Autor Wątek: Corpo górnicze  (Przeczytany 7606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tepes

  • Gość
Corpo górnicze
« dnia: Lipiec 07, 2013, 09:41:13 »
Witam, eve online odkryłem parę dni temu i tak mi się spodobało, że planuję już zostać na stałę. Bardzo polubiłem górnictwo. Siedzę po 8godzin dziennie kopiąc asteroidy. No i po tych paru dniach samotnego kopania przyszedł mi do głowy pomysł znalezienia korporacji.
Tak więc zwaracam się do was z pytaniem, czy jest może jakaś polska korporacja zajmująca się górnictwem?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2013, 10:44:49 »
Witaj młody górniku!
Mówią, ze jak poznasz ludzi to poznasz świat...
Jestem CEO jednej z polskich korporacji wydobywczo-handlowych.
Zapraszam na priv to omówimy szczegóły.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Phobeus

  • Gość
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2013, 10:45:47 »
Przejrzyj reklamy korpów w dziale korporacje. Jeżeli chcesz się rozwijać w tym kierunku to po pełnym zaznajomieniu z profesją górnika polecam przenieść się do nullseca lub wormhole space.

Tepes

  • Gość
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2013, 14:14:01 »
No właśnie tak sobie poczytałem trochę posty rekrutacyjne i w sumie nigdzie nie znalazłem nic o górnictwie.
W sumie to nie chodzi mi o korporację stricte kopiącą. Chciałbym po prostu pokopać z kimś wspólnie.

@Colonel ale Ty masz korporację piracką. Przynajmniej taki post rekrutacyjny widnieje tu na forum.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2013, 14:44:45 »
Gratki nie złapałeś się na trola Colonela.

ps. Ciężko Ci będzie znaleźć stricte górniczą korporacje. Nadal jest to bardzo mało popularna profesja. Ludzie czasem mają postacie górnicze na swoich altach ale i tak zwykle do czegoś strzelają na mainach czy to ludzi czy npc-ów.

Tepes

  • Gość
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2013, 15:14:46 »
Gratki nie złapałeś się na trola Colonela.

ps. Ciężko Ci będzie znaleźć stricte górniczą korporacje. Nadal jest to bardzo mało popularna profesja. Ludzie czasem mają postacie górnicze na swoich altach ale i tak zwykle do czegoś strzelają na mainach czy to ludzi czy npc-ów.

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego chciałbym znaleźć jakąś polską korporację, która by przygarnęła początkującego gracza i w której znalazłoby się parę osób do wspólnego kopania. W sumie tylko o to mi chodzi, nie nastawiam się na typowo górniczą korporację bo wiem, że ciężko jest taką znaleźć.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2013, 16:27:48 »
Wiem ze Bane Heavy Industries troche kopalo. Teraz wprawdzie dzielnie wojuja za Pape Mittaniego, ale mysle ze wroca do korzeni po wojnie. :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Corpo górnicze
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2013, 09:55:59 »
ps. Ciężko Ci będzie znaleźć stricte górniczą korporacje. Nadal jest to bardzo mało popularna profesja. Ludzie czasem mają postacie górnicze na swoich altach ale i tak zwykle do czegoś strzelają na mainach czy to ludzi czy npc-ów.
Wcale nie ciężko. Od zawsze SHCK kopało i wciąż kopie (w miarę regularnie robimy iMOPy).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...