Autor Wątek: Lucas Arts upadło :(  (Przeczytany 13160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Starhawk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Lucas Arts upadło :(
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 09, 2013, 18:41:58 »
Większej bzdury dawno nie czytałem. Jak niby wyjątek ma potwierdzać regułę? Zupełny brak logiki. Debilizm. Powtarzanie pustych frazesów. Szkoda słów.  :(
W takim razie zmarnowałeś te kilkanaście słów pisząc swojego posta. Zupełny brak logiki :P

@Yavax Zavro
Czasem działa na nerwy, bo to totalny kicz, ale ma to swój urok, tak jak z pozoru kiczowate filmy Tarantino czy Rodrigueza tyle, że w innym, japońskim, stylu. Gdyby MGSa robili Amerykanie na pewno nie byłby tym czym jest teraz. Popatrz choćby na Splinter Cella. Niby podobny gatunek, ale to już nie to samo.

Phobeus

  • Gość
Odp: Lucas Arts upadło :(
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 09, 2013, 19:11:30 »
Ja np wolę japoński patetyzm niż 4 bezmózgich koksów zarzynających piłami swoich przeciwników w Gears of War.
Człowieku, ty masz jakieś powalone postrzeganie rzeczywistości ??? GoW jest rozpierduchą na ekranie; krwawą jatką, gdzie o wiele bardziej polegasz na wyuczonych reakcjach niż na taktycznym myśleniu. Funkcja tej gry jest taka, że po ciężkim dniu wyładowujesz nerwy pompując do przeciwników gnasherem i sadząc soczyste headshoty, zamiast czepiać się żony o pierdoły i prowokować kłótnie w domu.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Lucas Arts upadło :(
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 09, 2013, 21:46:09 »
Człowieku, ty masz jakieś powalone postrzeganie rzeczywistości ??? GoW jest rozpierduchą na ekranie; krwawą jatką, gdzie o wiele bardziej polegasz na wyuczonych reakcjach niż na taktycznym myśleniu. Funkcja tej gry jest taka, że po ciężkim dniu wyładowujesz nerwy pompując do przeciwników gnasherem i sadząc soczyste headshoty, zamiast czepiać się żony o pierdoły i prowokować kłótnie w domu.
Współczuję Twojej żonie/dziewczynie o ile taką w ogóle posiadasz. Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak Ci kiedyś konsola padnie a wrócisz zdenerwowany do domu...  ???
Jak to dobrze że mamy już konsole bo widać czarno na białym że bez nich liczba zjebów z bejsbolami na ulicach byłaby jeszcze wyższa.  :o
A postrzeganie rzeczywistości faktycznie masz POWALONE.

Phobeus

  • Gość
Odp: Lucas Arts upadło :(
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 10, 2013, 01:08:37 »
Współczuję Twojej żonie/dziewczynie o ile taką w ogóle posiadasz. Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak Ci kiedyś konsola padnie a wrócisz zdenerwowany do domu...  ???
Jak to dobrze że mamy już konsole bo widać czarno na białym że bez nich liczba zjebów z bejsbolami na ulicach byłaby jeszcze wyższa.  :o
A postrzeganie rzeczywistości faktycznie masz POWALONE.
No wiesz, gdyby nie konsola, to już dawno wymordowałbym całą rodzinę. Na wszelki wypadek w zanadrzu mam PS3, jakby xpudło padło.

Lagu

  • Gość
Odp: Lucas Arts upadło :(
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:47:10 »
Filmik z czasów gdy myślałem że SWTOR ma end-game;p

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dHbnsgabHus[/youtube]

IX Kohorta