Autor Wątek: C0ven Starcił Tytany  (Przeczytany 45089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
C0ven Starcił Tytany
« dnia: Marzec 29, 2013, 23:08:03 »
Jak zwykle, coś nie na rękę to lock albo Delete ^^
Nie powinno tak być na  forum, otwarta dyskusja a nie kilka osób liże się po jajach, oraz neguje wszystko co jest nie po ich myśli, zamiast uruchomić mózgownicę i spróbować podejść do zagadnienia z innej strony!
Ani tytany ani iski NIE powinny zostać zwrócone, to jest miękka polityka firmy która mnie osobiście mocno irytuje. Nie było haka znaczy nie oddajemy.
tak samo było z JF Covenu jak jakiegoś gościa capneli on klika CTRL+Q a potem pisze petycje że miał DSC i dostaje shipa z powrotem .... słaby żart.

Panowie Sami jesteście sobie winni, a że Xeovar jeszcze  chcę z tym chodzić na policję czy do sądu? Jak sam złamał EULE i podał komuś hasło? .... Panowie To była Dzentelmeńska umowa której ktoś nie dotrzymał i należy to wziąźć na to klatę a nie pisać petycje jak małe dziewczynki, Tak się Nie robi.

A jeżeli chodzi  o temat dzielenia kont to nigdy nie powinno to zostać  dozwolone koniec kropka. wszytko co tam wymyślacie to klasyczna drama i Totalne FRAMAZONY które są standardem . "Galente Faction Night" czy jakikolwiek inny przykład.

Jeżeli macie z tym Problem, i musicie dzielić konta to znaczy że jesteście za mali na tytany i nie powinniście się w to bawić.  :-X
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 29, 2013, 23:36:00 »
Jak zwykle, coś nie na rękę to lock albo Delete ^^
Nie powinno tak być na  forum, otwarta dyskusja a nie kilka osób liże się po jajach, oraz neguje wszystko co jest nie po ich myśli, zamiast uruchomić mózgownicę i spróbować podejść do zagadnienia z innej strony!
Ani tytany ani iski NIE powinny zostać zwrócone, to jest miękka polityka firmy która mnie osobiście mocno irytuje. Nie było haka znaczy nie oddajemy.
tak samo było z JF Covenu jak jakiegoś gościa capneli on klika CTRL+Q a potem pisze petycje że miał DSC i dostaje shipa z powrotem .... słaby żart.

Panowie Sami jesteście sobie winni, a że Xeovar jeszcze  chcę z tym chodzić na policję czy do sądu? Jak sam złamał EULE i podał komuś hasło? .... Panowie To była Dzentelmeńska umowa której ktoś nie dotrzymał i należy to wziąźć na to klatę a nie pisać petycje jak małe dziewczynki, Tak się Nie robi.

A jeżeli chodzi  o temat dzielenia kont to nigdy nie powinno to zostać  dozwolone koniec kropka. wszytko co tam wymyślacie to klasyczna drama i Totalne FRAMAZONY które są standardem . "Galente Faction Night" czy jakikolwiek inny przykład.

Jeżeli macie z tym Problem, i musicie dzielić konta to znaczy że jesteście za mali na tytany i nie powinniście się w to bawić.  :-X
Jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć pewnych spraw i rozgraniczyć gry od metagaming'u to jesteś za mały na tą grę i nie powinieneś się wypowiadać na tym forum.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2013, 00:12:23 »
Sami Daliście pasy Marudo
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2013, 00:25:19 »
Sami Daliście pasy Marudo
Wiesz, ogólnie ja Ciebie rozumiem. Odsłonię nawet moją nie bardzo zarośniętą klatę (wszystko poszło w nogi) i osobiście Cię obronię od naporu "osób nawzajem liżących się po jajkach" pod jednym warunkiem: wskaż mi chociaż jedno takie ally, gdzie dostęp do konta z tytanami ma TYLKO JEDNA OSOBA.

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2013, 00:37:18 »
Oj tam poprostu mamy swoich ludzi w ccp i tyle w temacie  :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2013, 08:55:07 »
Wiesz, ogólnie ja Ciebie rozumiem. Odsłonię nawet moją nie bardzo zarośniętą klatę (wszystko poszło w nogi) i osobiście Cię obronię od naporu "osób nawzajem liżących się po jajkach" pod jednym warunkiem: wskaż mi chociaż jedno takie ally, gdzie dostęp do konta z tytanami ma TYLKO JEDNA OSOBA.

Powiedz mi jedno, jedzie jakiś typ po pijaku i rozbija auto, firma ubezpieczeniowa ma mu zapłacić odszkodowanie tylko dlatego że jzada po pijaku jest nagminnie stosowana?
Ktoś tu zaraz wyskoczy że nie można takich spraw porównywać, można, sprawa jest bardzo podobna przez analogię, i tu i tu jest nagminnie łamane prawo, i tu i tu łamiący prawo dostaje za to odszkodowanie. Trochę chore, prawda?
CCP przymyka oko na współdzielenie kont? Jego sprawa, w końcu każde konto to jakaś kasa. Ale jak już oficjalnie tego zabrania powinno być konsekwentne - nie zbanujemy kont bo już ucierpiałeś, złamałeś przepis, straciłeś, próbuj odzyskać sam.
W tym przypadku CCP pkazało że jego własne "ustawodastwo" jest gówno warte. Albo sami własnego prawa nie znają.
Albo siedzą tam naiwniacy którzy myślą że w EVE grają same kryształowe sumienia bez skazy i zmazy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2013, 09:32:58 »
Firma placi AC bo typ po pijaku nie byl wlascicielem, nie nalezal do osob ktorym on uzyczyl samochodu ani nie mial z nimi nic wspolnego... wiecej analogii poprosze :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2013, 10:00:07 »
Firma placi AC bo typ po pijaku nie byl wlascicielem, nie nalezal do osob ktorym on uzyczyl samochodu ani nie mial z nimi nic wspolnego... wiecej analogii poprosze :)
Czyli konta Covenu nie były Covenu?
Anaogia jest tu taka, że Coven łamie przepis i dostaje za to odszkodowanie. Bo to właściciele konta złamali prawo udostępniając innym konta. To nie "złodziej" złamał EULA, on nie dał komuś dostępu.
Prosta sprawa - rozdali na prawo i lewo dostęp/jechał po pijaku, rozbili się, i jeden i drugi.
Swoją drogą w takich sytuacjach wypływa na wierzch hipokryzja masy osób. Gdyby taka sytuacja się zdarzyła np. w TEST, mogę dać uciąć połowę swoich skillpointów, że wszyscy teraźniejsi święcie oburzeni klaskaliby w rączki i cieszyli jak dzieci że "świetna rbota sziega". Święte oburzenie pojawiłoby się w momencie odzyskania przez nich tych tytków.
P.S.: jeszcze jdno, czyli chcesz wmówić ze Coven nie jest winny? Bo on udostępnił dostępp komuś kto prawdopodobnie udostępnił komuś innemu? Słaba argumentacja
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2013, 10:01:59 »
Firma placi AC bo typ po pijaku nie byl wlascicielem, nie nalezal do osob ktorym on uzyczyl samochodu ani nie mial z nimi nic wspolnego... wiecej analogii poprosze :)
Check Mate :D

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2013, 11:15:10 »
polacy w eve i tak nic nie znaczą... zabrać im te niedobitki jeszcze - mogli też tak pomyśleć - co nie znaczy że ccp nie otworzyło puszki pandory i nie dało powodu do wielorakich spekulacji. Pokazali że ich zasady są gówno warte i zrobią prawdopodobnie absolutnie wszystko dla zysku a to dla samej gry bardzo źle.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2013, 11:24:08 »
polacy w eve i tak nic nie znaczą... zabrać im te niedobitki jeszcze - mogli też tak pomyśleć - co nie znaczy że ccp nie otworzyło puszki pandory i nie dało powodu do wielorakich spekulacji. Pokazali że ich zasady są gówno warte i zrobią prawdopodobnie absolutnie wszystko dla zysku a to dla samej gry bardzo źle.

Ja bym tak daleko wniosków nie wysuwał, ale dopóki ktoś tego nie nagłośni na forum, petycja w/e to ujdzie cichaczem łamanie własnych zasad

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2013, 11:40:36 »
trochę nagłośniona była ta sprawa - ileś osób nie koniecznie nawet polaków mogło to ruszyć - ludzie swój rozum mają i ccp może za to zapłacić albo spadkiem subskrypcji albo jawnym sprzeciwem tych ludzi - może się też rozejść po kościach jak mówisz, wtedy oznaczać będzie to tylko jedno że eve jest już trupem a grają w to same boty i znudzeni starcy, zasad tak naprawdę nie ma i nikomu na nich więcej już nie zależy, a sens gry - jeśli w graniu jest jakiś sens - jest żaden bo gry muszą mieć jasno sprecyzowane zasady i traktować wszystkich równo aby było o co rywalizować.
 pożyjemy zobaczymy
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2013, 11:51:17 »
trochę nagłośniona była ta sprawa - ileś osób nie koniecznie nawet polaków mogło to ruszyć - ludzie swój rozum mają i ccp może za to zapłacić albo spadkiem subskrypcji albo jawnym sprzeciwem tych ludzi - może się też rozejść po kościach jak mówisz, wtedy oznaczać będzie to tylko jedno że eve jest już trupem a grają w to same boty i znudzeni starcy, zasad tak naprawdę nie ma i nikomu na nich więcej już nie zależy, a sens gry - jeśli w graniu jest jakiś sens - jest żaden bo gry muszą mieć jasno sprecyzowane zasady i traktować wszystkich równo aby było o co rywalizować.
 pożyjemy zobaczymy

Nagłośnione było, że jest w toku - a nie jaka jest decyzja CCP w tej sprawie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2013, 12:07:46 »
Nagłośnione było, że jest w toku - a nie jaka jest decyzja CCP w tej sprawie.
Kwestia krótkiego czasu kiedy sprawa sie pojawi na EVEnews.

P.S.: Alice... czy ty masz jakąś fobię na punkcie Polaków?
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2013, 13:07:18 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2013, 13:12:05 »
ani TESTY ani inne alianse/corpy nie placza tak glosno jak wy male sk...y i nie życza nam zle w tej sprawie bo nawet w korpach z ktorymi walczymy i mamy minusy byl sprzeciw i oburzenie wobec tej sytuacji co samo z siebie mowi jaka z was banda de.. tryskajacych jadem w strone epickiego aliansu c0ven ;)

pomimo ze sie dzien w dzien z nimi scieramy nie na forum a w grze

jestescie botami ktore spamuja to forum ? jakis tam dziad za przeproszeniem ciagle przyklady o pijaczkach samochodach ac oc  pzu podaje WTF is this ? przycpales za ostro i trwale slady pozostaly bo czytam te twoje posty i ciagle ac oz pzu na przemian w tych postach, masz nie zaplacone rachunki badz problemy z prawem i próbujesz uzyskac tutaj informacje jak z tego wyjsc tak jak c0ven wyszedl ?


Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2013, 13:39:00 »
Powiedz mi jedno, jedzie jakiś typ po pijaku i rozbija auto, firma ubezpieczeniowa ma mu zapłacić odszkodowanie tylko dlatego że jzada po pijaku jest nagminnie stosowana?
Ktoś tu zaraz wyskoczy że nie można takich spraw porównywać, można, sprawa jest bardzo podobna przez analogię, i tu i tu jest nagminnie łamane prawo, i tu i tu łamiący prawo dostaje za to odszkodowanie. Trochę chore, prawda?
CCP przymyka oko na współdzielenie kont? Jego sprawa, w końcu każde konto to jakaś kasa. Ale jak już oficjalnie tego zabrania powinno być konsekwentne - nie zbanujemy kont bo już ucierpiałeś, złamałeś przepis, straciłeś, próbuj odzyskać sam.
W tym przypadku CCP pkazało że jego własne "ustawodastwo" jest gówno warte. Albo sami własnego prawa nie znają.
Albo siedzą tam naiwniacy którzy myślą że w EVE grają same kryształowe sumienia bez skazy i zmazy.
Myślę, że dobrze to podsumował Kira Korpii, więc raczej w tej kwestii nie mam nic do dodania. Poza tym, że jeszcze nie wiemy czy ten ktoś passy dostał w prezencie czy podpierdolił, więc hamuj swoje konie.
Mi chodziło też o coś innego, o czym zresztą napisałeś. O tym, że CCP jest też jakby stroną łamiącą zasady, bo dobrze wie, że takie konta są dzielone pomiędzy zaufane osoby w ally. I na to pozwala.
To jest dla mnie temat rzeka, a ja nie chcę tu strugać wielkiego znawcę.
Z globalnego punktu widzenia problem polega na tym, że w EVE gra po prostu mało osób i CCP nie ma jaj, żeby nagle wykosić wszystkich którzy sobie pierdzą na EULA.
To jest coś w stylu cichego układu, czaisz? Odszkodowanie otrzymane przez c0ven tylko to uwypukliło.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2013, 13:47:20 »
Myślę, że dobrze to podsumował Kira Korpii, więc raczej w tej kwestii nie mam nic do dodania. Poza tym, że jeszcze nie wiemy czy ten ktoś passy dostał w prezencie czy podpierdolił, więc hamuj swoje konie.
Mi chodziło też o coś innego, o czym zresztą napisałeś. O tym, że CCP jest też jakby stroną łamiącą zasady, bo dobrze wie, że takie konta są dzielone pomiędzy zaufane osoby w ally. I na to pozwala.
To jest dla mnie temat rzeka, a ja nie chcę tu strugać wielkiego znawcę.
Z globalnego punktu widzenia problem polega na tym, że w EVE gra po prostu mało osób i CCP nie ma jaj, żeby nagle wykosić wszystkich którzy sobie pierdzą na EULA.
To jest coś w stylu cichego układu, czaisz? Odszkodowanie otrzymane przez c0ven tylko to uwypukliło.
Rany...przeca cały czas mówię że wiem że CCP wie i wiem dlaczego z tym nic nie robi.
Mówie też cały czas że oddając ten sprzęt zrobili wielki błąd bo pokazali że EULA EULĄ a życie sobie.
Kompletnie inaczej by to wyglądało gdyby padło zdanie - popełniliście wykroczenie i straciliście masę kasy. Już samo to jest dla was karą, nie chcąc dobijać nie banujemy kont.
I byłoby wszystko w porządku.
Dalej CCP udawałoy że nie wie o współdzieleniu kont, a gracze dalej by udawali że tego nie robią.
Kira podsumował to w bardzo tendencyjny sposób, tak żeby pasowało do wersji żo Coven bidny ucierpiał na głupich przepisach.
@mkx
Aleś ty bidny malutki człowieczek, zakompleksiony chyba strasznie. I do tego za cholerę pojąć nie potrafisz co się pisze. Pisana polska za trudna więc mkx pluć na innych, bo inni mieć inne zdanie niż mkx? A mkx mieć jakieś wogóle zdanie czy koledzy mówić "bla bla" a mkx przytakiwać, święcie wierzyć i powtarzać?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2013, 13:54:24 »
Zmieńmy nazwę tematu na "Trudne sprawy" albo coś w stylu "Co zrobić żeby jednak odebrali c0venowi te tytany". Bardziej trafne i przynajmniej osobniki pokroju Kell'a będą miały pole do popisu.
To naprawdę smutne, że osoby (oczywiście głównie polacy) niebędące nigdy w tym aliansie, które coś gdzieś tam słyszały mówią najgłośniej i najchętniej oddałyby wszystko żeby tylko inni (w tym wypadku C0ven) nie mieli lepiej/więcej. Ot taka nasza cecha narodowa.
A co do stwierdzenia
polacy w eve i tak nic nie znaczą... [...]
To jest tak samo jak w prawdziwym świecie: jedni narzekają, że polacy są niczym i nie warto się przyznawać do swojej narodowości, za to inni są dumni za swojej historii, kultury, tradycji i starają się naprawiać wizerunek popsuty przez tych pierwszych  :(

A co do stwierdzenia, że nie zostaliśmy ukarani:
Cytat: Xeovar
1. Dostaliśmy warningi za account sharing. Jeżeli się to powtórzy to zamiast warnów będą perma bany.
Zdaje się, że to jest standardowa polityka CCP przy takiego rodzaju przewinieniach, a to, że coś skradziono to dwie różne sprawy, ponieważ nadal nie wiemy w jaki sposób złodziej wszedł w posiadanie hasła.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 30, 2013, 14:01:08 »
Zmieńmy nazwę tematu na "Trudne sprawy" albo coś w stylu "Co zrobić żeby jednak odebrali c0venowi te tytany". Bardziej trafne i przynajmniej osobniki pokroju Kell'a będą miały pole do popisu.
To naprawdę smutne, że osoby (oczywiście głównie polacy) niebędące nigdy w tym aliansie, które coś gdzieś tam słyszały mówią najgłośniej i najchętniej oddałyby wszystko żeby tylko inni (w tym wypadku C0ven) nie mieli lepiej/więcej. Ot taka nasza cecha narodowa.
A co do stwierdzeniaTo jest tak samo jak w prawdziwym świecie: jedni narzekają, że polacy są niczym i nie warto się przyznawać do swojej narodowości, za to inni są dumni za swojej historii, kultury, tradycji i starają się naprawiać wizerunek popsuty przez tych pierwszych  :(

A co do stwierdzenia, że nie zostaliśmy ukarani:Zdaje się, że to jest standardowa polityka CCP przy takiego rodzaju przewinieniach, a to, że coś skradziono to dwie różne sprawy, ponieważ nadal nie wiemy w jaki sposób złodziej wszedł w posiadanie hasła.

Nie ma sensu im tego tlumaczyc, jezeli ktos nie zrozumial do tej pory to i tak juz nie zrozumie, a jezeli nie chce zrozumiec to tym bardziej. Ale swoja droga ta afera, oprocz bardzo wielu innych rzeczy, obnarzyla przy okazji porazajacy poziom polactwa w polskim community ;) Uczta dla socjologa specjalizujacego sie np. z patologii spolecznych lol
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 30, 2013, 14:03:12 »
Zmieńmy nazwę tematu na "Trudne sprawy" albo coś w stylu "Co zrobić żeby jednak odebrali c0venowi te tytany".

Gdyby CCP wycięło teraz taki numer, to nic tylko zwijać manatki i szukać innej gry. Wygłup z ich strony byłby straszny.

To naprawdę smutne, że osoby (oczywiście głównie polacy) niebędące nigdy w tym aliansie, które coś gdzieś tam słyszały mówią najgłośniej i najchętniej oddałyby wszystko żeby tylko inni (w tym wypadku C0ven) nie mieli lepiej/więcej. Ot taka nasza cecha narodowa.
To nawet nie o to chodzi, jakmam być szczery, to czy odzyskaliście czy nie to mnie ani ziębo ani grzeje, Coven mnie nie dotknął w zly sposób jak co niektórych,  więć nie mam o co mieć żal.
Wierz mi, pisałbym dokładnie to samo gdyby dotyczyło to każdego innego aliansu. Po prostu nie podoba mi się że CCP który powinien stać na straży przepisów które ustalił, sam je nagina.
A jeśłi do tej pory do końca sprawa nie jest wyjaśniona, to zwrot jest też za wczesny, bo co jak wreszcie któryś się przyzna że znamion typowego przestępstwa nie było? Odbiorą Wam te tytany?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 30, 2013, 14:03:53 »
Rany...przeca cały czas mówię że wiem że CCP wie i wiem dlaczego z tym nic nie robi.
Mówie też cały czas że oddając ten sprzęt zrobili wielki błąd bo pokazali że EULA EULĄ a życie sobie.
Kompletnie inaczej by to wyglądało gdyby padło zdanie - popełniliście wykroczenie i straciliście masę kasy. Już samo to jest dla was karą, nie chcąc dobijać nie banujemy kont.
To jest akurat fajny pomysł, problem polega na tym, że CCP jest na to za miękkie. A poza tym takie działanie postawiło by CCP w trochę gorszym świetle. To by było jak wielka tablica mówiąca - wiemy, że sharujecie konta, banów nie będzie ale o odszkodowaniu zapomnijcie. W tej chwili z punktu widzenia osób niewtajemniczonych i nie interesujących się tą sprawą, gracz c0venu po prostu odzyskuje co mu ukradli. I CCP częściowo wychodzi zwycięską ręką. Ale Ty i ja wiemy jak jest :P.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2013, 14:09:33 »
Ale swoja droga ta afera, oprocz bardzo wielu innych rzeczy, obnarzyla przy okazji porazajacy poziom polactwa w polskim community ;) Uczta dla socjologa specjalizujacego sie np. z patologii spolecznych lol
Czekaj, więc mam kibicować Covenowi tylko dlatego że to Polacy? Nie mam prawa krytykować bo to Polacy? Każdy kto krytykuje Polaka to  drań i polaczek?
Ujmę to dość brutalnie - w dupie mam czy w grze ktoś jest Polakiem, Nimcem i czy Rosjaninem. Wiecznie ktoś miesza narodowść do świata gry...w której takie narodowośći nawet nie istnieją.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 30, 2013, 14:11:10 »
A co do stwierdzenia, że nie zostaliśmy ukarani:Zdaje się, że to jest standardowa polityka CCP przy takiego rodzaju przewinieniach, a to, że coś skradziono to dwie różne sprawy, ponieważ nadal nie wiemy w jaki sposób złodziej wszedł w posiadanie hasła.
Tylko że skoro nie wiecie, to czemu ostrzeżenia za dzielenie konta? Zamiast wygenerowania nowych haseł i wysłania ich na odpowiednie maile. Takie działanie implikuje że jednak ktoś pasy dostał a nie ukradł. A skoro tak to dlaczego zwrot tytanów?

Poprostu zdupy rozwiązanie zorganizowali.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 30, 2013, 14:19:17 »
Czekaj, więc mam kibicować Covenowi tylko dlatego że to Polacy? Nie mam prawa krytykować bo to Polacy? Każdy kto krytykuje Polaka to  drań i polaczek?
Ujmę to dość brutalnie - w dupie mam czy w grze ktoś jest Polakiem, Nimcem i czy Rosjaninem. Wiecznie ktoś miesza narodowść do świata gry...w której takie narodowośći nawet nie istnieją.

Nic takiego nie napisalem :) Mialem raczej na mysli wlasnie dokladnie to, co wlasnie zaprezentowales, czyli jako polactwo rozumiem raczej takie cechy, jak walenie glowa w mur, trudnosci ze zrozumieniem niektorych bardzo prostych przekazow, i generalne zagubienie polaczone z taka jakby zaciekloscia i zapiekloscia w sprawach zupelnie tego nie wartych :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 30, 2013, 14:26:24 »
Nic takiego nie napisalem :) Mialem raczej na mysli wlasnie dokladnie to, co wlasnie zaprezentowales, czyli jako polactwo rozumiem raczej takie cechy, jak walenie glowa w mur, trudnosci ze zrozumieniem niektorych bardzo prostych przekazow, i generalne zagubienie polaczone z taka jakby zaciekloscia i zapiekloscia w sprawach zupelnie tego nie wartych :)
Jak na razie, ten prosty przekaz jest bardzo jasny - co chwilę zmieniać wersję wydarzeń tylko po to żeby pasowała do naszej wersji i naszych oczekiwań.
Plączecie się w wersjach, bo raz jest info że dostajecie ostrzeżenie za sharing, kolejnym razem twierdzicie że jeszcze nic nie wiadomo, a jeszcze innym razem, że hasła były kradzione. Wszystko to w zależności od argumentów widzących tę sytuację inaczej niż Wy.
Może to takie postępowanie jest bardziej polactwem?
Choćby się paliło i waliło nie przyznać sie do błedu nawet za cenę ośmieszenia się?
Może dla Ciebie stuacja nie jest warta,dla mnie każda sytuacja w której wynika że prawodwca sam łamie te prawo, jest warta uwagi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 30, 2013, 14:29:55 »
Panowie To była Dzentelmeńska umowa której ktoś nie dotrzymał i należy to wziąźć na to klatę a nie pisać petycje jak małe dziewczynki, Tak się Nie robi.
W tym przypadku stawka była ogromna i, przyznajmy szczerze, każdy z nas zrobiłby tak samo będąc na ich miejscu. Po kradzieży nie mieli nic do stracenia, a na ile im się to udało z tą petycją, to tyle dla nich. Niemniej jednak CCP dało dupy, rozpatrując sprawę nie trzymali się własnego eula, i w tym kierunku powinna się toczyć dyskusja.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 30, 2013, 14:31:59 »
W tym przypadku stawka była ogromna i, przyznajmy szczerze, każdy z nas zrobiłby tak samo będąc na ich miejscu. Po kradzieży nie mieli nic do stracenia, a na ile im się to udało z tą petycją, to tyle dla nich. Niemniej jednak CCP dało dupy, rozpatrując sprawę nie trzymali się własnego eula, i w tym kierunku powinna się toczyć dyskusja.
No i się toczy, od dłuższego czasu padają słowa krytyki pod adresem CCP nie COven... ale panowie z COven odbierają to jako atak na siebie i bronią CCP zaciekle.
Ja ich rozumiem, w końcu są zaangażowani w to "emocjonalnie", ale czasami warto spojrzeć na pewne sytuacje chłodno z boku.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 30, 2013, 14:40:10 »
Jak na razie, ten prosty przekaz jest bardzo jasny - co chwilę zmieniać wersję wydarzeń tylko po to żeby pasowała do naszej wersji i naszych oczekiwań.
Plączecie się w wersjach, bo raz jest info że dostajecie ostrzeżenie za sharing, kolejnym razem twierdzicie że jeszcze nic nie wiadomo, a jeszcze innym razem, że hasła były kradzione. Wszystko to w zależności od argumentów widzących tę sytuację inaczej niż Wy.
Może to takie postępowanie jest bardziej polactwem?
Choćby się paliło i waliło nie przyznać sie do błedu nawet za cenę ośmieszenia się?
Może dla Ciebie stuacja nie jest warta,dla mnie każda sytuacja w której wynika że prawodwca sam łamie te prawo, jest warta uwagi.

Juz conajmniej z 5 osob wytlumaczylo ci na 15 roznych sposobow, ze:

1. Nie wiadomo, czy to bylo wlamanie czy nie bylo, bo IP logowalo sie na te konta pierwszy raz - wiec CCP zalozylo roboczo, ze to bylo wlamanie, bo logujacy sie probowal z jakichs powodow, ukryc swoja tozsamosc, zeby niekorzystnie rozporzadzic majatkiem znajdujacym sie na tym koncie.
2. CCP nie lamie prawa, ktore samo ustalilo, poniewaz sandbox dotyczy relacji postaci wewnatrz gry, czyli interakcji w granicach srodowiska ktore dostarcza CCP. Tutaj doszlo do ingerencji z zewnatrz, i to faktycznie z naszej winy (za co zostalismy ukarani), jednak jedna sprawa na druga nie ma wplywu. Sharing kont mozna porownac do wykroczenia, o znikomej szkodliwosci, a nieautoryzowane logowanie na konto, zgloszone przez wlasciciela jako dokonane w celu dokonania zniszcen na koncie z poziomu operatora tego konta to juz duzo powazniejsza sprawa.
To, ze Ty tego nie rozumiesz, a pare innych osob na tym forum udaje, ze tego nie rozumie, zeby bic piane, naprawde nic nie zmienia.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 30, 2013, 14:47:08 »
Juz conajmniej z 5 osob wytlumaczylo ci na 15 roznych sposobow, ze:

1. Nie wiadomo, czy to bylo wlamanie czy nie bylo, bo IP logowalo sie na te konta pierwszy raz - wiec CCP zalozylo roboczo, ze to bylo wlamanie, bo logujacy sie probowal z jakichs powodow, ukryc swoja tozsamosc, zeby niekorzystnie rozporzadzic majatkiem znajdujacym sie na tym koncie.
2. CCP nie lamie prawa, ktore samo ustalilo, poniewaz sandbox dotyczy relacji postaci wewnatrz gry, czyli interakcji w granicach srodowiska ktore dostarcza CCP. Tutaj doszlo do ingerencji z zewnatrz, i to faktycznie z naszej winy (za co zostalismy ukarani), jednak jedna sprawa na druga nie ma wplywu. Sharing kont mozna porownac do wykroczenia, o znikomej szkodliwosci, a nieautoryzowane logowanie na konto, zgloszone przez wlasciciela jako dokonane w celu dokonania zniszcen na koncie z poziomu operatora tego konta to juz duzo powazniejsza sprawa. To, ze Ty tego nie rozumiesz, a pare innych osob na tym forum udaje, ze tego nie rozumie, zeby bic piane, naprawde nic nie zmienia.
Aha...czyli reasumując...mimo że nie wiadomo kto i jak, wiadomo że to ktoś z zewnątrz.... to wiadomo wreszcie czy nie?
Jesteś na 100% pewien że to nie robota "właściciela" tego konta...właścieiela który defacto nie istnieje bo konto jest wspólne?
I proszę wyjaśnij mi róznicę - otrztmanie praw do korpowego walleta jest wewnątrz środowiska gry, tak? Ale przekazanie dostępu do konta tez graczowi w obrębie tegoż środowiska już nie jest w obrębie tego środowiska?
Dyrektor Coven przekazuje innemu dyrowi w obrębie środowisk? Ale ten drugi przekazuje już poza środowikiem?
Powiem Ci że bardzo ciekawa teoria... bardzo pasująca do Waszej wersji wydarzeń.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 30, 2013, 15:04:43 »
Aha...czyli reasumując...mimo że nie wiadomo kto i jak, wiadomo że to ktoś z zewnątrz.... to wiadomo wreszcie czy nie?
No wlasnie nie wiadomo, wiec CCP mialo do wyboru, zalozyc, ze zrobil to ktos z zewnatrz, albo autoryzowany uzytkownik. Zalozylo, ze zrobil to ktos z zewnatrz, bo IP bylo zupelnie nowe, logowanie mialo na celu niekorzystne rozporzadzenie stanem posiadania konta na korzysc innych kont, a wlasciciel zglosil ze nie wie kto to. Rozumiesz?
właścieiela który defacto nie istnieje bo konto jest wspólne?
Wlasciciel istnieje, jest nim Xeovar Stoner.

I proszę wyjaśnij mi róznicę - otrztmanie praw do korpowego walleta jest wewnątrz środowiska gry, tak? Ale przekazanie dostępu do konta tez graczowi w obrębie tegoż środowiska już nie jest w obrębie tego środowiska?
Widzisz, wlasnie sam wytlumaczyles sobie ta roznice. Jest dokladnie tak, jak napisales. Przekazanie dostepu do swojego konta innemu graczowi nie dzieje sie w obrebie srodowiska gry, i jako takie jest teoretycznie zakazane - kazde konto ma tylko jednego wlasciciela, i logowanie kogos innego jest uznawane za "nieautoryzowane". Dopoki "wlasciciel" konta (czyli osoba podajaca e-mail przy zakladaniu konta) nie zglosi nieautoryzowanych dzialan na koncie, CCP przymyka oko. Jezeli nagle zdarzy sie sytuacja, ze "wlasciciel" straci kontrole nad swoim konterm, i zawiadomi CCP, to wtedy ono niechetnie reaguje, walac banhammerem po glowie obie strony, bo i udostepnianie swojego konta, i logowanie sie na cudze lamie EULA. W tym przypadku mocniej walnelo zlodzieja, bo uznalo go za osobe "z zewnatrz", wlasnie przez to ze zmienila IP. Ciesze sie, ze w koncu to zrozumiales.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 30, 2013, 15:07:27 »
Zmieńmy nazwę tematu na "Trudne sprawy" albo coś w stylu "Co zrobić żeby jednak odebrali c0venowi te tytany". Bardziej trafne i przynajmniej osobniki pokroju Kell'a będą miały pole do popisu.
To naprawdę smutne, że osoby (oczywiście głównie polacy) niebędące nigdy w tym aliansie, które coś gdzieś tam słyszały mówią najgłośniej i

CCP nie odbierze wam tytanów cokolwiek by z tej sprawy nie wynikło bo jeszcze bardziej by to ich pogrążyło więc nie musisz się rozpaczliwie bronić.

Cytat: VonBeerpuszken w Dzisiaj o 14:47:08
właścieiela który defacto nie istnieje bo konto jest wspólne?
Wlasciciel istnieje, jest nim Xeovar Stoner.


no a teraz wszyscy podatnicy C0venu którzy płaciliście całe lata na to - macie czarno na białym jak zostaliście beszczelnie zerżnięci  ;D
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 30, 2013, 15:29:07 »
No wlasnie nie wiadomo, wiec CCP mialo do wyboru, zalozyc, ze zrobil to ktos z zewnatrz, albo autoryzowany uzytkownik. Zalozylo, ze zrobil to ktos z zewnatrz, bo IP bylo zupelnie nowe, logowanie mialo na celu niekorzystne rozporzadzenie stanem posiadania konta na korzysc innych kont, a wlasciciel zglosil ze nie wie kto to. Rozumiesz?Wlasciciel istnieje, jest nim Xeovar Stoner.
Widzisz, wlasnie sam wytlumaczyles sobie ta roznice. Jest dokladnie tak, jak napisales. Przekazanie dostepu do swojego konta innemu graczowi nie dzieje sie w obrebie srodowiska gry, i jako takie jest teoretycznie zakazane - kazde konto ma tylko jednego wlasciciela, i logowanie kogos innego jest uznawane za "nieautoryzowane". Dopoki "wlasciciel" konta (czyli osoba podajaca e-mail przy zakladaniu konta) nie zglosi nieautoryzowanych dzialan na koncie, CCP przymyka oko. Jezeli nagle zdarzy sie sytuacja, ze "wlasciciel" straci kontrole nad swoim konterm, i zawiadomi CCP, to wtedy ono niechetnie reaguje, walac banhammerem po glowie obie strony, bo i udostepnianie swojego konta, i logowanie sie na cudze lamie EULA. W tym przypadku mocniej walnelo zlodzieja, bo uznalo go za osobe "z zewnatrz", wlasnie przez to ze zmienila IP. Ciesze sie, ze w koncu to zrozumiales.
Czyli jednm słowem, mógł to zrobić każdy z waszych dyrektorów, ale CCP żeby się za bardzo nie napracować założyło sobie prostrze rozwiązanie i poszło Wam na rękę zakładając że to był włam.... mimo że jako takiego wogóle mogło nie być. Mało tego, mimo że każdego by czekal za to ban, Wy takowego nie zaliczyliście. Te śmieszne ostrzeżenie nie może być nazywane karą... bo pewnie bardzo wam sie przykro zrobiło jak CCP pomachało na was paluszkiem.
Nie dziw sie że wielu ta sprawa bulwersuje, bo mimo że tak na prawdę sami jesteście sobie winni łamiąc EULA i radośnie dając hasła komu popadnie, w żaden sposób nie ponieśłiście konsekwencji.
Mogę iść o zakład, że gdyby to trafiło mnie czy innego pojedyńczego gracza, nikt nie zawracałby se dupy dochodzeniem, tylko bym zaliczył bana z informacją że to ja złamałem EULA i jak chcę odzyskać majątek to mam to zrobić na własną rękę.
A CCP powinno jednak założyć że jeśli to było konto współdzielone, to zrobił to ktoś wewnątrz... co z tego że IP inne? Jak już wspominałem wcześniej, IP może być inne co logowanie i żaden to dowód.
Zresztą to nie IP ukradło tylko człowiek, gracz, który może nawet w tej chwili bardzo głośno krzyczeć tu na forum że to był włam i już.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 30, 2013, 15:36:47 »
Sa Polacy i Polaczki. Polacy sa normalni i jest ich na szczescie wiecej , Polaczkom zal dupe sciska...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 30, 2013, 15:46:57 »
Sa Polacy i Polaczki. Polacy sa normalni i jest ich na szczescie wiecej , Polaczkom zal dupe sciska...
Normalny Polak nie włazi w dupę innemu Polaki tylko dlatego że jest Polakiem. Jak Polak złamal przepisy to wina Polaka a nie wymiaru sprawiedliwości, bo ten śmiał go drapnąć.
Własnie takie myślenie to polactwo, owczym pedem za rodakiem, nieważne co on sobą reprezentuje.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 30, 2013, 15:50:51 »
A CCP powinno jednak założyć że jeśli to było konto współdzielone, to zrobił to ktoś wewnątrz... co z tego że IP inne? Jak już wspominałem wcześniej, IP może być inne co logowanie i żaden to dowód.
Zresztą to nie IP ukradło tylko człowiek, gracz, który może nawet w tej chwili bardzo głośno krzyczeć tu na forum że to był włam i już.

glupie to ccp jest cnie ? na dodatek nie wiedza ze Ip nie kradnie a czlowiek i to napewno byl z wewnatrz bo Twoje fbi o tym donioslo,  bede głosowal abys stal sie pelnoprawnym czlonkiem ccp i zrobisz im tam rewolte masz moj glos :) .

ps co reprezentujesz rychu spiewal " reprezentuje biede hip hop "

musimy Ci jakies haslo i kampanie zrobic :D