Autor Wątek: Spółdzielnia badawczo-produkcyjna (high-sec).  (Przeczytany 3724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tadeus72

  • Gość
Spółdzielnia badawczo-produkcyjna (high-sec).
« dnia: Czerwiec 02, 2013, 06:31:17 »
Witam serdecznie,

Szukam paru mniej lub bardziej początkujących przemysłowców/handlarzy, bądź industrialnych altów, do wspólnego użytkowania POSa niedaleko jita. Corp raczej z tych nastawionych na maksymalizacje zysków członków, czyli pozbawiony ograniczeń, co do tego gdzie, kiedy i co macie robić.

Dla chętnych będą jednak czasem integracyjne mining opsy przy piwku (zapewniona będzie bezpłatna rafinacja, z minerałami robicie co chcecie).

Nowi pozbawieni są jakichkolwiek opłat, starsi dają co łaska na paliwo. Dla nowych zorganizowane zostaną też szkolenia (np. w użytkowaniu oprogramowania zewnętrznego do produkcji i sprzedaży).

Jeśli więc kogoś interesuje przemysłowa strona Eve i jednocześnie nie chce w tym celu latać po Wormholach albo innym 0.0 tylko siedzieć wygodnie w the Forge, blisko największego rynku zbytu, to jak najbardziej zapraszam.

W razie zainteresowania proszę o kontakt z Nahtanius w grze. Anonimowość oczywiście ze względu na wardeci niezwykle popularne w tych regionach :)

Pozdrawiam i zapraszam.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Spółdzielnia badawczo-produkcyjna (high-sec).
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2013, 14:11:07 »
primo takim ogłoszeniem sam prosisz się o scam / avox
secundo
[admin]http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=9294.0[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tadeus72

  • Gość
Odp: Spółdzielnia badawczo-produkcyjna (high-sec).
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2013, 14:28:06 »
A, wybacz. Jakiś ślepy jestem bo szukałem regulaminu działu i go nie znalazłem. Cóż w takim razie nie ma możliwości, by zgodnie z regulaminem wystawić ogłoszenie o jakie mi chodzi, proszę o więc o zamknięcie/skasowanie topicu.

Poza tym każde założenie industrialnego corpa, rekrutującego ludzi spoza kręgu znajomych jest proszeniem się o awox i corp thiefów, takie już realia EVE :)