Autor Wątek: Wojna CFC kontra "HBC"  (Przeczytany 99138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 18, 2013, 16:26:52 »


To tak odnośnie przydatności Fweddit po naszej stronie ;)


Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 18, 2013, 17:04:02 »
Haha, troll pic jednak coś zdziałał i mamy screena od TESTów  8)  "Stealing SBU erryday" . Na jabberze się zastanawiamy, czy więcej altów ma TEST w Fweddit czy Fweddit w TEST . Infiltracjana poziomie totalnego chaosu.


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 18, 2013, 17:25:42 »
Ha, po hellcampach w K3JR pewnie sami chcieli zakosztować zemsty. Tylko czy bylibyście w stanie i czy chciałoby się Wam siedzieć i pilnować tych capsli w środku. Bo prędzej czy później KFC spróbowałoby je uwolnić. Czy nie lepiej jest dostać kasę i mając już przyczółek w Tribute zaczać orać Vale albo Branch?

powinni wziąć kasę a potem im jebnąć te kapsy na wydoku - to był by prawdziwy deal - tak to jest grupowy sex jakiś patafianów na wysokich stołkach a gooni - no dobrze zrobili może jakaś drama wybuchnie i bl sie rozleci z powodu tej kasy  ;) - ilości zer goonowego walletu i tak nikt nie zliczy.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 18, 2013, 17:38:46 »
powinni wziąć kasę a potem im jebnąć te kapsy na wydoku - to był by prawdziwy deal

Dlatego właśnie takie deale załatwiają oni a nie ty
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 18, 2013, 17:40:52 »
Wiesz PL zapłaciło Covenowi czy ktoś tam. To też niby śmieszne. Cel został osiągnięty? Został. Metagame achivement unlocked. Dzięki temu prostemu ruchowi mogą się skupić na fontannie. Chłodne fakty i racjonalne myślenie > internetowy spin.
Pokaż choć jedno zdanie w którym pochwaliłem tę decyzję Covenu  ;)
Druga rzecz, trochę inna sprawa wcisnąc komuś za kasę coś co i tak by sie straciło ( trzeba być idiota żeby płacić za coś co i tak by wpadło w ręce, bo to tak jakby bandyta płacił za portfel ofiary trzymanej pod bronią), a co innego zapłacić "terrorystom" okup  :P
W tej całej awanturze kibicuję Goonom, ale uważam że tym się wygłupili i tyle.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 18, 2013, 20:09:00 »
W tej całej awanturze kibicuję Goonom, ale uważam że tym się wygłupili i tyle.

Jeżeli jest głupotą zabezpieczenie własnych tyłów w globalnej wojnie to ja nie wiem co jest mądrością.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 20:57:42 wysłana przez Soulscream »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 19, 2013, 07:35:25 »
Jeżeli jest głupotą zabezpieczenie własnych tyłów w globalnej wojnie to ja nie wiem co jest mądrością.
Wybacz, ale Centrala jest raczej marnym gruntem na taka propagandę   :)
Płacenie terrorystom jest oznaka słabości nie mądrości.
Czekam na wysyp podobnych akcji wymierzonych w CFC, bo skoro zapłacili raz....  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 19, 2013, 08:15:33 »
Wybacz, ale Centrala jest raczej marnym gruntem na taka propagandę   :)
Płacenie terrorystom jest oznaka słabości nie mądrości.
Czekam na wysyp podobnych akcji wymierzonych w CFC, bo skoro zapłacili raz....  ;)

Ja nie uprawiam propagandy. Zadałem Ci proste pytanie. W Eve nie ma zasad honorowych. Nie pochwalam ale to akurat pozwoli się skupić na innej części frontu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 19, 2013, 08:51:23 »
Ja nie uprawiam propagandy. Zadałem Ci proste pytanie. W Eve nie ma zasad honorowych. Nie pochwalam ale to akurat pozwoli się skupić na innej części frontu.
Ale mi nie chodzi o honor i tym podobne pierdoły, chodzi o to, że blok pretendujący do najsilniejszego imperium New Eden pokazuje publicznie że tak na prawdę jest olbrzymem na bardzo glinianych nogach. I chodzi o cały ciąg wypadków - stacji nie zdobywa sie w 5 minut, ile na to trzeba? 3 dni? Sztab nie zauważył że ktoś zdobywa stację ze 140 kapitalami? Potem zamiast spiąć poślady i odbić stację, pada na grzbiet wzorem kopniętego spaniela i spełnia żądania "terrorystów". Szukam tu mądrości bardzo usilnie... ale jej tu po prostu nie ma. Jest śmieszność.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 12:50:12 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 19, 2013, 08:59:13 »
Ja nie uprawiam propagandy. Zadałem Ci proste pytanie. W Eve nie ma zasad honorowych.

Ale tu nie chodzi o honor, tylko o narazenie sie na smiesznosc glupim fuckupem  ;D Ludzie beda sie z tego smiac bo to jest smieszne, i teraz dorabianie teorii o "uwalnianiu innych odcinkow frontu", czy przyklejanie ludziom ktorzy sie z tego smieja latki "e-honorowych nerdow bez dystansu do gry" jest smieszne, i moze sprawiac wrazenie jakbys tutaj na Centrali uprawial propagande sojuszu, w ktorym rzekomo juz nie grasz, bo "nie jestes Goonsem z EVE tylko z SA". Wrecz mozna odniesc wrazenie, ze nie masz dystansu do gry w ktora nie grasz, broniac ludzi ktorych nie znasz, bo "Twoi starzy znajomi juz dawno nie graja". Wiec nie wiem, o co chodzi.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 19, 2013, 09:40:53 »
Hm,
część ludzi się śmieje z CFC, część jest zaszokowana, że wróg zgodził się oddać za kasę uziemione kapitale. Są gracze oburzeni na swoich szefów że przehandlowali flotę, są inni zaskoczeni że CFC udało się zrobić taki deal. Morale skacze sobie jak żabka.
Biorąc pod uwagę mityczne zasoby ISK w CFC i jakość ich polityków/ekonomistów wygląda na to że pomimo wyśmiewania dealu to i tak najwięcej na tym zyskali.

Czy ktoś wie ile czasu buduje się 140 kapitali?
1 Lotnisko/Dred - 14 days, 19 hours, 33 minutes, 20 seconds (powiedzmy 10 dni na odpowiednich skillach) - do tego potrzebny jest czas na zbudowanie potrzebnych komponentów (kilka dni), i minerały na komponenty.
Kasa w tym przypadku jest mniej ważna niż czas, logistyka (równoległa budowa w wielu stacjach) potrzebna do wybudowania takiej ilości statków.

Ja jestem zdziwiony że CFC udało się odkupić te kapitale i przy okazji wbić szpilę w morale wroga. Bo będąc po przeciwnej stronie barykady zdecydowanie wolałbym mieć te kapitale na killboardzie.


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 19, 2013, 09:43:09 »
Ale tu nie chodzi o honor, tylko o narazenie sie na smiesznosc glupim fuckupem  ;D Ludzie beda sie z tego smiac bo to jest smieszne, i teraz dorabianie teorii o "uwalnianiu innych odcinkow frontu", czy przyklejanie ludziom ktorzy sie z tego smieja latki "e-honorowych nerdow bez dystansu do gry" jest smieszne, i moze sprawiac wrazenie jakbys tutaj na Centrali uprawial propagande sojuszu, w ktorym rzekomo juz nie grasz, bo "nie jestes Goonsem z EVE tylko z SA". Wrecz mozna odniesc wrazenie, ze nie masz dystansu do gry w ktora nie grasz, broniac ludzi ktorych nie znasz, bo "Twoi starzy znajomi juz dawno nie graja". Wiec nie wiem, o co chodzi.

Dawno uznałem, że nie jesteś osobą odpowiednią do dyskusji ze mną, zatem pominę ten zbiór wymiocin w których po raz kolejny uznajesz się za eksperta.

Ale mi nie chodzi o honor i tym podobne pierdoły, chodzi o to, że blok pretendujący do najsilniejszego imperium New Eden pokazuje publicznie że tak na prawdę jest olbrzymem na bardzo glinianych nogach. I chodzi o cały ciąg wypadków - stacji nie zdobywa sie w 5 minut, ile na to trzeba? 3 dni? Sztab nie zauważył że ktoś zdobywa stację ze 140 kapitalami? Potem zamiast spiąć poślady i odbić stację, pada na grzbiet wzorem kopniętego spaniela i spełnia rządania "terrorystów". Szukam tu mądrości bardzo usilnie... ale jej tu po prostu nie ma. Jest śmieszność.

Puszken ja jestem daleki od wysuwania wniosków kto jest kolosem o glinianych nogach. Za moich czasów po 10 dniach wojny nie wysuwało się żadnych wniosków. Ba każda kampania GS zaczynała się od totalnego fuck upu (deadtear i jego tytan w Smash Smash campaign, chociażby). Nie mam wglądu w sprawy sojuszu tak jak kiedyś z powodu pewnego zdarzenia z przeszłości. Zrobili jak zrobili, ale jeżeli za 150 baniek kupili sobie spokój na drugiej linii frontu ba i do tego zyskali potencjalnego sojusznika to chwała im za to.

Personalnie bliżej mi do GROON niż do GSF.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 19, 2013, 10:02:12 »

Czy ktoś wie ile czasu buduje się 140 kapitali?
1 Lotnisko/Dred - 14 days, 19 hours, 33 minutes, 20 seconds (powiedzmy 10 dni na odpowiednich skillach) - do tego potrzebny jest czas na zbudowanie potrzebnych komponentów (kilka dni), i minerały na komponenty.
Kasa w tym przypadku jest mniej ważna niż czas, logistyka (równoległa budowa w wielu stacjach) potrzebna do wybudowania takiej ilości statków.

Puszken ja jestem daleki od wysuwania wniosków kto jest kolosem o glinianych nogach. Za moich czasów po 10 dniach wojny nie wysuwało się żadnych wniosków. Ba każda kampania GS zaczynała się od totalnego fuck upu (deadtear i jego tytan w Smash Smash campaign, chociażby). Nie mam wglądu w sprawy sojuszu tak jak kiedyś z powodu pewnego zdarzenia z przeszłości. Zrobili jak zrobili, ale jeżeli za 150 baniek kupili sobie spokój na drugiej linii frontu ba i do tego zyskali potencjalnego sojusznika to chwała im za to.

Personalnie bliżej mi do GROON niż do GSF.

W skrócie - z punktu widzenia taktyki wojskowej, ruch dobry, bo błyskawicznie odzyskali sprawność bojową, ale z punktu widzenia polityki zagranicznej, błąd, bo jak pisałem wcześniej, pokazali słabość, nie dość że dali odebrac sobie wazna stację, to ugieli się pod żądaniami "terrorystów". Mocno podejrzewam że w przyszłości sie to na CFC zemści.
Takie jest po prostu moje zdanie  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 19, 2013, 10:20:22 »
Nie znamy szczegółów, a gdybać to sobie możemy. Czas pokaże :).

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 19, 2013, 10:59:01 »
Czas pokaże :).

Poniekad czekalem az Soulscream sie pojawi potrolowac topic :D


Ps czy da sie zrobic na centrali sprawdzanie api zeby w tym dziale mogly wypowiadac sie tylko osoby z aktywnym acc EVE  ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 19, 2013, 10:59:54 »
Z tym, że tutaj jest 0 trolla z mojej strony. To taki hint. Oho widzę, że kolega z przeciwnego obozu to od razu o ograniczenia występuje.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:03:45 »
Poniekad czekalem az Soulscream sie pojawi potrolowac topic :D


Ps czy da sie zrobic na centrali sprawdzanie api zeby w tym dziale mogly wypowiadac sie tylko osoby z aktywnym acc EVE  ;)
Znaczy się chcesz stracić możliwość wypowiedzi w tym dziale? (pisze Puszken szukając obrazka "api verified" obok nicka Los)  ;D ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:10:44 »
Ps czy da sie zrobic na centrali sprawdzanie api zeby w tym dziale mogly wypowiadac sie tylko osoby z aktywnym acc EVE  ;)


A tak...API...Czyli z Tobą też się żegnamy?

A co do ważności stacji w Q-CAB - pewnie o jej ważności świadczy fakt, iż pojawiliśmy się na ostatnim timerze. Widać rfowanie Fountain>obrona Tribute (ani tam ratterów nie ma, ani specjalnie żadnych CSAA, po nerfie techneta wartość tego regionu jest bliska zeru - po co, z taktycznego punktu widzenia, wstrzymywać ofensywę w bogatszym regionie?). Jeszcze taki fakt: Vee zebrał flotę ca 2-3 dni temu jak H-W wychodziło z rfa, bo myślał, że to jest final timer (akurat wypadał jakoś w late EU)- gdy okazało się, że nie, to flota się disbandowała.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:13:47 »
Z tym, że tutaj jest 0 trolla z mojej strony. To taki hint.

To ty tak na powaznie? Serio caly czas myslalem, ze wszystkie Twoje wypowiedzi to troll
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:24:12 »
Jeszcze taki fakt: Vee zebrał flotę ca 2-3 dni temu jak H-W wychodziło z rfa, bo myślał, że to jest final timer (akurat wypadał jakoś w late EU)- gdy okazało się, że nie, to flota się disbandowała.
dobrze zrozumiałem, że jak nie ma "killa" to nikt se doopy nie zawraca jakąś wojną?  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:25:46 »
dobrze zrozumiałem, że jak nie ma "killa" to nikt se doopy nie zawraca jakąś wojną?  :-X

Tak większość robi i nie wiem czemu jesteś zaskoczony :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:33:42 »
Tak większość robi i nie wiem czemu jesteś zaskoczony :).
Zaskoczony nie jestem, bo są i tacy co wykorzystują CTA na robienie anomalek/plexów, bo konkurencja poleciała. Po prostu w ten sposób przegrywa się wojny.
A potem płacz, bo alians nic nie zrobił... a co miał zrobic jak nigdzie nie poleciał?

I to potwierdza tez moją teorię, że killboard w wielu przypadkach niszczy grę.  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:38:13 »
Chodziło mi o to, że FC kazał się flocie disbandować. Padło stwierdzenie, że nie lecimy i już.
Co do killi - ja sam latam może z 2-3 FC bo za resztą nie przepadam i generalnie tak wygląda podejście większości osób :) . Ewentualnie nie lecimy bo nie lubimy danej doktryny  :P . Ludzie wolą się postrzelać latając w SIGu niż na blobach ( https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FWb5y23DQl8)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:54:46 »
Zaskoczony nie jestem, bo są i tacy co wykorzystują CTA na robienie anomalek/plexów, bo konkurencja poleciała. Po prostu w ten sposób przegrywa się wojny.
A potem płacz, bo alians nic nie zrobił... a co miał zrobic jak nigdzie nie poleciał?

I to potwierdza tez moją teorię, że killboard w wielu przypadkach niszczy grę.  :P

Puszken ale tak jest bo to wina mechaniki. Nie wiem czy pamiętasz ale walka o posy była bardziej ekscytująca bo spawnowała walki o różnych porach. Miała swoje minusy w postaci kite'owania posów :P.

MacAbra Tankian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MacAbra Tankian
  • Korporacja: Hard Knocks Inc. [HRDKX]
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 19, 2013, 11:58:02 »
Wyczytawszy z newsbar'a na streamie mad_ani (http://www.twitch.tv/mad_ani)

Mittatni wynajął BL do atakowania delve, wliczając w to SRP statków wymienionych w umowie ...

wszystko można kupić ... kwestia ceny

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 19, 2013, 12:00:13 »
Wyczytawszy z newsbar'a na streamie mad_ani (http://www.twitch.tv/mad_ani)

Mittatni wynajął BL do atakowania delve, wliczając w to SRP statków wymienionych w umowie ...

wszystko można kupić ... kwestia ceny

Ciekawe ile zażądają potem okupu za oddanie Delve  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 19, 2013, 13:07:27 »
Ciekawe ile zażądają potem okupu za oddanie Delve  :P

Pytanie komu przedstawią ofertę ;).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 19, 2013, 16:36:42 »
Wystawią na gatach wlotowych tablice "FOR SALE" i będą czekać kto da więcej

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 19, 2013, 20:10:43 »
Jeżeli pogłoski o zajmowaniu przez PIZZE TESTowych r64 w Delve są prawdziwe, to ta wojna skończy się szybciej z powodu braku ISKów (talwary dla newbie mogliby reimursować) :) .
Cytuj
Gentlemen, we've got so much to do tonight, let's take care of some vermin before they become an infestation. TALWARS AWAY!

Fleet Name: Tally-Ho!
FC: Arch Aengelus
Doctrine: Talwars || Talwars > Talwars > Talwars > Electronic Attack Frigs > Frigs
Comms: Battlecomms Fleet 4
Reimbursible: No. Stop being poor.

Purpose: FIGHT!
Karan POS @ NOW

#### SENT BY Zverofaust to All online allies @ 2013-06-18 23:14:50 EVE Time ####

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 20, 2013, 00:55:03 »
Spoko, najwyżej wprowadzimy podatek od rafinacji, zakaz racenia na strat opach i podatek od liczby ludzi w sojuszu.

Martherius

  • Lonely Dramiel
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
  • Cloak engaged
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Brak. Kiedyś LOST IDEA i HUSARIA jeszcze lata wcześniej.
  • Sojusz: Brak. Kiedyś C0VEN i CVA/Voilition Cult
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 20, 2013, 09:44:13 »
Mi by było wstyd prosić o reimbursa destroyera. Szefostwo TEST ma rację, koszt takiego Talwara to 5-10min albo i mniej strzelania do ratów na pasku. Jak ktoś nie może go sobie kupić to robi coś źle :P Wiadomo, że tego dużo spadnie i szkoda szczerze mówiąc nawet zaplątać sobie takimi syfiastymi statkami głowy.

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 20, 2013, 11:30:02 »
Mi by było wstyd prosić o reimbursa destroyera. Szefostwo TEST ma rację, koszt takiego Talwara to 5-10min albo i mniej strzelania do ratów na pasku. Jak ktoś nie może go sobie kupić to robi coś źle :P Wiadomo, że tego dużo spadnie i szkoda szczerze mówiąc nawet zaplątać sobie takimi syfiastymi statkami głowy.

Talwary są tanie- poza tym, jak spada Ci ich pare w ciągu dnia, to robi się już jakaś kasa. No i to co napisałem odnosi się do newbie...bo rozumiem że jako 1,5-2tyg postać wiedziałeś jak zarobić na Talwara z fitem w ciągu 5 min, będąc na deployencie?

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 23, 2013, 19:50:58 »
Wygląda na to, że teraz to CFC obrywa, ze wsparciem sojuszników powoli odbijamy tereny i moony (http://evemaps.dotlan.net/region/Fountain/changes) okupowane przez Goonswarm Federation. Reimbursement, wbrew propagandzie Goonów, działa. I nie jest prawdą, że za straconego Battelszipa dostaje się Talwara :)

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 23, 2013, 21:27:58 »
Wiesz, z racji, iż walka toczy się u Was, to obrywacie Wy, niezależnie kto wygrywa(rentierzy?rfowane moony?)  ;) . I gratulujemy bitki w obronie ragnaroka :) .

MrYogi

  • Gość
Odp: Wojna CFC kontra "HBC"
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 23, 2013, 22:18:45 »
Początkowo zanosiło się ze tytek spadnie, ale CFC tak się guzdrało z zebraniem floty że wpadli dopiero jak Testy już były gotowe.
+1 dla testów.
Co prawda pierwsze 10 carrierów ( bohaterów ;) którzy wskakiwali ratować tytka odrazu spadała, ale postem jak banda wskoczyła to było po zawodach.
Tytek doszedł 20% shielda, Twardy był jak diabli, brakło ssawek :/

CFC -1

Ps. osobiście jestem za Testami :]