Autor Wątek: [LZ.SZ] Loża szyderców  (Przeczytany 31708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 28, 2013, 21:52:14 »
Jakie to uczucie, bycie rżniętym w dupala?

Opowiesz nam o tym?
Jeżeli o mnie chodzi to dzięki, nie interesują mnie Twoje doświadczenia...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 28, 2013, 23:19:18 »
Kufa brakowało mi tego :D

Soczyste dyskusje oraz odwieczna ciekawostka: płacę za grę CCP gry oraz dodatkowo jakimś lamusom za to, że mogę grać w grę latając koło nich i zarabiając na opłatę dla CCP ;D

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 28, 2013, 23:33:50 »
Soczyste dyskusje oraz odwieczna ciekawostka: płacę za grę CCP gry oraz dodatkowo jakimś lamusom za to, że mogę grać w grę latając koło nich i zarabiając na opłatę dla CCP ;D

No zobacz, tyle czasu i wciąż nie możesz się wyzwolić z magicznego kręgu własnych ograniczeń ;)

SonicBlack

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SonicBlack
  • Korporacja: Loza Szydercow
  • Sojusz: Li3 Federation
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2013, 02:22:55 »
podatek korpowy -> wallet SPR -> Refundacja isk za stracone statki

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2013, 05:00:17 »
Opowiesz nam o tym?
Jeżeli o mnie chodzi to dzięki, nie interesują mnie Twoje doświadczenia...
Poastign by Jabolex:
- rzucić dwie przeciwstawne sobie wypowiedzi do jednego posta
- udawać ironię

Przypominam tylko, jeśli nie zauważyłeś, że z nas dwojga to ty jesteś w podrzędnym sojuszu, który nie dość że ma tech (a po patchu może i kilka r64 więcej), to jeszcze wprowadza podatek 'od łebka' na wydatki z którymi inne, również podrzędne sojusze, radzą sobie bez takowych opłat. Groteskowe staje się jak to jednoczesnie leadership LI3 hype'uje swój alliance jako PVP focused  :D

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 29, 2013, 08:17:53 »
Poastign by Jabolex:
- rzucić dwie przeciwstawne sobie wypowiedzi do jednego posta
- udawać ironię

Przypominam tylko, jeśli nie zauważyłeś, że z nas dwojga to ty jesteś w podrzędnym sojuszu, który nie dość że ma tech (a po patchu może i kilka r64 więcej), to jeszcze wprowadza podatek 'od łebka' na wydatki z którymi inne, również podrzędne sojusze, radzą sobie bez takowych opłat. Groteskowe staje się jak to jednoczesnie leadership LI3 hype'uje swój alliance jako PVP focused  :D

Przypominam ze ja gram/bawię się w EVE.
Insynuacje o podrzędności, peciarstwie, ProPVP mnie nie interesują.
Co nie znaczy że nie jest mi przykro co rusz ich wysłuchiwać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 29, 2013, 08:31:43 »
Przypominam ze ja gram/bawię się w EVE.
Insynuacje o podrzędności, peciarstwie, ProPVP mnie nie interesują.
Co nie znaczy że nie jest mi przykro co rusz ich wysłuchiwać.

Mówiliśmy Ci, że High Rollers było shitem, nic nie znaczącym petem TEST i obiektywnie mieliśmy rację, czego dowiodły późniejsze wydarzenia. Obecnie, mój drogi, jesteś rentierem Goonów - i znów, obiektywnie mamy rację. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 29, 2013, 08:56:49 »
Jabolex tbh, byłem w bardzo poobnym ally, w fconie.
Troche inaczej jest, gdy płacisz i wymagasz, a trochę inaczej jak jesteś chłopem pańszczyźnianym :P

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 29, 2013, 09:01:28 »
Mówiliśmy Ci, że High Rollers było shitem, nic nie znaczącym petem TEST i obiektywnie mieliśmy rację, czego dowiodły późniejsze wydarzenia. Obecnie, mój drogi, jesteś rentierem Goonów - i znów, obiektywnie mamy rację.

I czujesz się dzięki temu lepiej, że mi o tym powiedziałeś?
No to pogratulować.
Dziękuję.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2013, 09:11:26 »
I czujesz się dzięki temu lepiej, że mi o tym powiedziałeś?
No to pogratulować.
Dziękuję.
Wyciagamy do ciebie pomocna dlon tutaj na Centrali, tlumaczac ci jako badz co badz rodakowi, ze sojusz ktorego jestes aktualnie czlonkiem jest bardzo niewiele warty, ze nic sie nie nauczysz grajac w nim, a w dodatku chca cie tam tylko wykorzystac i zostawic na lodzie, tak jak to bylo wczesniej w High Rollers. Nikt ci inny tego nie powie, bo koledzy z sojuszu albo wierza w to, co Ty, albo kreca tym interesem i im zalezy, zebys wierzyl. Tylko tutaj na Centrali uslyszysz slowa prawdy.

#Jabolex Hypnotoad#
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 29, 2013, 09:51:04 »
Wyciagamy do ciebie pomocna dlon tutaj na Centrali, tlumaczac ci jako badz co badz rodakowi, ze sojusz ktorego jestes aktualnie czlonkiem jest bardzo niewiele warty, ze nic sie nie nauczysz grajac w nim, a w dodatku chca cie tam tylko wykorzystac i zostawic na lodzie, tak jak to bylo wczesniej w High Rollers. Nikt ci inny tego nie powie, bo koledzy z sojuszu albo wierza w to, co Ty, albo kreca tym interesem i im zalezy, zebys wierzyl. Tylko tutaj na Centrali uslyszysz slowa prawdy.

#Jabolex Hypnotoad#

Znaczy Twoim zdaniem High Rollers zostawiło mnie na lodzie? No to się mylisz, od początku wiedziałem że kiedyś sielanka się skończy i się skończyła. W Li3 jest podobnie wcześniej czy później nasze drogi się rozejdą...

Słowa "prawdy" od członka sojuszu walczącego z bociarstwem krwią i czymś tam, a w międzyczasie przymykającego oko na to, że wynajmujący jego teren bocą na potęgę, bo za wynajem leci niezła kasa?

Poprawiłeś mi humor.
Dzięki.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 29, 2013, 09:58:51 »
Jabolex Ty nie możesz grać w taki sposób jaki Ty chcesz. Musisz grać w jaki Oni chcą na centrali ;).

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 29, 2013, 10:37:16 »
Jabolex Ty nie możesz grać w taki sposób jaki Ty chcesz. Musisz grać w jaki Oni chcą na centrali ;).

Ależ może, byle by za taką możliwość płacił wasalowi. I będzie mógł póki wasal się nie rozmyśli.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 29, 2013, 10:51:12 »
Ależ może, byle by za taką możliwość płacił wasalowi. I będzie mógł póki wasal się nie rozmyśli.

I to jest Twój problem?
Masz o to żal, czy co?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2013, 10:53:12 »
I to jest Twój problem?
Masz o to żal, czy co?
Dajcie mu grać jak chce, jak chce być zniewolonym murzynem do zbierania bawełny wróć isków to niech sobie będzie i opłaca czyjeś rachunki w RL.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 29, 2013, 11:30:39 »
Dajcie mu grać jak chce, jak chce być zniewolonym murzynem do zbierania bawełny wróć isków to niech sobie będzie i opłaca czyjeś rachunki w RL.

Co jak co, ale po Tobie naprawdę nie spodziewałem się głosu rozsądku a tu miła niespodzianka.
Dzięki.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2013, 12:00:14 »
Panowie pro pvperzy (zrzeszeni i nie zrzeszeni), dupni obecni i byli członkowie covenu, mam do was pytanie następującej treści:

A nie przyszło wam do tych pustych łbów że są ludzie mający głęboko w kanale rodnym wasze towarzystwa wzajemnej adoracji i wolą płacić za to że nie muszą przebywać z wami w jednym systemie? Zastanówcie się nad tym i jak jak już to zrozumiecie to może przestaniecie bredzić bez sensu w kółko na ten sam temat.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2013, 12:14:56 »
Jabolex. Jak nie będziesz od zaraz grał tak jak ci każę, to się przelecę tam do Ciebie i pufnę tę raciarę.   ;)

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2013, 12:41:18 »

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 29, 2013, 12:45:16 »
Panowie pro pvperzy (zrzeszeni i nie zrzeszeni), dupni obecni i byli członkowie covenu, mam do was pytanie następującej treści:

A nie przyszło wam do tych pustych łbów że są ludzie mający głęboko w kanale rodnym wasze towarzystwa wzajemnej adoracji i wolą płacić za to że nie muszą przebywać z wami w jednym systemie? Zastanówcie się nad tym i jak jak już to zrozumiecie to może przestaniecie bredzić bez sensu w kółko na ten sam temat.

Tak i dlatego własnie siedzą i dyskutują o tym z nami na centrali.
Dziękuje dobranoc, Panu niedowartościowanemu dziękujemy.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 29, 2013, 13:13:21 »
Znaczy Twoim zdaniem High Rollers zostawiło mnie na lodzie? No to się mylisz, od początku wiedziałem że kiedyś sielanka się skończy i się skończyła. W Li3 jest podobnie wcześniej czy później nasze drogi się rozejdą...

Nie ma jak wierny członek corpa/sojuszu, który wiąże się z nim na dobre i na złe   8)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 29, 2013, 14:33:28 »
Nie ma jak wierny członek corpa/sojuszu, który wiąże się z nim na dobre i na złe   8)
Powiedział inny wierny członek innego corpa/sojuszu.  8)
Wróć a może "wierny członek" który tylko jak temperatura mu się koło dupala podniesie o kilka stopni to pakuje manatki i spieprza w siną dal albo zmienia stronę barykady.
Christ ! Littleozik dobrze zauważył. Skąd się biorą takie bandy frustratów którym się zdaje, że mają monopol na jedynie słuszna drogę w jakiejkolwiek sprawie nie tylko tej GRZE. A ich słowo ma moc dogmatów wiary.  ???

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2013, 14:42:30 »
Powiedział inny wierny członek innego corpa/sojuszu.  8)

Hmm, ale do czego piejesz? Z każdego z moich trzech poprzednik korpów odchodziłem po jego śmierci lub zamknięciu. I przyznaje się ze zdradziłem Unseen Academy! Z premedytacją!  >:D

Na razie to w tym wątku Jabolex się piekli, a reszta go troluje i ma z tego fun. Tak wiec prosze bez dogmatów i innych wielkich słów prosze. \

ps. ciekawy jak obowiązek płacenia haraczu ma do szczytanych zapisów o wolności gry w korpie Jabolexa
Cytuj
gramy dla przyjemności. Eve jest dla nas środkiem do dobrej zabawy a nie jej celem. Nikogo nie zmuszamy do gry. Grasz kiedy masz czas i zajmujesz się czym chcesz

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 29, 2013, 14:57:11 »
Teraz trzeba czekać na jakiś nowy gorący temat, bo ludzie nie mają gdzie się otworzyć :P

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 29, 2013, 16:37:35 »
Hmm, ale do czego piejesz? Z każdego z moich trzech poprzednik korpów odchodziłem po jego śmierci lub zamknięciu. I przyznaje się ze zdradziłem Unseen Academy! Z premedytacją!  >:D

Na razie to w tym wątku Jabolex się piekli, a reszta go troluje i ma z tego fun. Tak wiec prosze bez dogmatów i innych wielkich słów prosze. \

ps. ciekawy jak obowiązek płacenia haraczu ma do szczytanych zapisów o wolności gry w korpie Jabolexa

Ja się pieklę? Dziwną masz definicję dla tego słowa. Ale niech ci będzie. Masz mnie.
Co do "haraczu", abonament w naszym korpie jest od zawsze więc nie rozumiem, czego Ty nie rozumiesz? Możesz mnie jakoś naprowadzić abyśmy zawiązali nić zrozumienia.

Gramy dla przyjemności.  - jest
Eve jest dla nas środkiem do dobrej zabawy a nie jej celem. - jest
Nikogo nie zmuszamy do gry. - jest
Grasz kiedy masz czas i zajmujesz się czym chcesz - jest
Abonament (był zawsze) - jest

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 29, 2013, 21:34:19 »
Haracze były i będą pobierane, choćby przez POCO i podatek korporacyjny. Li3 z tego co można przeczytać, próbuje wprowadzić podatek sojuszowy, coś czego CCP nie zaimplementowało.

Co mnie dziwi, to wyliczenie i egzekucja tego podatku - ktoś uznał że potrzebuje 50b na miesiąc i przerzucił całe kombinowanie jak to zrobić na korporacje. Jak jakaś korporacja zarabia krocie na podatku, to podniesie go o kilka procent i sprawa załatwiona.

Zresztą te 50b to przykład, pewnie faktyczna kwota jest inna, bo jakoś lawiny odejść z Li3 nie widać.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 29, 2013, 23:48:41 »
Słowa "prawdy" od członka sojuszu walczącego z bociarstwem krwią i czymś tam, a w międzyczasie przymykającego oko na to, że wynajmujący jego teren bocą na potęgę, bo za wynajem leci niezła kasa?
Ja nigdy nie przymykalem oka, nawet opracowalem metode jak zabijac blue boty w taki sposob, zeby na killmailu byla tylko Sansha :> Niestety mialem za dlugi jezyk, puscilem pare na Jabbelonie5 i bardzo szybko to CCP znerfila w tym dodatku, w ktorym wprowadzila z pozoru malo znaczaca zmiane, mianowicie skasowali mozliwosc repowania ratow  8) W szczytowym momencie akcja osiagnela takie powodzenie, ze cale korpy opuszczaly Esoterie, i przenosily sie na bardziej zielone pastwiska do Red Alliance i Shadow of Death, gdzie takie dziwne akcje sie nie dzialy. I nikt nie wiedzial, czemu  >:D

Ale wracajac do tematu: Jabolex, masz grac tak, jak ja ci powiem. Ja mam jedyna slusznosc, i dyskusja ze mna jest bezcelowa.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 30, 2013, 11:08:02 »
Cytuj
Ale wracajac do tematu: Jabolex, masz grac tak, jak ja ci powiem. Ja mam jedyna slusznosc, i dyskusja ze mna jest bezcelowa.
A jak nie postawisz mu cynodziwke na lokalu i bedziesz czekał aż wystawi nos ze stacji / bańki posa? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 30, 2013, 12:17:46 »
A jak nie, postawisz mu cynodziwke na lokalu i bedziesz czekał aż wystawi nos ze stacji / bańki posa? :P
Będziemy czekali :)

SonicBlack

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SonicBlack
  • Korporacja: Loza Szydercow
  • Sojusz: Li3 Federation
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 12, 2013, 12:57:40 »
dobra widze ze nie trolowaliscie juz kilka miesiecy . loza zmienia troche podejscie wyszlismy z li3 wiecej info niedlugo

Goomich

  • Gość
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 12, 2013, 13:22:01 »
[mod]To popraw sobie profil.[/mod]

SonicBlack

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SonicBlack
  • Korporacja: Loza Szydercow
  • Sojusz: Li3 Federation
Odp: [LZ.SZ] Loża szyderców
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 12, 2013, 16:48:07 »
fajnie by bylo jak by sie dalo ale sie nie da wiec albo mi moderator to wyedytuje albo bedzie jak jest bo api pokasowalem nowego nie wkleje