Autor Wątek: DDoS na TQ  (Przeczytany 24257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 03, 2013, 16:59:52 »
Wolałbym 50k free SP zamiast 1 dzień suba.

Phobeus

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 03, 2013, 17:39:52 »
Proste. 50k sp masz instant, a ostatni dzień suba wykorzystasz dopiero jak odejdziesz z gry, czyli praktycznie na tym nie skorzystasz

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 03, 2013, 21:38:25 »
To nie jest prawda, bo przesuwając o 1 dzień koniec suba, przesuwa się także o 1 dzień tę 10-dniową przypominajkę. Więc de facto ten dzień Ci dają w okresie przed nią i jest wykorzystany szybko.

Chyba że ktoś opłaca grę z karty?

Co nie zmienia faktu, że SP są najlepsze - bo 50k SP za dobę to mało kto wykręca akurat w momencie jak gra się wywala.
Cała prawda o moim graniu...


Goomich

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 03, 2013, 22:24:04 »
To nie jest prawda, bo przesuwając o 1 dzień koniec suba, przesuwa się także o 1 dzień tę 10-dniową przypominajkę. Więc de facto ten dzień Ci dają w okresie przed nią i jest wykorzystany szybko.

Grę opłacasz w miesięcznych kawałkach. Co roku płacisz 12 razy. Gdy na dwa tygodnie przed końcem suba stwierdzisz, że masz już dość, te ostatnie 14 dni się "marnuje". Gdyby dali darmowy dzień, to ci się zmarnuje 15 dni. Albo gdy wygaśnie ci konto jak pojedziesz na wakacje. Z darmowym dniem wygaśnie dzień później. Sukces.

Cytuj
Chyba że ktoś opłaca grę z karty?

To czy płacisz pleksami, kartą, czy robisz laskę Hilmarowi niczego to nie zmienia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 22:30:15 wysłana przez Mona X »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 03, 2013, 22:36:35 »
Tu już brniemy w czysto akademickie dywagacje o tym, kiedy de facto płacimy za grę.

Dla mnie dodanie dnia przesunie mi płatność plexem o 1 dobę później, więc w praktyce wykorzystam dzień w ciągu najbliższego miesiąca, a nie kończąc subskrypcję. Dla jasności - płacę plexami. Nawet rezygnując z grania (tak jak to już raz zrobiłem rok temu), dogrywam pozostały mi czas do końca - w końcu jest to opłacone itd itd.

Nie mam pewności jak działa płacenie kartą - w tym przypadku chodziło mi o automatyczne odnawianie subskrypcji - ale zakładam, że dzień przelewu nie zmienia się wraz z dodaniem dodatkowego dnia i tu faktycznie mielibyśmy do czynienia z przesunięciem bonusa na koniec subskrypcji.
Cała prawda o moim graniu...


Goomich

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 03, 2013, 22:52:00 »
Ale dlaczego zrezygnowałeś wtedy?

Phobeus

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 03, 2013, 23:44:14 »
To czy płacisz pleksami, kartą, czy robisz laskę Hilmarowi niczego to nie zmienia.
Prawie oplułem monitor kawą ;D

LukSim

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:31:23 »
A teraz mamy dłuugi planowany postój maszyny od godziny 9:00 czasu PL wszystko stoi (jednak tym razem dostaliśmy komunikaty  że nastąpi przerwa :)).

Czyżby nowy Update :)

Pozdrawiam

Starakopara

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:50:42 »
A teraz mamy dłuugi planowany postój maszyny od godziny 9:00 czasu PL wszystko stoi (jednak tym razem dostaliśmy komunikaty  że nastąpi przerwa :)).

Czyżby nowy Update :)

Pozdrawiam

tak, nazywa się Odyssey i był od dawna planowany :)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:42:28 »
Ale dlaczego zrezygnowałeś wtedy?

Zmęczenie grą?
Cała prawda o moim graniu...


Goomich

  • Gość
Odp: DDoS na TQ
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:54:55 »
I jak jesteś zmęczony, to jeszcze bardziej się męczysz, bo opłacone?