Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569566 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1085 dnia: Styczeń 14, 2017, 23:26:04 »
Ehhh widzę, że jednak lubisz się wybielać. Motyw z brakiem zaufania względem twojej osoby pojawiał się co kilka lat.
Wskaż mi gdzie się wybielam. W którym momencie, bo już głupieję.

Naprawdę sądzisz, że nikt nie pamięta jak podchodziłeś do ludzi w korpie i poza nim?
Hymm, na Twojej pamięci za bardzo polegać nie mogę. Od czasu ZUO współpracowałem z wieloma korpami i osobami. Jak dotąd jako jedyny zgłaszasz pretensje. Mam za sobą ostatnio nawet rozłam akademii. Pogadaj o mnie z Rainbowem.

Moje problemy z Azbugą także się pojawiły po prostowaniu tego co pisałeś pod moim adresem.
Swoich problemów z Azbugą nie doszukuj się we mnie. Poszukaj ich po swojej stronie.

Problem ze mną jest taki, że staram się prostować to co o mnie piszą inni zamiast to olać.
Najwyraźniej jeden z wielu problemów. Jesteś w c0venie lepiej rozpoznawalny niż ja. A to przecież ja wywołałem tam wielką bot dramę.

ps. Brakiem lojalności jest miedzy innymi to jak właśnie do mnie podchodzisz po tylu latach. Obaj ciągnęliśmy przez jakiś czas wózek zwany ZUO i zamiast podziękowania są pomyje i zamiast trzymać się razem i cieszyć się tym co było wolisz wykopywać śmieci po tylu latach.
Jakie pomyje? Wspomniałem, że akurat ten kryzys miał początek w Twoim poście na Centrali (i nigdy nie miałem o to do Ciebie żalu). Sam później nie potrafiłem tego pożaru opanować, ale wtedy byłem dyplomatycznie hmm... niedorozwinięty.
To Ty i tylko Ty przyjacielu się oburzyłeś  :) U mnie nie wzbudza to jakichś wielkich emocji. Ty natomiast w każdym kolejnym poście próbujesz mnie obrazić.

Popcorn dla wszystkich \o/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2017, 23:34:20 wysłana przez Qlko1 »

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1086 dnia: Styczeń 14, 2017, 23:38:39 »
 Herezja, Qlko1
Az musiałem się przejść po pokoju z zażenowania.
 Idźcie może z tym na priv?
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1087 dnia: Styczeń 14, 2017, 23:41:07 »
Herezja, Qlko1
Az musiałem się przejść po pokoju z zażenowania.
 Idźcie może z tym na priv?
Chłopie, skąd ty jesteś? To centrala EVE, tu się brudy pierze publicznie  ;)

Czas lulać, do jutra.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1088 dnia: Styczeń 14, 2017, 23:43:11 »
Ujmę to tak.
Mam nadzieję, że z upływem lat twoje podejście do ludzi uległo zmianie i bardziej dbasz o tych którzy ci pomagają.
Ja już w EVE nie gram bo się wypaliłem i jeśli masz siłę na grę i dramy to winszuje ale ... jesteś przecież sporo młodszy ode mnie.
Co było a nie jest nie pisze się w rejestr i jeśli kiedyś wrócę do eve to postaram się trzymać od Ciebie z daleka. 
Życzę powodzenia.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1089 dnia: Styczeń 16, 2017, 20:20:56 »
W tym wzgledzie zawsze mozna na Ciebie liczyc Isen :) Ciekawe, w jakim stopniu wszystkie te resellujace alty przyczynily sie w przeszlosci do wczesniejszych wyprowadzek poprzednich Zdobywcow Esoterii, ktorzy uwazali ja za wyjatkowo nieprzyjazny pod tym wzgledem region :P Nie jestes jedyna osoba, ktora za punkt honoru upatruje sobie uprzyjemnianie pobytu najezdzcom w ten sposob, ciekawi mnie tylko jaki jest w Twojej dzialalnosci stosunek <UWAGA NIEMODNE SLOWO> patriotyzmu lokalnego do zwyklej chciwosci, ale to w sumie juz detal... Pewnie tylko zmieniasz alty w zaleznosci od aktualnej opcji politycznej hrhrhr



Uczciwie nie reselluję niczego w tej chwili, bo jednak jakoś tak głupio mi się bić z Karambą o paliwo :P a tak serio - nie gram za bardzo, jakiś roam raz na kwartał czy coś, a alta do resellingu mam tylko jednego, tego samego od lat. :D
Nie ukrywam, że w czasie gdy byłem w c0venie i grałem aktywnie to moje wojny cenowe w Eso uważałem za łączenie przyjemnego z pożytecznym - zarabiałem na tym, a nasi przeciwnicy przepłacali jak za mokre zboże za towar konieczny do funkcjonowania na tym zadupiu Słodkim Południu. Mogę tylko powiedzieć, że nie wziąłem na to ani ISKa z COHO. :)

Jak jakoś poważniej wrócę do grania to może i znów market Esoterii trafi na mój killboard (chociaż nie wiem, czy cała ta jazda z Cytadelami nie zabiła tego sposobu zarabiania).

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1090 dnia: Styczeń 17, 2017, 04:50:34 »
Więc te plotki o "plexowych baronach" z c0ven to prawda...
  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1091 dnia: Styczeń 17, 2017, 10:45:18 »
Właśnie dotarło do mnie że jakoś dawno nie było dobrego flejma na centrali. Ciekawe czy to ludzie dorośli czy po prostu mamy do czynienia z syndromem wypalenia i nie ma kto ich kręcić.

A tak btw, mimo że z c0venem się nie lubię, to do przodu pany i kopać dupy testom, jak ja byłem w c0ven to PL dostawało wpierdol, więc tym razem powinno być Wam łatwiej ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1092 dnia: Styczeń 17, 2017, 13:17:27 »
Nie jestem Xeo, aczkolwiek interesuje się sytuacją na froncie więc mogę mały update napisać.
Najważniejsza informacja z tego tygodnia, to wycofanie się goonów z wojny. Cała historia zaczęła się dwa dni temu, w nocy naszego czasu Goonswarm stoczył bitwę z Testami, w której zniszczył wrogiego tytana, samemu przy okazji również tracąc jednego, który klasycznie skoczył na cyno, zamiast zbridgować flotę. Ciekawie zrobiło się jednak po bitwie, gdy Goonswarm postanowił wrócić do swojego staging systemu w Catch, w którym -A- w tym czasie zonlinowało cynojammer. W efekcie przywódcy Goonswarmu uznali, że tak nielojalnego i niewspółpracującego sojusznika nie warto bronić i postanowiło wycofać się do Delve.
Nasza obecna sytuacja wydaje się być więc beznadziejna, biorąc pod uwagę przewagę liczebną wroga. Jednakże morale w Stain Wagonie jest silne, mechanika nam sprzyja i nikt nie ma zamiaru się poddawać. Wczoraj, już bez udziału Goonswarmu udało nam się obronić kilka kluczowych systemów w Catch, w tym HED-GP, oraz zniszczyć Ihuba CO2 w V-3, który postawili tam w miniony weekend. Niezależnie od tego jak dalej potoczy się konflikt, muszę przyznać że takie małe zwycięstwa z dużo liczniejszym wrogiem potrafią być bardzo satysfakcjonujące.
Także nie poddajemy się. Naszym wzorem obecnie jest "Asterix i Obelix", planujemy bawić się w małą Galijską Wioskę która nie chce u siebie supermarketu Tesco. Dzięki wykorzystaniu cytadel nasi stratedzy twierdzą że jest to możliwe.
W chwili gdy piszę tego posta siły wroga zreinforsowały cytadele w V-3 i entosisują stacje. Tesco ruszyło więc, jak co tydzień, z weekendową ofensywą, licząc zapewne, na dużą bitwę za tydzień. Jakkolwiek, nie mamy szans na konfrontacje, w sytuacji gdy wróg przyleci w całej swej potędze, to poza weekendami ich liczby wcale nie są porywające. Będziemy się więc starali wygrywać tyle timerów ile się da. Dopóki nie wycofamy się z Catch, ich piloci nie będą mieli źródła dochodu. Im dłużej ich tak przetrzymamy tym bardziej będą im spadać liczby, co zresztą już widać. My to wiemy, Tesco to wie, stąd takie szumne zapowiedzi blitzkriegu, który jak na razie się nie wydarzył.

Senkju senkju.

A Solarzy orają Feythabolis przy okazji, bo "huzia na Józia" i trzeba urwać coś dla siebie korzystając z kłopotów sowieckich braci, czy oni też dołączyli do Tesco? Jak w ogóle w tej chwili się powerblocki w EVE układają?

Cytuj
Więc te plotki o "plexowych baronach" z c0ven to prawda...

Jakich tam baronach, 10-12 b na czysto przez parę miesięcy to żadna baronia, najwyżej mała gmina. Toż przecież są tu tacy co tyle zarabiają w 24 godziny. :P


EDIT:

Gooni wycofali się z walki? A to co to jest, roam? :D

https://zkillboard.com/br/87070/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2017, 13:55:04 wysłana przez Isengrim »

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1093 dnia: Styczeń 17, 2017, 19:38:36 »
Kara za skumanie sie z gowniakami  ;D

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1094 dnia: Styczeń 19, 2017, 12:52:27 »
z dotlana wynika, że już jest praktycznie po wszystkim, orają feytha na samej granicy z ezo. Chyba zostało wycofać się do stain, przeczekać chwilę aż się rozlecą i zacząć orać znów. Z tym, że jak zwykle strata sova, będzie wiązała się ze stratą wielu ludzi, korporacji, czy nawet ally przez SW. Jedni zmienią korpy, inni zaczną płacić nowemu panu. Szczury uciekające z tonącego okrętu, to norma  :(. Mocno się myle ? ;]

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1095 dnia: Styczeń 19, 2017, 16:42:07 »
Feytha jest orane przez solarów i tam nawet nie walczymy. Tesci nadal w Catch, gdzie wbrew pozorom postęp przejmowania terenu nie jest za dobry - zobaczymy co się podzieje przez najbliższe tygodnie.
Na razie koncentrujemy się na "przeciąganiu liny" tzn. generowaniu i walczeniu o timery - czyli entosis paradise ;)
Niezależnie od wszystkiego jest u nas grupa ludzi która na pewno będzie walczyć do końca, nawet jak co słabsze duchem jednostki spier... dokonają strategicznego przegrupowania do Stain :)

Z ciekawszego rozwoju wydarzeń w okolicach południa, plotka głosi że NC się wybiera zapolować na Goonów do Delve w ciągu najbliższych kilku tygodni....

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1096 dnia: Styczeń 19, 2017, 17:00:05 »
jak to było ? do szalup sk@#^!@# ! ? ;]. Ale catch juz chyba pada ? Przynajmniej na dotlanie jest dużo systemów na czerwono. Czy to są jeszcze systemy do obronienia ? Trochę z dupy ta wojna, zresztą ostatnio to standard jakiś, że przylatuje koalicja posiadająca 5 x tyle ludzi, blobuje wszystko i wchłania wszystkie regiony. Gdzie są te czasy, kiedy wojny trwały miesiącami , były całkiem wyrównane i było dużo gfów. Do czasu aż ruscy z dronkowa się nie pokłócą, to pewnie będą hegemonem ;]

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1097 dnia: Styczeń 22, 2017, 22:37:23 »
Czy ostatnio stracone frachty maja sugerowac ze wyprowadzacie sie z eso ??

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1098 dnia: Styczeń 23, 2017, 06:41:35 »
Pawiu, wrecz przeciwnie. Zauwaz ze byly puste.
already done: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1099 dnia: Styczeń 23, 2017, 06:43:09 »
A to wtedy one nie powinny spadac w stain a nie w eso na gejtach?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1100 dnia: Styczeń 23, 2017, 16:18:49 »
Ej to bieżący scam na ccp, exploitujemy insure przez ginięcie nieorigowanymi frachtami zamiast je autodestruktować ;)

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1101 dnia: Styczeń 23, 2017, 20:54:27 »
a jeszcze lepiej zostawic sobie klona i sprzedac kiedys takiego shipa :D chyba rzzzzeeee ci koledzy juz nie chca walczyc ponownie o eso

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1102 dnia: Luty 06, 2017, 15:04:32 »
Ciekawość - czy RED Wam pomaga w walce o Eso w ramach Sowieckiej Wspólnoty Narodów, czy tak się plączą po okolicy i trochę TESTów utłukli? :)

Also: TESTy jak widzę racą już w DTX na potęgę - jak rozumiem podbijają indexy?

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1103 dnia: Luty 06, 2017, 17:27:28 »
Indeksy, racić będą tutaj:



Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1104 dnia: Luty 06, 2017, 17:59:56 »
Dobra, to powiedzcie jeszcze co to za pomysł na flotę Sigili. :D

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1105 dnia: Luty 06, 2017, 19:34:15 »
Ramzes nam doradził. Nie mogę powiedzieć dlaczego akurat sigile, bo doprowadziłoby to do niewyobrażalnego konfliktu interesów.

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1106 dnia: Luty 07, 2017, 07:51:07 »
Założę się o nyxa że dalej rozkminiacie czemuż to główny fc testów poszedł do pl  :D

No cóż mam dla was dobrą i złą wiadomość...ale narazie nie będę psuć zabawy bo ccp odbanowalo mi kilka charow i trzeba coś z plexami zrobić bo są za tanie.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1107 dnia: Luty 07, 2017, 17:21:15 »
Założę się o nyxa że dalej rozkminiacie czemuż to główny fc testów poszedł do pl  :D

No cóż mam dla was dobrą i złą wiadomość...ale narazie nie będę psuć zabawy bo ccp odbanowalo mi kilka charow i trzeba coś z plexami zrobić bo są za tanie.

Mamy to w dupie, zakontraktuj nyxa na dowolnym keepstarze na postać Amek Vi.

P.S. Zrób to z alta, co byśmy nie poznali Twojego tajemniczego alter ego.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1108 dnia: Luty 07, 2017, 17:32:58 »
Ramzes nam doradził. Nie mogę powiedzieć dlaczego akurat sigile, bo doprowadziłoby to do niewyobrażalnego konfliktu interesów.

Made my day hahaha
pewpew

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1109 dnia: Luty 07, 2017, 19:09:17 »
Niestety ale chyba nie masz skili na nyxa ani alta ani korpa z aspiracjami ani soja  :(
Ale za te godziny obrony covenu może za rok coho wypożyczy ci carriera.
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1110 dnia: Luty 07, 2017, 19:21:56 »
Niestety ale chyba nie masz skili na nyxa ani alta ani korpa z aspiracjami ani soja  :(
Ale za te godziny obrony covenu może za rok coho wypożyczy ci carriera.

 8)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1111 dnia: Luty 07, 2017, 19:50:22 »
@Amek

Skupiasz się na złej rzeczy. Chyba jest nieistotne. Istotne jest to, że przy zakładzie nie było wspomniane,  że dotyczy tylko osób mających skilla na niego. Podobnie jak nie było nic o tym, że trzeba być w corpie z aspiracjami czy o tym, ze trzeba mieć soja czymkolwiek ten soj nie jest.
Innymi słowy mamy tu doczynienia z próbą wymigania się od realizacji publicznie złożonej obietnicy. Jakby był tu jakiś prawnik to na pewno mógłby wskazać paragrafy jakie są w ten sposob łamane :p

Tak btw to dzięki za urozmaicenie podróży busem. Dzięki temu te 5h trochę szybciej zleciało
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1112 dnia: Luty 07, 2017, 20:03:40 »
Adwokata?
Wątpię  :(
Tam chyba proktologa potrzebują bo coś im dupach siedzi
Pewnie jakiś stary rosyjski penis od 2008 ::)
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1113 dnia: Luty 07, 2017, 20:18:24 »
@Amek

Skupiasz się na złej rzeczy. Chyba jest nieistotne. Istotne jest to, że przy zakładzie nie było wspomniane,  że dotyczy tylko osób mających skilla na niego. Podobnie jak nie było nic o tym, że trzeba być w corpie z aspiracjami czy o tym, ze trzeba mieć soja czymkolwiek ten soj nie jest.

Zgadza sie.

Cytuj
Innymi słowy mamy tu doczynienia z próbą wymigania się od realizacji publicznie złożonej obietnicy.

Nie do konca prawda :)  To znaczy of course ze Ramzes juz sie wymiguje ale wlasciwie to, jeszcze, legalnie moze. Amek nie spelnil wymogow zakladu. Bylo wyraznie napisane: "zaloze sie, że rozkminiacie" - liczba mnoga - potrzeba jeszcze kogos z "nich", kto nie rozkminia. Moze tez byc ktos, kto juz przestal :)  I wtedy Nyx sie nalezy  ;D

--
Net
--
Net

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1114 dnia: Luty 07, 2017, 20:23:46 »
@Ramzes
Wybacz, ale nie interesują mnie czyjeś odbyty

Po prostu zauważyłem, że nie dotrzymałeś publicznie złożonej i potwierdzonej obietnicy i że mimo iż dotyczy to pikseli na ekranie wg mojej wiedzy jest to złamanie jak najbardziej realnego Polskiego prawa i gdyby Polska była państwem prawa to mógłbyś być ścigany na wniosek pokrzywdzonego przez jak najbardziej realną policję, a prawnik by się przydał do wskazania konkretnych paragrafów.
Jako, że podróż dobiega końca ja też kończę

Raz jeszcze dzięki za urozmaicenie podróży

@Net
Też tego nie rozkminiam. Liczy się?

Edit
Amek też użył liczby mnogiej
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[SAK] Ramzes XII

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gonzo Koraka
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1115 dnia: Luty 07, 2017, 20:29:09 »
Za dużo myślisz loluwim  8)
Może gole babki se looknij zamiast czytać wątki o których nie masz pojecia  ???
[HPLD] Amek
Wyjaw nam proszę, gdzie idą normalni ludzie?
do goonswarmu albo nc
jedni mają was w dupie, drudzy jadą was w dupe  ;)

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1116 dnia: Luty 07, 2017, 20:42:25 »
@Net
Też tego nie rozkminiam. Liczy się?

A jestes jednym z "nich" ? :)

Cytuj
Amek też użył liczby mnogiej

Oops, my bad :)  Ale ewentualny adwokat Ramzesa moze sie czepiac, ze Amek nie mial upowaznienia na pismie czy cos w ten desen :)
--
Net

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1117 dnia: Luty 07, 2017, 22:14:59 »
lol
Nie da się dowieść, że rozkminiaja ani, że nie rozkminiaja a wy dzielicie skórę na niedźwiedźu.

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1118 dnia: Luty 12, 2017, 19:32:03 »
Może gole babki se looknij zamiast czytać wątki o których nie masz pojecia  ???
Nie uważasz, że ograniczanie się tylko do rzeczy o których ma się pojęcie jest nudne? Pomijając ten drobiazg, że aby mieć o czymkolwiek pojęcie najpierw trzeba przejść przez etap nieposiadania pojęcia.

A jestes jednym z "nich" ? :)
Podstawowe pytanie to kto to ocenia  :P

Oops, my bad :)  Ale ewentualny adwokat Ramzesa moze sie czepiac, ze Amek nie mial upowaznienia na pismie czy cos w ten desen :)
Banalne to podważenia  :P

lol
Nie da się dowieść, że rozkminiaja ani, że nie rozkminiaja a wy dzielicie skórę na niedźwiedźu.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli więc w skrócie powiem tak.
Przy braku twardych dowodów wszystko rozbija się o zaufanie. Ramzes całkiem nieźle udawał, że ma pojęcie o czym mówi wzbudzając zaufanie do swoich teorii, ale w końcu zrobił to co każdy kiepski oszust. Spękał. Pokazał przy tym, że to co mówi nie ma dla niego jakiejkolwiek wartości, a skoro nie ma wartości dla niego to tym bardziej nie powinno mieć dla innych. Prowadzi to do prostego wniosku, że jedynym logicznym założeniem jest uznanie, iż Ramzes nie ma pojęcia o czym mówi na tej samej zasadzie jak założenie, że notoryczny kłamca kłamie
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #1119 dnia: Luty 12, 2017, 20:00:39 »
Przy braku twardych dowodów nie da się rozstrzygnąć zakładu.

fixed
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?