Autor Wątek: Myszka dla gracza. Co byście polecili?  (Przeczytany 41856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« dnia: Marzec 05, 2013, 13:05:19 »
Dodam może, że poszukuje co najmniej 2 przycisków pod kciuk i myszka musi być na kablu (źle u mnie w domu działają myszki bezprzewodowe). Używam podkładki szmacianej (takiej z żelowym wypełnieniem pod nadgarstek)

Dodatkowo czy mieliście do czynienia z tą myszką? Aerocool Templarius Gladiator
Tu mała specyfikacja: http://www.aerocool.com.tw/images/mouse/templarious/gladiator/download/Manual-PL.pdf

ps. Może jak ktoś ma jakąś myszkę (która jest w dobrym stanie i ma te 2 przyciski o które mi chodzi) i chciałby ją sprzedać to być może się dogadamy.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2013, 13:18:48 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2013, 13:27:51 »
Mangan od dobrego tygodnia jak nie lepiej wałkuje ten temat. Poczytałem kupe recenzji tak na benhmark-ach jak i pclab-ie i na dobrą sprawę na takie jakie polecają np tego Rat-a mnie nie stać a tańsze są w większości wypadków słabe.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2013, 13:28:45 »
Mangan od dobrego tygodnia jak nie lepiej wałkuje ten temat. Poczytałem kupe recenzji tak na benhmark-ach jak i pclab-ie i na dobrą sprawę na takie jakie polecają np tego Rat-a mnie nie stać a tańsze są w większości wypadków słabe.

Razer Deathadder i tyle powiem :).

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2013, 13:43:03 »
Soul ten Razer to wydatek 200 + zł ja mam budżet o polowe mniejszy około.
Swoją drogą nikt nie skomentował tej myszki jaką podałem za 120 zł

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2013, 13:44:41 »
http://www.komputronik.pl/product/88449/Sprzet_komputerowy_/Peryferia/Logitech_G500_Gaming_Mouse.html

mam kapke starszy model, jednak myszki z tej rodziny imo zamiatają :) regulacja dpi, obciążniki którymi dopasujesz wagę i balans myszy, do tego (przynajmniej mój egzemplarz) niezawodna i niezniszczalna ( moja przetrwała nie jeden moment frustracji :P).

Edytka: Ciężko znaleźć dobrą mysz dla gracza za 120 zł ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2013, 14:06:37 »
Wyszperałem kilka modeli

Logitech G400 --- cena około 130 + --- http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/2668196

Thermaltake Saphira --- cena około 135 --- http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/4454703

MadCatz Cyborg R.A.T. 3 --- cena około 140 + --- http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1468083

O Logitech-u piszą, że nie każdemu pasuje jego budowa, a RAT jest co najmniej dziwny w budowie i obawiam się, że jednak zbytnio udziwniony za to Saphire ma jedynie 5 klawiszy (w sumie wystarczy ale ... zawsze im więcej tym lepiej --- choć Razer Naga ma ich ponoć 17 co już jest chyba z deczka przesadą)

Ps. Zastanawiałem się także nad czymś tańszym czyli A4TECH-em X747 ale czytałem, że producent zmienił dobre sensory Avago na śmieciowe Vtrack i ponoć już nie ma w sprzedaży tych z dobrym sensorem a koszt takiej myszki byłby koło 90 zł

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2013, 14:10:00 »
Soul ten Razer to wydatek 200 + zł ja mam budżet o polowe mniejszy około.
Swoją drogą nikt nie skomentował tej myszki jaką podałem za 120 zł
Z słabszym sensorem 1800 DPI Deathaddera dostaniesz za 100 zł. Ogólnie to dobra mysz, ale mimo wszystko poradziłbym Ci dorzucić tą stówkę i kupić coś z wyższej półki :P.

@Up MadCatz Cyborg R.A.T. 3 - można poszukać w Carrefourze, mój kumpel kupił ją w tam w przecenie za ok 120 zł.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2013, 14:11:35 »
Carrefora u mnie nie ma w mieście. W sumie nie ma bo raczej w wersji Express nie znajdę tej myszki za to jest Tesco i Biedronka + Polo.

ps. Sprawdziłbyś czy nadal nie ma w sprzedaży u Ciebie tej myszki ];). Swoją drogą gdzie mieszkasz? ];)

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2013, 14:17:53 »
Katowice. Na razie próbuję wyszperać w ynternecie czy jest jeszcze na przecenie.

@Edit: Chyba już niestety nie :/.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2013, 14:19:55 »
Z tego co wypisałeś to albo rat albo g4 :) to niby starsze modele ale do casualowego ownienia w fps'ach wystarczą :D

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2013, 14:27:54 »
Ja mam Rata 7 i nie do końca polecam. Jak dla mnie jest bardzo wygodna, ale nie każdemu z moich znajomych pasuje jej kształt. W mojej zaczął łuszczyć się plastik na lewym guziku, po roku musiałem wymienić ślizgacze, a dwóch znajomych reklamowało myszki z powodu wady lasera - jedna RAT 7 i jedna RAT 5. Przez "otwartą" konstrukcje zbiera się w niej kurz i ciężko ją z niego wyczyścić. Dodatkowo jak komputer stoi na biurku, to potrafi przeszkadzać myszce w działaniu - wskaźnik sobie lata gdzie chce przez drgania - na logitech g9 nie miałem takich akcji. W ogóle sporo moich znajomych ma RATy i wygląda na to, że jakość poszczególnych sztuk potrafi się bardzo od siebie różnić.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2013, 14:33:14 »
Na szczęście komp mi stoi na podłodze. Mam za to na biurku klawiaturę, amplituner i monitor. Co powoduje, że nie mam za dużo wolnego miejsca i kabel mi dość mocno ograniczał ruchy myszki. Stąd moje zainteresowanie bezprzewodowymi myszkami. Ale jak się okazało, źle u mnie działają (coś je musi zagłuszać).
Swoją drogą mam szmacianą podkładkę z wkładką żelową czyli ponoć lasery średnio sobie radzą na tym podłożu więc chyba lepsze byłyby optyki.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2013, 14:33:48 »
Dorzuc i kup Deathaddera, za-je-bi-sta mysz dla gracza.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2013, 14:38:23 »
Ja mam Rata 7 i nie do końca polecam. Jak dla mnie jest bardzo wygodna, ale nie każdemu z moich znajomych pasuje jej kształt.

Logitechy leżą w ręce miodnie ;D

Na szczęście komp mi stoi na podłodze. Mam za to na biurku klawiaturę, amplituner i monitor. Co powoduje, że nie mam za dużo wolnego miejsca i kabel mi dość mocno ograniczał ruchy myszki. Stąd moje zainteresowanie bezprzewodowymi myszkami. Ale jak się okazało, źle u mnie działają (coś je musi zagłuszać).
Swoją drogą mam szmacianą podkładkę z wkładką żelową czyli ponoć lasery średnio sobie radzą na tym podłożu więc chyba lepsze byłyby optyki.

http://www.komputronik.pl/category/2989/Sprzet_komputerowy_-Peryferia-SteelSeries.html polecam od nich podkłaki (są dość tanie), mam i nie narzekam :P a jeśli chodzi o mało miejsca to od czego jest 3k dpi ?? :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2013, 14:49:55 »
Masa w tym problem, że bardzo szybko mi się meczy nadgarstek dlatego mam podkładki żelowe tak pod lewy jak i prawy nadgarstek, z tego powodu zwykłe płaskie podkładki nie są dla mnie.

ps. Dorzuć ... jak bym mógł to bym to zrobił. Zresztą cena wyjściowa za jaką pierwotnie chciałem kupić mysz to było około 50 do 80 żł więc jak widzisz i tak podwoiłem już ilość gotówki jaką chce wydać.

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2013, 14:52:49 »
A ja tam ciągle jestem zadowolony z a4techow np 710bk ceneo.pl . Na podkładce za  5 zł -razer nostromo smiga az miło :)

A4techy trochę gorzej lezą od logitechów ale są sporo tańsze i maja nawet lepsze oprogramowanie (więcej opcji programowania przycisków). Nalezy pamiętać by brać optyka a nie laser  bo maja cala masę modeli do wyboru

można się przejść do jakiegoś marketu i po przymierzać :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2013, 14:59:19 wysłana przez BAMBO »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2013, 14:54:09 »
ps. Dorzuć ... jak bym mógł to bym to zrobił. Zresztą cena wyjściowa za jaką pierwotnie chciałem kupić mysz to było około 50 do 80 żł więc jak widzisz i tak podwoiłem już ilość gotówki jaką chce wydać.

Ja swojego Razera Lachiesis uzywam 4 rok. Mam DeathAddera i Naga w polce jak mi sie znudzi. Warto bo kasa Ci sie zwroci przez lata uzytkowania.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2013, 14:55:42 »
Herezja ja używam trochę nowszej wersji myszki podlinkowanej przez bambo - naprawdę się dobrze sprawdza
a kosztuje mniej niż 100 :)

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2013, 15:05:09 »
Masa w tym problem, że bardzo szybko mi się meczy nadgarstek dlatego mam podkładki żelowe tak pod lewy jak i prawy nadgarstek, z tego powodu zwykłe płaskie podkładki nie są dla mnie.

rozumiem że chodzi o to wybrzuszenie na którym opiera się nadgarstek? bo generalnie podkładka może być nawet kałczukowa z 2 garbami i choykiem po środku :P chodzi tylko o rodzaj powieszchni po jakiej się porusza. tzn. taka która nie będzie rozpraszała wiązki ;).

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 05, 2013, 16:06:48 »
Z doświadczenie powiem.

Dużo zależy od sposobu trzymania myszki i wielkości ręki.

Jeżeli masz większą dłoń to polecam logitechy z serii MX (510, 518) - stare dziadki, ale genialne myszki (jeszcze na allegro się kołaczą), nowszym odpowiednikiem jest G5 i G500 ale to już inna cena.

Jeżeli trochę mniejsza ręka to polecam (o ile jeszcze gdzieś znajdziesz) G3, zgrałem na niej parę lat i byłem wniebowzięty.

Osobiście odradzam razery, na 2 (DB, CH) myszki żadna nie wytrwała więcej jak rok + mają średniej jakości materiały (ale wciąż dobre)

Myszki Steelseries, posiadam na dzień dzisiejszy Xai, używałem przez jakiś czas Kinzu. mysz wygodna, chociaż jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia moim zdaniem).

Reasumijąc:

Polecam Logitech, i gdyby nie to że g300 nie jest udanym produktem to teraz pewnie tego xaia bym na niego wymianiał

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2013, 16:07:46 »
Dorzuc i kup Deathaddera, za-je-bi-sta mysz dla gracza.
Nie taka zajebista. Materiał z górnej "powłoki" myszki jest powleczonym jakimś cholerstwem (niby warstwa ochronna), które z czasem zaczyna schodzić i mysz na okrągło wygląda jak upaprana. Co nie każdemu musi się podobać. W dodatku w niektórych Deathadderach użyto jakichś drańskich śrubek, których ni cholera nie da się odkręcić, bo się zetrą przy pierwszej próbie. U mnie się nie obeszło bez rozwiercania jednej. Ale ogólnie tak, pomijając te wady, to jest dobra mysz.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2013, 16:55:50 »
Nie taka zajebista. Materiał z górnej "powłoki" myszki jest powleczonym jakimś cholerstwem (niby warstwa ochronna), które z czasem zaczyna schodzić i mysz na okrągło wygląda jak upaprana. Co nie każdemu musi się podobać. W dodatku w niektórych Deathadderach użyto jakichś drańskich śrubek, których ni cholera nie da się odkręcić, bo się zetrą przy pierwszej próbie. U mnie się nie obeszło bez rozwiercania jednej. Ale ogólnie tak, pomijając te wady, to jest dobra mysz.

Counter-point jest remake DeathAddera z tego roku i usunieto wady poprzednika. A dodam od siebie, ze moj DeathAdder nie jest starty, Lachesis tez nie jest, Naga tak samo :).

Lanca

  • Gość
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 05, 2013, 17:38:47 »
Widziałem, że powtórzyła się tu już w postach Razer Naga. Również polecam tego gryzonia. Używam już drugi rok, zalety to: dobrze dopasowana do dłoni i odpowiednie rozmiary, 12 programowalnych przycisków, dobry soft. Z minusów  to na pewno cena.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2013, 19:09:23 »
A4Tech X 750 XGame Oscar http://www.arest.pl/produkt/Myszy-i-podkladki/19,157,,x+7,0,0,0,,/23312/A4Tech-X-750-XGame-Laser-OSCAR-Extra-Fire-laserowa-przewodowa-USB-czarna/ Jest zadziwiająco dobrą myszką. W tej cenie naprawdę ze świecą szukać czegoś na podobnym poziomie.

Death Addera miałem jeszcze 1800dpi, rewelacja, ale padł po 3 latach

Teraz mam Steeelseries XAI http://steelseries.com/products/mice/steelseries-xai-laser myszka rewelacyjna, naprawdę super w dłoni leży i kursor precyzyjnie pływa po ekranie

Vexiz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vexiz
  • Korporacja: Wildly Inappropriate
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 06, 2013, 00:32:37 »
Ja, jak ktoś wyżej polecam Logitecha G500 - fajnie leży w dłoni, możliwość dopasowania ciężarkami, kabel w oplocie i GENIALNA rolka. 3 latka gwary też swoje robią :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 06, 2013, 10:50:45 »
A co byście powiedzieli na CORSAIR VENGEANCE M60 FPS. Mogę ją zdobyć po okazyjnej cenie (ostatnie sztuki)
http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/corsair-vengeance-gaming-k60-m60-czyli-zestaw-dla-wymagajacych-graczy-fps-4446.html

Specyfikacja techniczna myszki:

Rozdzielczość: od 100 do 5700 DPI z skokiem 100 DPI
Sprzętowo: do 5040 DPI
Programowo: do 5700 DPI
Sensor: Avago Technologies ADNS-9500
Możliwość regulacji DPI: 3 poziomy + przycisk Sniper (wstępnie 800 DPI)
Możliwość dopasowania wagi: 3 odważniki
Przyciski: 8 (indywidualnie programowalne)
Podłączenie: pozłacana wtyczka USB
Przewód z oplotem o długości 1,8 m
Kompatybilna z: Windows 7/ Vista / XP
Częstotliwość próbkowania: 1000 / 500 / 250 / 125 Hz
Prędkość skanowania: 165 cali/s
Budowa: aluminiowa konstrukcja z plastikowym wykończeniem
Dodatkowe cechy: 5 poziomów położenia sensora, wykrywanie jakości podłoża, przyciski lewy i prawy stworzone do 8 milionów operacji, ślizgacze teflonowe

Z opisu na benchmarkach wydaje się być bardzo dobrą myszką. Ma solidną budowę, bardzo dobry sensor, jest ponoć wygodna (jestem praworęczny) i co nie bez znaczenia to wykrywa i dostosowuje się do podłoża. Czyli być może będzie dobrze pracowała na tej mojej podkładce.


Zresztą raz się żyje. Chyba ją sobie kupię i w razie czego Wam opisze czy to było warte uwagi. Tym bardziej, że mam 10 dni w razie czego na zwrot towaru.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 06, 2013, 10:53:21 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 06, 2013, 11:01:37 »
A co byście powiedzieli na CORSAIR VENGEANCE M60 FPS.

jak masz w swoim budrzecie to bierz i się nie zastanawiaj :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 06, 2013, 11:31:23 »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 06, 2013, 11:32:29 »
Kupiłem za 160 zł więc w sumie się zmieściłem. Jak by mi nie przypasowała to jak pisałem mogę oddać w ciągu 10 dni. Swoją drogą mniej udziwniona niż rat i zarazem bardziej w moim guście czyli podparcie dla kciuka a przycisk ten do ala snajpienia mogę pod niego podpisać inne rzeczy. Logitecha myszka jaka tu była podawana średnio mi pasuje (przyciski dodatkowe niedaleko położone od siebie dodatkowo myszka wysoka a ja miewałem raczej płaskie myszki).

ps. Z opisu w teście wynika, że myszka nie posiada ani akceleracji tak na plus jak minus.

ps1. Myszki te w standardzie są po około 240 zł ale udało mi się znaleźć ją w okazyjnej cenie gdyż sprzedawca ma ostatnią sztukę i chce jej się po prostu pozbyć aby nie trzymać zamrożonej kasy i móc dalej inwestować. Czyli wilk syty i owca cała.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 06, 2013, 12:16:18 »
Powiem Ci tak, miałem kontakt z tym gryzoniem i pomimo na 1 rzut oka dość kańciastego wyglądu, dobrze leży w dłoni ;) a akceleracja aż tak się nie przydaje :D więc za tą cene, masz świetną myche.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 06, 2013, 12:20:48 »
Z tego co wiem pojęcie akceleracji np wstecznej jest czymś negatywnym a nie pozytywnym tym samym na pewno się nie przydaje ];)

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2013, 12:23:40 »
to mi się pomyliły pojęcia  8)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2013, 20:13:18 »
Nie wiem czy to kogoś interesuje ale mam na oku jeszcze inne aukcje na allegro, gdzie można nabyć myszki fakt używane ale bardzo dobre i jak na razie po okazyjnej cenie. Jedna się kończy dziś po 22.