Autor Wątek: 30 Dni bana za AP na 0km  (Przeczytany 32492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 20, 2013, 23:40:40 »
to brzmi tak jak tłumaczyć sie "no dobra kradłem!  ale nie macie prawa mi mówić, że kradłem! mimo ze macie to na kamerze nagrane jak chowam pół litra pod pazuche, to jest to nieprawne bo na drzwiach supermarketu nie ma napisane ze jest monitoring! nie macie prawa!"

To wynika z tego, że gupi człek naogląda się za dużo amerykanckich filmów... To że w stanach dowody muszą pochodzić z legalnego źródła, to jedna sprawa. A to, że w większości krajów europy dowody podlegają swobodnej ocenie przez sędziego (niezależnie od źródła, czy też legalności lub tez nielegalności sposobu wejścia w ich posiadanie) to inna sprawa. Systemy prawne są zbudowane między innymi wokół tych doktryn. W prawie federalnym Stanów, jak w prawie konkretnych stanów po są wyjątki które mówią o tym kiedy źródło może nie być "legalne", lub też kiedy zapis w umowie może być nadrzędny. Z resztą to prawo opiera się na precedensach i "show" w sali sądowej. W większości krajów europejskich przepisy w miarę szczegółowo opisują kiedy jest konieczność wejścia w posiadanie jakichś tam "dowodów" tudzież innych informacji w sposób "legalny". Tak więc domniemywanie, że CCP nie ma prawa wykorzystać tego co wywęszyło na naszym kompie dzięki uruchomieniu ich programu, a co ma celu przede wszystkim ochronę ich interesów, a nie działanie na szkodę użytkownika jest bzdurą. Nie wiem jak dokładnie to wygląda w ustawodawstwie Islandzkim, ale domyślam się że CCP konsultowało się z jakimś ichnim prawnikiem. Z resztą czy ktoś słyszał o wygranych sprawach przeciwko CCP, Blizzardowi etc? Ale cóż... gupi człek się naogląda amerykanckich filmów...

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 21, 2013, 18:50:19 »
panowie  niektórzy z was zapędzają sie za daleko   >:D  ,skrypt AP   to nie to samo co bot górniczy czy   bot latający po paskach  .  Na normalnym autopilocie  jest się wystawionym na  ataki  kamikadze  w Hi  - aż strach  latać z pełnym cargo  . Przy skrypcie AP  bandyci  musieli sie  mocno napracować żeby kogoś  stracić , a wy tu wyjeżdżacie z EULA   :D  .   

   CCP  poszło na łatwiznę  i tyle  ,  bo żeby zapobiegać atakom kamikadze nie zrobili nic   ,   chociażby  żeby "fabryczny" autopilot   wlatywał sam w strefę skoku  .dokowania  - może jakiś skil (precyzja lotu )??? 
   Skrypt AP należało by nazwać drobnym  udogodnieniem  , bo jako taki nie  wpływa na stan posiadania gracza   ,prawda jest ze z AP leciało sie  krócej niz na "fabrycznym "   lecz czy to przekłada sie bezpośrednio na  stan posiadania gracza   , jak w wypadku  bota co lata 6 godzin po paskach  ???

ps: może ktos mi wytłumaczy  jak to jest ze w  systemach "pirackich"  ludki wiszą po 24 h  na dobę .ops przepraszam 21 h i 30 minut  nie wylatując ze stacji  ,co oni robią  poza 3 godzinami aktywnego grania  ????   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 21, 2013, 19:42:50 »
Cytuj
panowie  niektórzy z was zapędzają sie za daleko     ,skrypt AP   to nie to samo co bot górniczy czy   bot latający po paskach  .  Na normalnym autopilocie  jest się wystawionym na  ataki  kamikadze  w Hi  - aż strach  latać z pełnym cargo  . Przy skrypcie AP  bandyci  musieli sie  mocno napracować żeby kogoś  stracić , a wy tu wyjeżdżacie z EULA     .
W eve wszystko masz kosztem czegoś. Kupujesz sprzet kosztem isków. Masz księżyc do kopania to ponosisz koszta koparki i obrony. Kopiesz skały lub lód to tracisz czas który poświęcasz doglądaniu koparki. Chcesz gdezieś dolecieć afk to 15 km z kapcia przy każdej bramie jest tym kosztem. W momencie w którym usiłujesz obchodzić negatywne skutki danej czynności poprzez zewnętrzne wspomagacze, łamiesz eula i powinieneś liczyć się z możliwością kary za takie działanie
Cytuj
CCP  poszło na łatwiznę  i tyle  ,  bo żeby zapobiegać atakom kamikadze nie zrobili nic   ,   chociażby  żeby "fabryczny" autopilot   wlatywał sam w strefę skoku  .dokowania  - może jakiś skil (precyzja lotu ) 
Concord to jest nic? KR to jest nic (w dodatku ostatnio można je odsprzedać) Nic to by było jakby atakujący nie ponosił absolutnie żadnych konsekwencji swojej działalności, a tak przy okazji narażanie się kamikadze to konsekwencje lenistwa w tej grze są.
Cytuj
Skrypt AP należało by nazwać drobnym  udogodnieniem  , bo jako taki nie  wpływa na stan posiadania gracza   ,prawda jest ze z AP leciało sie  krócej niz na "fabrycznym "   lecz czy to przekłada sie bezpośrednio na  stan posiadania gracza   , jak w wypadku  bota co lata 6 godzin po paskach
Tak.
Cytuj
ps: może ktos mi wytłumaczy  jak to jest ze w  systemach "pirackich"  ludki wiszą po 24 h  na dobę .ops przepraszam 21 h i 30 minut  nie wylatując ze stacji  ,co oni robią  poza 3 godzinami aktywnego grania  ?   
A co Cie to? Robią co im się podoba, a są o tyle moralnie lepsi od buraków którzy używają botów / skryptów / makr że to co robią absolutnie nie kłuci się z mechaniką gry (a przynajmniej ja nic nie wiem o tym)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 21, 2013, 21:58:33 »
W sumie taka myśl mnie wzięła, że w odpowiedzi na suicidy w high secu, ccp mogło by wprowadzić legalne i nielegalne itemy, statki ubrane w nielegalne-pozyskane z rozwałki w high, rozwalałby concord, a sprzedaż możliwa w npc 0.0 8)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:00:19 »
kupujesz ukochaną raciarke w jita, "ubierasz" ją w lewy sprzęt też właśnie tam kupiony, undock i boom?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:01:24 »
to sprzedaż możliwa tylko w 0.0, albo osobna zakładka na lewe itemy w markecie + inny kolorek itemu. + tak jak przy narko pojawi się komunikat jak się wydokuje/wleci do high seca.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:03:54 »
cholera musze z low wyskoczyć do highseca bo mi sie piraci dobiora do dupy, boom! nie kombinuj ;)

sandbox = suicidy w highsecu
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

HammerSnake

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2013, 22:06:19 »
Tak jak przy narko pojawi się komunikat jak się wydokuje/wleci do high seca i może concord zarekwirować.

eee zaraz by się ciekawiej zrobiło i na rynku cen i na mapce, bo gdzieś by trzeba to było haulować i sprzedawać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2013, 23:17:44 »
CCP  poszło na łatwiznę  i tyle  ,  bo żeby zapobiegać atakom kamikadze nie zrobili nic

Myślę, że Eve Cię przerasta... Farmville jest ponoć bardziej userfriendly :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:19:42 »
Fan Fest się zbliża...
A CCP zawsze przed FF robi jakąś spektakularna akcję. Coby śliczny slajd w prezentacji mógł być.
Tym razem pomogło ludkom haulującym prawdopodobnie z powodu X lecia, aby w Jita statku nie stracili, skoro są tak pazerni, że aż skrypt modyfikujący (python injection) klienta używają. Zbanowani powinni być wdzięczni CCP.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:03:23 »
Zdaje sie ze problem jest powazniejszy, niz sie wydawalo...

http://themittani.com/news/ccp-cache-scraping-ruling-evemon-now-illegal

Z jednej strony zastanawiam sie nad wylaczeniem EvE-Mona... Z drugiej, w sumie i tak moga mnie zbanowac za cokolwiek...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:06:43 »
Jak znam życie Mittani sie wkurza bo CCP świadomie czy nie ujebało coś czego goony używały do tej pory i tyle.
Z tego co zrozumiałem wygląda na to że CCP znalzło bat na dowcipnisiów którzy siedząc w raciarce na dolotówce mili afk clock alta z lokal alertem czy czymś podobnm

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:10:05 »
Poczytaj dyskusje tutaj. Moze i Goonsi probuja przy okazji cos ugrac czy obronic (podejrzewam, ze chodzi o GoonMetrics) - ale faktycznie jak sie czyta debilne odpowiedzi CCP to wychodzi na to, ze EveMon czy EvE Central sa nielegalne, tylko za nie "na razie" nie banuja, bo przeciez nikomu nie szkodza. WTF?

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:11:37 »
Cytuj
skrypt AP   to nie to samo co bot górniczy czy   bot latający po paskach

to dokładnie to samo, jak dla mnie nie ma sprawy, używasz bota takiego czy innego wypi* do inej piaskownicy i już ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:14:17 »
Poczytaj dyskusje tutaj. Moze i Goonsi probuja przy okazji cos ugrac czy obronic (podejrzewam, ze chodzi o GoonMetrics) - ale faktycznie jak sie czyta debilne odpowiedzi CCP to wychodzi na to, ze EveMon czy EvE Central sa nielegalne, tylko za nie "na razie" nie banuja, bo przeciez nikomu nie szkodza. WTF?
Nie wiem. Mało mnie obchodzi. Evemon mam aktywny w tle tylko jeśli rozwijam akurat nowego chara który ma pierdylion skili do wrzucenia i nie chce mi sie kampić żeby dodadawać kolejne do kolejki. Tak właćzam program raz na dobę żeby skontrolować konta czy coś gdzieś nie ma wolnego miejsca na kolejny skill

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 22, 2013, 14:10:04 »
jak sie czyta debilne odpowiedzi CCP to wychodzi na to, ze EveMon czy EvE Central sa nielegalne, tylko za nie "na razie" nie banuja, bo przeciez nikomu nie szkodza. WTF?

Jak chcieli 99 dolarów, to nie były nielegalne...

Emtecpl

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 61
  • jestem bo jestem
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: emtecpl
  • Korporacja: Thou shalt not kill
  • Sojusz: A Nest of Vipers
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 22, 2013, 14:28:36 »
przyznaje się dostałem bana za autopilota na zero trudno miesiąc przecierpię 30 dni,
ale co mnie najbardziej wkurza za boty koparki ludzie dostają po 7-14 dni
za multikonta nic

a że eve-moon ma być nielegalny toż to parodia
to tak samo jak weryfikacja API na centrali
API jest po to by było publiczne niech wyłączą tą funkcję i będą mieli problem z głowy anie dyskusja co jest legalne a co nie
Kto żyje w pamięci ..., żyje wiecznie

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 22, 2013, 14:30:26 »
Trochę z innej beczki: grono ludzi pisze, że skrypt na AP 0 m to nie to samo co np. bot górniczy czy bot do racenia. Miejcie trochę wyobraźni i przestańcie proszę pisać takie głupoty.

Są korporacje specjalizujące się w transporcie, np. taki Red Frog, którego członkowie zarabiają przewożąc ładunki frachtem po hi-secu. Ich zarobek zależy od ilości systemów na trasie przewozowej. Align zajmuje ok. 40 sek, średnio 40 sek zajmuje przelot przez jeden system. Przez następne 40 sek fracht czołga się 15 km do bramy. Matematyka tutaj jest prosta - ze skryptem ap 0 m grając afk zarabiasz o 33% szybciej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 15:22:07 wysłana przez Phobeus »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 22, 2013, 14:42:19 »
Cytuj
za multikonta nic
Pomyliłeś gry. Multikonta w eve są jak najbardziej legalne a nawet promowane przez CCP
Cytuj
Trochę z innej beczki: grono ludzi pisze, że skrypt na AP 0 m to nie to samo co np. bot górniczy czy bot do racenia. Miejcie trochę wyobraźni i przestańcie proszę pisać takie głupoty.
Słowo którego szukasz to hipokryzja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 22, 2013, 15:33:44 »
Słowo którego szukasz to hipokryzja
Jeżeli ktoś jest świadom, że skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać, a mimo to jest hipokrytą pisząc o braku szkodliwości takiego skryptu, to jego postępowanie zakrawa o głupotę, ponieważ pisząc takie bzdury ma nadzieję, że my uwierzymy w to, co pisze >:D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:08:02 »
Align zajmuje ok. 40 sek, średnio 40 sek zajmuje przelot przez jeden system. Przez następne 40 sek fracht czołga się 15 km do bramy. Matematyka tutaj jest prosta - ze skryptem ap 0 m grając afk zarabiasz o 33% szybciej.

Wyliczenia z dupy. Chciałbym zobaczyć frachta (nawet jfa), który w 40 sekund alignuje (chyba na zerowych skillach?) i w 40 sekund podbija te 12,5km do granicy jumpa przez gate (chyba pchany przez machy?)  ::)
Cała prawda o moim graniu...


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:30:41 »
Wyliczenia z dupy. Chciałbym zobaczyć frachta (nawet jfa), który w 40 sekund alignuje (chyba na zerowych skillach?) i w 40 sekund podbija te 12,5km do granicy jumpa przez gate (chyba pchany przez machy?)  ::)

OK, a jak to sie ma do kwestii autopilotujacego bota? Chyba tylko tak, ze skoro fracht szybciej sie alignuje to dzieki botowi zyskuje jeszcze wiecej czasu?

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:39:00 »
OK, a jak to sie ma do kwestii autopilotujacego bota? Chyba tylko tak, ze skoro fracht szybciej sie alignuje to dzieki botowi zyskuje jeszcze wiecej czasu?

Ma się tak, że nie lubię jak się wciska kit (bo tego nawet nie można nazwać nierzetelnymi danymi) w dyskusji. Do samego bota autopilotującego się nie odnoszę - testowałem, nie działał mi, wywaliłem, latam ręcznie.
Cała prawda o moim graniu...


Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:42:17 »
Wyliczenia z dupy. Chciałbym zobaczyć frachta (nawet jfa), który w 40 sekund alignuje (chyba na zerowych skillach?) i w 40 sekund podbija te 12,5km do granicy jumpa przez gate (chyba pchany przez machy?)  ::)

Fakt, pomotałem trochę z pośpiechu, co nie zmienia faktu, że skrypcior pozwala na szybsze zarabianie

Fenrir, skille lvl V
align - 36 sek
średni warp przez system hi-sec - 40 sek
15 km pokonuje faktycznie dłużej, ze 125 m/s potrwa to ok. 130 sek

czyli ze skryptem kontrakty kurierskie wykonuje się szybciej o ponad 60%

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 22, 2013, 16:46:36 »
Przy czym pamiętasz, że każdy szanujący się pilot logistyczny ma imple do alignu i do warp speeda - są tanie, a skracają istotnie powyższe czasy.
Cała prawda o moim graniu...


Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:44:44 »
dziękuje tym osobnikom  co nie widza różnicy miedzy botem  , a  skryptem  usprawniającym grę     .  nawiasem mówiąc jak dobrze poszukać , w necie , to skryptów  jest kilka  i to w rożnych  zagadnieniach gry .

jakoś znalazłem swoje miejsce w grze  ,   "skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać  ????? " - nie rajcują mnie  misje  ,przewieź to tamto tu , a tu , lub kontrakty na przewóz . wożę co moje  ,  lub przemieszczam sie   i z tego powodu ze leciałem ze skryptem  nie zarobie ani iska więcej  porostu dolecę .

NIEMA  AUTOPILOTUJACEGO BOTA    , autopilot jest jeden   - porażają mnie wpisy  o  "autopilotujacegym botcie "      !!!

bardzo proszę  żeby osobnicy  nie rozumiejący  różnicy  miedzy botem  a  skryptem  nie zabierali głosu w dyskusji   




   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 22, 2013, 19:59:17 »
Ty, Krogulec, ale normalny autopilot skacze na kilkanaście KM właśnie dlatego, żeby nie można było sobie latać AFK bez ryzyka. Toż to gówno, skrypt, jest gorsze od botów. Boty nie psują mi zabawy, a taki oszust co lata na autopilocie i nie daje się zestrzelić to mi odbiera radość życia normalnie. Jakby tak każdy skakał na autopilocie na 0, to nie dało by się już w ogóle zarobić piratowi na plexa :( Nie dość, że oszust jesteś Krogulec, to mi jeszcze tu pierdolisz o "usprawnianiu"

Ps. Może bym ci wybaczył durny post, ale ręka Ci nad spacją ewidentnie drży, a tego nie zdzierżę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 22, 2013, 20:07:06 »
dziękuje tym osobnikom  co nie widza różnicy miedzy botem  , a  skryptem  usprawniającym grę     .  nawiasem mówiąc jak dobrze poszukać , w necie , to skryptów  jest kilka  i to w rożnych  zagadnieniach gry .

jakoś znalazłem swoje miejsce w grze  ,   "skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać  ????? " - nie rajcują mnie  misje  ,przewieź to tamto tu , a tu , lub kontrakty na przewóz . wożę co moje  ,  lub przemieszczam sie   i z tego powodu ze leciałem ze skryptem  nie zarobie ani iska więcej  porostu dolecę .

NIEMA  AUTOPILOTUJACEGO BOTA    , autopilot jest jeden   - porażają mnie wpisy  o  "autopilotujacegym botcie "      !!!

bardzo proszę  żeby osobnicy  nie rozumiejący  różnicy  miedzy botem  a  skryptem  nie zabierali głosu w dyskusji   




   

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2013, 20:11:27 »
dziękuje tym osobnikom  co nie widza różnicy miedzy botem  , a  skryptem  usprawniającym grę     .  nawiasem mówiąc jak dobrze poszukać , w necie , to skryptów  jest kilka  i to w rożnych  zagadnieniach gry .

jakoś znalazłem swoje miejsce w grze  ,   "skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać  ????? " - nie rajcują mnie  misje  ,przewieź to tamto tu , a tu , lub kontrakty na przewóz . wożę co moje  ,  lub przemieszczam sie   i z tego powodu ze leciałem ze skryptem  nie zarobie ani iska więcej  porostu dolecę .

NIEMA  AUTOPILOTUJACEGO BOTA    , autopilot jest jeden   - porażają mnie wpisy  o  "autopilotujacegym botcie "      !!!

bardzo proszę  żeby osobnicy  nie rozumiejący  różnicy  miedzy botem  a  skryptem  nie zabierali głosu w dyskusji   




 

pewpew

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2013, 20:57:56 »
dziękuje tym osobnikom  co nie widza różnicy miedzy botem  , a  skryptem  usprawniającym grę     .  nawiasem mówiąc jak dobrze poszukać , w necie , to skryptów  jest kilka  i to w rożnych  zagadnieniach gry .

jakoś znalazłem swoje miejsce w grze  ,   "skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać  ????? " - nie rajcują mnie  misje  ,przewieź to tamto tu , a tu , lub kontrakty na przewóz . wożę co moje  ,  lub przemieszczam sie   i z tego powodu ze leciałem ze skryptem  nie zarobie ani iska więcej  porostu dolecę .

NIEMA  AUTOPILOTUJACEGO BOTA    , autopilot jest jeden   - porażają mnie wpisy  o  "autopilotujacegym botcie "      !!!

bardzo proszę  żeby osobnicy  nie rozumiejący  różnicy  miedzy botem  a  skryptem  nie zabierali głosu w dyskusji   

 

Właśnie przez takich ludzi uważam, że CCP powinno dawać perma bany, za używanie tego skryptu, a nie głupie 30 dni. Bo skoro ludzie, których ukarano tak łagodnie nic się nie nauczyli, to lepiej by było, jakby na zawsze zniknęli z eve.

Phobeus

  • Gość
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2013, 21:56:25 »
skoro ludzie, których ukarano tak łagodnie nic się nie nauczyli, to lepiej by było, jakby na zawsze zniknęli z eve.
Jak wspominał kolega wyżej, piraci w hiseku muszą z czegoś żyć, a "niemyślący" są często źródłem ich dochodu, dlatego mimo wszystko warto ich zachować ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 23, 2013, 00:33:30 »
Właśnie przez takich ludzi uważam, że CCP powinno dawać perma bany, za używanie tego skryptu, a nie głupie 30 dni. Bo skoro ludzie, których ukarano tak łagodnie nic się nie nauczyli, to lepiej by było, jakby na zawsze zniknęli z eve.

Dokładnie! Przeczytałem jego post i miałem tak:



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 23, 2013, 02:27:02 »
dziękuje tym osobnikom  co nie widza różnicy miedzy botem  , a  skryptem  usprawniającym grę     .  nawiasem mówiąc jak dobrze poszukać , w necie , to skryptów  jest kilka  i to w rożnych  zagadnieniach gry .

jakoś znalazłem swoje miejsce w grze  ,   "skrypt na autopilota 0 pozwala szybciej zarabiać  ????? " - nie rajcują mnie  misje  ,przewieź to tamto tu , a tu , lub kontrakty na przewóz . wożę co moje  ,  lub przemieszczam sie   i z tego powodu ze leciałem ze skryptem  nie zarobie ani iska więcej  porostu dolecę .

NIEMA  AUTOPILOTUJACEGO BOTA    , autopilot jest jeden   - porażają mnie wpisy  o  "autopilotujacegym botcie "      !!!

bardzo proszę  żeby osobnicy  nie rozumiejący  różnicy  miedzy botem  a  skryptem  nie zabierali głosu w dyskusji   




 

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 23, 2013, 07:22:47 »
Poprosze wiecej animowanych gifow. Sa smieszniejsze.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: 30 Dni bana za AP na 0km
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 23, 2013, 10:20:13 »
Przychodzi mi namyśl kilka gifów z kolekcji, ale to już byłaby przesada. :)

W temacie: CCP zrobili błąd że nie banowali za tego "autopilota na 0" wcześniej, zresztą sami to przyznali.
A w kwesti "nie zbanują, bo chcą żeby te konta płaciły" - zdupy argument: jeżeli faktycznie bana dostało mniej niż 2,5k kont, to jak to się ma do dziesiątek tysięcy grających, co?