Autor Wątek: Powrót z U  (Przeczytany 7909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Powrót z U
« dnia: Maj 19, 2013, 21:55:53 »
Witam wszystkich (ponownie) o7. Trzy (matko jak ten czas leci) lata temu próbowałem zacząć przygodę z EVE. Ukończyłem szkolenia (Licencja bojowa UA), próbowałem (bardzo krótki staż:D) swoich sił w LFN i dałem sobie spokój. Wystraszyłem się po pierwszym roamie, że sobie nie poradzę, że EVE nie jest dla takich tępaków jak ja itp. No i teraz wracam. Z mocnym postanowieniem, że teraz to na pewno zostanę na dłużej, że teraz się uda...mam nadzieję :) Co prawda po takiej przerwie chyba znowu zapukam do UA gościnnych drzwi?? Przyjmują byłych kadetów?  >:D Tak więc jeszcze raz pozdrawiam wszystkich!! Do zobaczenia (byle nie na Waszych killboardach ;D )

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2013, 07:42:22 »
tylko dużo nie kop :-*
pewpew

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2013, 08:09:15 »
Nie ma mowy:D Kopanie wywietrzało mi z głowy już po szkoleniu w UA. To żmudna harówka. Już wole czerwone krzyżyki zabijać.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2013, 11:26:27 »
Nic nie boj, jezeli masz swiadomosc swoich brakow, to znaczy ze nie jestes az takim tepakiem, jak by Ci sie to wydawalo. Cos o tym zdaje sie wiemy ostatnio w c0venie. ;)

Wracaj do UA, za tydzien akurat chlopaki zaczynaja wizyte w nullsecu, moze tym razem Ci sie bardziej spodoba, a jak nie to teraz w EvE jest naprawde duzo wiecej do roboty, niz 3 lata temu (kiedy ja tez zaczynalem).

[CHUJI] Fairfax Narmolaya

  • ZLY CHUJI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Fairfax Narmolaya
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Brothers in Arms Alliance
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2013, 11:52:28 »
a tam odrazu null.
w WH tez znajdziesz z nami co robic. Postrzelamy do 3jek a kaske wyfarmimy na sleepersach :)

nasz kb.
www.evil-ones.pl

w t1 spokojnie na poczatku sie odnajdziesz

Pozdrawiam :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2013, 12:54:24 »
Nie ma mowy:D Kopanie wywietrzało mi z głowy już po szkoleniu w UA. To żmudna harówka. Już wole czerwone krzyżyki zabijać.

"Hell, I like you. You can come to my house and fuck my sister" (SGT Hartmann, "Full Metal Jacket")


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2013, 13:09:39 »
* Doom podejrzliwie zerka czy Sokół założy kastet czy uzna że starczy mu złoto które normalnie nosi na palcach  w ramach reakcji na reakcję Ulf'a :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2013, 13:18:32 »
Is that you John Wayne? Is this me?:D Tak powinienem nazwać swój char Gomer Payle:D
UA odwiedza 0.0? Uuu spytam może zabiorę się z nimi! Mityczne 0.0 no ale przez chwile je widziałem przynajmniej!!:D Niektórzy nigdy nie wylecą poza 0.8:P

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2013, 13:21:00 »
Is that you John Wayne? Is this me?:D Tak powinienem nazwać swój char Gomer Payle:D
UA odwiedza 0.0? Uuu spytam może zabiorę się z nimi! Mityczne 0.0 no ale przez chwile je widziałem przynajmniej!!:D Niektórzy nigdy nie wylecą poza 0.8:P

UA ma w miare regularne szkolenia w roznych rodzajach systemow (WH, Low, Null) prowadzone wlasnymi silami lub we wspolpracy z polskimi organizacjami zyjacymi w danym srodowisku. Teraz mlodziez trafia pod skrzydla c0venu, jedynego polskiego aliansu, ktory ma jeszcze do niedawna mial wlasnego sova.  >:D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2013, 13:21:46 »
Is that you John Wayne? Is this me?:D Tak powinienem nazwać swój char Gomer Payle:D



Zagadaj ingame (będę pewnie po 20.00 PL - SokoleOko) i jeśli masz chęć, żeby zmierzyć się z Eve "the hard way", może będę miał dla Ciebie propozycję.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 20, 2013, 13:37:00 »


Zagadaj ingame (będę pewnie po 20.00 PL - SokoleOko) i jeśli masz chęć, żeby zmierzyć się z Eve "the hard way", może będę miał dla Ciebie propozycję.

Kolega moze jeszcze nie umiec latac Wolfem.  >:D ;D

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 20, 2013, 13:52:40 »
Chyba może sprawdzę jutro. Po 3 latach przerwy nie pamiętam sorry. Do HAC-y amarrskich 1 skill brakuje. Pamiętam że chyba szkoliłem matarskie shipy też. Gorzej z shield tankiem może być lub innymi pobocznymi skillami.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2013, 13:55:38 »
Isen Cię niecnie podpuszcza. Pokazywanie się na overviu Sokoła i podejrzewam nie tylko Sokoła w wolfie to obecnie nienajlepszy pomysł ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2013, 14:07:37 »
Chyba może sprawdzę jutro. Po 3 latach przerwy nie pamiętam sorry. Do HAC-y amarrskich 1 skill brakuje. Pamiętam że chyba szkoliłem matarskie shipy też. Gorzej z shield tankiem może być lub innymi pobocznymi skillami.

Wiedziałem, jest potencjał. Jak będzie wola napierdalania wszystkiego co się rusza, to hohoho... ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 20, 2013, 14:24:01 »
Isen Cię niecnie podpuszcza. Pokazywanie się na overviu Sokoła i podejrzewam nie tylko Sokoła w wolfie to obecnie nienajlepszy pomysł ;)

No kto nie ryzykuje ten.... a poza tym Wolf na kb to takie święto?:D Dobra czego nie zrozumiałem?:D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 20, 2013, 14:29:37 »
No kto nie ryzykuje ten.... a poza tym Wolf na kb to takie święto?:D Dobra czego nie zrozumiałem?:D

Już tłumaczę, faktycznie żarcik trochę hermetyczny, był skierowany do Sokolego, a nie do Ciebie. SokoleOko to jeden z Fleet Commanderów (niektórzy twierdzą, że jedyny ;)) wśród tzw. Polish Community. Wczoraj prowadzona przez niego flota drogich statków Tech3 została dość nieprzyjemnie pokaleczona z powodu głupiego zachowania kolegi, który leciał właśnie Wolfem. W związku z czym Sokole dokonał egzekucji tego Wolfa później pod stacją i podejrzewamy, że mu się teraz źle będą Wolfy kojarzyć przez jakiś czas. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2013, 14:31:05 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 20, 2013, 14:43:27 »
SokoleOko to jeden z Fleet Commanderów (niektórzy twierdzą, że jedyny ;)) wśród tzw. Polish Community.

To też jest hermetyczny żart - w tzw. "polskiej komunie" jest wielu dobrych FC, a ten "jedyny" wziął się kiedyś od eventu, który miałem poprowadzić, a padł mi komp i nie znalazł się nikt, kto by się podjął poprowadzenia... roama w koparkach (to chyba Mackinawy miały być?).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 20, 2013, 15:25:13 »
czytaj od tego miejsca
http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10528.msg198574#msg198574

Przeczytałem. Chyba łapię. Nie mogli skoczyć przez  bramę. No właśnie tego się najbardziej obawiam. Epic fail z mojej strony i kupa ludzi traci dużo isk, mnóstwo fun-u z gry a "jedyny fc polish community" robi rage quit  i uninstall eve:D. Ale zobaczymy jak będzie. Mam więcej odwagi niż ostatnim razem.

PS No faktycznie pokazywanie się nawet w rifterze w okolicach Covenu to zły pomysł:D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 20, 2013, 15:37:19 »
Po prostu należy słychać FC i robić to co on mówi. Jak pada hasło "deaggro, stop shooting, scoop drones, DOUBLE, TRIPLE check you aren't agressing because if you fuck this up, we all are going to die" to chyba naprawdę nie trzeba mieć doktoratu, żeby wiedzieć co robić ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 20, 2013, 15:42:08 »
Tak coś mi do bani właśnie przyszło. Sprawdziliście czy typ był na właściwym kanale właściwego ts'a? Bo różne rzeczy już widziałem i słyszałem...
Np do tej pory się zastanawiam jakim cudem wygrałem raz bitwę w czołgach na CW, dowodząc jak się okazało bez mojego najlepszego arciarza a kanale bo tuż przed walką ktoś go zassał na inny kanał i zapomniał przerzucić spowrotem...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 20, 2013, 15:50:11 »
Jest to jakiś pomysł, ale z drugiej strony, trzeba być mega osłem, żeby nie zauważyć że się nie słyszy FC.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 20, 2013, 15:51:24 »
Nikogo nie obrażając (nie znam gościa) zdaje się ze i tak macie o nim takie zdanie że "osioł" to dla niego komplement z waszej strony

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 20, 2013, 16:03:33 »
No nie trzeba mieć nawet magistra. Tego akurat uczą w UA. Ale jak ja pamiętam mój jedyny roam po 0.0 to z wrażenia nie pamiętałem jak się oddycha. Gacie pełne brązowej substancji:D I też zaliczyłem faila. Nie wiedziałem gdzie się wpisuje hasło do skoku. Jakoś mi to umknęło na szkoleniu. Poza tym miałem stare hasło jak się okazało. I zostałem z tyłu za flotą. Mój guru w LFN Soobocz (pozdrawiam serdecznie!! Gra jeszcze? Wiem ze nie sa w Coven) został ze mną i za chwilę dołączyliśmy. Potem było już ok. Bez faili. Nawet coś tam tacklowałem. W sumie flota nie wtopiła ale zamieszanie na ts spowodowałem dość spore.
Dramatyczna historia co?:D Okej to ode mnie tyle. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich i do uslyszenia/zobaczenia.

Starakopara

  • Gość
Odp: Powrót z U
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 20, 2013, 16:49:55 »
Isen Cię niecnie podpuszcza. Pokazywanie się na overviu Sokoła i podejrzewam nie tylko Sokoła w wolfie to obecnie nienajlepszy pomysł ;)

Ćśśśśśs Mando, psujesz zabawę :P