Autor Wątek: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk  (Przeczytany 12589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« dnia: Marzec 31, 2013, 01:17:59 »
Dokładnie jak w temacie - 500mln do szybkiego zarobienia za namiary na WH J231210 - jest to system ze static to low i c2


NIEAKTUALNE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2013, 12:47:55 wysłana przez Cors »
Gun for hire.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2013, 06:30:52 »
Jasny gwint chłopie, koledzy z ally wiedzą, że prosisz o takie rzeczy na centrali :P?

katharn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cirillith
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2013, 14:28:39 »
Obiecuję, że jeśli znajdę ten system dam Ci znać  >:D
A potem będzie dużo zwłok na D-Scanie  >:D i krzyk z milionów gardeł, imperia upadną... odrodzą się nowe... :P

Tak na poważnie - to Nycio wie, że publikujesz takie info na ogólnodostępnym forum?  8)

Acunn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Acunn
  • Korporacja: XIII widow
  • Sojusz: The Nameless Alliance
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2013, 14:32:47 »
Ciekawe ile osób się ucieszyło czytając tego posta  ;D  Czas biegnie, a większość osób wciąż pamięta  >:D

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2013, 15:32:44 »
@Yava - ja przecież o nic nie proszę tylko oferuje biznes - "Fortuna wszędzie się toczy" jak mawiał Sknerus McKwacz :)

@Cir - Nytu nie ma nic przeciwko temu gdzie zamierzam spędzać mój Eve-online'owy urlop. Bylem już w tym systemie, bardzo podbał mi się krajobraz,  tylko niestety nagłym zbiegiem okoliczności musiałem szybko opuścić ten kurort nie zapisawszy adresu, a nawet pożegnać się nie miałem okazji :( Pragnę pojawić się tam znowu i spokojnie disfrutować niezwykły pejzaż tego WH :)

@Acun - nie wiem co jest zabawnego w ofercie handlowej ani tez kto tam co pamięta i komu - to nie topic w dziale o takich rzeczach - jakby ktoś chciał podyskutować to chętnie - tylko musi założyć topic w dziale korporacyjnym bo mi niestety nie wolno.

--> @AD TOPIC - oferta nadal aktualna i propozycje ubicia tego interesu najlepiej kierować do mnie mailem in-game - na nick podany w profilu.
Gun for hire.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2013, 16:43:47 »
Ujmę to tak: jesteś świadomy, że chcesz zapłacić za ustawienie na siebie (czy dla kogo tam szukasz wlotu/wylotu) pułapki?
Jeśli tak to nie mam więcej pytań :P.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2013, 17:41:08 »
@Yava jeśli chcesz pogadać na takie tematy to załóż topic na forum korpowym (ponieważ mi ani nikomu z UI nie wolno, administrator zabronił nam tego jasno)

za samą przynależność corpową balansuje na granicy bana na Centrali, wiec tutaj nie bardzo możemy dyskutować o polityce WH, bo na pewno dyskutowanie tu łamie jakis punkcik regulaminu i szybko zniknę z forum. Jak zrobisz temat to podeślij linka i możemy pogadać i o wakacyjnych kurortach WH-lowych jak i o tańcach hulańchach na dziurze... - jakkolwiek to brzmi  :D

//@ AD TOPIC - co do samej wątpliwości handlowym - na pewno z potencjalnym znalazcą tego systemu ustalimy na prv bezpieczny sposób przekazania namiaru i isków.
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 31, 2013, 17:44:59 »
[admin]Wasz korp ma odgórnie bana na rekrutację. Ty chwilowo nie masz znacznika laserowego na czole, przynajmniej nie za ten temat[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2013, 17:55:27 »
Wasz korp ma odgórnie bana na rekrutację. Ty chwilowo nie masz znacznika laserowego na czole, przynajmniej nie za ten temat
Powie ktoś coś więcej? :>
Jaka historia się za tym kryje?
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 18:03:07 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 31, 2013, 18:04:22 »
Także jestem ciekaw. Doom uchyl przysłowiowego rąbka tajemnicy. PIZZZZZZZZZ ];p

Tila

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 31, 2013, 19:06:31 »
Witka Uczę się skanować, jestem młodym graczem 500m to dla mnie sporo mam nadzieję że będą moje a polityka mnie nie interesuje jak i pis i po i sld oraz palikot. >:D

Gellenter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gellenter Pl
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 31, 2013, 21:27:35 »
Ty możesz polityką się nie interesować, ale polityka może zainteresować się tobą... A biorąc pod uwagę że do uselessów strzela całe community możesz się sparzyć

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2013, 21:53:00 »
Pare osób z UI dostalo kiedys bana na forum i zakaz rekrutacji po kilku wypowiedziach o przebiegu walk. Postów tych nie widzialem, wiec wypowiadanie sie na ten temat z mojej strony jest bez sensu- fakt jest faktem.

Śmiem też mimo wszystko grzecznie stwierdzić, że "Exiled" to nie "całe community", a oczywistą sprawą pozostaje, że nie zamierzam rozpisywać gdzie, kiedy i na jakich zasadach transakcja została dokonana.
Gun for hire.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2013, 22:02:31 »
[...]A biorąc pod uwagę że do uselessów strzela całe community możesz się sparzyć
Nie przesadzajmy, w życiu ich nie widziałem :P

Pare osób z UI dostalo kiedys bana na forum i zakaz rekrutacji po kilku wypowiedziach o przebiegu walk.
O to to to, co się wydarzyło, jaka bitka? :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

katharn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cirillith
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2013, 22:45:39 »

O to to to, co się wydarzyło, jaka bitka? :)

Stare czasy: http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10249.0

Za dokazywanie w tym temacie dostali knebel na rekrutację :) Coś jakoś tak, że legion ich jest, czy coś :P - To był czas grupy Anonymous... no i chyba jakoś się z nimi utożsamili  ;D

Śmiem też mimo wszystko grzecznie stwierdzić, że "Exiled" to nie "całe community", a oczywistą sprawą pozostaje, że nie zamierzam rozpisywać gdzie, kiedy i na jakich zasadach transakcja została dokonana.

Dorzuć proszę do tego i inne polskie ally z WH-space, a troszkę ich jest...  8) Zresztą nie tylko polskie, bo z tego co słyszałem to ma do Was coś tam i NorCorp i W-Space.  >:D

Sorry za offtop - juz nie będę Panie Administratorze ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2013, 23:10:32 »
Co ciekawe kolego Katharn-ie nasz szanowny Doom wykasował wszelkie wzmianki ludzi z Idei i tym samym nie wiem co tak naprawdę zbroili. Może przywołamy Dooma do tablicy i nam naświetli sytuację sprzed roku?

HammerSnake

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2013, 23:11:35 »
to kto w tej dziurze mieszka? że do szybkiego zarobienia i sprzeda swoich? :D

bo przecież nikt normalny tej oferty nie bierze na poważnie i nie szuka igły w stogu siana, chyba że wie jak się włamać do bazy ccp jak te ruski na fanfescie.

Może, żeby topic miał sens dowiemy się czegoś więcej na temat wspominek z pierwszych wypowiedzi?  :P

katharn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cirillith
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 31, 2013, 23:27:12 »
Co ciekawe kolego Katharn-ie nasz szanowny Doom wykasował wszelkie wzmianki ludzi z Idei i tym samym nie wiem co tak naprawdę zbroili. Może przywołamy Dooma do tablicy i nam naświetli sytuację sprzed roku?
Ok. Masz rację :)
Chciałem naświetlić sytuację... bo całość widziałem na żywo :D

to kto w tej dziurze mieszka? że do szybkiego zarobienia i sprzeda swoich? :D

bo przecież nikt normalny tej oferty nie bierze na poważnie i nie szuka igły w stogu siana, chyba że wie jak się włamać do bazy ccp jak te ruski na fanfescie.

Może, żeby topic miał sens dowiemy się czegoś więcej na temat wspominek z pierwszych wypowiedzi?  :P

Zakładającemu temat chodzi o przypadkową skanującą osobę.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2013, 23:36:46 »
Eh stare czasy Centrali Dzikus Rilke itd ;]

Tila

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2013, 23:51:20 »
Polityka zainteresuje się mną to brzmi jak groźba !!. Gellenter  mam nadzieję że admin patrzy na to co wypisujesz. Polska polityka jest słaba mają naród w bańce a co do polityki gry to nic nie wiem i mnie to nie interesuje kto z kim i przeciwko, zawsze ktoś do kogoś będzie strzelał, ktoś będzie się bronił i odwrotnie jak to w polityce ktoś na kogoś coś mówi i w drugą stronę co mnie interesuje to te 500m :P i żeby nie podnieśli bardziej wieku emerytalnego. >:D

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 01, 2013, 00:10:24 »
Wiele osób skanuje np sity / plexy czy roluja WH u siebie - topic jest dla przypadkowych osob, a nie jako proba podkupienia kogos z mieszkanców tego systemu.

Co do pytań o stare zatargi i wojny - prosze załóżcie osobny temat jak chcecie o walkach czy wzajemnych pretensjach pogadać, ew niech admin/mod przeniesie zapytania tutaj skladanie, ktore nie dotycza biznesu - to jest temat handlowy, oferte swoja złożyłem - kontakt podalem - w zasadzie EOT i można zamknąć temat...  - edytuje pierwszego posta gdy oferta przestanie być aktualna

// Cors
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 01, 2013, 01:26:14 »
Posty które poleciały z tamtego tematu to był pokaz gimbusiarstwa, dzieci neo itp zachowań które podejrzewam nawet w tibi i wow zostałyby uznane za buractwo. Nie miały też związku z dyskusją o walkach w wh (no dobra związek miały taki że w pewnym momencie uslesi zrobili nalot śmieciowymi postami). Mam nadzieje ze to zaspokoiło ciekawość naszyc aktualnych troli na tyle że skończycie offtopick

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

deckard

  • Gość
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2013, 01:46:37 »
W skrócie
Uslessi dostali wpierdziel
Powstaje topic o ich zachowaniach i poziomie
Uslessi zamiast sie zrehabilitować dochodzą do wniosku ze będą spamować i trollować i robić inne rzeczy długo aż admin  wyłączy topić tak aby nikt nie mógł nic przeczytać.
No i niestety admin stanął na wysokości zadania :) i zareagował proporcjonalnie do poziomu zachowania rozmówców.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2013, 02:44:52 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 02, 2013, 08:27:37 »
Bedziemy zmuszeni znów wysłać expedycję karną jak ostatnim razem a potem znów dyplomata Talocanów bedzie musiał wam ratowac dupsko. Malo bolało ostatnim razem?


Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: WH c2 wejście J231210 - reward 500mln isk
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 02, 2013, 12:47:01 »
Ale wiele półprawd juz padlo tutaj w topicku handlowym :)   Ale jak juz mowilem - jesli ktos chce o UI pogadac to jest zly topic, musialby załorzyc inny zeby wciagnac mnie w dyskusje - to jest, a w zasadzie był topic handlowy. --> oferta przestała być aktualna, wszystkim zainteresowanym dziekuje.

Prosze o zamknięcie tematu.


PS @CAT  dobry gif :D
Gun for hire.