Autor Wątek: Czy EVE będzie F2P ??  (Przeczytany 25306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:05:20 »
Brrrrrr!!!! piloci wam nie zasypiają na opach ?  ???
 :D

Well, pewnie czasem tak, z drugiej strony różnica między skirmish pvp a fleet pvp jest taka:
skirmish: formup >> formup >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> może będzie bitka  >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> dock, koniec floty
fleet: forump >> forump >> forump >> forump >> wait on titan >> wait on titan >> wait on titan >> wait on titan >> jump >> shoot structure >> może będzie bitka >> burn home >> dock, koniec floty

Dołóż TiDi i masz dodatkową przerwę na szachy ;) Bywają piloci którzy zasypiają w każdej sytuacji, w tym na gateach :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:09:16 »
Well, pewnie czasem tak, z drugiej strony różnica między skirmish pvp a fleet pvp jest taka:
skirmish: formup >> formup >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> może będzie bitka  >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> dock, koniec floty
fleet: forump >> forump >> forump >> forump >> wait on titan >> wait on titan >> wait on titan >> wait on titan >> jump >> shoot structure >> może będzie bitka >> burn home >> dock, koniec floty

Dołóż TiDi i masz dodatkową przerwę na szachy ;) Bywają piloci którzy zasypiają w każdej sytuacji, w tym na gateach :)
Haha, pięęęęęknie opisane i porównane  :D
Tylko uważaj, bo raz podobnie porównałem skirmish do kampienia bodajże i wyszedł fajny flejm z Sokolem w roli głównej  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:12:40 »
a że niewiele się poza tym dzieje, i nie latają małe gangi a duże bitki flot często kończą się "stand down" z jednej lub drugiej strony to insza inszość - just sov war :|

Wiem, wiem. Wczoraj rozmawiałem z trzema niepolskimi członkami C0venu. Zrobili sobie alty milicyjne na wakacje, bo na południu jest taka nuda, i plaża, że aż nie da się wytrzymać. Komicznie kontrastuje to z wypowiedzią Isengrima o Wielkiej Ojczyźnianej Wojnie na Południu i "Neo-Stainwagon (w tym my!)"   >:D

Goomich

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:25:04 »
Wiem, wiem. Wczoraj rozmawiałem z trzema niepolskimi członkami C0venu. Zrobili sobie alty milicyjne na wakacje, bo na południu jest taka nuda, i plaża, że aż nie da się wytrzymać. Komicznie kontrastuje to z wypowiedzią Isengrima o Wielkiej Ojczyźnianej Wojnie na Południu i "Neo-Stainwagon (w tym my!)"   >:D

Bluballsy nie są szczególnie ekscytującą formą rozrywki.

Haha, pięęęęęknie opisane i porównane  :D
Tylko uważaj, bo raz podobnie porównałem skirmish do kampienia bodajże i wyszedł fajny flejm z Sokolem w roli głównej  ;D

Latając parę razy z Xeovarem, mój skirmish experience wyglądał tak:

XEO: formup >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> jump >> może będzie bitka  >> align >> warp >> jump >> align >> warp >> primary X, secondary Y, allign

Tymczasem ja: Gdzie oni xhejn są?

Xeo: Align gate 1

Ja: Set destination 1... o fak, 10 jumpów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2013, 15:34:48 wysłana przez Mona X »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 03, 2013, 15:30:19 »
Bluballsy nie są szczególnie ekscytującą formą rozrywki.

Niestety, statystycznie nie są. Raz na 10 orań jest bitka i wtedy jest fajnie. Poza tym lipa, zwłaszcza że jedyny skirmish jaki wchodzi w gre to kerbir hunting

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 03, 2013, 17:39:39 »
Wiem, wiem. Wczoraj rozmawiałem z trzema niepolskimi członkami C0venu. Zrobili sobie alty milicyjne na wakacje, bo na południu jest taka nuda, i plaża, że aż nie da się wytrzymać. Komicznie kontrastuje to z wypowiedzią Isengrima o Wielkiej Ojczyźnianej Wojnie na Południu i "Neo-Stainwagon (w tym my!)"   >:D

Heh, nie lubie wyjasniac wlasnych dowcipow (moze nie sa smieszne) ale bicie piany o wojnie na poludniu mialo na celu trollowanie Puszkena. Chociaz z drugiej strony przy tej ilosci czasu, ktora ostatnio mam na gre to nawet bym sobie na tytanie posiedzial, bo to by oznaczalo, ze moge sie zalogowac.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 03, 2013, 18:03:42 »
Heh, nie lubie wyjasniac wlasnych dowcipow (moze nie sa smieszne) ale bicie piany o wojnie na poludniu mialo na celu trollowanie Puszkena.
Dobrze ci poszło, szczególnie że sie pierwszy i jedyny zapultałeś jakbym ci chomika zabił  ;D
Musisz się jeszcze sporo nauczyć, mój niedouczony padawanie :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 03, 2013, 19:34:04 »
Heh, nie lubie wyjasniac wlasnych dowcipow (moze nie sa smieszne) ale bicie piany o wojnie na poludniu mialo na celu trollowanie Puszkena.
Rozważam ściągnięcie go z ignorów i poczytanie. Sądząc po ilości minusów przy Twoich postach weszło aż po jaja.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 03, 2013, 19:50:56 »
W końcu jest specem od strzelanek, skoro prowadził projekty Battlefield czy Medal of Honor.
Jeśli prawdą jest co prawisz to ten gość powinien się ubić własną ręką
Battlefielda zarżnął dość skutecznie i to nie tylko moja opinia.
Pozdr

Pimp

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:15:49 »
Rozważam ściągnięcie go z ignorów i poczytanie. Sądząc po ilości minusów przy Twoich postach weszło aż po jaja.
Apropos minusów.... chłopaczek sie popłakał i zaminusował wszystkie moje posty, jakie tylko są  ;D Nawet nie związane z tym "trollowaniem"  ;D
Haha, nie ma to jak gimbus na forum  ;D

Kurde...ależ mnie zaszczyt kopnie, jakiś theroncina nawet ignora zdejmie ze mnie...  ;D

P.S.: Isen, weź jeszcze kilku kolegów i dokop mi tymi minusami, może spać przez ciebie nie będę mógł  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 03, 2013, 22:22:37 »
Ja bym F2P proponował tak. Bez wprowadzania tony durnych ograniczeń jak w SWTOR. Tylko prosto.

Do 2 mln sp grasz za free. Jak przekroczy 2mln, nie możesz się na tę postać logować.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 03, 2013, 22:39:23 »
Ja bym F2P proponował tak. Bez wprowadzania tony durnych ograniczeń jak w SWTOR. Tylko prosto.

Do 2 mln sp grasz za free. Jak przekroczy 2mln, nie możesz się na tę postać logować.

Zdecydowanie w tej grze potrzeba więcej milicyjnych altów ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 04, 2013, 01:10:19 »
Niestety moje wszelkie doświadczenia z MMO pokazały, że jedyną słuszną formą która pozwala się grze rozwijać nie naruszając przy tym gameplay'u jest najzwyczajniejszy w świecie abonament. Od czasów UO, przez niszowego Ragnaroka na WoW'ie kończąc, to właśnie stabilne źródło dochodu pozwalało na osiągnięcie takiego sukcesu. Wszelkie formy wprowadzenia opcji premium zawsze kończą się Pay2win, niezależnie od tego jak bardzo ów system dopracują.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 04, 2013, 09:17:12 »
Niestety moje wszelkie doświadczenia z MMO pokazały, że jedyną słuszną formą która pozwala się grze rozwijać nie naruszając przy tym gameplay'u jest najzwyczajniejszy w świecie abonament. Od czasów UO, przez niszowego Ragnaroka na WoW'ie kończąc, to właśnie stabilne źródło dochodu pozwalało na osiągnięcie takiego sukcesu. Wszelkie formy wprowadzenia opcji premium zawsze kończą się Pay2win, niezależnie od tego jak bardzo ów system dopracują.

EVE też jest pay2win. Tylko, że zwykle kto inny pay, a kto inny win :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 04, 2013, 11:15:06 »
Ja bym F2P proponował tak. Bez wprowadzania tony durnych ograniczeń jak w SWTOR. Tylko prosto.

Do 2 mln sp grasz za free. Jak przekroczy 2mln, nie możesz się na tę postać logować.

Jak bym proponował jeszcze prościej: FUCK NO!

Porównując abonamentowe Eve z F2P War Thunder nie mam żadnych wątpliwości, że z punktu widzenia płacego klienta lepszy jest model abonamentowy. Już chociażby z braku gimbusów.

Dzień w którym Eve stanie się F2P + premium byłby moim ostatnim dniem w tej grze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:05:24 »
ktoś ci w wt wymyśla czy ubliża a moze "lata nie na poziomie"?
masa ludzi lata, dobrze sie bawi i napierdziela, na poziomie historycznym  mozna spotkac pilotow co chyba jakis symulator maja tak ogarniaja - gdzie tam sa te twoje gimbusy? wt kroi sie na projekt o wiele bardziej udany niz eve.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:24:23 »
ktoś ci w wt wymyśla czy ubliża a moze "lata nie na poziomie"?
masa ludzi lata, dobrze sie bawi i napierdziela, na poziomie historycznym  mozna spotkac pilotow co chyba jakis symulator maja tak ogarniaja - gdzie tam sa te twoje gimbusy? wt kroi sie na projekt o wiele bardziej udany niz eve.

Gdybym mógł jakoś wyłączyć czat to byłoby w miarę OK. Niestety, jest festiwal gimbusiarstwa.

Kolejna słabość WT wynikająca z modelu F2P + premium to "czasy napraw samolotów". Oczywiście, jest o niebo lepiej niż w World of Tanks.

wt kroi sie na projekt o wiele bardziej udany niz eve

Też porównanie. Jak byłem w podstawówce to faktycznie jarałem się deskorolką, ale teraz nie zamieniłbym na nią samochodu. I mniej więcej takie jest porównanie WT z Eve pod kątem MMO. Dla mnie WT jest zwykłym "Call of Duty", tyle że są w nim inne bronie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:25:48 »

Też porównanie. Jak byłem w podstawówce to faktycznie jarałem się deskorolką, ale teraz nie zamieniłbym na nią samochodu. I mniej więcej takie jest porównanie WT z Eve pod kątem MMO. Dla mnie WT jest zwykłym "Call of Duty", tyle że są w nim inne bronie.

A EvE to jest drugie życie, czyż nie Sokole? ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:29:29 »
wt kroi sie na projekt o wiele bardziej udany niz eve.
To troche jak porownanie trojkata do cytryny
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:52:03 »
Nie chcę siać paniki, ale CCP już ma produkt F2P i nie jest to Eve.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 04, 2013, 12:56:53 »
A EvE to jest drugie życie, czyż nie Sokole? ;)

Bez górnolotnych określeń, jest to hobby. Tak jak bez mrugnięcia okiem olałem World of Tanks, tak Eve naprawdę byłoby mi szkoda.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 04, 2013, 13:05:04 »
Jak bym proponował jeszcze prościej: FUCK NO!

Porównując abonamentowe Eve z F2P War Thunder nie mam żadnych wątpliwości, że z punktu widzenia płacego klienta lepszy jest model abonamentowy. Już chociażby z braku gimbusów.

Dzień w którym Eve stanie się F2P + premium byłby moim ostatnim dniem w tej grze.
Nie myślałem że kiedykolwiek do tego dojdzie.... ale te słowa można skomentować w jeden sposób
HOWGH!
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Keniutek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Keniutek
  • Korporacja: Rave Technologies Inc.
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 04, 2013, 13:38:53 »
W głowe zachodze skąd wziął się mit o wyższości EVE community nad tymi z innych gier, także tych f2p. Wytarczy popatrzeć na gówno które przelewa sie localu podczas bitek, na chatach(polish) aby pozbyć sie złudzeń. Dla mnie jest wszystko jedno na jakim modelu biznesowym będzie oparte EVE i w niczym nie będzie mi przeszkadzać fala gimbusiarstwa. Po prostu nie będe z nimi siedział w korpie/sojuszu/tsie.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 04, 2013, 13:45:08 »
Bo w Eve grają dorosłe dzieci, ale w gry ft2 po prostu dzieci. dużej różnicy nie ma  ;)

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 04, 2013, 13:50:25 »
Kolejna słabość WT wynikająca z modelu F2P + premium to "czasy napraw samolotów". Oczywiście, jest o niebo lepiej niż w World of Tanks.

nie wiem jak było wcześniej ale teraz nie ma czasu naprawy samolotów - po pewnym czasie reperuja ci sie za darmochę i tyle,
ale można miec ustawione autorepowanie za zdobyte lwy po bitwie. Rate zdobywanej darmowej waluty jest na tyle duży że nie trudno na to zarobić, trudniej się robi na tierze 7+, no ale co z tego, im dalej w las powinno być trudniej  :), a smoloty kupowane za golda są prawdziwym rarytasem do ustrzelenia na polu walki - bynajmniej nie są niepokonane. WT ma zato to czego eve nigdy mieć nie będzie - w bitwie wszyscy nie celują w 1 cel co jest jebanym absurdem. za dużo się dzieje.
rozgrywka w eve jest dla gimbusów jak się tak nad tym uczciwie zostanowisz.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 04, 2013, 14:24:12 »
WT ma zato to czego eve nigdy mieć nie będzie - w bitwie wszyscy nie celują w 1 cel co jest jebanym absurdem. za dużo się dzieje.
rozgrywka w eve jest dla gimbusów jak się tak nad tym uczciwie zostanowisz.

Zapewniam Cię że w EVE są tez i tacy co celują w co popadnie. Generalnie to co wydaje Ci się fajne w WT to artystyczny nieład na arcade gdzie każdy lata bez ładu i składu strzelając do tego co akurat jest bliżej. Polataj przeciwko ogarniętym grupom które osłaniają sobie plecy ;)

Żeby nie stracić na naprawach wystarczy mieć dodatnie k:d ratio... No litości
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 04, 2013, 14:28:49 »
nie wiem jak było wcześniej ale teraz nie ma czasu naprawy samolotów - po pewnym czasie reperuja ci sie za darmochę i tyle,
ale można miec ustawione autorepowanie za zdobyte lwy po bitwie. Rate zdobywanej darmowej waluty jest na tyle duży że nie trudno na to zarobić, trudniej się robi na tierze 7+, no ale co z tego, im dalej w las powinno być trudniej  :)

No shit, Sherlock.

Tyle, że ja rozumiem, system, w którym wypasiony samolot mogę użyć raz na dzień (jak go rozbiję). Obecnie jednak najlepsze wymagają TYGODNIA, żeby zostać naprawione lub musisz zapłacić naprawdę majątek za naprawdę. W 1.31 własnie zmniejszyli zarobki i podnieśli koszty napraw. Co z tego, że kupię sobie jakiś odrzutowiec za grosze, jak nie będzie mnie stać nim latać?


WT ma zato to czego eve nigdy mieć nie będzie - w bitwie wszyscy nie celują w 1 cel co jest jebanym absurdem. za dużo się dzieje.
rozgrywka w eve jest dla gimbusów jak się tak nad tym uczciwie zostanowisz.

Po pierwsze, znów porównujesz rzeczy nieporównywalne. Po drugie, musisz mieć bardzo ubogie doświadczenie w Eve, bo a) PvP nie sprowadza się do "lock broadcast, push F1" i b) w WT nie ma logistyków naprawiających samoloty w locie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 04, 2013, 14:43:15 »
Tyle, że ja rozumiem, system, w którym wypasiony samolot mogę użyć raz na dzień (jak go rozbiję). Obecnie jednak najlepsze wymagają TYGODNIA, żeby zostać naprawione lub musisz zapłacić naprawdę majątek za naprawdę. W 1.31 własnie zmniejszyli zarobki i podnieśli koszty napraw. Co z tego, że kupię sobie jakiś odrzutowiec za grosze, jak nie będzie mnie stać nim latać?

Nie to żeby mnie problem odrzutowców dotyczył, ale z ciekawości zapytam. Piszesz o lataniu nimi w którym trybie?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

HandEgg

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HandEgg
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 04, 2013, 14:58:16 »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 04, 2013, 15:17:09 »
Wracając do tematu: http://eveion.blogspot.co.uk/2013/07/eve-to-become-f2p.html i wszystko jasne.

to jest najlepszy pakiet :D

Super Duper XL Account (100$/45000 aurum a month)
+750% accelerated training rate
+100% to all isk payments
150mil isk paid per day
New +20 attribute implants redeemable at the start of every billing period
Free Titan of your choice at the start of every billing period
2mil free skillpoints everyday
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 04, 2013, 15:25:00 »
nie ma bonusów do wydobycia veldsparu na cykl... nie biorę  :-[
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Phobeus

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 04, 2013, 15:40:09 »
Tytan za sto dolców? Kurka, biere!!1

Starakopara

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 04, 2013, 15:56:24 »
Jak bym proponował jeszcze prościej: FUCK NO!
(...)

Dzień w którym Eve stanie się F2P + premium byłby moim ostatnim dniem w tej grze.

THIS   

+1