Autor Wątek: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec  (Przeczytany 19616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« dnia: Marzec 18, 2013, 22:28:54 »
prosze o opis  jak powinna wyglądać   znakomita , swietna i dobra  kampa na gejcie w lowsecu  . z zaznaczeniem  osobno  znakomita - zaden okret  i kapsula nie wymknie sie  , chyba ze sie wykupi !!! , świetna czasem cos się przemknie  ale to raczej  tylko kapsuła  , dobra przemykają sie ale  ci co maja spaść  , tłuste kaski  ,  zostają na bramie .
  nie piszcie o TS  bo to jest oczywiste
  interesuje mnie skład ekipy  ,  organizacja  , taktyka ,okręty , czyli wszystko z detalami   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2013, 22:29:45 »
Tytan klasy Erebus z oficerskimi smartbombami na gate do Amamake
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2013, 22:35:50 »
Jeden chyba nie obejmie całej bramy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2013, 22:37:21 »
Tytan klasy Erebus z oficerskimi smartbombami na gate do Amamake

w tym niema żadnej finezji , ani gry zespołowej   . przypomina to zwykła rzeźnie  do czasu  kiedy nie przylecą kolesie z mocniejszym sprzętem  - od czego sa cyno
i nie pisałem o solowym popisie na bramie tylko o  zorganizowanej grupie 
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2013, 22:42:01 »
Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju tej dyskusji!

Bring me more!

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2013, 22:44:10 »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2013, 22:52:23 »
Tyle tytanów żeby całkowicie zasłonić bramę!, nic nie dobije bo odbije się od tytexa. Best plan ever!
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2013, 23:05:23 »
Tyle tytanów żeby całkowicie zasłonić bramę!, nic nie dobije bo odbije się od tytexa. Best plan ever!

pomysla nierealny  i taktycznie nieuzasadniony  - koncentracja  tytanów  osłabia   inne miejsca   posiadlosci  co moze byc wykozystane  przez  wrogie kropy .

TROLOM dziekuje   , napisaliście wszystko co wiedzieliście  wasze uwagi  nie tyle pogłębiają temat co polepszają statystyki odwiedzin   i obrazują  wasza głęboka wiedze w temacie   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2013, 23:18:45 »
pomysla nierealny  i taktycznie nieuzasadniony  - koncentracja  tytanów  osłabia   inne miejsca   posiadlosci  co moze byc wykozystane  przez  wrogie kropy .

TROLOM dziekuje   , napisaliście wszystko co wiedzieliście  wasze uwagi  nie tyle pogłębiają temat co polepszają statystyki odwiedzin   i obrazują  wasza głęboka wiedze w temacie   

Takiś pewien swego?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GZDME4zZdMQ[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2013, 00:36:28 »
prosze o opis  jak powinna wyglądać   znakomita , swietna i dobra  kampa na gejcie w lowsecu  . z zaznaczeniem  osobno  znakomita - zaden okret  i kapsula nie wymknie sie  , chyba ze sie wykupi !!! , świetna czasem cos się przemknie  ale to raczej  tylko kapsuła  , dobra przemykają sie ale  ci co maja spaść  , tłuste kaski  ,  zostają na bramie .


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 19, 2013, 00:44:44 »
pomysla nierealny  i taktycznie nieuzasadniony  - koncentracja  tytanów  osłabia   inne miejsca   posiadlosci  co moze byc wykozystane  przez  wrogie kropy .

TROLOM dziekuje   , napisaliście wszystko co wiedzieliście  wasze uwagi  nie tyle pogłębiają temat co polepszają statystyki odwiedzin   i obrazują  wasza głęboka wiedze w temacie   
A teraz pytanie na serio, czego się spodziewałeś otwierając topic o czymś co szanujący pvperzy uważają za pedalstwo, nie pvperzy uważają za padalstwo + pare mniej cenzuralnych określeń a goście którzy uważają kampy za pvp to albo trole albo wąsko specjalizowane dresy które nie mają zamiaru zdradzać swoich cechowych sekretów?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 19, 2013, 01:57:19 »
prosze o opis  jak powinna wyglądać   znakomita , swietna i dobra  kampa na gejcie w lowsecu  . z zaznaczeniem  osobno  znakomita - zaden okret  i kapsula nie wymknie sie  , chyba ze sie wykupi !!! , świetna czasem cos się przemknie  ale to raczej  tylko kapsuła  , dobra przemykają sie ale  ci co maja spaść  , tłuste kaski  ,  zostają na bramie .
  nie piszcie o TS  bo to jest oczywiste
  interesuje mnie skład ekipy  ,  organizacja  , taktyka ,okręty , czyli wszystko z detalami
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 19, 2013, 02:01:26 »
pomysla nierealny  i taktycznie nieuzasadniony  - koncentracja  tytanów  osłabia   inne miejsca   posiadlosci  co moze byc wykozystane  przez  wrogie kropy .

Ahhh kolejny korp z wyidealizowaną wizją EVE.... mam nadzieję, że Wasza koncentracja w EVE nie osłabia realnego życia, bo może zostać to wykorzystane przez wrogie żony/matki/teściowe/szefów/wykładowców etc etc....
Cytuj
TROLOM dziekuje [...]
Witaj w polskim community

I tak całkiem serio: ile grasz?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 19, 2013, 08:00:34 »
...
I tak całkiem serio: ile grasz? ...


Za mało. A o zasadach interpunkcji to jedynie słyszał gdzieś ale nie wie gdzie.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 19, 2013, 08:21:26 »
A teraz pytanie na serio, czego się spodziewałeś otwierając topic o czymś co szanujący pvperzy uważają za pedalstwo, nie pvperzy uważają za padalstwo + pare mniej cenzuralnych określeń a goście którzy uważają kampy za pvp to albo trole albo wąsko specjalizowane dresy które nie mają zamiaru zdradzać swoich cechowych sekretów?
Ty chyba musisz mieć bardzo przykre przeżycia z gejt kampami.

kamel

  • Gość
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 19, 2013, 08:23:30 »
Ahahahahahahahahahaahahh  dobre :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 19, 2013, 08:42:45 »
A teraz pytanie na serio, czego się spodziewałeś otwierając topic o czymś co szanujący pvperzy uważają za pedalstwo, nie pvperzy uważają za padalstwo + pare mniej cenzuralnych określeń a goście którzy uważają kampy za pvp to albo trole albo wąsko specjalizowane dresy które nie mają zamiaru zdradzać swoich cechowych sekretów?
Eeeetam Doom, marudzisz  :P
Dobra kampa nie jest zła... ileż to tematów natury egzystencjonalnej zostaje podczas takowej podjętych...z nudów  ;D
Kampa tak na prawde mało co sie rózni od roamu  ;) pomija sie jedynie "warp....jump....warp....jump....warp....jump...."  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 19, 2013, 09:22:55 »
1. Dobry gejt - "tranzytowy", najlepiej zwykły (żaden graniczny między regionami, lepiej nawet nie miedzy konstelacjami).
2. Punktujacy speed lock (najlepiej t3 z remote sebo na sobie), dodatkowo coś z krótkim punktem (moze być też na tym t3).
3. Dobrze też drugi speed lock webujacy (najlepiej frakcyjny web na vililancie lub ashimu - mają bonus do siły weba), jak nie ma koniecznie jakieś weby, im więcej tym lepiej.
4. Boooster do zasięgu punktów i webów.
5. DPS.
6. Cierpliwość górnika z paska w hajseku pomnożona przez 20.

Całość najlepiej wyjdzie na armorze.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 19, 2013, 09:39:03 »
1. Dobry gejt - "tranzytowy", najlepiej zwykły (żaden graniczny między regionami, lepiej nawet nie miedzy konstelacjami).
2. Punktujacy speed lock (najlepiej t3 z remote sebo na sobie), dodatkowo coś z krótkim punktem (moze być też na tym t3).
3. Dobrze też drugi speed lock webujacy (najlepiej frakcyjny web na vililancie lub ashimu - mają bonus do siły weba), jak nie ma koniecznie jakieś weby, im więcej tym lepiej.
4. Boooster do zasięgu punktów i webów.
5. DPS.
6. Cierpliwość górnika z paska w hajseku pomnożona przez 20.

Całość najlepiej wyjdzie na armorze.

7. Skauci we wszystkich okolicznych systemach, poprzyklejani w cloaku do bram, zeby w razie czego mozna bylo zrobic szybkie spierdalamento (jakby przyplynela wieksza ryba polknac kampe:)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 19, 2013, 09:52:09 »
(jakby przyplynela ryba z podobnymi liczbami)

Pozwoliłem sobie urealnić :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 19, 2013, 10:00:54 »
źle, powinno być:

jak to co leci nie jest przynajmniej 3 krotnie mniej liczne ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 19, 2013, 10:01:36 »
"Panowie, ich jest 3, a my sami!"
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 19, 2013, 10:05:13 »
Kampa tak na prawde mało co sie rózni od roamu  ;) pomija sie jedynie "warp....jump....warp....jump....warp....jump...."  :P

Tylko Ty możesz coś takiego napisać.

Pozwól, że dokonam małej trawestacji Twojej wypowiedzi, żeby lepiej zobrazować herezję jaką popełniłeś:

"Miłość gejowska tak naprawdę (pisane łącznie!) mało co różni się od heteroseksualnej. Pomija się poszukiwanie osobnika przeciwnej płci"

A tak serio: kampienie gejta, zwłaszcza w lolsecu, to robota dla ostatnich "bottom-feeders" w PvP :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 19, 2013, 10:20:50 »
Cytuj
Cytuj
Cytat: Dux w Dzisiaj o 09:22:55

    1. Dobry gejt - "tranzytowy", najlepiej zwykły (żaden graniczny między regionami, lepiej nawet nie miedzy konstelacjami).
    2. Punktujacy speed lock (najlepiej t3 z remote sebo na sobie), dodatkowo coś z krótkim punktem (moze być też na tym t3).
    3. Dobrze też drugi speed lock webujacy (najlepiej frakcyjny web na vililancie lub ashimu - mają bonus do siły weba), jak nie ma koniecznie jakieś weby, im więcej tym lepiej.
    4. Boooster do zasięgu punktów i webów.
    5. DPS.
    6. Cierpliwość górnika z paska w hajseku pomnożona przez 20.

    Całość najlepiej wyjdzie na armorze.

7. Skauci we wszystkich okolicznych systemach, poprzyklejani w cloaku do bram, zeby w razie czego mozna bylo zrobic szybkie spierdalamento (jakby przyplynela wieksza ryba polknac kampe:)

8. Kampa powinna w miarę często zmieniać systemy i gejty, bo:
- będzie raportowana na intelu/intelach.
- powinna stawać na drodze przelatującym gangom i mniejszym flotom chcącym ominąć taką kampę.

Generalnie uważam, że dłuższe siedzenie na jednym gejcie to proszenie się o wpier...l, niezależnie w czym jesteś.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 19, 2013, 10:26:29 »
Tylko Ty możesz coś takiego napisać.

Pozwól, że dokonam małej trawestacji Twojej wypowiedzi, żeby lepiej zobrazować herezję jaką popełniłeś:

"Miłość gejowska tak naprawdę (pisane łącznie!) mało co różni się od heteroseksualnej. Pomija się poszukiwanie osobnika przeciwnej płci"

A tak serio: kampienie gejta, zwłaszcza w lolsecu, to robota dla ostatnich "bottom-feeders" w PvP :P
Sokól, aleś ty jednak głupi, jakiej emotikonki można użyć żeby dotarło do mózgownicy że jaja se robie?
Zaprawde...ręcy opadają po same kostki u nóg....  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 19, 2013, 10:26:44 »
7. Skauci we wszystkich okolicznych systemach, poprzyklejani w cloaku do bram, zeby w razie czego mozna bylo zrobic szybkie spierdalamento (jakby przyplynela wieksza ryba polknac kampe:)

Przypomniała mi się zaobserwowana już dość dawno temu "rozmowa" na localu w Rancer. Wisi sobie tam ta tradycyjna kampa i wisi. Po jakimś czasie local pokazał pojawienie się dodatkowego osobnika. Kampa wisi dalej. Nagle ów nowy pisze jednemu z wiszących, że jak tak sobie stoi przy nim i na niego patrzy to dochodzi do wniosku, że pan kamper ma bardzo fajny statek. 2 sek i cała kampa sru na stację ;D

=> Zgudi
Modelowe kampy wiszą w systemach, gdzie za miejscowych włodarzy robią kampiący (choćby to wspomniane Rancer, czy Hier). Miejscowy intel do nich należy, więc jedyne czego mogą sie obawiać to wiekszy roam z innych rejonów, .... którego pojawienie się ich intel dużo wczesniej zaraportuje.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 19, 2013, 10:33:49 »
Ty chyba musisz mieć bardzo przykre przeżycia z gejt kampami.
Bo ja wiem? Ostatnim razem campa dorwała mnie pare lat temu, późno w nocy jak przysypiałem (co nie zmienia faktu że afka mi spadła wtedy) goście właśnie mieli tak jak pisał Dux insta lok punkt + weby chyba na tym samym shipie.
Po prostu uważam że campią ci co nie umieją walczyć w inny sposób, co potwierdza fakt że nawet taki noob pvper jak niżej podpisany dość regularnie jak z premedytacją wskoczy w kampe to ją rozwali / rozgoni :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 19, 2013, 10:43:13 »

Po prostu uważam że campią ci co nie umieją walczyć w inny sposób....
Nie generalizujmy, po prostu czasami nie chce sie lecieć 50 jumpów nie wiadomo gdzie, czasami po prostu wiesz że masz godzinkę na grę i nie ma sensu organizować czegoś co wiadomo że zajmie więcej czasu...
A czy to gejostwo? O wszystkim można tak powiedzieć, wszystko zależy co kogo bawi. Dla górnika każdy kto poluje na koparki bedzie gejem, dla polującego kopiący bo jak można siedzieć i nic nie robić....
Temat powraca jak bumerang, każdy bawi się jak lubi, kamperzy równie dobrze moga się wysmiewać z propefauperów latających dziesiątki systemów żeby jedną bezbronna raciarke utłuc.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 19, 2013, 15:14:47 »
Nie generalizujmy, po prostu czasami nie chce sie lecieć 50 jumpów nie wiadomo gdzie, czasami po prostu wiesz że masz godzinkę na grę i nie ma sensu organizować czegoś co wiadomo że zajmie więcej czasu...
A czy to gejostwo? O wszystkim można tak powiedzieć, wszystko zależy co kogo bawi. Dla górnika każdy kto poluje na koparki bedzie gejem, dla polującego kopiący bo jak można siedzieć i nic nie robić....
Temat powraca jak bumerang, każdy bawi się jak lubi, kamperzy równie dobrze moga się wysmiewać z propefauperów latających dziesiątki systemów żeby jedną bezbronna raciarke utłuc.
True. Każdy bawi się jak lubi. To tak jakbym ja wyśmiewał wszystkich "planeciarzy", bo sam zajmuje się inwencją, manufakturzeniem itp. I nazywanie tego gejostwem to lekka przesada Doom. Mam nadzieję, że przymyślisz swoje postępowanie, pójdziesz grzecznie do kąta i przyłożysz sobie sam banhammerem :D

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 19, 2013, 15:37:48 »
Generalnie uważam, że dłuższe siedzenie na jednym gejcie to proszenie się o wpier...l, niezależnie w czym jesteś.
Własnie.
Ale zwykle jest zabawnie, a chyba po to się logujemy, co? :)

Za czasów Archaic Order, jak żyliśmy w c3 ze stałką do low, to robiliśmy kampy jakimiś BCkami. A to jakiś palant na auto leciał, a to nas ktoś przegonił... różnie było, ale mało kiedy było nudno. Ofc, to co wyglądało że może mieć cenne cargo to nam uciekało, ale robiliśmy "uber-pr0-kampy".

Starakopara

  • Gość
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 19, 2013, 16:06:32 »
a ten, jakże zajmujący topic, nie jest czasem próbą odwrócenia uwagi od znikniętych tyteksów??

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2013, 16:33:36 »
Eh , gejt w Eszur/Hof Thraszerkami z dwoma sebo i artki, stare czasy. Dzis juz "prawdziwych" obozowisk nie ma :)

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 19, 2013, 18:33:48 »
W Eszur mieliście jeszcze smartbomby na wypadek lecących podów :) pamiętam też stiletto na sebo

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 19, 2013, 21:18:06 »
zakładając że OP nie trollował i rzeczywiście szuka odpowiedzi na swoje pytanie:
1. Lach albo Hic
2. Huggin albo coś innego z bonusem do webbów
3. Jakiś statek z Remote Senor Boosterami żeby zwiększyć scan ress tacklerowi
4. Dps - najlepiej Long range tier 3 żeby było łatwiej  uciec wazie czego
5. Smart bomb bsy na wylotowych gejtach żeby kasować pody, szutle i inne małe statki

Każdy lubi co innego jak chłopak chce kampić to jego sprawa.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: znakomita , swietna i dobra kampa na gejcie lowsec
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 19, 2013, 23:05:09 »
A teraz pytanie na serio, czego się spodziewałeś otwierając topic o czymś co szanujący pvperzy uważają za pedalstwo, nie pvperzy uważają za padalstwo + pare mniej cenzuralnych określeń a goście którzy uważają kampy za pvp to albo trole albo wąsko specjalizowane dresy które nie mają zamiaru zdradzać swoich cechowych sekretów?

potrzebowałem takich informacji ponieważ jedna z moich  postaci jest rasowym homofobem  który prześladuje gejów/kamperow na bramie  :) , czasem  ponoszę porażki w walce o heteroseksualny świat  wiec stwierdziłem ze  zapytam się  osoby które dłużej graja  co pozwoli mi na  lepsze dalsze osłabianie gejów na gejcie  .bardzo mnie kochają  ale  tylko platonicznie  :)  ( nie dopuszcam do blizszych kontaktów )
juz próbowali zgłaszać mnie do CCCP  , wyznaczać nagrody   itp  .........     
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni