Eve Online > NoobGarten

Nauka walki przeciwko NPC

(1/4) > >>

Hun'ter:
Czy móg?bym priosi? o przedstawienie proponowanej ?cie?ki nauki walki przeciwko NPC ? Chcia?bym pozna? Wasze opinie co do sugerowanej drabinki pocz?wszy od celów prostszych przez coraz trudniejsze tak by nauczyc si? taktyki.  Za?ozmy ze macie  bogatego w zdolnosci ucznia w niez?ej gablocie nad która nie bardzo potrafi zapanowac : :roll:  :lol: co coraz cz??ciej zdarza si? na polskich drogach :D Od jakich celow osoba ta powinna zaczac i jakie stopniowo sobie wyznacza? aby nie wpa?c do przys?owiowego rowu przy najblizszej okazji?

partridge:
Hmmmm NPC no coz RAVEN,TORPEDY

marc_in:
hehhhe no no bo npc to nie ludzie ,nie mysla tylko wala na ciebie.Noi jak raven to trzymac na dystans i nic cie nie ruszy ,proste.

kerisso:
Przede wszystkim nie ucz sie walczyc przeciwko NPC, bo to nie "zywy" przeciwnik i nie ma sie...czego uczyc. Wystarczy poznac rodzaj DMG jaki zadaje w twoim regionie i juz masz polowe tego co powienienes wiedziec, zeby taki spawn pokonac. Np. w rejonie Fountain lataja Serpentisy i Bloody. Pierwszy zadaje DMG na kinetic i thermal, wiec fitujesz takie hardenery i naprawiaczke na armor lub analogicznie tankujesz shielda. Drugi strzela laserami, wiec hardenery EM i thermal. Sa jeszcze Guristasy, ale ja nie latalem tak daleko zeby sobie do nich postrzelac.
Na poczatek poluj w systemach o wysokim SS, czyli np 0.4 - 0.5; lataja tam same freje; nie webuja, nie scrambluja i zadaja mizerny DMG. Jak pokonasz ten prog, lec do 0.3 i tak dalej. W ukladach o SS 0.0 napewno spotkasz juz BS NPC. Czesto lataja w obstawie cruzow lub fregat, ktore webuja/scrambluja. Nie wiem czym latasz, a to z pewnoscia Twoje poczatki, wiec dla wlasnego dobra nie zapuszczaj sie do 0.0, bo to bedzie twoj row  :P  Praktyka przyjdzie sama, z czasem.
Co do statkow na NPC:
RAVEN - bo stanialy torpedy, daleki zasieg, duzy DMG
APOC - bo dobry tank, b.duzy DMG na close-range, nie je ammo  :P

...a ja osobiscie latam TEMPESTEM...ale to juz zupelnie inna bajka :)

Hun'ter:
Latam Apocem i Tempestem.  Rodzaju pazurków obecnie uzywanych  nie pamietam (serwer offline) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej