Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 218131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #595 dnia: Marzec 27, 2013, 13:38:28 »
ale się znęciacie nad biednym tematem...
CCP nie może zbierać niepublicznych informacji o środowisku w którym pracuje klient EVE Online (a po ludzku, nie może generować sobie takiego unikalnego ID na podstawie systemu operacyjnego czy sprzętu) jeśli udostępnia oprogramowanie za darmo, a równocześnie sankcjonuje dostęp do "systemu" w inny sposób (opłata za subskrybcję).
Musieli by się prawnicy wypowiedzieć.

Ponoc w EULA od jakiegos czasu jest cos takiego:

"You agree that CCP may remotely monitor your Game hardware solely for the purpose of establishing whether in playing the Game and accessing the System you are using software created or approved by CCP, or whether you are using unauthorized software created by you or a third party in contravention of Section 6"

Goomich

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #596 dnia: Marzec 27, 2013, 13:40:52 »
Ponoć? To to ełla trzymają w sejfie w piwnicy otoczonej lawą, smokami magiczną barrierą i ekipą z IDEI, że nie możesz sprawdzić?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #597 dnia: Marzec 27, 2013, 13:43:00 »
Ponoć? To to ełla trzymają w sejfie w piwnicy otoczonej lawą, smokami magiczną barrierą i ekipą z IDEI, że nie możesz sprawdzić?

Po co mam sprawdzac? nie grzeje mnie to ni ziebi, niech zainteresowani sobie sprawdzaja... szkoda czasu

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #598 dnia: Marzec 27, 2013, 13:48:36 »
Po co mam sprawdzac? nie grzeje mnie to ni ziebi, niech zainteresowani sobie sprawdzaja... szkoda czasu
To po co piszesz takie posty? Nie szkoda Ci czasu?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #599 dnia: Marzec 27, 2013, 13:50:47 »
To po co piszesz takie posty? Nie szkoda Ci czasu?

Niee, niewolnicy przygotowuja mi zawsze moje posty, ja tylko zatwierdzam  :P

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #600 dnia: Marzec 27, 2013, 13:55:01 »
ale się znęciacie nad biednym tematem...
CCP nie może zbierać niepublicznych informacji o środowisku w którym pracuje klient EVE Online (a po ludzku, nie może generować sobie takiego unikalnego ID na podstawie systemu operacyjnego czy sprzętu) jeśli udostępnia oprogramowanie za darmo, a równocześnie sankcjonuje dostęp do "systemu" w inny sposób (opłata za subskrybcję).
Musieli by się prawnicy wypowiedzieć.
eula pkt 7

 D. MONITORING

You agree that CCP may remotely monitor your Game hardware solely for the purpose of establishing whether in playing the Game and accessing the System you are using software created or approved by CCP, or whether you are using unauthorized software created by you or a third party in contravention of Section 6.
eula  pkt 9
 D. Software Updates

CCP may from time to time update or otherwise modify the Software electronically. You hereby grant CCP permission to: (i) extract hardware system profile data from your computer; (ii) extract information from your computer's file directories pertaining to the Game and your ability to access the System; (iii) download to your computer content and Game files and any data related to the operation of the Game. The foregoing applies to any computer from which you log into the System using your Account.


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #601 dnia: Marzec 27, 2013, 14:13:45 »
Cytuj
extract hardware system profile data from your computer
- to nie jest identyfikacja żadnego systemu, nikt nikomu nie broni dowolnie zmieniać konfiguracji mojego sprzętu kiedy chcę przez co nie może to być podstawą jakiejkolwiek identyfikacji.

Cytuj
extract information from your computer's file directories pertaining to the Game and your ability to access the System
- to jest ważniejsze bo dokładnie pisze których danych może sobie CCP użyć.

A to co Zsur1am zacytował też jest ważne, bo dokładnie określa zakres w którym CCP może grzebać w Twoim kompie, zapis który Zsur1am zacytował znaczy ni mniej ni więcej że aplikacja będzie się samokontrolować a wszelkie odchyły będą traktowane jako efekty pracy botów i innych zabronionych programów.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #602 dnia: Marzec 27, 2013, 14:40:25 »
- to nie jest identyfikacja żadnego systemu, nikt nikomu nie broni dowolnie zmieniać konfiguracji mojego sprzętu kiedy chcę przez co nie może to być podstawą jakiejkolwiek identyfikacji.
 - to jest ważniejsze bo dokładnie pisze których danych może sobie CCP użyć.

Ogólnie przy tematach o botach wychodzą informacje o zbieranych MACadresach, fingerprintach, wirtualizacja jest czy nie ma, etc. Trochę tego jest zbierane.
http://evenews24.com/2012/08/09/nosy-gamer-ccps-war-on-bots-hardware-bans/


BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #603 dnia: Marzec 27, 2013, 15:14:38 »
ban zawsze będzie dla mnie uznaniowy w zależności kto zajmuje sie sprawą, czynnik ludzki. A nawet jeśli ccp nie może wykorzystać tych danych które ma bo to nie legalne, to nie przestana tego robić dopóki ktoś nie wytoczy sprawy CCP za to ze zbanowało jego konto dzięki nieprawnie uzyskanym informacjom. A może ccp przestraszyło sie polskich sądów skazujących z kradzieże wirtualnych itemow i dlatego tak ładnie rozpatrzyli ten przypadek ?;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #604 dnia: Marzec 27, 2013, 15:21:04 »
A może ccp przestraszyło sie polskich sądów skazujących z kradzieże wirtualnych itemow i dlatego tak ładnie rozpatrzyli ten przypadek ?;D
Ooootak, na pewno  ;D
Zaraz się okaże że CCP je po prostu sobie pożyczyło, ale zapomniało powiadomić właścicieli  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #605 dnia: Marzec 27, 2013, 19:11:38 »
Czyli sprawa wyjasniona, dziekuje wszystkim haterom, kibicom i komentatorom, oraz autorom privow w stylu "SAMI SOBIE TE TYTKI ZAJEBALISCIE" czy "hahaha projekt c0ven sfinalizowany" itd itp  8) Milo bylo podyskutowac, jak sie dowiemy co z ostatnim tytkiem to napiszemy, ale pewnie nie uda sie go odzyskac skoro sprzedany.

       Dla mnie ta cala sprawa byla tez w pewnym sensie ciekawym doswiadczeniem, bo uwolnila sporo potencjalu ludzkiego, gracze w coven wbrew pozorom (i oczekiwaniom co poniektorych ;) zaczeli sie paradoksalnie jednoczyc i duzo ze soba gadac, jak to zwykle u nas w sojuszu gdy shit hit the fun. Fajnie bylo obserwowac zachowania niektorych w kryzysowych sytuacjach, sluchac wszystkich zagmatwanych teorii, szczegolnie wywodow 2go-rocznych studentow prawa i nagle osmielonych ex-rentierow z kupa gowna w kieszeni. Mam nadzieje, ze wszystkim sie podobalo, tvn24 tez mial swojego newsa, chyba ciekawszego niz Mama Madzi, pudelek.pl niestety nie lyknal mimo ze wyslalem im komplet informacji jako pierwszym, i to podajac jako glownego podejrzanego Serowara S. - dla podbudowania napiecia  ;D EVE zaistnialo w mediach, kto wie, moze dzieki temu ktos nowy sie ta gra zainteresuje, zlapie bakcyla i nasze wspaniale community bedzie kwitlo.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #606 dnia: Marzec 27, 2013, 19:29:13 »
Czyli sprawa wyjasniona(...)
Wyjaśniona ? Sorry Cat może oczy już nie te ale gdzie wyjaśniona ? Chyba ze za "wyjaśnienie" uważasz informację "CCP oddało 3 tytki a czwartego nie"  :P
gdzie tu jakiekolwiek wyjaśnienie ? Kto, jak i dlaczego podp**ił tytki ?
Póki co to faktycznie bardziej wygląda na kompleksowy troll C0venu - ktoś niby buchnął tytki ale nie wiadomo kto, CCP je niby oddało ale nie wiadomo dlaczego  ;D :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #607 dnia: Marzec 27, 2013, 19:33:57 »
Wyjaśniona ? Sorry Cat może oczy już nie te ale gdzie wyjaśniona ? Chyba ze za "wyjaśnienie" uważasz informację "CCP oddało 3 tytki a czwartego nie"  :P
gdzie tu jakiekolwiek wyjaśnienie ? Kto, jak i dlaczego podp**ił tytki ?
Póki co to faktycznie bardziej wygląda na kompleksowy troll C0venu - ktoś niby buchnął tytki ale nie wiadomo kto, CCP je niby oddało ale nie wiadomo dlaczego  ;D :P
No w sumie jest wyjasniona, bo odzyskalismy co nasze. To, kto to zrobil jest bardzo ciekawe, ale drugorzedne. Mam nadzieje, ze sie tego dowiemy, jezeli nie od CCP to sami metoda dedukcji. Ale niestety nie moge obiecac, ze sie z Toba ta wiedza podzielimy  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #608 dnia: Marzec 27, 2013, 20:14:43 »
I bardzo dobrze, ja się cieszę. O tak:   :D
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Loc0

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #609 dnia: Marzec 27, 2013, 20:22:28 »
Pod dywan znaczy sie do empajer.

Ja myśle, że to raczej kwestia samo zaparcia do tej gry niż wynik szkolenia w UA. Ja nie oszukuje, że chciałbym wrócić i ciągnie mnie od czasu do czasu, ale ja widze siebie tylko w GS i jak patrze na stagnacje i problemy z mechanika tej gry to mnie sie odechciewa (dlatego wciaż sledze eve na swoj sposob).
Ja myslalem, ze po rozrosnieciu sie familii dasz sobie spokoj z eve :D. Sprzedaj konta i bedziesz mial problem z glowy (teoretycznie przynajmniej, bo mnie znajomi chcieli kontem obdzielic jak bym jednak wrocil).
Sry za offtop tak sobie wpadlem "popaczec" o czym sie teraz troluje ;)

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #610 dnia: Marzec 27, 2013, 20:31:21 »
Dużo osób przewinęło się przez c0ven i to całe zainteresowanie sprawą jest całkiem na miejscu z ich strony, prawie każdy tutaj pośrednio czy bezpośrednio na te tytany w jakiś sposób "pracował".
Naturalnie wszyscy się cieszą że udało wam się je odzyskać, ale nadal pozostaje pytanie kto je sobie pożyczył w pierwszej kolejności?
Teraz jestem prawie pewny, że to mógł być jedynie ktoś kto siedział w c0venie bardzo długo, w innym wypadku już dawno wiedzielibyśmy kto to zrobił i nie trzeba byc "c0venowym-haterem" żeby dojść do podobnych wniosków.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #611 dnia: Marzec 27, 2013, 20:37:43 »
Rozumiem, że C0venowy CIA planuje już zemstę na NC. i wszelkich innych podejrzanych o ten sabotaż? Kiedy będą newsy na Evenews?  :)
Cała prawda o moim graniu...


Egzarcha

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #612 dnia: Marzec 27, 2013, 21:15:41 »
Akurat śmiem wątpić, czy wątek zdominowany trolingiem, haterstwem, chamstwem oraz zwykłym buractwem, kogokolwiek zachęci do grania w EVE. Przynajmniej kogokolwiek sensownego. Raczej upewni wielu aktualnych graczy, żeby się od "polskiego community" trzymać nadal z daleka.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #613 dnia: Marzec 27, 2013, 21:30:26 »
Rozumiem, że C0venowy CIA planuje już zemstę na NC. i wszelkich innych podejrzanych o ten sabotaż? Kiedy będą newsy na Evenews?  :)

nie ma podejrzanych, pewne osoby wiedza kto to zrobił a czy powiedza... albo czy szersze grono sie o tym dowie... to juz inna bajka

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #614 dnia: Marzec 27, 2013, 21:35:00 »
Akurat śmiem wątpić, czy wątek zdominowany trolingiem, haterstwem, chamstwem oraz zwykłym buractwem, kogokolwiek zachęci do grania w EVE. Przynajmniej kogokolwiek sensownego. Raczej upewni wielu aktualnych graczy, żeby się od "polskiego community" trzymać nadal z daleka.


dokladnie hejt na c0ven  najwiekszy polski  allians a kto hejtuje ? jakies niedobitki ktorych zly dotyk c0venu boli od lat  http://i.imgur.com/F2NHW.jpg  <<< z tym sie musicie pogodzic  " its the way of the game "

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #615 dnia: Marzec 27, 2013, 22:35:44 »
* Doom zaczyna śledzić kronikę policyjną pod kontem tajemniczych i nie identyfikowalnych zwłok znalezionych w najbliższym czasie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #616 dnia: Marzec 27, 2013, 23:09:22 »
Strata czasu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8Pij0ps3iRU[/youtube]

GROM_PL1

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #617 dnia: Marzec 28, 2013, 09:16:22 »

dokladnie hejt na c0ven  najwiekszy polski  allians a kto hejtuje ? jakies niedobitki ktorych zly dotyk c0venu boli od lat  http://i.imgur.com/F2NHW.jpg  <<< z tym sie musicie pogodzic  " its the way of the game "

WTB Łopata blueprint  ;D

Gratuluję wyjaśnienia sprawy i udanego wczorajszego roamu w regionie Delve :)

Wihajster

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wihajster
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #618 dnia: Marzec 28, 2013, 12:24:14 »
Z przyjemnością śledziłem wątek, mimo że nie gram od dłuższego czasu, a do happy end'u brakuje mi jeszcze .. tego złego- będzie ciąg dalszy (insynuacje przynajmniej?) czy to już koniec w temacie?

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 28, 2013, 12:44:34 »
Bedzie, jak wycisniemy z ccp wszystkie niezbedne informacje. Pewnie po swietach, bo spedzam je bez czasu na siedzenie przed kompem ;)

Sent from my GT-I8750 using Board Express

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #620 dnia: Marzec 28, 2013, 15:19:54 »
Obawiam się, że nigdy nie zostanie ustalone kto za tym stoi... Evcie mam na flash'ce i odpalam ją praktycznie na każdym komputerze, mniej lub bardziej płynnie ale chodzi.
Równie dobrze numer mogła wyciąć opiekunka do dzieci na łączu gospodarza domu, kiedy ten odgrzewał małżeństwo z żoną w restauracji...
Inna sprawa, że to na spontan raczej nie wyglądało, ktoś musiał na szybko tytki przejąć bo raczej ich nie zawiesił gdzieś próżni... chociaż znam przypadki kiedy człowiek z rana po ciężkiej nocy nie pamiętał gdzie zaparkował ;P
Co nie zmienia faktu że jest to bardzo intrygujące...
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #621 dnia: Marzec 28, 2013, 17:55:48 »
Dużo osób przewinęło się przez c0ven i to całe zainteresowanie sprawą jest całkiem na miejscu z ich strony, prawie każdy tutaj pośrednio czy bezpośrednio na te tytany w jakiś sposób "pracował".
Naturalnie wszyscy się cieszą że udało wam się je odzyskać, ale nadal pozostaje pytanie kto je sobie pożyczył w pierwszej kolejności?
Teraz jestem prawie pewny, że to mógł być jedynie ktoś kto siedział w c0venie bardzo długo, w innym wypadku już dawno wiedzielibyśmy kto to zrobił i nie trzeba byc "c0venowym-haterem" żeby dojść do podobnych wniosków.

prawdy się nigdy zapewne nie dowiemy - może ten co capną/capneła sam się zgłosł do ccp aby tą sprawę załatwili jak zobaczył co się dzieje i że go tutaj zamordują - wcale bym się nie zdziwił. Ggdyby to ktoś nie był z "grona" już by wisiał na słupie, tak panowie się jakoś dogadają, może trzeba będzie żonę w zastaw oddać albo co.
eve is not a game but it should be.
1 uwaga dla pana który to gwizdną - panie self destruct - forse rozdać w jita było - fail.
jak dla mnie to w eve właśnie kończy się kolejna epoka - ccp nie przestrzega nawet już własnego regulaminu a to przez jego nie przestrzegania doszło do tej sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2013, 18:04:48 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #622 dnia: Marzec 28, 2013, 18:12:33 »
jak dla mnie to w eve właśnie kończy się kolejna epoka - ccp nie przestrzega nawet już własnego regulaminu a to przez jego nie przestrzegania doszło do tej sytuacji.
Rozumiem, że jak włamię Ci się na konto i coś z niego ukradnę to nie będziesz zgłaszał tego CCP?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #623 dnia: Marzec 28, 2013, 18:44:34 »
1 uwaga dla pana który to gwizdną - panie self destruct - forse rozdać w jita było - fail.
jak dla mnie to w eve właśnie kończy się kolejna epoka - ccp nie przestrzega nawet już własnego regulaminu a to przez jego nie przestrzegania doszło do tej sytuacji.

Wierze, ze gdyby to co napisales, bylo zrozumiale, to napewno bylo by bardzo madre :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #624 dnia: Marzec 28, 2013, 18:49:33 »
Rozumiem, że jak włamię Ci się na konto i coś z niego ukradnę to nie będziesz zgłaszał tego CCP?

ale to nie był włam - tylko skorzystanie z wcześniej podanych passów dyrektorom którzy mieli swobodny dostęp do tego konta.
ccp z łatwością powinno udowodnić że konto używane było przez więcej niż 1 osobę regularnie. Samo to jest sprzeczne z zasadami które sami zapodali.
sam fakt że olali ten temat tworzy precedens - bo nie trzymają się swoich własnych zasad. Każdy chyba tutaj wie że to było konto znane wielu - zaprzeczysz faktom?
zaprzeczaj ale ja nie chce z tobą rozmawiać na ten temat.

-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #625 dnia: Marzec 28, 2013, 18:53:25 »
ale to nie był włam - tylko skorzystanie z wcześniej podanych passów dyrektorom którzy mieli swobodny dostęp do tego konta.

Widze, ze wiesz o tej sprawie wiecej, niz ktokolwiek inny :) To info z Polisha, czy po prostu tak sobie wykoncypowales? A moze odziedziczyles jakies zdolnosci wrozbiarskie? W takim razie sie tu marnujesz, powinienes robic kariere w telewizji, jak Wróż Dawid
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #626 dnia: Marzec 28, 2013, 20:57:26 »
Widze, ze wiesz o tej sprawie wiecej, niz ktokolwiek inny :) To info z Polisha, czy po prostu tak sobie wykoncypowales? A moze odziedziczyles jakies zdolnosci wrozbiarskie? W takim razie sie tu marnujesz, powinienes robic kariere w telewizji, jak Wróż Dawid

Tak z ciekawosci spytam, a Wy wiecie chociaz czy to byl wlam ? Czy po prostu tak twierdzicie bo jest wygodniej ?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #627 dnia: Marzec 28, 2013, 20:59:23 »
Tak z ciekawosci spytam, a Wy wiecie chociaz czy to byl wlam ? Czy po prostu tak twierdzicie bo jest wygodniej ?

Pozwol, ze jeszcze przez chwile potrzymamy szanowne forumowe gremium w niepewnosci. Niebawem bedzie oficjalny statement.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #628 dnia: Marzec 28, 2013, 21:08:42 »
Pozwol, ze jeszcze przez chwile potrzymamy szanowne forumowe gremium w niepewnosci. Niebawem bedzie oficjalny statement.

Jak zobacze, ze to stanowisko CCP to moze uwierze :).

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #629 dnia: Marzec 28, 2013, 21:31:36 »
ale to nie był włam - tylko skorzystanie z wcześniej podanych passów dyrektorom którzy mieli swobodny dostęp do tego konta.

Widze, ze wiesz o tej sprawie wiecej, niz ktokolwiek inny :)

Ani mnie to ziębi ani grzeje i rozumiem że musisz tak pisać w końcu nie możesz publicznie przyznawać pewnych rzeczy  ;) ale twierdzenie, że wC0venie jak i ogólnie w dużych ally jedna jedyna osoba ma dostęp do kompletu kont z tytexami i wszystko to są jej osobiste alty powoduje nie kontrolowany wybuch  śmiechu  ;D
Byłem w jednym czy drugim polskim korpie i w żadnym nie było tak, żeby węższe lub szersze kierownictwo nie znało loginów i passów do różnych "korpowych postaci" a to alta w JFie a to w tytku a to w jakimś Nyxie czy Rorqualu.  ;)
Więc daj sobie siana i lepiej już nie odpowiadaj na takie posty zamiast pisać PRową papkę . :P