Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569352 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1120 dnia: Luty 13, 2017, 02:36:12 »
Prowadzi to do prostego wniosku, że jedynym logicznym założeniem jest uznanie, iż Ramzes nie ma pojęcia o czym mówi na tej samej zasadzie jak założenie, że notoryczny kłamca kłamie

trudno nie przyznać ci racji, ale tak samo są ludzie którzy zakładają inne maski, np. miłych i uczynnych, lub wiecznie nadąsanych gdy się poruszy jakiś niewygodny
dla nich temat i dzięki temu mechanizmowi, który jest o wiele skuteczniejszy przy rozmowie a jeszcze skuteczniejsze facetoface, można praktycznie zrobić wszystko.
to się nazywa sztuka manipulacji. Imć ramzes tu wam lekcję daje.
Patrzysz i nie widzisz o co naprawdę chodzi... to niestety dla owców typowe
np. Xeowarek wciska ściemę że ma hobby polegające na prowadzeniu covenu  ;D. Ten sojusz zdechł jak się ceo ally przestali regularnie zmieniać...
Widać ramzesa zdenerwowało że niektórzy są tu tak fanatycznie łatwowierni i nie widzą rzeczy dla niego oczywistych i tyle, postanowił coś z tym zrobić. Z niektórymi tutaj to jak z kodziarzami - nic do debili nie trafia... "kto nie skacze ten za pisem hop hop hop" - powinni tym ludziom dać pawulon, do tego prowadzi takie fanatyczne i bezrozumne zapatrzenie się w kogoś, człowiek zamienia się w zwierzę którym kierują inni dla własnych korzyści.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2017, 03:00:20 wysłana przez [FNA] Alicja Delicja »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1121 dnia: Luty 13, 2017, 03:13:45 »
Co do kod-ziarzy to zapewne lepiej się ustawić w ogonku za prezesem lub po 500 plus (tak czy siak nie mając własnego zdania).

Wysłane z mojego twardziela ];p


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1122 dnia: Luty 13, 2017, 08:12:36 »
np. Xeowarek wciska ściemę że ma hobby polegające na prowadzeniu covenu  ;D

Ale masz ból dupy do mnie :) A ja nawet nie wiem kim jesteś :) Fajna sprawa, nie miałem jeszcze swojego hejtera. Może byś mógł mnie jeszcze gdzieś indziej pohejtować, wiesz na pewno robie przewały gdzie indziej a nie tylko w EVE...

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1123 dnia: Luty 13, 2017, 12:07:16 »
do tej pory ci się udawało przenosić skutecznie konflikty na cały coven i innych ludzi, używałeś ludzi jako swoistej tarczy - koniec z tym.
po prostu wyjątkowo nie lubię tego co robisz, pora by inni na ciebie inaczej spojrzeli, też umieją myśleć, może nie tak dobrze jak ty, ale się doczekasz.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1124 dnia: Luty 13, 2017, 12:39:58 »
do tej pory ci się udawało przenosić skutecznie konflikty na cały coven i innych ludzi, używałeś ludzi jako swoistej tarczy - koniec z tym.
po prostu wyjątkowo nie lubię tego co robisz, pora by inni na ciebie inaczej spojrzeli, też umieją myśleć, może nie tak dobrze jak ty, ale się doczekasz.
Łooo jaki groźny. Zamierzasz mu lanie spuścić w stain? 

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1125 dnia: Luty 13, 2017, 12:43:09 »
koniec z tym.
po prostu wyjątkowo nie lubię tego co robisz, pora by inni na ciebie inaczej spojrzeli, też umieją myśleć, może nie tak dobrze jak ty, ale się doczekasz.

Koniec z tym bo? Bo ty się zająłeś ujawnieniem "prawdy"?
Póki co poziomem swojej argumentacji robisz C0venowi naprawdę dobrą prasę. Warto, żebyś zdał sobie z tego sprawę :D

Hejter zachowujący się jak Ty to skarb, który trzeba trzymać jak najdłużej przy życiu.

Możesz się też zająć moją korporacją? Czuję, że tam też znajdziesz spisek. Popultaj się trochę na centrali i polishu o to.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1126 dnia: Luty 13, 2017, 16:01:22 »
Ale masz ból dupy do mnie :) A ja nawet nie wiem kim jesteś :) Fajna sprawa, nie miałem jeszcze swojego hejtera. Może byś mógł mnie jeszcze gdzieś indziej pohejtować, wiesz na pewno robie przewały gdzie indziej a nie tylko w EVE...


Ja paru miałem, to całkiem zabawne poczytać kogoś kto za życiowy cel obrał sobie obrzucanie Cię gównem nie ? xD

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1127 dnia: Luty 13, 2017, 16:17:31 »

Ja paru miałem, to całkiem zabawne poczytać kogoś kto za życiowy cel obrał sobie obrzucanie Cię gównem nie ? xD

Wiesz, po Kaylu w BZ i losowych altach na Polishu zionących hejtem na C0VEN wiedziałem że C0VEN ma hejterów. Ale że personalnie się dorobiłem... no to prawie jak nobilitacja :D :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1128 dnia: Luty 13, 2017, 18:53:29 »
[admin]Alicja pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Albo pokażesz nam na lalce gdzie Cię Xeovar źle dotykał albo będziesz smutnym użyszkodnikiem. Pyskówki tutaj to normalka ale nawet w nich obowiązuje marginalna grzeczność wobec oponenta, a przekręcanie nicku jest naruszeniem tej zasady. Nie rób tego więcej[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1129 dnia: Luty 13, 2017, 21:28:05 »
tu się już wyzywanie od "kurew" zdażyło a tu popatrzmy za zdrobnienie nicka :).
Wszak shoky jest w covenie...
end of story.

to co teraz DOOM zrobiłeś to są ubeckie metody przeniesione w świat virtualny...
whatever - będę chciał popisać zrobie nowe konto.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2017, 21:50:33 wysłana przez [FNA] Alicja Delicja »

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1130 dnia: Luty 14, 2017, 02:01:40 »
Widać kolega zna z doświadczenia, w końcu sam oczernia bez podawania żadnych dowodów...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1131 dnia: Luty 14, 2017, 02:37:11 »
"Ubeckie metody"

No dalej, oskarz d00ma o to, ze siedzi w kieszeni Xeovara.

Fascynujace, ze te wszystkie zjeby od Trumpa, altmedu, plaskiej ziemi i c0venu na allegro maja te same prostackie metody - pluj, wrzeszcz, a jak ktos cie poprosi o dowody - oskarz go o przesladowanie, korupcje i bycie w ukladzie.

Naprawde, tutaj to nie dziala misiek, wez poczytaj jeszcze cos na Breibarcie albo innej niezaleznej.pl, bo ci slabo idzie.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1132 dnia: Luty 14, 2017, 04:58:28 »
Ale isen to wszystko prawda to jest kwestia wtajemniczenia za równo Ty pojawiając się w eve kiedy przekręt szedł juz od lat jak i twój przedmówca który c0ven zna z bicia razem ratow w stain obawiam sie że jesteście na dole piramidy (no ty isen troszkę wyżej).Patent polega na tym że pewna struktura bardzo hermetyczna zresztą wymyśliła rmt w c0venie tak aby się nikt nie domyślił wręcz go bronił a tymczasem triliony szły na allegro zamiast w siłę Ali.To że w coven byl zakaz trzymania botów to nie znaczy że coven ich nie trzymal u ruskow i w inverbrasie zreszta xeo sam to pośrednio napisal a jeszcze kiedyś się wypierał że"zielonych ludzików nie ma" więc jak ktoś ciągle zmienia wersję to jest kłamczuszkiem nawisem mówiąc grupka ludzików otumaniła większą grupę.Na szczęście jest coś takiego jak logi z" pewnego "covenowego kanalu >:D (stare książęta covenu wiedzą o który chodzi) dotyczącego rmt. Na samym poczatku napisałem gwoli ścisłości ze to jedynie prolog i wszystko z czasem wyjdzie ;D .Mi sie nie śpieszy mam czas a u mnie w korpie grają ludki z cpp którzy robią inwentaryzację tytkow i matek bo impreza sie dopiero rozkręci 8). Ciekawe co panowie z coven powiedzą na te logi :)))) albo lepiej - co memberzy powiedzą :] i bynajmniej to nie są te logi cmhq_łidżeta o botach w coven tylko dużo mocniejsze - te już maja swój ciężar gatunkowy  8) - narazie wylowilem trochę ale łowię dalej żeby nic nie bylo wyrwane z kontekstu :)) nie jest to latwe bo logow z eve od 2003 uzbieralo mi sie  prawie 50 giga :)) ale dam radę. Będzie śmiech,lincz,totalna dyskredytacja i perma ban od cpp :)).
Btw - wtf nam za mało cyniarek ..
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1133 dnia: Luty 14, 2017, 06:40:44 »
CCP trzyma logi C0venu na Twoim komputerze? :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1134 dnia: Luty 14, 2017, 07:01:27 »
Widać kolega zna z doświadczenia, w końcu sam oczernia bez podawania żadnych dowodów...

Nah panie Dheedee - centrala jest metagamingowa jak coven po prostu, gdyż DOOM zna Xeowara z reala.
Podwójne standardy to standard tutaj (kiedyś było hahaha z 10x gorzej) zarówno tu jak w c0venie.
Dlatego nikt normalny nie idzie co c0venu...  :)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1135 dnia: Luty 14, 2017, 09:00:28 »
To o to chodzi...

Teraz rozumiem.

Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1136 dnia: Luty 14, 2017, 09:05:01 »
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 09:17:18 wysłana przez [FNA] Alicja Delicja »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1137 dnia: Luty 14, 2017, 09:12:46 »
Ale isen to wszystko prawda to jest kwestia wtajemniczenia za równo Ty pojawiając się w eve kiedy przekręt szedł juz od lat jak i twój przedmówca który c0ven zna z bicia razem ratow w stain obawiam sie że jesteście na dole piramidy (no ty isen troszkę wyżej).Patent polega na tym że pewna struktura bardzo hermetyczna zresztą wymyśliła rmt w c0venie tak aby się nikt nie domyślił wręcz go bronił a tymczasem triliony szły na allegro zamiast w siłę Ali.To że w coven byl zakaz trzymania botów to nie znaczy że coven ich nie trzymal u ruskow i w inverbrasie zreszta xeo sam to pośrednio napisal a jeszcze kiedyś się wypierał że"zielonych ludzików nie ma" więc jak ktoś ciągle zmienia wersję to jest kłamczuszkiem nawisem mówiąc grupka ludzików otumaniła większą grupę.Na szczęście jest coś takiego jak logi z" pewnego "covenowego kanalu >:D (stare książęta covenu wiedzą o który chodzi) dotyczącego rmt. Na samym poczatku napisałem gwoli ścisłości ze to jedynie prolog i wszystko z czasem wyjdzie ;D .Mi sie nie śpieszy mam czas a u mnie w korpie grają ludki z cpp którzy robią inwentaryzację tytkow i matek bo impreza sie dopiero rozkręci 8). Ciekawe co panowie z coven powiedzą na te logi :)))) albo lepiej - co memberzy powiedzą :] i bynajmniej to nie są te logi cmhq_łidżeta o botach w coven tylko dużo mocniejsze - te już maja swój ciężar gatunkowy  8) - narazie wylowilem trochę ale łowię dalej żeby nic nie bylo wyrwane z kontekstu :)) nie jest to latwe bo logow z eve od 2003 uzbieralo mi sie  prawie 50 giga :)) ale dam radę. Będzie śmiech,lincz,totalna dyskredytacja i perma ban od cpp :)).
Btw - wtf nam za mało cyniarek ..

Zacytowałem sobie żebyś nie mógł tego wywalić, bo jest bezcenne :) tryliony :D :D :D :D łów, łów, tylko nie zapomnij się podzielić zdobyczą, wszyscy czekają z niecierpliwością a jak na razie poza takimi perełkami NIC nie napisałeś :) A ja mam logi od 2003 i twoje są słabe :D :D :D :D

emotikonki mi się kończą  >:D :-* :-\ :P 8) :o ;D :D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1138 dnia: Luty 14, 2017, 09:50:41 »
do goonswarmu albo nc

Normalni ludzie idą klepać misje l4 w hajseku albo kopać veldpsar tamże. Reszta to zjeby :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1139 dnia: Luty 14, 2017, 10:37:51 »
Cytuj
bynajmniej to nie są te logi cmhq_łidżeta o botach w coven tylko dużo mocniejsze - te już maja swój ciężar gatunkowy  8) - narazie wylowilem trochę ale łowię dalej żeby nic nie bylo wyrwane z kontekstu :)) nie jest to latwe bo logow z eve od 2003 uzbieralo mi sie  prawie 50 giga :)) ale dam radę. Będzie śmiech, lincz, totalna dyskredytacja i perma ban od cpp :)).
No to czekamy. :) Tylko nie pisz "haaa, wyłowiłem wszystko i mam mocne dowody, ale nie mogę ich ujawnić" :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1140 dnia: Luty 14, 2017, 11:05:53 »
No to czekamy. :) Tylko nie pisz "haaa, wyłowiłem wszystko i mam mocne dowody, ale nie mogę ich ujawnić" :)
Za informację się płaci. 10b or gtfo :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1141 dnia: Luty 14, 2017, 11:53:14 »
Już wkrótce nowy scam w Jita - na logi o c0venie.

P.S. Ja też znam Xeovara osobiscie, nawet piłem z nim wódkę i grałem w pokera, jestem w oczywisty sposób w Układzie.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1142 dnia: Luty 14, 2017, 11:56:17 »
Spoko  :D
ccp bierze pod lupe allegro:)
W flocie coven za niedługo będzie we flocie 10 ludzi - wszyscy z coho  ;D
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1143 dnia: Luty 14, 2017, 12:03:59 »
Spoko  :D
ccp bierze pod lupe allegro:)
W flocie coven za niedługo będzie we flocie 10 ludzi - wszyscy z coho  ;D

Hahhahahaha CCP nie może sobie poradzić z handlem kontami na e-bay'u od lat, ale dzięki Twoim logom weźmie się za jakiś serwis aukcyjny w kraju, z którego nie pochodzi nawet 1% playerbase.

Weź już odstaw to psie mięso ze Śląska, bo ci źle na głowę robi.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1144 dnia: Luty 14, 2017, 12:08:20 »
Jak też piłem wódkę z Xeo to też dostanę bana? Bo kurde, wiecie, jak takie doborowe towarzystwo zostanie zbanowane, to obciachem będzie się w nim nie znaleźć ;)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1145 dnia: Luty 14, 2017, 12:13:07 »
Wszystkich nas nie zamknieciezbanujecie!
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1146 dnia: Luty 14, 2017, 12:16:05 »
Już wkrótce nowy scam w Jita - na logi o c0venie.

P.S. Ja też znam Xeovara osobiscie, nawet piłem z nim wódkę i grałem w pokera, jestem w oczywisty sposób w Układzie.

To chyba piłeś przed płyn do płukania swetrów przed tą wódką z xeo, chary z ebay są skutecznie wybanowywane ale rozumiem twój gniew bo skończą Ci się plexy za dwie dyszki.

Popyt wewnętrzny też wam się skończy bo niedługo wejdzie autorski system zmodyfikowany przez ccp do monitorowania plexa.
Kazdy plex będzie miał swoja historie i te wielokrotnie obracane będą zapuszczac trojana w api i każdy bot zostanie wykryty, możecie się śmiać ale będziecie płakać niedługo.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1147 dnia: Luty 14, 2017, 12:23:19 »
To chyba piłeś przed płyn do płukania swetrów przed tą wódką z xeo, chary z ebay są skutecznie wybanowywane ale rozumiem twój gniew bo skończą Ci się plexy za dwie dyszki.

Gdybyś cokolwiek wiedział, jak twierdzisz że wiesz, bo ci "koledzy z cpp" (CPN?) powiedzieli, to wiedziałbyś że opłacam swoje konta z karty kredytowej, na roczne lub półroczne abonamenty. PLEXy także kupuję legitnie od CCP. Ale wiem, że tacy jak ty i tak wiedzą swoje, szczepionki powodują autyzm, a c0ven sprzedaje plexy na allegro.

Aha, raportowałem swego czasu aukcje plexów na Allegro - zarówno do Allegro, jak i do CCP.

Oto jaką otrzymałem odpowiedź:

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1148 dnia: Luty 14, 2017, 12:33:13 »
ech ludzie kurwa... dobry film profanować w taki sposób - trochę kultury  :(

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1149 dnia: Luty 14, 2017, 12:34:15 »
ech ludzie kurwa... dobry film profanować w taki sposób - trochę kultury  :(

Właśnie, trochę kurwa kultury, chamy pierdolone.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1150 dnia: Luty 14, 2017, 12:34:37 »
Gdybyś cokolwiek wiedział, jak twierdzisz że wiesz, bo ci "koledzy z cpp" (CPN?) powiedzieli, to wiedziałbyś że opłacam swoje konta z karty kredytowej, na roczne lub półroczne abonamenty. PLEXy także kupuję legitnie od CCP. Ale wiem, że tacy jak ty i tak wiedzą swoje, szczepionki powodują autyzm, a c0ven sprzedaje plexy na allegro.

Aha, raportowałem swego czasu aukcje plexów na Allegro - zarówno do Allegro, jak i do CCP.

Oto jaką otrzymałem odpowiedź:


Dzielnie bronisz covenu wódka z xeo obliguje  ;) ale nie jeden misiek się wypierał zobaczysz niedługo na własne oczy.
Btw czyim petem będziecie? Zostawcie już tych biednych rusków w spokoju im już nawet viagra nie pomoże  ::)

ech ludzie kurwa... dobry film profanować w taki sposób - trochę kultury  :(

Ta
- nasze ulubiene
 ;D
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1151 dnia: Luty 14, 2017, 12:36:11 »
Jakbyś się rozejrzał, zamiast klepać w klawiaturę, to zorientowałbyś się, że z c0venu odszedłem prawie dwa lata temu.

Nie podobało mi się w c0venie wiele rzeczy, m.in. zmiana priorytetów sojuszu z PVP na posiarstwo, ale zarzucanie Xeo handlu na allegro jest po prostu durne.

Ale pisz dalej:

[FNA] Alicja Delicja

  • FNA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Rau Ayanami
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1152 dnia: Luty 14, 2017, 12:36:26 »
Właśnie, trochę kurwa kultury, chamy pierdolone.

idź lepiej obal jakąś flaszkę... twój poziom

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1153 dnia: Luty 14, 2017, 12:39:35 »

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1154 dnia: Luty 14, 2017, 12:42:24 »
Jakbyś się rozejrzał, zamiast klepać w klawiaturę, to zorientowałbyś się, że z c0venu odszedłem prawie dwa lata temu.

Nie podobało mi się w c0venie wiele rzeczy, m.in. zmiana priorytetów sojuszu z PVP na posiarstwo, ale zarzucanie Xeo handlu na allegro jest po prostu durne.

Ale pisz dalej:


Kurwa toć ty nubem byleś i nadal jesteś :D nie pvperem
No ale ludzie pokroju ZSU wymarli w pl com >:(
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)