Autor Wątek: Origin - tanie kody  (Przeczytany 35889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 03, 2013, 19:10:26 »
nie

Keniutek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Keniutek
  • Korporacja: Rave Technologies Inc.
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 03, 2013, 20:07:00 »
Dlaczego nie? Osobiście nie testowałem, ale opis produktu sugeruje, ze można.

Cytuj
Skorzystaj z niego, aby wydłużyć subskrypcję o 60 dni lub zamienić go na przedmioty, którymi możesz handlować podczas gry. Każdy 60-dniowy kod zawiera też wyjątkowy niszczyciel Intaki i dodatek z edycji limitowanej, który pomoże ci w walce o władzę.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 03, 2013, 20:12:55 »
nie

Przecież na tym polega kupowanie GTC - możesz przedłużyć konto LUB wybrać plexy, które sprzedajesz.

Ludzie, normalna oferta zakupu GTC, a wątek ma już dwie strony, jakby to było Amber Gold.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2013, 23:15:18 »
Amarr Gold.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 04, 2013, 11:26:39 »
Ludzie, normalna oferta zakupu GTC, a wątek ma już dwie strony, jakby to było Amber Gold.
Niektórych to przerasta.

Starhawk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 04, 2013, 14:01:05 »
Przecież na tym polega kupowanie GTC - możesz przedłużyć konto LUB wybrać plexy, które sprzedajesz.

Ludzie, normalna oferta zakupu GTC, a wątek ma już dwie strony, jakby to było Amber Gold.
W takim razie proszę o instrukcję jak to zrobić, bo ja dostałem na maila dwa kody do wpisania na stronce EVE Account. Po wpisaniu dostałem automatycznie plus 2 miesiące gry, jakąś deskę i booster z tego co pamiętam. Jak mam to wymienić na plexa ?

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 04, 2013, 14:03:35 »
W takim razie proszę o instrukcję jak to zrobić, bo ja dostałem na maila dwa kody do wpisania na stronce EVE Account. Po wpisaniu dostałem automatycznie plus 2 miesiące gry, jakąś deskę i booster z tego co pamiętam. Jak mam to wymienić na plexa ?

W grze, klawisz Esc, następnie redeem code?
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 18, 2013, 14:32:52 »
Przecież na tym polega kupowanie GTC - możesz przedłużyć konto LUB wybrać plexy, które sprzedajesz.

Ludzie, normalna oferta zakupu GTC, a wątek ma już dwie strony, jakby to było Amber Gold.

Właśnie skorzystałem z tej oferty i to nie jest oferta zakupu GTC. Nie ma tutaj opcji zamiany na 2 plexy. Po prostu dostajesz z automatu 60 dni i tyle na istniejącym koncie lub na nowo zakładanym. Gratis statek i booster.

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 18, 2013, 15:02:52 »
Właśnie skorzystałem z tej oferty i to nie jest oferta zakupu GTC. Nie ma tutaj opcji zamiany na 2 plexy. Po prostu dostajesz z automatu 60 dni i tyle na istniejącym koncie lub na nowo zakładanym. Gratis statek i booster.
Jestes pewien? Kod, ktory dostalem wymienilem in game na 2 plexy.
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 18, 2013, 21:42:40 »
Hmm, ja to robiłem z poziomu www więc może przez to.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2013, 21:45:37 »
To z poziomu www można było kiedykowlwiek rozłożyć kod na plexy? o.0

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2013, 22:22:17 »
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 22:30:33 wysłana przez Mona X »

Archon79

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 23, 2013, 14:04:38 »
No i po kodach z origina, promocja skończyła się, ma ktoś może ciekawą alternatywę ?

HandEgg

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HandEgg
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 23, 2013, 15:14:25 »
Na GMG od czasu do czasu jest kod dający -25% na wszystkie tytuły dostarczane drogą elektroniczną, z 35$ wychodzi 85,50 zł za GTC60 ale nie ma żadnych bonusowych itemków.

Naicinh

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 23, 2013, 19:54:28 »

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 14, 2013, 21:08:18 »
nie chce zaczynać nowego wątku  , wiec napisze tutaj  o perypetiach  z  ORGIN   i ich kodem  .   
   12-ego  sierpnia 2013  kupiłem w ORGIN  kod  "Abonament na 60 dni gry w EVE Online"  +  bonusy   (alistralia Catalist i  implant )    , we wrześniu zrobiłem  przerwę w graniu  i  w  piątek 11.10.13   chciałem aktywować kod   , a tu zonk   - kod  nieważny  lub użyty  !  .  napisałem do suportu EVE   , a oni odpisali ze kod został wykorzystany w czerwcu  .
    Kilka razy  zgłaszałem problem  przez  stronę pomocy  ORGIN   - bez odzewu . Dzisiaj znalazłem numer telefonu   na infolinie    22 397 08 40   , zgłosiłem problem    w odpowiedzi  usłyszałem ze   muszą wyjaśnić to   bo dostawca kodów jest firma zewnętrzna i oni nie odpowiadają   za zaistniała sytuacje  . Zaproponowano mi zwrot   pieniędzy , na co nie przystałem  upierajac sie   przy  formule  "bez zmiany warunkow wstepnych "  czyli ze maja dostarczyć działający kod   , kupując kod  nigdzie niema zapisu ze kod trzeba wykorzystać  w jakimś okreslonym terminie  , napomknelem cos o  jakimś ekstrasie   za    niedogodności    .  Pracownik  infolinii  pozostawał niewzruszony  dopóki nie wspomniałem  ze opisze   na fejsie  - co za chwile zrobie .
Jak narazie   sytuacja jest patowa   ,Orgin nie zaproponował satysfakcjonującego  rozwiązania  , a ja nie chce przyjąć od nich pieniędzy 
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 14, 2013, 21:28:06 »
Bierz kasę jak dają :) Kupisz w inexus drugi kod - bez promocji. Na domaganiu się swego możesz stracić trochę/sporo czasu i sobie szybko nie pograć. No chyba że kręci Cię walka z korpo.

Btw. Jak na fejsie opiszesz to z taką ilością błędów to nikt Tobie nie uwierzy, więc się postaraj.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 21:40:53 wysłana przez Zgudi »

HandEgg

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HandEgg
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 14, 2013, 21:53:50 »
Bierz kasę. Takich kluczy nie ma i w perspektywie pół roku pewnie nigdzie nie będzie, szczególnie biorąc pod uwagę, że CCP dorzuca teraz podobne bonusy do subskrypcji, nie będą samo sobie robić konkurencji. Swoją drogą to bardzo źle o Origin świadczy, że ten sam klucz do iluś osób wysyłają bo nie zauwazyli, że nie ma nowych. Mi się nie chciało do łosi dzwonić, zwrot kasy wyklikałem w paypalu.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 15, 2013, 11:47:55 »
A ja kupuje na Keye.pl i powiem wam, że jeszcze nigdy nic się nie stało. Zawsze po przelewie dostaję od razu klucz. Nawet w środku nocy w weekend (co nie jest takie oczywiste u innych). Ceny mają dobre. Promocje mają. PayBack mają. Wszystko śmiga. ^^

Wiecie może jak jest w Nexus? Bo właśnie widzę, że mają najlepszą cenę! 96,9 za GTC60 ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 12:02:43 wysłana przez Proxima »
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 15, 2013, 14:51:50 »
Ja kupuję w Inexus na przelew zwykły. Kod od przelewu wysyłają niekiedy kilka dni później. Najdłużej czekałem 6 dni. Ale jak się przypomnisz mailem to wyślą po 2-ch dniach od przelewu.

HandEgg

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HandEgg
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 15, 2013, 14:55:58 »
Klucze które brałem z Inexus i zawsze dostawałem je w niecałą minutę, chyba by mnie krew zalała gdybym miał czekać aż 6 dni. Pewnie jedyna ich realna przewaga nad keye.pl to fakt wymienienia na stronie CCP jako oficjalni reselerzy (https://secure.eveonline.com/etc.aspx)

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 15, 2013, 22:41:21 »
@Krogulec Nie mam pojęcie jak sobie wyobrażasz swoją sytuacje, ale jak sklep Origin czy nawet jakikolwiek sklep XYZ ma Ci w ramach reklamacji wymienić kod/przedmiot itp. jesli go nie posiada n stanie? W takim wypadku polskie prawo konsumenta (czy tam inne) przewiduje tylko i wyłącznie oddanie równowartość kwoty którą zapłaciłeś za ten kod/przedmiot czy cokolwiek innego.

Przypadki z wykorzystanymi kluczami chodzą po każdym sklepie, nawet tym najbardziej oficjalnym.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 17, 2013, 20:34:31 »
@Krogulec Nie mam pojęcie jak sobie wyobrażasz swoją sytuacje, ale jak sklep Origin czy nawet jakikolwiek sklep XYZ ma Ci w ramach reklamacji wymienić kod/przedmiot itp. jesli go nie posiada n stanie? W takim wypadku polskie prawo konsumenta (czy tam inne) przewiduje tylko i wyłącznie oddanie równowartość kwoty którą zapłaciłeś za ten kod/przedmiot czy cokolwiek innego.

Przypadki z wykorzystanymi kluczami chodzą po każdym sklepie, nawet tym najbardziej oficjalnym.

to ja nie rozumiem jak można sobie nie zdawać sprawy  ze  jeden z większych sklepów  z grami i kodami do gier  nie może naprawić swojego błędu  ,przecież CCP nie zamyka EVE - mogą kupić  działający kod  ,sklep Orgin tez nie kończy działalności .To nie byl  ostatni kod  na  60 dni gry w EVE   i więcej nie będzie  .Czyli  reklamowany produkt jest dostępny i istnieje możliwość  dostarczenia produktu działającego i zgodnego z opisem  ,dlatego nie chce zwrotu pieniędzy .       
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 18, 2013, 12:49:57 »
Cytuj
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

PRZEPRASZAM, ale każdy błąd jaki popełnisz, podkreślany jest na czerwono. Wystarczy troszeczkę wysiłku, by sprawić by to podkreślenie zniknęło. W ten sposób, wyrażamy szacunek dla innych czytelników, Jest nawet strona, która po wklejeniu tam tekstu, dodaje przecinki. Dla chcącego, nic trudnego.

A co do klucza, to robisz dobrze. Jeśli kupiłeś wtedy taniej, to po tej samej cenie powinieneś dostać drugi, jeśli pierwszy nie działał. Ja walczyłam z jakąś stroną o pudełko do gry. Dostałam niemieckojęzyczne, co nie pasowało mi do kolekcji. Nie udało się wygrać, ale warto było walczyć. Zawsze warto!
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 18, 2013, 12:54:18 »
Nie udało się wygrać, ale warto było walczyć. Zawsze warto!




[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 18, 2013, 12:57:31 »
Uj.... misia pszczoła.
Ja Pier.... - miś zawoła.
Za me męki, za me bóle, rozp.... wszystkie ule!

 :P
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 31, 2013, 16:47:07 »
SUKCES! 
nie będę się rozpisywał  za bardzo ,zacytuje "Przesyłam Panu nowy kod na Abonament 60 dni w EVE Online: XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Raz jeszcze pragnę Pana przeprosić za wszelkie dotychczasowe niedogodności."  kod odzyskany wraz z bonusami  ze sklepu Orgin
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Naicinh

  • Gość
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 31, 2013, 17:16:27 »
No i tylko dwa miechy czekales, gratki :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 31, 2013, 23:13:52 »
Grunt, że się nie poddał.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 01, 2014, 12:23:40 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ap1637Dh_Oc[/youtube]


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Origin - tanie kody
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 23, 2014, 17:34:46 »
Wiem że totalna archeologia ale kolega skusił się na grę, chciał dokupić GTC i zastanawiam się czy jest obecnie jakaś ciekawa promocja czy to z bonusami czy też po prostu z jakąś ciekawszą ceną niż inexus/keye?

Ja już dawno nie kupowałem GTC i nie w temacie jestem a na Origin już chyba od dawna w ogóle nie ma nic z eve.