Autor Wątek: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja  (Przeczytany 283893 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 08, 2014, 23:33:47 »
no bez kitu pany wy to macie problemy  :D

widzę że usilnie próbujecie nas ośmieszyć ... nie rozumiem dlaczego, my nie inspirujemy do brygady pro pvp tylko pro carebear, więc co nas tak męczycie.   



https://zkillboard.com/kill/39837377/

tak nam zazdrościcie dobrej zabawy że śledzicie nasz każdy krok teraz ^^  no just lol


a poco taki fit z dupy? bo miał taką chęć i tyle. ważne że była dobra zabawa :)

nawet jak był by neut hardner itd. to nie zmieniło by to totalnie nic w compie floty ;p więc nie ma co rozpisywać na ten temat. ship był git pimp ale zdech z powodu feila, bywa i tak.

ważne że wszyscy mieli dobrą beke i z tygodnia na tydzień więcej ludzi lata na floty bo się dobrze bawimy  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=2iyrGrNmdDw&feature=kp
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 00:29:54 wysłana przez [-CBC-] Hairpins Blueprint »
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 09, 2014, 00:11:23 »
A co to za jakieś personalne ataki na mojego ishtara? Loss do 20 redneków z 3 logimi to jakiś problem? Pecha miałem że źle się zacyklował neut na cepie i nie spadł punkt ze mnie.
who cares, carry on


Co do dobrej beki to kiedyś goony przylatywały 40j do Syndykatu w szrocie w ujowym ficie. Dostawali wpierdziel od pierwszego gangu który spotykali. Też mówili że to for fun. :-*
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 09, 2014, 00:28:50 »
A co to za jakieś personalne ataki na mojego ishtara? Loss do 20 redneków z 3 logimi to jakiś problem? Pecha miałem że źle się zacyklował neut na cepie i nie spadł punkt ze mnie.
who cares, carry on


Co do dobrej beki to kiedyś goony przylatywały 40j do Syndykatu w szrocie w ujowym ficie. Dostawali wpierdziel od pierwszego gangu który spotykali. Też mówili że to for fun. :-*

Who care carry on ^^ LOL to po kiego wklejasz jakiś nasze losy które nic nie wnoszą do dyskusji na temat corpa i jedyne co maja na celu to dokuczanie.

stary wyglądasz na ogarniętego gościa i cię szanuje. więc przestań shitpostować, i komentować nasze czysto retoryczne posty, które nie mają z tobą nic wspólnego.

lol jak by jakiś pojedynczy los miła cokolwiek wspólnego z ogółem corpem, i nadawał się do tego tematu, przecież to co ty robisz to są ataki na naszego corpa w każdym twoim poście : (

jak byś miał jakieś problemy ze sobą, odpuść temat i żyj pełnią życia. a skoro goni mieli fun to robić, to czemu nie, to tylko gra i chodzi o to żeby miło spędzać czas w gronie fajnych ludzi.

i takie jest -CBC-

Przez to co ty robisz, ludzie przestają grać i nienawidzą polskiego community  :-[

po co powodować w ludziach uczucia że są gorsi tylko dlatego że się dobrze bawią na swój sposób ... nic ci do tego :-X
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 00:41:10 wysłana przez [-CBC-] Hairpins Blueprint »
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 09, 2014, 07:26:24 »
Przez to co ty robisz, ludzie przestają grać i nienawidzą polskiego community  :-[

po co powodować w ludziach uczucia że są gorsi tylko dlatego że się dobrze bawią na swój sposób ... nic ci do tego :-X

No nie wiem, jak gdzieś pod newsami o eve czyta się negatywne opinie byłych graczy to te wypowiedzi są dość szablonowe: ciągle te same anomalki/misje, eve jest nudna itd. Zgadnij gdzie musieli trafić na swojej drodze w eve i kto ich 'zmarnował'.

[youtube]http://youtu.be/Vlwfq5A1skg[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 07:52:41 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:00:22 »
Who care carry on ^^ LOL to po kiego wklejasz jakiś nasze losy które nic nie wnoszą do dyskusji na temat corpa i jedyne co maja na celu to dokuczanie.

stary wyglądasz na ogarniętego gościa i cię szanuje. więc przestań shitpostować, i komentować nasze czysto retoryczne posty, które nie mają z tobą nic wspólnego.

lol jak by jakiś pojedynczy los miła cokolwiek wspólnego z ogółem corpem, i nadawał się do tego tematu, przecież to co ty robisz to są ataki na naszego corpa w każdym twoim poście : (

jak byś miał jakieś problemy ze sobą, odpuść temat i żyj pełnią życia. a skoro goni mieli fun to robić, to czemu nie, to tylko gra i chodzi o to żeby miło spędzać czas w gronie fajnych ludzi.

i takie jest -CBC-

Przez to co ty robisz, ludzie przestają grać i nienawidzą polskiego community  :-[

po co powodować w ludziach uczucia że są gorsi tylko dlatego że się dobrze bawią na swój sposób ... nic ci do tego :-X

Misiek źle nas zrozumiałeś. To nie chodzi o to, żeby was oczernić, pokazać jakie z was nooby.

Wrzuciliście coś do sieci publicznej i dlatego my korzystając z powszechnej możliwości wydawania opinii na jakikolwiek temat wyrażamy swoje zdanie na temat filmiku poprzez pryzmat pvperów. Weź pod uwagę, że dla nas film i strata orthusa to trochę głupotka, ale jest masa innych ludzi, którym film się podobał.
Nam, akurat pvperom nie. Po prostu tak już jest ;p

pewpew

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:01:56 »
No nie wiem, jak gdzieś pod newsami o eve czyta się negatywne opinie byłych graczy to te wypowiedzi są dość szablonowe: ciągle te same anomalki/misje, eve jest nudna itd. Zgadnij gdzie musieli trafić na swojej drodze w eve i kto ich 'zmarnował'.

WoW serjo? serjo? ty masz jakiś problem ze sobą człowieku, może po prostu napisz już że nas nienawidzisz to ci ulży.

Nie jesteś w corpie i nie masz porównania,  a w każdym jednym poście piszesz że jesteśmy błoto. musi cie strasznie boleć dupa. 

"ciągle te same anomalki/misje, eve jest nudna itd. Zgadnij gdzie musieli trafić na swojej drodze w eve i kto ich 'zmarnował'."
co że niby my ich marnujemy? ale ty musisz się czuć lepszy  od nas bez kitu. Pewnie  codziennie się brandzlujesz do lustra myśląc tym. (oh oh, fap fap fap jaki jestem zajebisty)

nie podoba ci się null sec, dobrze Graj PVR, zawsze sobie wygrywaj, zabijaj tylko raciarki, nie walcz jeżeli nie masz przewagi 100% nad przeciwnikiem i jest jakieś ryzyko, i myśl o tym jaki jesteś zajebisty i jakie masz poprawne fity.

jak cie to jara spoko, tylko o co się do nas przyssałeś? Szukasz potwierdzenia swojej zajebistości próbując nas ośmieszyć w każdym poście? to tylko potwierdza że tak na prawdę jesteś nic nie wart, jak byś był prawdziwy "pro" to nie zwracał byś uwagi na misiów i skupił byś się na rozgrywce, a ty zachowujesz się jak z gimbazy.

jak masz z tym mentalny problem to idź uczyć ludzi w akademii, rób filmy instruktażowe itd. a nie się brandzlujesz w topiku dyskusyjnym innego corpa.

Patrz VOODOO, BSI i inne pro ekipy grali tylko pro pvp, ludzie się nudzili i też przestali grać, bo musi być równowaga którą my staramy się osiągnąć.
Ale ty tego nie zrozumiesz bo jesteś zbyt ograniczony.
 
Jest mi po prostu przykro że rozlewasz taki szlam na forum, bo nie widzę żadnego powodu żebyś to robił, zresztą pisz co chcesz, mam to już w dupie.

Nie jesteś już wart marnowania mojego czasu.

oby ci się dobrze w życiu wiodło o7    :-X

Ps. z pewnością odpiszesz na tego posta jakimś błotem jak to zwykle ty, i udowodnisz jaki jesteś zajebisty, ale ja już nic nie odpisze, zostawiam cię i baw się sam ze sobą.
 
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:21:11 »
Misiek źle nas zrozumiałeś. To nie chodzi o to, żeby was oczernić, pokazać jakie z was nooby.

Wrzuciliście coś do sieci publicznej i dlatego my korzystając z powszechnej możliwości wydawania opinii na jakikolwiek temat wyrażamy swoje zdanie na temat filmiku poprzez pryzmat pvperów. Weź pod uwagę, że dla nas film i strata orthusa to trochę głupotka, ale jest masa innych ludzi, którym film się podobał.
Nam, akurat pvperom nie. Po prostu tak już jest ;p

ehhh wiesz trudno mi się do tego odnieść, ja zostałem wychowany przez takich ludzi jak Col Cherryman i podobnych, i ja bardzo dobrze wiem co ryzykuje i co robię źle, nie zawsze dobrze oceniam sytuacje itd. ale znam dobrze całą mechanikę gry, i jak coś postujemy i jest koment że źle i żenada, to czuje się z tym źle.
bo ja nie szukam rady, tylko to są  rzeczy retoryczne, jak ktoś postuje filmy pvp na my eve to też tak po nich jeździcie bo popełniają błędy? przecież dzięki takim ludziom ta gra jeszcze dycha... 

robi mi się przykro, no ale to chyba tylko moja wina bo powinienem się tego spodziewać że tak to będzie. :(


Na innych forach jak postujesz takie rzeczy to ludzie się cieszą widząc że ktoś coś robi, jest niebezpieczne i jest to coś innego, ale tutaj wszystkim się to tylko nie podoba

nie ma komentarzy typu, wow robicie coś, trzymajcie tak dalej. tylko jest wow ale z dupy ... 
ale winić mogę tylko siebie, i po prostu odpuszczę postaowanie czegokolwiek bo to się totalnie mija z celem   :-[           
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 09, 2014, 13:05:29 »
Jak ktoś postuje film i robi taki hype, jak wy zrobiliście, to chyba zrozumiałe że oczekuje się dobrego pilotażu, a nie retardfestu z anchorami i Rapierem orbitującym Carriera.

Myślisz czemu Miltis został zhejtowany na eve-o, a HYDRA wyśmiała jego aplikację, gdy wypuścił swoje przygody w highsecu?

Oczywiście będą ludzie, którym takie filmiki będą się podobać, ale z drugiej strony "Kac Wawa" też się komuś tam spodobała...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 09, 2014, 13:29:00 »
WoW serjo? serjo?
serio.

ty masz jakiś problem ze sobą człowieku, może po prostu napisz już że nas nienawidzisz to ci ulży.
Podaj mi numer postu w którym tak napisałem, lub wklej logi z jakiegokolwiek czata.

Nie jesteś w corpie i nie masz porównania,  a w każdym jednym poście piszesz że jesteśmy błoto. musi cie strasznie boleć dupa.
j.w.

"ciągle te same anomalki/misje, eve jest nudna itd. Zgadnij gdzie musieli trafić na swojej drodze w eve i kto ich 'zmarnował'."
co że niby my ich marnujemy?
Napisałem to gdzieś?

ale ty musisz się czuć lepszy  od nas bez kitu. Pewnie  codziennie się brandzlujesz do lustra myśląc tym. (oh oh, fap fap fap jaki jestem zajebisty)
Domysły zachowaj dla siebie.

nie podoba ci się null sec, dobrze Graj PVR, zawsze sobie wygrywaj, zabijaj tylko raciarki, nie walcz jeżeli nie masz przewagi 100% nad przeciwnikiem i jest jakieś ryzyko, i myśl o tym jaki jesteś zajebisty i jakie masz poprawne fity.
zabawne biorąc pod uwagę że gdzie byśmy nie wskoczyli do branch to jest 30+ :D

jak cie to jara spoko, tylko o co się do nas przyssałeś? Szukasz potwierdzenia swojej zajebistości próbując nas ośmieszyć w każdym poście? to tylko potwierdza że tak na prawdę jesteś nic nie wart, jak byś był prawdziwy "pro" to nie zwracał byś uwagi na misiów i skupił byś się na rozgrywce, a ty zachowujesz się jak z gimbazy.

jak masz z tym mentalny problem to idź uczyć ludzi w akademii, rób filmy instruktażowe itd. a nie się brandzlujesz w topiku dyskusyjnym innego corpa.
Ja tylko zwróciłem uwagę że pewne elementy pilotażu należy poprawić zanim zacznie się tym chwalić publicznie. Oczekiwałeś pochwały? Przykro mi że korona z głowy spadła. Straszny burdel robisz.

Ale ty tego nie zrozumiesz bo jesteś zbyt ograniczony.
Kolejny personalny dojazd.


Jest mi po prostu przykro że rozlewasz taki szlam na forum, bo nie widzę żadnego powodu żebyś to robił, zresztą pisz co chcesz, mam to już w dupie.

Nie jesteś już wart marnowania mojego czasu.

oby ci się dobrze w życiu wiodło o7    :-X

Ps. z pewnością odpiszesz na tego posta jakimś błotem jak to zwykle ty, i udowodnisz jaki jesteś zajebisty, ale ja już nic nie odpisze, zostawiam cię i baw się sam ze sobą.
Więcej luzu w życiu, przykro mi że nie zebraliście pochwał za filmik, ale nie było momentu w którym mógłby się obronić.

Ze starymi posterami CBC dało się pogadać, czy to na TS, czy to na localu. A tu człowiek trafia w ścianę.


edit.
A odniosę się jeszcze do jednej rzeczy:
Na innych forach jak postujesz takie rzeczy to ludzie się cieszą widząc że ktoś coś robi, jest niebezpieczne i jest to coś innego, ale tutaj wszystkim się to tylko nie podoba
Tak się składa że pokazuje od czasu do czasu na innych forach swoje fotki, i wiesz co? Najcenniejsze komentarze to te które wytykają Ci błędy zamiast napisać 'super'. Gdyby każdy chwalił chociażby po to by nie było Ci przykro, że po zawaleniu całej nocy, lub kilku na zebranie materiału + nastu godzina na obróbkę nikt nie napisał niczego miłego to nie nauczyłbyś się NICZEGO.

Mam nadzieję że dotarło.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 13:36:05 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 09, 2014, 16:09:23 »
nie walcz jeżeli nie masz przewagi 100% nad przeciwnikiem i jest jakieś ryzyko, i myśl o tym jaki jesteś zajebisty i jakie masz poprawne fity

Czy Ty czytasz co piszesz?

To Twój "wszechzajebisty" alians i jeszcze lepsza koalicja, której jesteście częścią, NIE walczy jak nie ma 3-4 krotnej przewagi nad przeciwnikiem. Jesteście pieprzonymi królami blobowania, więc po prostu nie pierdol tu farmazonów.

A tak wygląda jakość FCON-u, jak nie ma CTA i nie można spingować połowy świata na jabberze, bo "będzie timer".
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_related&kll_id=21110



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 09, 2014, 16:58:31 »
Czy Ty czytasz co piszesz?

To Twój "wszechzajebisty" alians i jeszcze lepsza koalicja, której jesteście częścią, NIE walczy jak nie ma 3-4 krotnej przewagi nad przeciwnikiem. Jesteście pieprzonymi królami blobowania, więc po prostu nie pierdol tu farmazonów.

A tak wygląda jakość FCON-u, jak nie ma CTA i nie można spingować połowy świata na jabberze, bo "będzie timer".
http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_related&kll_id=21110



super, wow już ci lepiej? ale o nie jest topic o fconie tylko o cbc, a jak już się chłopaki z Yarr złapali na baita to uciekli mimo że było ich tam więcej, ale jakoś nie chcieli eskalować. ani odpisać GF na lokalu  :P

a tri to też takie zajebiste wop wop, pamiętam jak była bitka w wh to nie dość że przeciwnik miał 200+  na nasze 100+ to jeszcze na trzeciego przylecieliście flotą 70+ isztarów. żeby się tylko łapać na łatwe kile ...

tri też nie jest takie zajebite, wszyscy blobują ^^ i często grają jak ostanie pizdy, ostatnio jak was spotkałem to jak było was mniej więcej równo to spiepszaliście, dopiero jak doleciało jeszcze 20+ to jesteście mocni w gębie...

więc nie poerdol sokole, ja nigdy nie pisałem że fcon jest zajebisty więc o co się przypiepszasz :D no bez kitu.


jeszcze trochę to będziecie wyciągać dziadka z wermachtu żeby pokazać jacy wy to jesteście pro a my ostanie cioty .... bo zabijanie własnego tytana jest na bank ;p

pozdro

a tak lata tri, reszta spierdolecnjo ofc :P https://zkillboard.com/related/30004346/201405191600/ same pro fity i w huj skilla
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 23:32:38 wysłana przez [-CBC-] Hairpins Blueprint »
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Zakarin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zakarin Atram
  • Korporacja: Tuczniki Alfa
  • Sojusz: The Periphery
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 09, 2014, 17:20:24 »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 09, 2014, 17:28:12 »
Mam déjà vu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zwami

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Korporacja: się zobaczy
  • Sojusz: się okaże
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:15:21 »
WoW serjo? serjo? ty masz jakiś problem ze sobą człowieku

ludzie rodzą się z małymi penisami poradzisz coś na to ?

Mam dà véju małego?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:41:13 »
Mam dà véju małego?
Moj penis nie jest ani duzy ani maly, ale co to ma wspolnego z moim subiektywnym odczuciem, ze cala ta rozmowe czytam na tym forum regularnie od kilku lat, w roznych wersjach?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:44:47 »
a jak już się chłopaki z Yarr złapali na baita to uciekli mimo że było ich tam więcej, ale jakoś nie chcieli eskalować. ani odpisać GF na lokalu  :P

Ok, myślałem do tej pory że chodziło może o coś innego, ale teraz już wiem że po prostu jesteś głupi. Jak to się stało że dopuścili Cię do pisania w imieniu całego korpa?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:45:52 »
Spokojnie panowie. Dla przeciętnego centralowicza taki topic do poczytania to rozrywka, ale ktoś nowy, kto chciałby dołączyć do community zrobi oczy jak pięciozłotówki i będzie spieprzał stąd jak najdalej myśląć "o ku...a tu są same świry!" :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 20:04:18 wysłana przez Zgudi »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:30:55 »
Jak to się stało że dopuścili Cię do pisania w imieniu całego korpa?

Na marginesie uściślając po pierwsze u nas po nie ma cenzury więc nie ma mowy o żadnym "dopuszczeniu", po drugie każdy pisze za siebie. Dziękuje i  bawcie się dalej , nie przeszkadzam  ;D
Sponsored By Technetium  ;D

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 09, 2014, 21:06:46 »
Spokojnie panowie. Dla przeciętnego centralowicza taki topic do poczytania to rozrywka, ale ktoś nowy, kto chciałby dołączyć do community zrobi oczy jak pięciozłotówki i będzie spieprzał stąd jak najdalej myśląć "o ku...a tu są same świry!" :D
Dobrze

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 09, 2014, 21:19:44 »
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 10, 2014, 14:38:25 »
Widzę iż bardzo rodzinna atmosfera... jak bym nie poczytał to pomyślał bym iż to teściowa krytykuje zięcia a ten nie przystaje na jej stwierdzenia.

Tak czy siak jestem NOWY i jakoś nie zraża mnie to co pisane w temacie. Ot taka rodzinna atmosfera :)

BTW sam siedzę na TS CBC i jest całkiem ciekawie... nie ma jakichś napięć więc dziwie się niektórym tutaj jak się atakują :)... na TS są lepsze teksty ;)
Krytyka zawsze jest mile widziana ale niekoniecznie trzeba się z nią zgadzać. Jeden przyjmie krytykę inny nie więc weźcie piwko walnijcie czy co na rozluźnienie tej "atmosfery".

@DOWN
Na TS nie ma ale w temacie są lekkie :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2014, 14:50:29 wysłana przez [STI] Anormalny Sigmahor »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 10, 2014, 14:45:09 »
BTW sam siedzę na TS CBC i jest całkiem ciekawie... nie ma jakichś napięć
Jak sam sziedzisz na TS to zrozumiałe, że nie ma napięć :D

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 10, 2014, 23:51:14 »
Jak sam sziedzisz na TS to zrozumiałe, że nie ma napięć :D

"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 11, 2014, 00:04:34 »

Albo nie kapuję związku obrazka z moim tekstem albo Hairpins Blueprint nie zrozumiał mojego żartu.


P.S. Cholera, niedawno nawet myślałem, żeby dołączyć do CBC, a tu mnie nosi, żeby żartować z każdego w tym topicu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2014, 00:16:01 wysłana przez Zgudi »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 11, 2014, 00:54:10 »
Albo nie kapuję związku obrazka z moim tekstem albo Hairpins Blueprint nie zrozumiał mojego żartu.


P.S. Cholera, niedawno nawet myślałem, żeby dołączyć do CBC, a tu mnie nosi, żeby żartować z każdego w tym topicu.
Wpuściłem avoxera jakiś czas temu, polecam to samo zrobić. Podzielę się excel'em ze skanami raciarek F-CONowych.

Hairpins Blueprint

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hairpins Blueprint
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 11, 2014, 07:48:19 »
Albo nie kapuję związku obrazka z moim tekstem albo Hairpins Blueprint nie zrozumiał mojego żartu.


P.S. Cholera, niedawno nawet myślałem, żeby dołączyć do CBC, a tu mnie nosi, żeby żartować z każdego w tym topicu.

dobry żart więc, wrzuciłem tego mema. :P z reguły używa się go przy dobrych trolach

i żartuj, bo znaczna większość lubuje się w dobrych trolach :D (bo niby kto nie lol)
"Trzy osoby jedzące spaloną kiełbasę to nie jest Polish Community"

Punctator

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 11, 2014, 09:27:34 »
dobry żart więc, wrzuciłem tego mema. :P z reguły używa się go przy dobrych trolach
No, nie. Raczej uzywa sie tego mema w zupelnie, ale to zupelnie innych sytuacjach :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[P-WH] Beherit Risalo

  • P-WH
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Beherit Risalo
  • Korporacja: Project Wormhole
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 29, 2014, 15:34:00 »
Twój żart był na tyle "polski" że akurat ten mem bardzo pasował :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 29, 2014, 18:33:49 »
pewpew

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 28, 2014, 18:56:23 »
pewpew

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 28, 2014, 20:12:46 »
http://evenews24.com/2014/08/28/fidelas-constans-down-greedy-hel-in-branch/


widzę poszaleliście

Yup , tylko bait spodziewał się cyna z blackopami, zamiast tego pojawiła się matka, dlatego spadł. Ale i tak warto było i nie ma co narzekac  ;D

A tutaj bitka z wczoraj https://kb.fcon.us/?a=kill_related&kll_id=497061 

Filmu z akcji nie udostępnimy z uwagi na agresywne nisko latające trolle na forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2014, 20:18:58 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 28, 2014, 20:26:14 »
Yup , tylko bait spodziewał się cyna z blackopami, zamiast tego pojawiła się matka, dlatego spadł. Ale i tak warto było i nie ma co narzekac  ;D

A tutaj bitka z wczoraj https://kb.fcon.us/?a=kill_related&kll_id=497061 

Filmu z akcji nie udostępnimy z uwagi na agresywne nisko latające trolle na forum.


Bait na full farming ficie? taaaa

Filmiku nie udostępnicie bo pilot Thanatosa pewnie wylewa łzy żeby ktoś mu pomógł :-)
pewpew

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 28, 2014, 20:32:20 »

Bait na full farming ficie? taaaa

Filmiku nie udostępnicie bo pilot Thanatosa pewnie wylewa łzy żeby ktoś mu pomógł :-)

Pewnie ze na farming ficie bo skąd ma wiedzieć kiedy coś wskoczy a efektywnie zarabiać trzeba. Aczkolwiek to są moje domysły , w każdym razie bait twierdzi ze byl baitem nic więcej nie wiem.
No i na biednego nie trafiło , osoba o której piszesz z tego co wiem ma raczej trzycyfrowa liczbę bilionów na wallecie , łez na tsie nie uswiadczono :).

A filmik to mamy z tej drugiej floty....


Sponsored By Technetium  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 28, 2014, 20:35:48 »
Samolubne bydle nie bait. Baicił, a na kilu supera ani jednego CBC?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [CBC] CBC Interstellar - dyskusja
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 28, 2014, 20:45:24 »
Pewnie ze na farming ficie bo skąd ma wiedzieć kiedy coś wskoczy a efektywnie zarabiać trzeba.
[cut]
ma raczej trzycyfrowa liczbę bilionów na wallecie , łez na tsie nie uswiadczono :).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JkBmuEWepXQ[/youtube]