nie widziałem na ten temat?

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 4


Klecha

  • Gość
Odp: Cześć
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2013, 00:41:35 »
Z tego co wyczytałem to klimat milicji będzie mi najbardziej odpowiadał. Zanim będę się rozglądał za jakąś korporacją, muszę trochę podciągnąć statystyki i zarobić parę ISK - to dopiero mój pierwszy dzień :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Cześć
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 19, 2013, 13:25:27 »
Witaj w Eve...
Tylko uważaj bo potrafi być uzależniająca...

Z tego co wyczytałem to klimat milicji będzie mi najbardziej odpowiadał. Zanim będę się rozglądał za jakąś korporacją, muszę trochę podciągnąć statystyki i zarobić parę ISK - to dopiero mój pierwszy dzień :)
Sam wybierasz Swoją drogą ale czytanie to nie to samo co spróbowanie a UA własnie daje Ci taką możliwość masz tu zarówno roamy po low, po null jak i działania w wormholach oraz różnego rodzaju Eventy, fakultet z działalności milicyjnej również się odbywa...
Poza tym to jest właśnie korporacja dla osób dopiero zaczynających i nikt nie patrzy w niej na statystyki a kadeci często wręcz się umawiają na wspolne latanie i zarabianie ;). Poza tym jest to korporacja na czas określony więc daje Ci dobrą możliwość do faktycznego zastanowienia się co chcesz w Eve robić

A jako jeden z instruktorów w UA nadmienię że 22 i 23 lipca będzie kolejne szkolenie podstawowe czyli to co każdy powienien wiedzieć na starcie ;)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma