Autor Wątek: Security Status  (Przeczytany 14051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:40:57 »
Puszek Cie nie lubi i doniósł na Ciebie do swoich aliansowych dyrków :P

A Ty to zawsze musisz wszystko wychlapać  >:(

Jak to nie spotyka. Ja z początku nie wiedziałem nic o żadnych KOS, nie-KOS listach, układach. To polecieliśmy do Provi się trochę porozbijać w gangu afek, poszukać mocnych wrażeń. Skończyło się na tym że dostaliśmy w pierdziel.

Jakie było moje zdziwienie jak CEO się wkurzył, że właśnie załatwiliśmy dla KOZY KOS-a w provi. Trzeba było potem przeprosić i się jakoś odkreciło.
Oj... rodzynek potwierdzający regułę  :P
Ale na poważnie, typowi polujący na raciarzy to dropperzy, siedzi ich tu w cholerę. Czasami przewali sie jakis gang, ale dupy se nie zawraca szukając raciarza.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:49:11 »
Nie mówię o Provi bo tam jakieś nienormalne warunki panują. Nie wiem co mieszkający tam biorą, nie wiem ile muszą wziąć ci co tam lecą roamem (ja wziąłem na pewno za mało i nigdy więcej roama tam nie zabiorę :P) ale musi być dobre i musi być tego dużo :D

Trafiliście tam ja jakichś super hardkorowych pvp-erów?
Może jakaś ciekawa historia się za tym kryje :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:52:11 »
Trafiliście tam ja jakichś super hardkorowych pvp-erów?
Tu mieszkają tylko same hardkory  ;D
Pod każdym możliwym względem  8)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:01:25 »
Cytuj
Ale na poważnie, typowi polujący na raciarzy to dropperzy, siedzi ich tu w cholerę
To nie wiem, chyba trza będzie gdzieś do Outer Ring, bo jak jest ich tam dużo. Widzę, że kille raciarek w provi biją wszelkie rekordy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:02:09 »
Jak to nie spotyka. Ja z początku nie wiedziałem nic o żadnych KOS, nie-KOS listach, układach. To polecieliśmy do Provi się trochę porozbijać w gangu afek, poszukać mocnych wrażeń, tudzież połapać raciarki na paskach. Skończyło się na tym że dostaliśmy w pierdziel.

Jakie było moje zdziwienie jak CEO się wkurzył, że właśnie załatwiliśmy dla KOZY KOS-a w provi. Trzeba było potem przeprosić i się jakoś odkreciło.

Pfffffffffff... cool story, really

Prawie 4 lata temu gang mojego pierwszego korpa kręcił się po tak zwanym "lower Domain" (lolsec przylegający do Provi) i rąbnęliśmy jakiegoś frajera na belcie. Jeśli mnie pamięć nie myli, Doom był wtedy z nami. Też przylazł do mnie (byłem CEO) jakiś diplo CVA z mordą, że mam przeprosić i zapłacić. Wataha, w odróżnieniu od Kozy, nie miała zamiaru przepraszać nikogo za PvP, więc powiedziałem mu, żeby "spadał na szczaw".

Cała ta sytuacja zirytowała mnie na tyle, że zacząłem robić research i dowiedziałem się, że odwiecznym wrogiem CVA jest Ushra'Khan. Parę tygodni później byłem już w tym aliansie, a może pół roku później dokowałem w 9UY w stacji zbudowanej przez U'K, po czym zagrabionej przez CVA i teraz wreszcie odbitej.

Przepraszać, żeby być blue/neut do CVA? Wolne żarty ;)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:15:44 »
Trafiliście tam ja jakichś super hardkorowych pvp-erów?
Może jakaś ciekawa historia się za tym kryje :P
A widziałem tam kilku. Wczoraj siedzieliśmy 40 minut na bramie do Y-M w Kari, bo w czasie gdy robiliśmy bio w high, po drugiej stronie zmaterializowała się 20-sto osobowa kampa na nasze 2 t3, talosa i harpię, w składzie której były ofc 2 Falcony.
 Moja samotna próba rozbicia kampy od środka poprzez duele skończyła się po jednym, zaciekłym pojedynku http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=27475, który złamał morale Provi blocu w takim stopniu, że musieli dorzucić na bramę jeszcze kilka Cloakujących Oracle.
 Average day in Providence.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Security Status
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:18:41 »
Pfffffffffff... cool story, really

Prawie 4 lata temu gang mojego pierwszego korpa kręcił się po tak zwanym "lower Domain" (lolsec przylegający do Provi) i rąbnęliśmy jakiegoś frajera na belcie. Jeśli mnie pamięć nie myli, Doom był wtedy z nami. Też przylazł do mnie (byłem CEO) jakiś diplo CVA z mordą, że mam przeprosić i zapłacić. Wataha, w odróżnieniu od Kozy, nie miała zamiaru przepraszać nikogo za PvP, więc powiedziałem mu, żeby "spadał na szczaw".

Cała ta sytuacja zirytowała mnie na tyle, że zacząłem robić research i dowiedziałem się, że odwiecznym wrogiem CVA jest Ushra'Khan. Parę tygodni później byłem już w tym aliansie, a może pół roku później dokowałem w 9UY w stacji zbudowanej przez U'K, po czym zagrabionej przez CVA i teraz wreszcie odbitej.

Przepraszać, żeby być blue/neut do CVA? Wolne żarty ;)


Jesli to ta sytuacja co myśle to wtedy dowiedziałem sie ze SHCK jest kos dla CVA za piractwo - najwyraźniej wobec ratów głównie frakcji  blood raider bo wedle daty wpisania na kos listę (i po minimum tygodniu prze i po) przez samego aralisa w korpie były dwie osoby które usiłowały ustanowić standing do amarr empire na misjach po tym jak korp sie  przeprowadził z pogranicza gejowo minmatarskiego do kor-azor

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:37:14 »
No to bardziej cywilizowany, przynajmniej kiedyś był siedzący w Metropolis korpik pn. Electus Matari. Po stracie kilku raciarek zgłaszał sie do CEO mailowo ich diplo uprzejmie informując, że przyłapano kogos z korpowiczów na strzelaniu do jego kolegów, przez do dali adresatowi ujemny standing. Ale gdyby się okazało, że to jednak pomyłka była i te zestrzelone statki to tak tylko niechcący, to bardzo mocno prosił o kontakt i oni to oczywiście zmienią ;D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: Security Status
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:41:02 »
Kompletnie nie rozumiem dwóch ostatnich postów.  :'(

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 10, 2013, 17:41:06 »
Kompletnie nie rozumiem dwóch ostatnich postów.  :'(




Ten wątek uważam za oficjalnie wykolejony ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Security Status
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:31:19 »
Mało się paluszkiem słonym nie zadławiłem przez Ciebie Sokole. Zabójczy rysunek ];))))))))))))))