Autor Wątek: Alliance Tournament XI  (Przeczytany 82527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:56:49 »
Jeśli ktoś do tej pory nie potrafił wykorzystać zmian w dominixach, lub nie chciał, w dużych walkach dowolnej wielkości flotach, to AT mu w tym nie pomoże.
Co najwyżej zobaczysz próbę odtworzenia schematu dla małej wielkości floty, co skończy się failem, bo w AT masz częściowo kontrolowane środowisko, i tak jak Jabolex napisał, w AT nie wyskoczy Ci nagle kilka bomberów żeby ściągnąć te sentry, itd.
Ewentualnie własnie teraz klepnął sie w czoło na zasadzie, gdzie ja kurwa miałem głowe że na to nie wpadlem???  :P
Albo sie bał spróbować, bo jeszcze wtopi...
Myślisz że ci wszyscy w AT tak nagle sami w jednym czasie powpadali na ten pomysł? Czy raczej na zasadzie podpatrzenia u konkurencji?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 22, 2013, 12:59:35 »
ja nie gram aktywnie od paru miesięcy i obeszły mnie te zmiany w odyssey, więc nie musiałem się klepać w czoło.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:05:08 »
Są przekoksane w realiach AT, bo jakoś nie widać normalnych walk 500 ziemniaków vs 700 ziemniaków, o to mi chodzi!


Przykladowe bitki z udzialem Domkow:

http://kb-dda.ru/battle/b7887/
http://kb-dda.ru/battle/b7892/
http://killboard.nullisecunda.com/?a=kill_related&kll_id=28673



Rook, z calym szacunkiem to jednak widac, ze nie grasz w te gre. W tej chwili co najmniej 3 powerbloki wykorzystuja floty na Sentry Dronkach - czyli Dominixy z supportem Neutujacych Geddonow lub Dominixy po prostu:

N3, The Dinner Squad i Darkness of Despair.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:07:25 »
Obys miał racje... tylko nie zastanowiło Cie dlaczego tak wielu ludzi wspomina o tym że już walka flot sprowadzila sie do anchor, assist, serial?
Pamietasz z drejkami? Jeden ally sie tak zabawił, na YT pokazał sie film, po czasie gdzie nie spojrzałeś były drejki. A AT ma bardzo szeroką rzesze odbiorców.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:10:39 »
Isengrim, no przecież napisałem skąd się bierze większa ilość bitek z udziałem ziemniaków.
Przeczytaj z uwagą co Panowie wyżej próbują wmówić, że po AT XI zwiększy się ilość bitek z udziałem Domków, no jak niby ma się zwiększyć ?
Skoro już wzrosła, AT XI jest teraz, DDA i Odyssey było w przeszłości.

Polecam szczególną teorię względności, próbujecie tutaj stworzyć paradoks odwrócenia zasady przyczyna > skutek.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:14:13 »
Isengrim, no przecież napisałem skąd się bierze większa ilość bitek z udziałem ziemniaków.
Przeczytaj z uwagą co Panowie wyżej próbują wmówić, że po AT XI zwiększy się ilość bitek z udziałem Domków, no jak niby ma się zwiększyć ?
Skoro już wzrosła, AT XI jest teraz, DDA i Odyssey było w przeszłości.

Polecam szczególną teorię względności, próbujecie tutaj stworzyć paradoks odwrócenia zasady przyczyna > skutek.

Nie nie panie dzieju, JESZCZE nie są wykorzystywane masowo, raczej na zasadzie że gdzies, ktoś i prawdopodobnie sie dobrze sprawują.
A wogóle, co by mnie prorokował, dzieki domkom i nieogarnięciu niektórych w CCP, zamiast AT mamy nude na resorach i jest to fakt niepodważalny  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:20:20 »
OK, zrozumialem.

All-in-all, ponieważ CCCP nie zna swojej gry jakoś zbyt dobrze  >:D to dobrze, że taki promocyjny event pokazujący jak Dominixy z Sentrami są niezbalansowane zarówno w małych "kontrolowanych" walkach, bo dzięki temu może ktoś zwróci uwagę, że są równie niezbalansowane we flotach (Drejki w AT nie miały szansy się tak wykazać, bo one w małych ilościach tak nie działały).

Puszek: rozumiem, ze "JESZCZE nie są wykorzystywane masowo, raczej na zasadzie że gdzies, ktoś i prawdopodobnie sie dobrze sprawują" oznacza, iż 0.0 powerhorse, jakim jest CVA jeszcze ich nie wykorzystuje, a to, że masowo lata w nich drugi co do wielkości Powerblock w EvE (N3 czyli NCdot i Nulli Secunda) oznacza jedynie, ze sa to testy polowe niesprawdzonego setupu. :P

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:26:05 »
Lekko odpuszczając sobie AT, ale idąc tym tropem, patrząc co się dzieje u nas (CFC) - bo jest często wykorzystywane:
- znerfią sentry,
- znefią Megasy,
- znerfią bombery (nie da się lokować struktur),
- znerfią cokolwiek (...) bo jest wykoksane w stosunku do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:26:32 »
Puszek: rozumiem, ze "JESZCZE nie są wykorzystywane masowo, raczej na zasadzie że gdzies, ktoś i prawdopodobnie sie dobrze sprawują" oznacza, iż 0.0 powerhorse, jakim jest CVA jeszcze ich nie wykorzystuje, a to, że masowo lata w nich drugi co do wielkości Powerblock w EvE (N3 czyli NCdot i Nulli Secunda) oznacza jedynie, ze sa to testy polowe niesprawdzonego setupu. :P
Brawo!!! własnie wygrał pan pierwsza nagrodę nieczytającego ale wypowiadajacego się w temacie którego nie czyta  ;D

Gwoli uściślenia, zerknij na poprzednia stronę.

@Jabolex, a co sie stało z missilami na placz że drejki przekosowane i wszędzie tylko drejki?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:28:39 »
Isengrim, no przecież napisałem skąd się bierze większa ilość bitek z udziałem ziemniaków.
Przeczytaj z uwagą co Panowie wyżej próbują wmówić, że po AT XI zwiększy się ilość bitek z udziałem Domków, no jak niby ma się zwiększyć ?
Skoro już wzrosła, AT XI jest teraz, DDA i Odyssey było w przeszłości.

Polecam szczególną teorię względności, próbujecie tutaj stworzyć paradoks odwrócenia zasady przyczyna > skutek.

Totalnie potrafię sobie wyobrazić liderów małych aliansów, którzy oglądając z wypiekami na buźkach wyczyny tych Dominixów na AT rzucają się do EFT, a godzinę później leci alians mail "rzućcie wszystko co robicie, za miesiąc każdy ma mieć sentry T2 i Gallente BS na IV"!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:30:08 »
Brawo!!! własnie wygrał pan pierwsza nagrodę nieczytającego ale wypowiadajacego się w temacie którego nie czyta  ;D

Gwoli uściślenia, zerknij na poprzednia stronę.

@Jabolex, a co sie stało z missilami na placz że drejki przekosowane i wszędzie tylko drejki?

Dobra, przyznaję się, pogubiłem się w meandrach Twoich zmiennych stanowisk i wywodów, ewentualnie to co napisałeś w poprzednim poście to była IRONIA. ;)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:33:21 »
W takim kontekście się zgadzam Sokole, ale jak wdupią taką flotkę raz czy dwa kompletnie bezsensownie to im się odechce, bo poza ekosystemem AT skontrować to jest dość łatwo.
Efekt? Tak szybko jak szybko zacznie się szał na dominixy w małych flotach, tak szybko się skończy.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:34:28 »
@Jabolex, a co sie stało z missilami na placz że drejki przekosowane i wszędzie tylko drejki?

Właśnie i jako czysto rasowego Kaldaryjczyka, "mocno" mi się oberwało.
Dlatego nerfy mnie wnerfiają.

I czym będę robił max ticka, no czym? <- żart  :)  :D  ;D  ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:40:27 »
Poza tym, skoro takie kerbirskie CVA wykorzystuje z powodzeniem od pacza takie floty, to chyba to co nieco swiadczy o ich skuteczności  :P
Dobra, przyznaję się, pogubiłem się w meandrach Twoich zmiennych stanowisk i wywodów, ewentualnie to co napisałeś w poprzednim poście to była IRONIA. ;)

Cóż za zakręcony w supełek meandr....
Ah..rozumiem, znów mnie strollowałeś  ???

Totalnie potrafię sobie wyobrazić liderów małych aliansów, którzy oglądając z wypiekami na buźkach wyczyny tych Dominixów na AT rzucają się do EFT, a godzinę później leci alians mail "rzućcie wszystko co robicie, za miesiąc każdy ma mieć sentry T2 i Gallente BS na IV"!


Dokładnie, AT oglądają tysiące graczy, nieważne czy At się rózni od real gry, ludzie widzą co widzą i w to wierzą.

W takim kontekście się zgadzam Sokole, ale jak wdupią taką flotkę raz czy dwa kompletnie bezsensownie to im się odechce, bo poza ekosystemem AT skontrować to jest dość łatwo.
Efekt? Tak szybko jak szybko zacznie się szał na dominixy w małych flotach, tak szybko się skończy.
albo będą kombinować jak koń pod górę żeby to ulepszyć, bo skoro sie zainwestowało czas to szkoda to stracić... poza tym... "przeca to tak świetnie działało, to musi działać"  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:42:47 »
Dokładnie, AT oglądają tysiące graczy, nieważne czy At się rózni od real gry, ludzie widzą co widzą i w to wierzą.

Jeśli nie rozumieją dlaczego coś ma sens w AT a poza już nie, to nie będą też rozumieć dlaczego wdupiają mając taki OP setup, i jeszcze szybciej się zniechęcą, zatoczyliśmy koło do punktu gdzie napisałem że jak już ktoś miał na to wpaść i umie to wykorzystać to z tego już korzysta.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:44:57 »
Jeśli nie rozumieją dlaczego coś ma sens w AT a poza już nie, to nie będą też rozumieć dlaczego wdupiają mając taki OP setup, i jeszcze szybciej się zniechęcą, zatoczyliśmy koło do punktu gdzie napisałem że jak już ktoś miał na to wpaść i umie to wykorzystać to z tego już korzysta.
Hie hie, a ja wróce do tego co napisałem wczesniej, obys miał rację  ;D

Apropos tematu, wiesz że macie szanse na spotkanie z nami, znaczy z CVA?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:47:14 »
tak, wiem  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:48:20 »
Powiedz chłopakom żeby nie byli zbyt brutalni  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:50:10 »
To mam pytanie o bany:
Jak zbanuje się Dominixa to Navy Dominixa też czy nie?
Czy to będą dwa statki.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:53:33 »
Jak banujesz Dominixa to Dominixa, jak Navy Domi to Navy Domi.
Bany są na konkretne statki, dodatkowo bany omijają flag shipy, znaczy że jak banujesz Vindi to przeciwnik itak może Vindi wystawić jeśli był on zgłoszony jako flagowy statek, ale drugiego (nie flagowego) Vindi już nie może. Kapisz?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:55:03 »
Puszek nie, tym razem uczciwie nie doczytalem akurat tego posta, ze stosujecie Domki. :P

Jabol: bany sa ship, nie na hull. Czyli DNI jest ok jak zwykle bana dostana.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 22, 2013, 13:58:43 »
Dzięki za wyjaśnienia.
No to będzie ciekawie, z tymi banami.
Aż mam banana.  ;)

Dexx

  • Unseen Nomads CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dexx's Shade
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 22, 2013, 15:18:12 »
Witam po długiej przerwie od Centrali :)

Zastanawiam się ile Teamów dostając bana w dominixa wystawi Dominixa Navy, w który nie dostał boosta do zasiegu dron i trackingu. Teraz można było wziąc zestaw bouncerów i wiadomo było że na dominixie można przestrzelić całą arenę a teraz a na wersji Navy będzie trzeba mieć też wardeny żeby walić z dystansu a utrata jednego wardena bedzie znacząco zmniejszała dps.

No i oczywiscie zostały jeszcze Sin, Rattlesnake, Gedon ... wiec myślę, że jeszcze dużo sentry zobaczymy w tym turnieju.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 22, 2013, 15:22:27 »
po pierwsze ziemniak to 17 punktów, navy ziemniak to 19 punktów, a rattle to 20 puntów, raz że te statki nie mają wspomnianych bonusów, a dwa że rozwalają całą układankę jeśli chodzi o punkty, więc to nie takie hop siup zamienić ziemniaka czym innym.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Dexx

  • Unseen Nomads CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dexx's Shade
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 22, 2013, 15:35:01 »
No pewnie, że ziemniaka nic nie przebije, ale w prawie każdym innym setupie zastanawiamy się, co zrobić żeby wygrać bitwe elektroniczną a w setupie z DPSem opartym o sentry możesz mieć to w nosie bo wystarczy, że jeden z twoich statków namierzy primary i wyśle drony. Kwestia tylko tego, czy piloci dronebota ogarna komu dać w danym momencie asystę.

BTW. Lt Rook wygląda na to, że zostało nam tylko wygrać kolejnych 5 meczy i spotkamy się na arenie :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 22, 2013, 19:18:08 »
Ufff...
przeczytałem
Ładnie proszę o uznanie tematu dominików za obgadany w kontekscie nie AT
Ktoś się pokusi o jakieś podsumowanie dnia wczorajszego poza oczywiśtością "mecze zdominowały gangi sentry shipów, w przyszłym tygodniou prawdopodobnie dominixy banowane będą jako pierwsza klasa na dzień dobrry" ?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 22, 2013, 19:58:00 »
Poza tym co napisałeś - ja oglądałem tylko mecze przed przerwą - dominacja dominixów, bardzo dobry mecz między DarkSide. i Shadow Cartel, poza tym rejpy do zera w wykonaniu VoC, Hydry i Pandemiców (którzy oczywiście używali dominixów)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 22, 2013, 20:51:52 »
Po przerwie dokladnie to samo, z tym że jeden urozmaicony prawdziwymi fajerwerkami na dobijanych szipach i jeden przegrany przez ekipę z Dominixami, z tego co pamietam ich logi spadł praktycznie na alfę  ;) Nie pamietam kto to grał, pamiętam tylko że przegrałem zakład  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 22, 2013, 23:19:37 »
Nie nie panie dzieju, JESZCZE nie są wykorzystywane masowo, raczej na zasadzie że gdzies, ktoś i prawdopodobnie sie dobrze sprawują.
A wogóle, co by mnie prorokował, dzieki domkom i nieogarnięciu niektórych w CCP, zamiast AT mamy nude na resorach i jest to fakt niepodważalny  :P

AT pokazuje tylko jaką hujnią eve się stał dzięki panom z rebalance team - nic więcej - ludzie którzy cokolwiek kumają samakują tego już od pewnego czasu.
a ccp sobie dopiero uświadomiło? Ojej - te ziemniaki? ojej nie ma zabawy? ojej... chyba używanie ich to exploit? - zbanujmy! to wina graczy że exploitują naszą grę!
a my chcemy być zajebiści bo jesteśmy ccp! nie ma show, w grze jest nuda i śledź - zostały tylko pompatyczne filmiki dla dziewczynek które mają nasrane w głowach.
dobre.

a kiedy dojdą do tego że obecnie cruzer amarski jest uber kite shipem (omen navy) i bije na łeb wszystkie shipy matarów nie wspominając o frakcji pirackiej?
bo amar to nano  ;)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 22, 2013, 23:31:50 »
AT pokazuje tylko jaką hujnią eve się stał dzięki panom z rebalance team - nic więcej - ludzie którzy cokolwiek kumają samakują tego już od pewnego czasu.
a ccp sobie dopiero uświadomiło? Ojej - te ziemniaki? ojej nie ma zabawy? ojej... chyba używanie ich to exploit? - zbanujmy! to wina graczy że exploitują naszą grę!
a my chcemy być zajebiści bo jesteśmy ccp! nie ma show, w grze jest nuda i śledź - zostały tylko pompatyczne filmiki dla dziewczynek które mają nasrane w głowach.
dobre.

a kiedy dojdą do tego że obecnie cruzer amarski jest uber kite shipem (omen navy) i bije na łeb wszystkie shipy matarów nie wspominając o frakcji pirackiej?
bo amar to nano  ;)

naćpałeś się czy co?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 23, 2013, 00:45:09 »
przyznam ze z godzinke sie ogladalo a pozniej tylko zerkalo... przez te dominixy nie bylo zbyt wiele urozmaicen, moze nastepnym razem nie zrobia zmian w statkach tak krotko przez tournamentem i wylapia ewentualne bledy (jak z czyms przesadza)...

a blobow dominixowych to niezbyt jest jak ugryzc... zasieg to ma 20-250km, alpha jak z arty (nie ma co repowac) i praktycznie niewrazliwe na ewar...
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Naicinh

  • Gość
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 23, 2013, 00:59:05 »
AT pokazuje tylko jaką hujnią eve się stał dzięki panom z rebalance team - nic więcej - ludzie którzy cokolwiek kumają samakują tego już od pewnego czasu.
a ccp sobie dopiero uświadomiło? Ojej - te ziemniaki? ojej nie ma zabawy? ojej... chyba używanie ich to exploit? - zbanujmy! to wina graczy że exploitują naszą grę!
a my chcemy być zajebiści bo jesteśmy ccp! nie ma show, w grze jest nuda i śledź - zostały tylko pompatyczne filmiki dla dziewczynek które mają nasrane w głowach.
dobre.

a kiedy dojdą do tego że obecnie cruzer amarski jest uber kite shipem (omen navy) i bije na łeb wszystkie shipy matarów nie wspominając o frakcji pirackiej?
bo amar to nano  ;)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 23, 2013, 11:54:02 »
naćpałeś się czy co?

Ty go czytasz? Nikt normalny nie ogarnia celu wypowiedzi, sposobu wyrażania się i argumentacji tudzież opinii wyrażanej w grafomanii tego użytkownika. Chyba jesteś pierwszą osobą która mu odpisała od kilku tygodni, z reguły posty po prostu pozostają bez echa ;) A tu Twoja odpowiedź i jeszcze obrazek Nacinha, teraz częstotliwość postowania wzrośnie na fali wysokiego morale....

Dexx

  • Unseen Nomads CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dexx's Shade
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 23, 2013, 13:24:36 »
Pojawiły się już wyodrębnione filmiki z walk.

Nasze dwie walki można zobaczyć tutaj:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLXbRlm2812MYGuIVKkcITDiXNVvIlrHH0

a ogólnie całość jest tu:
Dzień 1wszy: http://www.youtube.com/playlist?list=PLQvKSs1k6DLOurN8bu82rZ5OhKPYFVaQ0
Dzień 2gi: http://www.youtube.com/playlist?list=PLQvKSs1k6DLMpIYY3BOimUasUXuayrpjN

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Alliance Tournament XI
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 23, 2013, 22:43:25 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś