Autor Wątek: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie  (Przeczytany 14021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:20:19 »
For fun to można zrobić nawet roam w carrierach :P Cena podobna do na nieco pimpniętego Bopsa ;)

@Sokole, cieszę sie, że nie uważasz smartbombienia na gajtach za PvP. Co drugi bs, który to robi ma polisę w postaci stabów. Widziałem, jak kilka razy taki kolo spieprzał mi 2-3 punktów założonych na niego.  http://amarr.eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=15781072

OT: Kiedyś mi ten koleś zesmartował poda ;) Widząc macha na skanie nie oczekiwałem smartbomb hehe

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:26:41 »
Szkoda że ilość paliwa potrzebnego do przerzutu zależy od masy. Był okres że dało się zrobić covert ops avatara :P Swoja drogą ciekawe czy ktokolwiek zastosował takiego tytka w praktyce.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:32:36 »
Sorki, że moja wiedza na temat BO, Tytków, cyn, jest niemal zerowa, ale czy skoro
Cytuj
Oczywiście BO stawia portal na zwykłe cyno i na cynogeneratory.
to przez takie zwykłe cyno postawione przez BO wrzucę NIE covert-ovy gank? Czy takie coś to tylko już tytek potrafi?

Nie mam więcej pytań :)

Goomich

  • Gość
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:34:23 »
Nie, ważne co stawia portal, a nie w jaką boję celuje.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2013, 13:39:59 »
Sorki, że moja wiedza na temat BO, Tytków, cyn, jest niemal zerowa, ale czy skoroto przez takie zwykłe cyno postawione przez BO wrzucę NIE covert-ovy gant? Czy takie coś to tylko już tytek potrafi?

Nie mam więcej pytań :)
Jak pisałem wczesniej, kiedys był taki bug że na cynogena dało sie wrzucić zwykłe statki, ale na covert cyno juz nie.
Nieważne na jaki beacon stawiasz portal, przez BO możesz przerzucić TYLKO statki typu covert.
Zwykłe statki może przerzucać tylko i wyłącznie Tytek i żeby uprzedzić ew. pytanie, Tytek nie może stawiać portalu na covert cyno.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:16:44 »
http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=15851385
około 2-3 godzin we flocie, niecała minuta strzelania, nic innego złapać  / zbaicić się nie dało
Przy okazji jak się po fakcie dowiedziałem mało co nie stałem się dodatkowym celem dla rogaczy :P

@Mando, ale nie nudziłeś sie chyba z nami na TSie?:) Po za tym nasz skład był trochę dziadowy i wysmarowany wazeliną. Mieliśmy kupę szcześcia, że trafiliśmy na nuubów wiekszych od nas :)

BO w low secu jest super zajebiste, zresztą jak każda flota prowadzona przez ludzi z wyobraźnią. Problemem są tutaj skille. Cieżko jest zebrać aktywną ekipę ponad 10 BO z skillami na lvl5. Do tego drugie tyle te trójek i  i reconów by coś połapać. BO są fajne dla graczy znudzonych ciagłym lataniem za celem. Sama logistyka dla gangu BO jest fajnym wyzwaniem. Mi tam bardzo sie podoba, jak bedę miał znów czas na nolife gaming bede latał tylko w BO :)



Goomich

  • Gość
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:18:58 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Black Ops - cel dlugoterminowy :) Noob prosi o pokierowanie
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:42:28 »
Cytuj
Na pewno coś pomyliłeś. Nie ma możliwości przerzucenia covert portalem czegoś co nie ma covert cloaka.

Między innymi dlatego gangi BO nadają się do "ganków" a nie do walk. Bombery spadają jak muchy od byle czego, zwłaszcza te sfitowane do takiego gangu (max dps z torped, z AB). 2-3 med shipy potrafią rozsmarować taki gang.
Chyba wiem o co chodzi. To był opis sytuacji chyba związanej z jakąś antyczną mechaniką. (akcja była jeszcze zanim zaczałem grać)
C0ven miał zrobić hot dropa i baitem był drake lub dwa cyna na jednym z nich. Jak potencjalna ofiara połknęła przynętę , haczyk i spławik, okazało się że koleś w draku nigdy cyny nie uruchamiał i nie potrafi tego zrobić tak żeby flota skoczyła - nie pamiętam czy nie zabrał paliwa, nie potrafił dać brodkastu flocie bez którego nie można było skakać (teraz żadne brodkasty nie są wymagane, wiec stad wzmianka o antycznej mechanice), czy też miał cyne offline. Przynenta z podami poszła na kb w efekcie, flota nie paliła z buta i nic nie złapała, a przez jakiś czas cynostawiacze w ally dostawali masę dowcipnych rad przed akcją, mających im "pomóc" poprawnie wykonać zadanie
Cytuj
@Mando, ale nie nudziłeś sie chyba z nami na TSie? Po za tym nasz skład był trochę dziadowy i wysmarowany wazeliną. Mieliśmy kupę szcześcia, że trafiliśmy na nuubów wiekszych od nas
Czy ja mam wam za złe tamtą akcję? Tak wynikało zmojego posta? :/
Nie mam. Fajnie było w coś postrzelać, i spodziewałam się czegoś takiego (ale jak ktoś wspominał górnicy to najcierpliwszy gatunek ludzi w eve nie? :P co prawda każdego kto mnie tak obrazi będę się starał zniszczyć, ale prawdą jest że godzinami potrafiłem wisieć na pasku z koparkami za towarzystwo...mając nadzieje że znajdzie się imbecyl który spróbuje canflipa...), a wyraźnie zdezorientowany Azbuga żądający wyjaśnień skąd mu na TS wykwitłem też był niezłą rozrywką :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.