Autor Wątek: Nowy hacking  (Przeczytany 26380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Nowy hacking
« dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:23:36 »
Nie wiem, czy to wchodzi już teraz, czy jeszcze nie? Ktoś mnie uświadomi?

[youtube]http://youtu.be/x9HZJzxU8sw[/youtube]
Przedwieczny.

Craxon Crais

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:26:11 »
Już jest, widziałem na własne oczy.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:28:57 »
U nas najtęższe umysły już pracują nad efektywnym rozpracowaniem tego ustrojstwa  >:D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:41:21 »
U nas najtęższe umysły już pracują nad efektywnym rozpracowaniem tego ustrojstwa  >:D
To mi wygląda jak klon windowsowego sapera. :P

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2013, 08:49:59 »
Wczoraj z 4 puszek 3 otworzyłem :P jedna przepadła, bo nie udało mi się dojść do procesora. W sumie wypadło mi 18 różnych rzeczy, ale zbieraliśmy w 2 osoby, jedna osoba nie ma szans zebrać wszystkich puszek. Przy ostatniej tylko jedna nam znikła :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:14:44 »
http://themittani.com/features/how-win-hacking-guide 

Poradnik jaki znalazłem.
Jeśli ktoś zna inne to poproszę  :)
Jak dla mnie ten hacking to strzał w dyszke, wreszcie jakas fajna zabawa bez upierdliwego, wszechobecnego strzelania ratów. Jedyne zastrzeżenie to to że ta "gierka" mogłaby wymagać odrobinkę większego główkowania.
Apropos NPC, w pacznocie napisano że z sitów relic i data usunieto wszystkie NPCe, ale chyba nie do końca to tak jest, wczoraj w WH C5 na data siedziało kilkanaście sleeperów. Bawił sie juz ktoś z hackingiem w WH? Wszędzie są sleepery czy tylko w tych wyzszych klasach?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:30:37 »
Hmmm, znaczy na anomkach z hackingiem nie ma teraz ratów, czy jak?

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:45:10 »
http://themittani.com/features/how-win-hacking-guide 

Poradnik jaki znalazłem.
Jeśli ktoś zna inne to poproszę  :)
Jak dla mnie ten hacking to strzał w dyszke, wreszcie jakas fajna zabawa bez upierdliwego, wszechobecnego strzelania ratów. Jedyne zastrzeżenie to to że ta "gierka" mogłaby wymagać odrobinkę większego główkowania.
Apropos NPC, w pacznocie napisano że z sitów relic i data usunieto wszystkie NPCe, ale chyba nie do końca to tak jest, wczoraj w WH C5 na data siedziało kilkanaście sleeperów. Bawił sie juz ktoś z hackingiem w WH? Wszędzie są sleepery czy tylko w tych wyzszych klasach?

Raty w WH zostały tak jak były. Usuneli raty z hi low i null.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:53:59 »
Hmmm, znaczy na anomkach z hackingiem nie ma teraz ratów, czy jak?
Nie ma.
Raty w WH zostały tak jak były. Usuneli raty z hi low i null.
Dziękować  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:00:30 »
Kurde fajnie... Czy to przypomina mniej więcej hackowanie z DeusEX najnowszego? Jeśli tak to doskonale :D

Azradiel

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:02:45 »
A może mi ktoś powiedzieć jakie raty są w relicach i data sitach w w-space ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:11:23 »
A może mi ktoś powiedzieć jakie raty są w relicach i data sitach w w-space ?
W c5 na data siedziało kilkanaście fregat i cruzów, jak to jest w innych jeszcze nie wiem. Czy te sie respawnuja tez nie wiem, statek w którym siedziałem nie nadawał sie do zaczepiania kogokolwiek.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:15:16 »
Mnie to się najbardziej podoba to jak teraz łatwo taką skanowaczkę złapać dzięki temu nowemu hackingowi >:D

Stoi sobie taki buzzard czy inny t2 skaner koło kontenerka i hackuje patrząc na ten fajny schemacik, ciach kierunkowy na której sygnaturce siedzi, pac probki, jeb z dzidy i pozamiatane 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:17:14 »
Mnie to się najbardziej podoba to jak teraz łatwo taką skanowaczkę złapać dzięki temu nowemu hackingowi >:D

Stoi sobie taki buzzard czy inny t2 skaner koło kontenerka i hackuje patrząc na ten fajny schemacik, ciach kierunkowy na której sygnaturce siedzi, pac probki, jeb z dzidy i pozamiatane 8)
Nareszcie pefauperzy moga być usatysfakcjonowani  ;) Taki bonus za popsucie small pvp przez zmiane AI ratów  :P
Bardziej ogarnięty i tak będzie patrzył na lokal i D-scan, znów pospada chmara noobów.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:27:39 »
Pefapuerzy mogą być zadowoleni pielgrzymkami na paski w low, po blaszyki do odrabiania ssa.

Aset - ze skutkiem smiertlenym - w tym celu odwiedzili m.in.:

http://koza.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=18076497
http://koza.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=18082137

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2013, 20:37:18 »
Mnie tylko ten zwiewający loot denerwuje.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2013, 20:48:53 »
ten Scorpion to dopiero musiałobyć close pvp

zjammowany biedaczek nawet nie powalczył :-)
pewpew

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2013, 21:49:35 »
Mnie tylko ten zwiewający loot denerwuje.
Jak to jest, im więcej się ma hacking modułów tym więcej możesz ściągnąć do siebie tych puszek, czy zawsze da się tylko jedną?

Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2013, 07:16:39 »
Jak to jest, im więcej się ma hacking modułów tym więcej możesz ściągnąć do siebie tych puszek, czy zawsze da się tylko jedną?

Po wygraniu gry wylatuje wiele puszek naraz z 1 punktu i zaczynają odlatywać w różnych kierunkach (powoli). Zbierasz je do momentu, w którym po prostu nie znikają. Samemu można zebrać ok połowę tych kontenerów. Nie liczyłem ile na raz wypada, ale jest ich chyba kilkanaście. Warto po najechaniu myszką zobaczyć opis takiego kontenera - "data container", "parts container" i zbierać tylko te bardziej wartościowe.

Nie mam jak narazie w tym dużo doświadczenia: w hi-sec 0.8: 2/2 otwarte - loot 10 milionów ISK.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:19:00 »
Jak to jest, im więcej się ma hacking modułów tym więcej możesz ściągnąć do siebie tych puszek, czy zawsze da się tylko jedną?
Ilość modułów nie ma znaczenia, na raz można ściągnąć tylko jedną, świecącą sie na zielono. Zauważ że gdy ściągasz taka puszkę, wszystkie inne świecą na żółto.
W pojedynkę nie ma chyba możliwości wyłapania wszystkich, mój rekord to 10 puszek  ;)
Z tym że nazwa puszki chyba ma niewielkie znaczenie, łapałem przede wszystkim z nazwą blueprint a w cargo nie pojawił sie nawet jeden, za to masa jakiegoś śmiecia.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:34:13 »
Wczoraj zbieraliśmy we 3 i tak potrafiły 1-2 zniknąć :P

Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:12:59 »
Z tym że nazwa puszki chyba ma niewielkie znaczenie, łapałem przede wszystkim z nazwą blueprint a w cargo nie pojawił sie nawet jeden, za to masa jakiegoś śmiecia.

Zastanowiłbym się jeszcze nad tym, bo o ile dobrze rozumiem to w danych kontenerze mamy grupę towarów co mogą nam wypaść. I tak co innego wypadnie z "Scraps Container" - złom, a co innego z Parts Container, Data Container, Materials Container, Equipment Container. Dla mnie wartościowe były jedynie "Data Parts Container", gdyż w 2 takich były przedmioty po 5 milionów ISK, reszta to były jakieś śmieci.

Z tego co rozumiem może dojść do takiej sytuacji jak opisuje VonBeerpuszken, że zbieramy kontenery, które powinny z nazwy zawierać coś wartościowego, a dostajemy w zamian nic. Danego lootu może w ogóle nie być w danej lokacji do hackowania/analizy. Z pomocą przychodzi z tego co czytałem cargo container żeby szybko ocenić czy w ogóle nam np. blueprint może wypaść. Skoro go nie ma w puszcze to można chyba bezpiecznie założyć, że zbieranie w takiej sytuacji "blueprint container" przyniesie sam crap.

Jak ktoś będzie miał chwilę lub ja pod wieczór spróbuję sprawdzić pewną niepotwierdzoną hipotezę:
1. Sprawdzamy cargo scannerem kontener przed otwarciem.
2. Wybieramy sobie przedmiot, który byśmy chcieli dostać - zapamiętujemy jego grupę, w której powinien być np. jaki widzimy w cargo scanner, że może nam wypaść blueprint to winien chyba wypaść tylko w "Blueprint Container" (nie widziałem osobiście z taką nazwą jeszcze).
3. Wygrywamy grę
4. Zbieramy tylko kontenery, w których "spodziewamy" się znaleźć coś wartościowego  (np. przytoczony wyżej "Blueprint Container") pomijając resztę.

Nie wyczytałem nigdzie czy ktoś coś takiego testował, więc póki co myślę, że metoda opisywana przez Pabllo, czyli 2-3 osoby zbierające naraz jest optymalna. Jak się okaże, że można zbierać tylko 1 grupę towarów bo w reszcie i tak wiemy, że będzie crap to i 1 osoba zbierze cały wartościowy loot.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 09:39:57 wysłana przez Siro »

Azradiel

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:16:46 »

Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:31:28 »
Nie testowałem, ale podobno:
http://neural-boost.com/minicontainer-loot-distribution
Dzięki za link, to wyjaśnia między innymi to, że ja swój wartościowy loot wyjąłem z "parts", a nie "data" container.
U mnie na Data Site wypadło dokładnie tak:
Data Minicontainer: Data Sheets (crap)
Equipment Minicontainer: Hydrogen Batteries (crap)
Material Minicontainer: Carbon (crap)
Parts Minicontainer:
        Datacores (2 za łącznie 10mln ISK)
        Electronic Parts (crap)
Scraps Minicontainer: Metal Scraps (crap)
Więc zgodzę się, z zaproponowanym w linku przez autorów artykułu kolejnością zbierania kontenerów.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:40:07 »
Ech, wychodzi na to że samo hackowanie to pryszcz, cała sztuka zaczyna sie podczas wyłapywania kontenerków  ;)
Jeszcze jedna sprawa, może ktoś sie orientuje czy jakość lootu zależy od security systemu ?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Azradiel

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:40:36 »
Jedyne co mnie boli w tym wszystkim, to że nie mam slota na cargo scaner :P chyba, ze wywalę afterburnera...

Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 06, 2013, 09:57:53 »
Jeszcze jedna sprawa, może ktoś sie orientuje czy jakość lootu zależy od security systemu ?

Z tego poradnika co był wklejony wcześniej: "Overall, I’ve gotten 5-10m a structure on average in nullsec (~40-60m/site), with some higher-value drops as well"
Ja w Hi-sec 0.8 miałem 5m/structure i tylko 2 struktury, czyli 10m/site.

Wychodzi na to, że jak oni w 0.0 mieli 5-10m na strukturę to jakość lootu nie zależy od security, ale może zależy ilość site'ów? Ja widziałem w 0.8 najwięcej 3 structury, a wg. ich opisu w null było ich znacznie więcej.

Azradiel

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:11:07 »
Pytanie, można te małe wylatujące pojamniki dodać do overview albo zrobić zeby było widać ich nazwy ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:31:15 »
Pytanie, można te małe wylatujące pojamniki dodać do overview albo zrobić zeby było widać ich nazwy ?
Niestety nie da się.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:30:33 »
Czy to nie jest tak że im większy statek tym łatwiej jest wyłowić więcej tych minikontenerów, bo krócej się je ściąga?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 06, 2013, 20:30:27 »
Wychodzi na to, że jak oni w 0.0 mieli 5-10m na strukturę to jakość lootu nie zależy od security, ale może zależy ilość site'ów? Ja widziałem w 0.8 najwięcej 3 structury, a wg. ich opisu w null było ich znacznie więcej.
W 0.0 jesteś w stanie z takiego site'u wyciągnąć 5m jaki i 500m, a 2b się może zdarzyć jak szpilka dropnie.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 06, 2013, 22:23:26 »
W 0.0 jesteś w stanie z takiego site'u wyciągnąć 5m jaki i 500m, a 2b się może zdarzyć jak szpilka dropnie.
WhiteCat czyli znalazłeś coś co było za 500m? Podziel się doświadczeniami bo wiele osób się nie bawi w analizę/hacking i mało jest jeszcze o tym informacji.

Ja sprawdziłem teorię z rana i tak:
1. Przy skanowaniu cargo widać od razu co ciekawego dropnie (ja dzisiaj widziałem zawsze tylko jedną grupę np. 2 dekryptory lub 4 różne rzeczy z salvage),
2. Gdy wiemy co ma dropnąć to możemy zbierać tylko te pojedyncze kontenery,
3. Z uwagi, na ilość jaka wypada samemu i tak ciężko jest wyłapać te z odpowiednią nazwą (z reguły 1 mi ucieka, raz złapałem wszystkie i miałem 2/2 z rzeczy wyświetlonych w cargo scannerze).
4. Jak podniesiesz kontener z tym co nie wyświetliło się w cargo scannerze to będzie to crap (data sheets, electronic parts, itd.),
5. Ilość structure tym razem była wyższa niż 3 t.j. raz 4, raz 5.
6. Może się trafić, że cargo scanner wykaże pustą skrzynkę, a i tak gra się odpali... zgadnijcie co wtedy wypada :)

Co do jakości mam takie spostrzeżenie, może komuś się też udzieliło?
Jak anomalia wyskanowuje się łatwo to wypadają z niej rzeczy bardzo słabe - towar za 1m isk, jak się ją wyskanowuje bardzo trudno (max rozdzielczość i dopiero można złapać 100%) to mam towar za ok 10m isk. Tu się rodzi pytanie, czy o jakości nie determinuje sama trudność znalezienia anomali. Ja nie mam jeszcze wyskilowanych w pełni umiejętności więc szybko widzę jak coś się nie chce zeskanować w 100% - wyszkolone postacie z lepszym ekwipunkiem pewnie mają zawsze 100%. Może jest właśnie tak, że w lowsecu dodatkowo generują się anomalie wymagające większych skilli do znalezienia i niosące za sobą bardziej wartościowy loot? Z tego co czytałem mining site'y w lowsecu mają inny skład i więcej złoż niż w hi-sec więc idąc tym tropem pewnie security status ma znaczenie dla jakości znalezionych przedmiotów.

Pomijając powyższe po skanowaniu cargo i tak wiemy co nam wypadnie i jakie kontenery zbierać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 23:00:56 wysłana przez Siro »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2013, 06:14:13 »
Wczoraj zauważyłem też ciekawą rzecz, czas "życia" małych kontenerków nie jest stały, na niektórych sitach "żyją" dłużej, zebrałem około 10 wybierając sobie te lepsze, na niektórych znikają zanim zdążysz zahaczyć trzy z nich i to pierwsze lepsze z brzegu.
Jeszcze nie wylapałem żadnej zależności z tym związanej  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Peter

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2013, 14:30:52 »
Swoją droga potwierdza sie, że dobry marketing działa cuda.
Tak się ludziska najarali na te nowe eksploracje, tyle wyciagneli fantów z puszek, że rynek praktycznie uległ załamaniu - obroty kilka razy większe niż zwykle, a ceny na ryj do dołu.

Jak z tym nic nie zrobią, to eksploracja będzie znacznie mniej dochodowa (niższe ceny fantów w skupie), jak coś zrobią to bedzie mniej fantów dropić i też spadnie dochodowość.
Trochę paradoksalnie padają właśnie ofiarą swego sukcesu  :P

Azradiel

  • Gość
Odp: Nowy hacking
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 07, 2013, 14:40:12 »
Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać powiedzmy za 2 tygodnie, wtedy boom pewnie trochę zmaleje i rynek się ustabilizuje.