Autor Wątek: Głupi głupiemu dowala (Odp: c0ven stracil tytany)  (Przeczytany 4547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julius Septimus

  • Gość
Głupi głupiemu dowala (Odp: c0ven stracil tytany)
« dnia: Marzec 18, 2013, 00:11:20 »
Cytuj
gdyby zastosować taki bzdurny przepis do gier komputerowych to za pvp w eve groziło by więzienie.

"lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przesyłanie informacji"
leci sobie statek leci na autopilocie, infomacje się "automatycznie" przetwarzają a ty na nie wpływasz wciskając F1.

skaż 300 tys graczy za to że napierdalają do innych i rujnują czyjś portfel bo przecież statki za plexy...

Oj, ależ tyś głupi :D To aż pocieszne!

Jestem pewien, że sąd przychyli się do tej argumentacji kiedy będzie rozpatrywał sprawę naszego kochanego złodzieja :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2013, 00:12:16 »
gdyby zastosować taki bzdurny przepis do gier komputerowych to za pvp w eve groziło by więzienie.

"lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przesyłanie informacji"
leci sobie statek leci na autopilocie, infomacje się "automatycznie" przetwarzają a ty na nie wpływasz wciskając F1.

skaż 300 tys graczy za to że napierdalają do innych i rujnują czyjś portfel bo przecież statki za plexy...

oczywistym jest że to jakiś dyr zrobił, akcje świetnie przygotował logistycznie na konto się nie WŁAMAŁ a zalogował - podobnie jak w banku gdy dasz upoważnienie do swojego konta i kotoś ci wypłaci pieniądze... to masz problem


W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Re: Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2013, 00:13:35 »
mnie tu nikt nie orżną więc nie jesteś na pozycje aby wymyślać mi od głupich, nie mówiąc o tym że wycieczki osobiste są nie ma miejscu, ale głuptasku to ty jesteś w najgorszym sojuszu w eve który tak orżneli i wydymali jak mało który - bądź z tego dumny - noś koszulkę covenu. DUMNIE! i miej nadzieję że prawdziwe PVP załatwi za ciebie prokurator - piękna komedia  - powodzenia  8)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2013, 00:17:29 »
mnie tu nikt nie orżną więc nie jesteś na pozycje aby wymyślać mi od głupich głuptasku

dobre :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Keniutek

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Keniutek
  • Korporacja: Rave Technologies Inc.
  • Sojusz: C0VEN
Re: Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2013, 00:18:09 »
Cytuj
mnie tu nikt nie orżną więc nie jesteś na pozycje aby wymyślać mi od głupich

Może dlatego, że jesteś w korpie z którego można ukraść najwyzej noobshipy.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Re: Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2013, 00:31:26 »
Slowniki im zajumali w korpie ;p